Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Krásná sousedka erotické povídky

No super už je zase sobota pomyslel jsem si.Ta obvyklá nudná sobota.Jako každý víkendový ráno jsem šel naproti do sámošky pro pár rohlíků a nějakou tu šunku nebo něco.Pěkně si tak hupskám po schodech dolů přitom silně zamyšlen co si vlastně k těm rohlíkům dám.Když v tom slyším takový milý hlásek za mnou...Ahoj Marku.Zdravila mě moje sousedka při tom přemýšlení jsem si jí ani nevšimnul.

No vlastně jak taky stála za rohem a čekala na výtah.Opětoval jsem jí úsměv a taky pozdravil Ahoj Peťo.Chvíli jsem se jí ještě věnoval svým pohledem.Jenže brzo se ozval hlad a já pokračoval v cestě do sámošky. V obchodě sem nakonec koupil párky a chleba na rohlíky mě nějak přešla chuť.Doma sem musel pořád myslet na Petru.Je to pěkná sedmnáctiletá tmavovláska s krásnýma čtverkama, postavu má akorát není to žádná modelka ale tlustá taky není prostě krásná ženská.Celkem jsme si rozuměli jenže vždycky to skončilo u líbání a když jsem zkoušel něco víc tak cukla.Mě je taky sedmnáct a Petra mě pěkně rajcuje.Už od mala je to pěkná kundička ale ještě nikoho neměla aspoň teda podle toho co vím.

Rodiče dnes nejsou doma a Petra má přijít od babičky ve čtyři hodiny....že si prý pustíme nějaký film nebo co.Ale o to mi moc nešlo chtěl sem si sní konečně užít.

Monotónně sem hypnotizoval hodiny a čekal až bude ručička na čtverce...ano ano uz je tam za chvíli tu bude Peťa.Byl sem celý naddržený ale věděl sem že na ní musím pomalu.Víno bylo připravený film taky pak ještě nějaký chlebíčky a slaný tyčinky.Jen aby to vyšlo. Z plánování mě vytrhlo zvonění.Rychle sem běžel ke dveřím a tam Petra.

Ahoj Marku

Ahoj Peťo.

Tak ještě pusa na přivítanou a můžeme to rozjet.

Jak bylo u babičky?ptám se s hraným zájmem.

Ale jo šlo to, strašně sem se na tebe těšila

Já na tebe taky Peťo obzvlášť na tvou kundičku říkal jsem si v duchu.

Film vybrala Petra....byla to nějaká romantická šílenost.No co říkal jsem si třeba ji to nějak nažhaví.Při filmu sme jako obvykle začali s líbáním.Pomalu jsem se k ní naklonil dal jí nejdřív malý polibek na tvář a potom jsem začal laskat její rty.Dlouho jsme se krásně a vášnivě líbali.Modlil jsem se ať to vyjde.Vína ubývalo a Peťa byla čím dál víc v náladě jenže já taky takže jsem se v jednu chvíli neudržel a zajel jsem jí rukou pod tričko.Co to děláš Marku???!!!?? vylítla na mě hned a ruku mi sundala z jejího ňadra

Tobě se to nelíbí peťo?opáčil jsem

Tohle ještě nechci, chápeš???!!!!?? Vrazil jsem jí tam ruku zpátky ale Petra se nedala tak snadno.Vlepila mi facku a stala z pohovky Jdu domů Marku, tohle sem si o tobě fakt nemyslela a šla ke dveřím.

Tak tím mě teda pěkně vytočila Nikam nepudeš!!! Přiběhl jsem k ní chytil jí za vlasy a odtáhl zpátky na pohovku.

Nech mě Marku, tohle nechci!! říkala vyděšeně

Ale já to chci, chci si konečně pořádně užít odpověděl jsem s úsměvem.

Začala se pěkně bránit..kopala, křičela, škrabala ale držel jsem jí pevně.

Pusť mě, slyšíš????!!!!! křičela Tohle nesmíš!!!!!

Ale můžu a rád a vlepil jsem jí facku aby se tak necukala

Dala se do breku a jen pomateně kopala nohama.Spoutal jsem jí ruce pouty který sem měl pěkně připravený pod pohovkou a chvíli se kochal pohledem jak se bezmocně kroutí na pohovce.Ty myšlenky na to co sní ted udělám mě pěkně rajcovaly a pták mi stál v trenkách v pozoru.

Tak ty kurvičko, teď ti to pěkně udělám!!

Prosím Marku neeeee!!! prosila, jenže marně.Už to nešlo zastavit.

Chytil jsem ji za vlasy a pomalu ji líbal na krku a druhou rukou jsem prozkoumával její kozičky.Krásně voněla a její kůže byla nádherně hebká.Sundal sem jí triko a podprsenku a tím se mi naskytl krásný pohled na její mladá a nikým nedotčená prsíčka.Hned sem se na ně vrhnul.Byl to krásný pocit mít je konečně v ruce.Sát její bradavky laskat je rukama....ano konečně sem se dočkal.

Tak co ty kurvičko?? Líbí se ti to???? ptal jsem se jako kdyby mi záleželo na odpovědi

Zmohla se jen na Marku neee....!!! a pustila se zas do breku

Uděláme si trochu pohodlí, co říkáš Peťo?? smál jsem se vlekouc jí za vlasy do mého pokoje kde sem ji prudkým pohybem odhodil na postel.

Řeknu to tátovy a ten tě zabije za to, slyšíš??!!!!!

Ne nikomu to neřekneš ty děvko a vrazil sem jí další facku Kozičky mi už nestačily a tak sem začal dorážet na její rozkrok.Naštěstí měla sukýnku takže mi značně zjednodušila práci.Měla krásný stehna musel sem je taky líbat a rukou sem jí přitom přejížděl po kundičce.Pták už mi šílel a já už to nemoh vydržet

Tak ty děvko ted ti ukážu strhnul sem jí kalhotky naslinil si prsty a zacal sem jí projíždět tu její pičku.Byla přímo božská nic hezčího sem ještě neviděl Neee...!! křikla Drž děvko odpověděl sem bez zájmu o její trápení.Měla pěknou čarečku a kundičku pěkně do růžova.Nevydržel jsem to a vrazil sem jí tam dva prsty Au vzlykla To je jen začátek.

Super tak krásně uzká a ještě nikoho neměla.Co víc bych si mohl přat?

Rychle sem sundal trenky jenže ona se hned otočila na břicho a začala kopat nohama.

Chytil sem jí ze zadu za vlasy a prudce jí přitáhl hlavu nahoru k sobě

Tak slečna se bude bránit jo???

Pusť mě prosím!!!Já nechci........ a zas brečela

Jedno rukou sem jí otočil a druhou jí hned vrazil facku aby se nebránila.Roztáhl sem jí nohy a ještě párkrát projel dírku nasliněnou rukou aby nám to pěkně klouzalo.

Tak ty kurvo, teď ti to pěkně udělám!! a přirazil jsem.

Bolestí vyjekla a já se jen zasmál.Vychutnával sem si ten nejlepší pocit ve svým životě.

Moc vlhká nebyla takže jí to asi hodně bolelo ale to mě jen víc vzrušovala a zvyšovalo to můj chtíč vystříkat tu její jeskyňku.Tvrdě sem přirážel a rukama sem jí tahal za kozičky.Bylo užasný dívat se jak jí při tom stíkají slzy po tváři a nemůže nic dělat jen brečet a prosit a dívat se na můj naddrženej obličej.Chytil sem jí pod krkem ale chce ji škrtil .....

Jo ty děvko, už budu!!! Už tě pěkně vystříkám!!

Ne nechci pusť mě!!Ne prosím.... a brečela

Blížil sem se k vrcholu a mrdal sem jí neskutečným tempem.Aaaaaa ano poslední tvrdej příraz a už to do ní stříkám.

Vyčerpáním sem na ní lehnul a kousal jí do bradavky.Pěkně u toho vzlykala a naříkala.

Tak co ty kurvičko???Líbilo se ti to? řekl sem s výsměchem

Zabiju tě!!!!! Slyšíš??!!!! Zabiju!!.... a dala se do breku.

No to se ještě uvidí ty malá kurvičko.

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Znásilnění, Sperma

Hodnocení: 1/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře