Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Kabinky na koupališti erotické povídky

Soustředím se na práci, když mi začne zvonit telefon. Kouknu na displej, volá Kača. Když hovor přijmu, nestihnu se ani představit a hned spustí svým dacanským tónem: "Ahoj, co dneska děláte? Jdeme s Tomem na hřiště, půjdete s náma?". Tomáš je její syn, ve stejném věku jako moje dcerka. "Verča má dneska deskovky, ale můžu jít s Dani já", nabízím se ochotně. "Ok, tak v 16 sraz na hřišti pod Permonem", reagovala opět panovačně tak, jak to umí. Už je to nějaký ten měsíc, co jsme spolu zažili to nezapomenutelné odpoledne...

Jsou čtyři, už jsem na hřišti a z povinnosti houpám dceru na houpačce. V dálce už vidím přicházet Kaču s Tomem. Má krátké šortky🡕 končící tak akorát pod zadečkem, krátké tričko a brýle🡕 . Přichází tou svou neohroženou chůzí a s mírným úsměvem mě pozdraví. Děti si spolu hrají a my si s Kačou povídáme. O všem možném. Jak se měli na dovolené, co plánují, jak to jde Romanovi a Kači v práci a jak to jde u nás. Různými kličkami se naše konverzace stočí k sexu. Kača je vždy suverénní, otevřená, za své názory se nestydí a řekne je kdykoli kdekoli. Svůj projevu umí tak prodat, že nejsem schopen vyčíst, kde končí vysoké sebevědomí a začíná nevychovanost. Po vcelku nevinném small talku o sexu najednou Kača vybalí: "Románek nemá rád anál. Nebere ho to, že je to nečisté." "Faaakt?", reaguju šokovaně, "to nechápu, vždyť máš tak úchvatný zadeček, to ho nechá bez péče? To je hrozná škoda", trapně simpuju a chce se mi smát, že se takhle bavíme na dětském hřišti. "Jééé, děkuji, já si taky myslím, že mám pěkný zadek", Kaču upřímně potěšilo mé uznání a potutelně se usmívá. Zbytek odpoledne už proběhl nudně, rozloučili jsme se a každý šel svou cestou.

Je čtvrtek odpoledne, přicházím z práce domů, sedám si s reklamními letáky ke stolu, abych si na chvíli oddechl, než se na mě vrhnou děti a rutinně se ptám ženy, jaký měla den. "Dneska pohoda, nic zajímavého, na oběd jsem šla do Pelmešek. A jinak volala jsem si s Kačou, že bychom o v sobotu mohli zajít na koupák s dětmi. Šel by i zbytek lidí z bandy", informovala mě Verča. Nereagoval jsem, protože jsem zpracovával vzrušení z toho, že Kaču uvidím v plavkách.

Byla slunečná sobota, branou koupáku jsme procházeli s dvacetiminutovým zpožděním po čase, na který jsme se měli sejít v areálu u skokanské věže. Na místě už byly naši známí, dva páry s dětmi. Manželka si rychle vzala plavky, že se jí chce strašně na záchod a při jednom se převleče. Po chvíli přišla Kača s Romanem. Přivítali se, chvíli se klábosilo, až Kača přerušila konverzaci: "Musím se jít do kabinky převlíknout, jdeš taky Romanku?", ale Roman už měl na sobě plavky. Zrovna se vracela moje Verča, Kačou se s ní hned vítala, zatímco ji vysvětlovala, že se zrovna odchází převléct. "Počkej Kačo, půjdu se taky převlíct", přibrzdil jsem ji hledajíc své plavky v batohu🡕 . "Tak můžem", rozešel jsem se ke kabinkám, jako bych na Kaču ani nečekal. Cestou spolu komentujeme kolik je tady zase dneska lidí a jak někteří lidé vypadají a chovají se neomaleně.

Když přijdeme ke kabinkám, všechny jsou plné až na jednu. Je jich tady málo na tak velké koupaliště. Posílám jako správný gentleman Kaču první do kabinky. "Tak díky, ale je celkem velká, tady se vejdeme v klidu oba. Mě to bude trvat, než zaváži všechny šňůrky plavek", nabízí mi Kača. "Šel bych hned, ale je to trochu divný, abychom se spolu převlíkali v jedné kabince, ne? Po tom všem" zkouším tázavě. "Ježiš neblbni, se jen převlíkáme, nebudeš nic zkoušet, ne?" řekne se smíchem Kača a celou situaci odlehčí na přátelskou úroveň. Vcházím za ní do kabinky a zavírám dveře. Převlíkáme se otočení zády k sobě, jen sem tam přeruším dusivé ticho přihlouplým fórky, když se nechtěně vzájemně dotkneme nahými zadky. Jsem už převlečený, sedám si na lavičku a balím si oblečení a boty do plátěné tašky. Kača už taky finishuje a začíná se balit. Vůbec nic neřešila a přímo před mým obličejem se sklonila do tašky a vyšpulila na mě ten nádherný zadek. Měla vojensky zelené plavky basic střihu. Spodní díl plavek byly vykrojené brazilky, které zvýrazňovaly dokonalé tvary jejího vypracovaného zadečku, boků a nohou. Byl jsem s ní sám, byl jsem omámený vzrušením, udělal jsem to, co jsem v tu chvíli udělat chtěl a nemyslel na následky. "Máš nádherný zadeček, jsi tak nádherná a zajímavá ženská, nemůžu tě dostat z hlavy" protnul můj hlas šustění tašky, do které se balila. Ztuhla, zastavila se a přes rameno mi opětovala něžný pohled. Chytil jsem ji oběma rukama za ty božské půlmelounky a něžně se s nimi začal laskat a líbat je. Topil jsem se v moři vzrušení, i kdyby po mě začala křičet, bylo by mi to jedno, stálo by mi to za to, jenže ona nekřičela, neucukla, neutekla z kabinky ven. Držela a nechala mě oblažovat se dotyky jejího božského zadečku. Když se ke mě vytočila v pasu, aby i své vzrušení vizuálně posílila, její pohled mě ještě více vzrušil. Ten pohled ukojení její potřeby, potřebovala, aby někdo ocenil to, co ona na sobě právem tak milovala. Celý okamžik byl tak přirozený a živočišný, tak moc mi voněla a chtěl jsem víc. Vytáhl jsem šňůrku brazilek na stranu a začal ji lízat zadeček, jako by to byla ta největší dobrota. Přivírala oči blahem a svou malou ručkou mě hladila po vlasech jako hodného pejska. Nemohl jsem se jí nabažit, toho že se to stalo, toho jaká byla, jak krásně to prožívala. Zpoza těch bochánků jsem se díval do její tváře uvolněné blahem. Trochu jsem se posunul, abych ochutnal i druhou dírku. Byla už mokrá. S trochou snahy jsem lízal obě její dírky jedním tahem jazyka. Když jsem se zvedl, hned si mě přitáhla a vášnivě jsme se líbali. Dlouho jsem nezažil, že bych vzrušením funěl jako zvíře, i ona funěla, ale jako bohyně. Oba jsme to chtěli. Hned se mi začala nastavovat zadečkem a snaživě nadzvedávala levou nožku, abych měl co nejlepší přístup. Díky tomu na její levé půlce a stehnu krásně hrály svaly. Naše ruce se střetly na mém penisu, když jsme oba chtěli co nejrychleji ho zasunout do její kundičky.

Bylo to jako se poprvé nadechnout po probuzení z kómatu. Tím prvním nádechem jako byste chtěli začít nanovo, lépe, vše co bylo je vám jedno, teď se soustředíte na to co bude. Zapadli jsme do sebe jako klíč do zámku. I když je malá a křehká, nedokázal jsem ovládnout svůj chtíč a za její pevná madla lásky jsem si ji narážel na svůj kůl. Statečně držela a s každým přírazem ublíženě hekala, až mi ji bylo líto. Tiskla se svým tělem ke mě, jako mazlivá kočka. Líbal a okusoval jsem její šíji, držel jsem si ji pevně, nechtěl jsem ji pustit, dokud ji nezničím, nerozbiju jako porcelánovou panenku. Věděl jsem, že dlouho tohle tempo a vzrušení nevydržím a taky že nemáme moc času. Bušil jsem do ní a držel ji pevně kolem pasu a hrudníku, aby mi neutekla a její tělo muselo vstřebat všechnu energii z toho mého. Všechny kabinky okolo nás musely slyšet, ale bylo nám to jedno. "Vystříkej mě!" hřímala mi tlumeně do ucha, když se ke mě zaklonila. Jako by mě těmi slovy očarovala, nedokázal jsem se ovládnout, jako nepodmíněný reflex tupého zvířete, začal jsem stříkat a snažil se ještě pár posledními přírazy dopřát rozkoš i jejímu tělu. Chtělo se mi křičet slastí, ale nemohli jsme. Vášnivě jsme se líbali, oba jsme už spěchali. Jsme tu dlouho, bude to podezřelé. Rychle si zpátky oblékla spodní díl plavek, dala mi naposledy polibek a utekla z kabinky. Jako omámený jsem ještě chvíli seděl v kabince a byl vděčný za to, co se stalo. Potřeboval jsem zase zažít takhle parádní sex. Oblíkl jsem si plavky a šel za partou.

Roman si hrál se všemi dětmi ve vodě a Verča byla zaměstnána konverzací s ostatními. Vypadá to, že nám to prošlo. Byl jsem opojně unavený a tak jsem si lehl, že se budu jen opalovat a z dálky dohlížet na děti v brouzdališti. "Tak běžte do vody, já se v kabince namazala, tak nechci ať se mi to hned smyje", poslala zbytek party touhle výmluvou do vody a byly jsme zase sami. Ležela na dece🡕 kousek od mojí hlavy. Byli jsme v dohledu i doslechu brouzdaliště, kde si všichni hráli s dětmi. Užíval jsem si se zavřenýma očima záplavu endorfinů a příjemnou únavu. Slyším Kaču říkat mé jméno, potichu mě volá. Podívám se její směrem, rošťácky se usměje a roztahuje na mě nohy, abych viděl prosakující mokrý flek na jejich brazilkách.

🕙 Přidáno 16.9.2023
📂 Kategorie: Šukání, Orál, Párty

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře

Kakoš (2024-02-25):
Di se léčit