Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Kamarád Adam erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Už vám někdo vykouřil ocas před vašimi matkami ? Ne mně se to dtalo ale od začátku. Od školky jsem se kamarádil s Adamem, který vyrůstal jen se svou matkou Evou, byla vdova. Od nějakých pěti let jsem u nic občas přes víkend přespával, Eva i Adam byli tak trochu ujetí doma chodili jenom nazí, spávali v jedné posteli , společně se koupali a tak podobně. Já jsem to moc neznal, doma jsem se sice koupals mladší sestrou a máma nás umývala a tak jsem viděl dívčí přirození nesčetněkrát. Mámu jsem také viděl nahou a tátu také, dokonce jsem je jednou nachytal při šukání. Moje máma s s Evou kamarádila ale táta ji neměl rád.a tak když nás pozvala na jejich chatu tak jsme jeli sami bez táty. Jezdili jsme tak společně mnoho roků , chodili se koupat do opuštěného lomu kde jsme se koupali nahatí. Bylo to daleko od civilizace a tak i naše mámy byla často nahá a koupali se s námi. Stárli jsme a když nám bylo čtrnáct, tak s náma puberta mlátila že to s námi nebylo k vydržení.U chaty a de fakto všude jsme s adamem lítali nazí, naše ocasy nám stály skoro pořád, ale my jsme z toho měly srandu. Maše matky si z toho nic nedělali jen moje sestra nám pořád říkala že jsme cvoci. Sama chodila pořád v plavkách ale potajmu nás pozorovala.

Adam byl svérázný a tak mě jednou v lomu před matkami chytil za ocas a začal mi ho honit. Matky se na nás dívaly a usmívali se. Netrvalo dlouho a stříkal jsem. Sestra nám řekla že jsme prasata. Vrhli jsme se na ní a násilím jsme jí svlékli do naha a její plavky jsme hodili do vody. Potopily se a sestra byla nahá. rukama se zakrývala ale my jí drželi a celou si ji prohlídli. Ječela jako pominutá a tak jsme ji nechali. šli jsme se znovu koupat a blbli jsme i s matkami. Blížil se večer a tak jsme šli do chaty. Svoje věci jsme si vzali pod paži a šli jsme nazí. Sestra šla také nahá, plavky byly utopené, nenašla je.
Večer jsme rozdělali oheň a opékali špekáčky a bavili se o všem možném. Eva se nás zeptala co víme o sexu. S Adamem jsme jí odpověděli že akorát to že si je umíme vyhonit, někdy navzájem. Eva se smála a řekla že bychom již měli být řádně poučeni.

Uhasili jsme oheň a šli do chaty. Dali jsme sprchu a nazí jsme šli s Adamem do postele. Mámy si sedly k televizi měly na sobě jen lehké noční košilky které zakrývaly jen to nejnutnější, Zavolaly nás k sobě a posadily si nás k sobě.
Moje máma si vzala Adama a Eva mne. Sestra seděla v křesle a dívala se na nás. Mámy se nás zeptaly co bychom chtěli vědět. Já jsem chtěl vědět vše a tak Eva řekla abych ji svlékl do naha. Byla v momentě nahá a já se na ní díval . Adam svlékl moji matku a sedl si jí na klín. Začaly se líbat. Když jsem to viděl postavil se mi ocas. Eva si mne přitáhla posadila mne na sedačku, a sedla si mi na klín. Opřela se zády o mne a moje ruce si dala na prsa. Mačkal jsem je a ona začala vzdychat. Roztáhla nohy a jednu ruku mi dala na svoji kundičku. Pomalu jsem zkoumal dírku a snažil se co to šlo. Adam se mazlil s mojí mámou.

Eva najednou vstala a řekla že půjdeme do postele. Šli jsme společně dokonce i sestra byla nahá a šla s námi. Eva si lehla na postel, roztáhla nohy a řekla mají mámě aby mne navedla jak ji mám vyšukat. Máma mne položila na Evu vzala moje péro a navedla mne do dírky. Pomalu mi zatlačila na prdel a já zajel do dírky až po koule. Když jsem byl uvnitř tak jsem začal šukat . Byla to nádhera mít ocas v kundě a šukat. Ostatní se na ná dívali a čekali . Kajo poprvé člověk nevydrží a tak jsem stříkal . Ještě chvíli jsem ležel unavený na Evě a pak jsem si sedl vedle ní.Moje máma jí pohladila kundičku a zasunula dva prsty do dírky nabrala moje semeno a olízla si prsty. Řekla že jí chutná a že je teď na řadě ona s Adamem.Lehla si na postel, roztáhla nohy a Eva pomohla Adamovi zasunout a šukat . Máma si ti zjevně užívala a nechala si svoji kundu vystříkat. Když došukali tak se nás ptali jaké to bylo. Řekli jsme že prima .
Společně jsme se šli osprchovat a šli do postele. Moje sestra byla nahá na posteli a mastila si kundičku. Dívali jsme se na ní a Eva k ní lehla a začala jí lízat . Netrvalo dlouho a udělala se.
Šla se osprchovat a přišla za námi. Adam spal s mojí mámou a já s Evou a se sestrou. Spalo se mi velmi dobře vedle dvou nahých těl.

Ráno jsme si dali snídani a domluvili jsme se že půjdeme do lomu. Od noci jsme byli nazí a můj ocas zase stál. Adam se zeptal Eva zda by bylo divné, kdyby mi vykouřil ocas před nimi. Matky se na něj dívaly a řekly že by to bylo divné, ale když bychom to chtěli oba tak to je možné. Adam se na mne podíval, já jsem kývl hlavou na souhlas. Adam si klekl a začal mi kouřit ocas. Byla to pohádka a taky to dlouho nevydrželo. Vystříkal jsem se mu do pusy. Semeno mu teklo po bradě a obě matky ho začaly líbat a slízávat zbytky. Sestra se na mne podívala klekla si a olízla mi ocas se zbytky semene. usmála se na mne a olízla si rty. Odešli jsme do lomu, kde jsme skla byli skoro do večera. Leželi jsme na trávě slunili se sestra se ke mně přitiskla a políbila mne na rty a zašeptal mi že jsem její miláček. Večer jsme v chatě hráli různé hry a Eva donesla flašku a naučila nás ji hrát. Museli jsme vykonávat různé věci líbat se na rty na různé části těla a dokonce jsem musel čůrat do sklenky přede všemi. Sestře jsem musel líbat její kundičku a ona musela Adamovi kouřit ocas. Když nás to přestalo bavit, tak jsme šli spát , teda znovu šukat. Domluvili jsme se že se budeme na mámách střídat a tak jsem šukal Evu i svoji mámu. Když jsme dostříkali tak jsem položil sestru a vylízal jí kundičku. Udělala se a Moje místo zaujal Adam a vylízal jí ještě jednou.
Společně jsme se osprchovali a šli spát.

Pohoda ráno skončila a my odjížděli do svých domovů. Mámy nám řekli, že o tom nesmíme nikde mluvit ale že si to zajisté zopakujeme, protože se jim to líbilo.
Takových volných chvil jsme měli mnoho, došlo to tak daleko, že se k nám přidal i můj táta, šukal Evu před mojí mámou a když už byla jednou párty rozjetá tak odpanil svoji dceru, prostě ji ošukal. Ještě dlouho jsme společně šukali a užívali si sex.
Adam mi ocas kouříval často a došlo to tak daleko, že se mi jednou přede všemi nabídl jako děvka. Ošukal jsem mu jeho prdel tak že si nemohl pořádně sednout.
Byl to krásný život ale skončil dost blbě. Adam a Eva skončili v autě pod koly kamionu.
A tak dnes již mohu jen vzpomínat a dva dobré lidi.

Části povídky

🕙 Přidáno 10.6.2022
📂 Kategorie: Orál, Incest, Párty, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře

ROLO (2022-09-21):
Pořád je lepší takový incest, než znásilnění. Já si užíval incest s tetou a později se sestřenici. A naše heslo, coje doma, to se počítá.