Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Jsem bisexuál erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Při mé profesi se často, tak jako moji kolegové dostanu k počítači, internetu a tím si trochu krátím pobyt v práci. . Jsem zaregistrován i na serveru RANDE mezi chlapama a mám tam spoustu kamarádů. . Jednou na noční šichtě bylo nějak málo lidiček on-line a tak jsem zabrousil i na stránky gayů. . Vždycky mě to tak nějak lákalo a hodně vzrušovalo. .

Stalo se, že se na mě napojil gay ročník 1957 a daly jsme se do řeči. . Teda ptal se jestli bych to nechtěl vyzkoušet a prý mě to klidně bude pomalu učit. Rozhodl jsem se, že to teda vyzkouším a chtěl jsem to co nejdřív a hlavně jestli to bude opravdu hezké. . Asi po čtrnácti dnech psaní na Rande a posílání SMS-ek jsme si dali schůzku v hospůdce. .

Franta, jak se mě ten chlap představil přišel v jednu, jak jsme se dohodli a sedl si naproti mně u stolu, dal si pivo. . Byl vysoký, měl vousy a na hlavě pár prošedivělých vlasů. . Vůbec mě nepadl do oka a řekl jsem mu, že s toho asi nebude nic. . Vůbec se nezlobil a říkal, že to chápe a prý budeme alespoň kamarádi, takže jsme kecali o rodinách, práci, sexu a pili jedno pivo za druhým. Asi ve tři jsme se rozhodli, že zaplatíme a Franta mě zval do nedaleké garáže na panáčka slivovice, tak jsme vyrazili. Měl vynikající slivovici z Moravy. Řekl mě najednou, že by mě chtěl vykouřit jestli může. . Já přešel před auto v garáži abych nebyl z venku vidět, sundal jsem kalhoty🡕 i se spodním prádlem a řekl ať si poslouží. . Kouřil fantasticky, ale asi mu to nestačilo, protože se najednou postavil, prudce mě otočil a hodil na kapotu auta. . Začal mě tvrdě lízat zadek a mačkal koule až to bolelo. . Začal jsem se bránit a on mě hned pustil a řekl ať ho teda alespoň vyhoním. . Začala se mě ta hra líbit, tak jsem souhlasil. . Pomalu jsem mu rozepnul poklopec , trochu stáhnul prádlo a vzal jeho penis do ruky. Byl to zvláštní pocit a hodně mě to vzrušovalo a do konce až tak, že jsem se rozhodl ho vzít i do pusy a přeci jenom to s tím chlápkem zkusit. Říkal jsem si, že má alespoň zkušenosti. Asi půl hodiny jsme se navzájem dráždili a popíjeli u toho slivovičku a potom Franta chtěl sklopit v autě sedačky a v poloze 69 se udělat až do konce. . To mě, bohužel, se na to takhle jít nechtělo a poprvé jsem si říkal, že by to mělo být dokonalé a hlavně s možností se osprchovat. . Překvapila mě Frantova souhlasná reakce a pozvánka k němu do bytu. Říkal, že v něm momentálně bydlí jeho dcera, ale ta je prý pracovně často mimo republiku, takže je volný. . Alkohol a vzrušení udělalo svoje a šlo se tedy. . Jen jsme vešli, Franta rozložil na podlahu velkou deku a polštářky. Já jsem se hned svlékl do naha a Frantík to udělal ihned po mě. . Začalo vášnivé líbání, mazlení, kouření a lízání zadečků. Nechtěli jsme hned stříkat a snažili jsme se to oddalovat jak jenom to bylo možné, ale bohužel jsem to byl já kdo to pustil první a přímo do pusy mého přítele. . Chvíli po mém vyvrcholení jsem si říkal co tam vlastně dělám a připadalo mě, že jsem asi blázen. Frantovi péro pořád stálo v pozoru, ale já mu řekl, že si musím jít dát cigárko. . Jelikož se Franta bál, aby jeho nekuřácká dcera něco nepoznala, tak jsme šli na toaletu, otevřeli malé okýnko, já si sednul na mísu a zapálil si. Franta stál u okna a také kouřil.

Byli jsme oba nazí, Frantovi pořád stál a já ho měl kousek před sebou a po chvilce jsem dostal opět chuť ho kouřit. Udělal jsem mu to tedy u toho okýnka a když začal stříkat, tak jsem trochu stékajícího spermatu ochutnal, ale můj žaludek na to asi není ještě připravený, protože se mě zvedl. . Asi to chce trénovat. . Vrátili jsme se na deku a já po chvilce usnul ležíc na břiše. Najednou jsem ucítil jak mě někdo poutá mé ruce za záda a když jsem otevřel oči, tak jsem se divil. . Stál u mě nahý Franta a ještě jeden asi stejně starý jako on tlustý chlápek. Okamžitě jsem se snažil dostat na nohy, ale bohužel mě to ten tlusťoch nechtěl dovolit. . Svléknul se a Franta si na mě sednul, tak, že jsem měl jeho pytlík v ruce a byl obličejem k mým nohám. Tlouštík mě je roztáhnul a oba mě začali roztahovat moji dírku a mačkat koule. . Nějaký chladivý gel mě můj svěrač uvolňoval a já cítil jak do mě vjíždí něčí prsty. . Bylo to kupodivu příjemné, Franta vstal a řekl ať si kleknu a trochu mě pomohl. Ten tlouštík mě zbavil pout. Asi bylo znát, že se mě to líbí a já teda poslušně klečel s široce roztaženýma nohama a zadkem vystrčeným na kluky. Střídavě do mě strkali prsty a roztahovali čím dál víc moji díru. . Potom si Franta nasadil prezervativ potřel si brko gelem a přistoupil ke mně ze zadu. . Pomaličku do mě vnikal a bylo to moc příjemné. . Tlouštík mě obešel ze předu a chtěl ať ho kouřím. Jenom jsem ho vzal do ruky, párkrát přetáhl kůžičku a už stříkal jako blázen. Jeho chuť mě kupodivu v tom vzrušení nevadila a trochu jsem toho zhltal. . Franta se udělal taky téměř okamžitě, vyndal ho ze mě, sundal gumu a ještě mě ho dal taky do pusy. . Teď stálo tedy přirození jenom mě, ale byl jsem už celkem utahaný, takže se šlo na cigáro. . Na kluky to na hajzlíku hned šlo znovu a tak se šlo zpátky na deku, já si lehl na záda, tlouštík mě zvednul do výšky nohy a prudce mě ho vrazil do zadku až to zabolelo. . Šukal mě pomalými tahy a viděl jsem Frantu, jak stojí za ním a šoustá zase jeho. . Bylo to super a navíc mě u toho tlusťoch honil moje přirození, takže se mě to moc líbilo a já prožil obrovský orgasmus, až se mě zatmělo před očima. . Hoši se ale ne a ne udělat a střídali se na mě asi hodinu. Sotva jsem už chodil, ale nemohl jsem se nabažit. . Ještě že to na kluky potom přišlo, když jsem je oba najednou kouřil na toaletě. . Rozešli jsme se s tím, že si to zopáknem, ale já teď zase nevím jestli mám Frantovi poslat SMS-ku.

Části povídky

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Anál, Bisex, Orál, Gay, Sperma

Hodnocení: 3/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře