Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Krásný sen erotické povídky

V létě minulého roku jsem měl zařízenou brigádu v kanceláři. Přicházel jsem ráno kolem osmé a odcházel odpoledne kolem 18 - 00. Přes den jsem přepisoval texty, vytvářel WWW stránky a dělal různé podobné práce. Když jsem měl volnou chvilku, zabrousil jsem na chat. Tam jsem si za dva měsíce udělal spoustu známých. Nejvíc jsem se skamarádil s Monikou. Na chatu byla moc fajn. Vídali jsme se každý den na chatu a pořád jsme spolu o něčem mluvili. Když jsme se seznámili, tak jsem zjistil, že jí je 27 a bydlí nedaleko Prahy. Byla o něco starší než já, ale mě to nevadilo, hned jsem se do ní zamiloval. Vyměnili jsme si telefonní čísla a začali si psát smsky. Po nějaké době naše přátelství přerostlo v milostný vztah. O dalším létě jsem si zařídil brigádu v Praze. Přijel jsem za Monikou a nemohl tomu uvěřit. Když jsem přijel do Prahy, rozhodl jsem se, že ji překvapím, až půjde z práce. Končívala okolo 17 - 00, takže zhruba v tuto dobu jsem ji zavolal na její telefon. Ihned ho zvedla. Já jí už nedočkavě řekl, že jsem přijel na měsíc do Prahy a že na ní čekám venku. Ona již končila a tak sbalila své věci a šla si pro mě. Pořád jsme spolu mluvili, já čekal před vchodem do budovy. Když jsem viděl, že vychází, ukončil jsem hovor. Byla překrásná. Měla dlouhé kaštanové vlasy asi do půlky zad, krásně opálenou kůži a nádherný hlas. Na sobě měla jen minisukýnku, která ji končila těsně nad půlkou stehen a průsvitnou halenku. Trošku se lekla, když jsem ji zezadu pozdravil, ale hned jak poznala, že to jsem já, vpadla mi do náruče a vášnivě mě políbila. Hned mi bylo jasné, že to bude moje nejkrásnější léto v životě. Drželi jsme se za ruce a pomalinku kráčeli Prahou. Řekl jsem, že ji pozvu na večeři a tak jsme zašli do restaurace. Objednali jsme si jídlo a hned jak číšník odešel, nevydržel jsem to a znovu jsme se políbili.

Pomalu jsem se přibližoval ústy k jejím rtům a dotek, který následoval se nedal popsat. Naše jazyky se proplétaly a naše líbání jsme skončili až když jsme nemohli dýchat. Pak jsme si dlouho povídali, až nám přinesli jídlo. Během jídla moje ruka zabloudila na její nohu a když jsem necítil žádný odpor, posouval jsem ji výš. Strčil jsem své prsty pod její sukni a lehce přejel přes to místo, kde jsem hádal tu krásnou studánku lásky. Byla krásně vlhká. Monika jen trošku cukla, ale pak se jen krásně usmála. Ona mě pohladila po rozkroku a já věděl, že dnes v noci se bude něco dít. Rychle jsme dojedli jídlo a už jsme uháněli k ní domů. Měla krásný velký dům, kde bydlela s rodiči. Vyšli jsme do patra, kam si mě vlastně sama odvedla, když mě držela jemně za ruku. Když jsme přišli do její ložnice, nestačil jsem zírat. Měla obrovskou postel se saténovým povlečením. Byla celá červená a spousta polštářků větších i menších. Konečně zamkla dveře a přiskočila ke mně. Dala mi ruce kolem krku a dlouze mě políbila. Pak mi řekla, že je moc ráda, že jsem přijel a že mě má moc ráda a přitom mi sjela rukama k zadečku a jemně na něho položila své ruce. Líbání s ní mě moc vzrušovalo a tak nebylo možné utajit můj stoupající penis. Hnedka jsem na něm ucítil Moničinu ruku. Začala mi rozepínat kalhoty, které skoro hnedka sjely na zem a hned poté i trenýrky. To už sem ale Moniku postavil zpět na nohy a začal ji líbat. Přitom jsem ji sundával blůzičku. Když sem ji sundal, vyvalila se na mě její nádherná obrovská ňadra v podprsence. Hned sem se přisál na její rty a rukama sundal podprsenku. Málem jsem omdlel, když jsem uviděl ta nádherná prsa. Hnedka jsem se přesunul k jejím bradavkám. Nejprve jsem je olizoval jednu i druhou a pak jsem je vsál. Jemně jsem je kousal a dráždil jazykem. Připadal jsem si jak miminko, které saje maminčino mléko. Byl to krásný pocit.

Když jsem se probral z tohoto krásného zážitku, svlékl jsem ji sukýnku. Když jsem viděl její krásnou postavu jen v tangách, už jsem se neudržel. Rychle jsem z ní serval kalhotky a začal jsem zpracovávat její broskvičku. Prsty jsem rozhrnul její krásné závojíčky a špičkou jazyka přejížděl po obvodu. Pak se začala její studánka rozevírat vzrušením a její poštěváček začal vystupovat. Hnedle jsem ho vzal mezi prsty a začal ho lehce mnout. Monika jen krásně vrněla, což pro mě byla odměna. Nevydržel jsem a vsál jsem ho do své pusinky. To už Monika začala křičet slastí. Jazyk jsem zabořil do její prcinky a Monika se jen prohnula a já ucítil její šťávičku. Snažil jsem se olízat vše co jsem jen stíhal a docela se mi to dařilo. Když už vše skončilo ucítil jsem, jak dává pryč ruce z mé hlavy a to jsem již pochopil, že mě ji tlačila do svého krásného klína, abych náhodou nepřestal. Lehl jsem si vedle ní a dlouze ji políbil. Jen mi zašeptala, že to bylo moc krásné. Když se vzpamatovala, šli jsme se vykoupat. Měla krásnou velikou koupelnu hnedka v patře. Mohli jsme si vybrat jestli si vlezeme do vany, nebo do sprchy - sprcha vyhrála. Monika pustila vodu a já ucítil, jak mi po těle stékají kapky vody. Najednou už jsem ucítil ruku na svých zádech. Monika si mě začala umývat. Nemysli si, že když sis mě tak krásně udělal, že ti to neoplatím hiiiii. Smála se. Nechal jsem se úplně všude umýt. Monika si pak klekla mezi na zem a vzala si do ruky mého Šmoulu. Jemně ho začala hladit rukou. Když už stál, tak olízla jeho vršíček svou pusinkou a já myslel že zešílím. Zkušeně držela můj pyj ve své ruce a jazykem dráždila vše, co se dalo. Ucítil jsem, jak mi ho jemně zkousnula a hned začala vysávat můj penis. Ucítil jsem známý tlak v podbřišku a slastí jsem začal broukat, že už budu hotový. Monika to hned pochopila z mého vzrušením cukajícího penisu. Vytáhla ho ze své pusinky a dodělala mě rukou.

Málem se mi podlomily nohy. Opřel jsem se o zeď a chvilku odpočíval. Byla moc krásná žena a já se nemohl nabažit pohledu na ní. Opět sem na ní dostal chuť. Poklekl jsem mezi její krásné nohy a začal lízat její buchtičku. Ale ne do úplného vrcholu, jen aby se vzrušila. Postavil jsem se a ona mě okřikla, proč jsem přestal. Jemným tlakem ruky jsem ji přesunul ke zdi. Opřel jsem si ji zády o stěnu a obě nohy ji vzal pod koleny. Jemně je roztáhl a zastrčil svůj penis do jejího království. Chvilku jsem v ní zůstal a jen jsem ji líbal. Pak jsem se přesunul na její prsa. Když jsem žužlal její překrásné ňadro, začal jsem mírně jezdit v jejím pelíšku. Jezdil jsem moc pomalu, protože sem si to moc vychutnával a Monice se to také velmi líbilo. Tímto způsobem jsme se milovali asi hodinu. Jen jsem v ní moc pomalinku jezdil a ona začínala být tím drážděním nepříčetná. Seskočila ze mě a jemně mě položila na zem. Vypnula vodu, aby nám nepřekážela a pak se na mě posadila. Seděla na mém bříšku a sklonila se ke mně, aby mě políbila. Pak mi ňadry přejela po obličeji a začala mě hladit po celém těle. Když mi pusinkovala hruď, cítil jsem se moc krásně. Já ji oplácel stejně, když jsem ji zprvu hladil po zadečku a pak prstíky dráždil její mušličku. Bylo krásné cítit její hroty nader na svém, těle moc mě to vzrušovalo. Po chvilce takového dráždění jsem ucítil její ruku, jak chytá můj penis a jemně si ho zasouvá do své štěrbinky. Měla mě plně ve své moci. Myslel jsem, že z předchozího dráždění se bude chtít hnedka dodělat, ale ona jen pomalounku vrtěla pánví nahoru a dolu. Byla to slast, kterou jsem zatím ještě nezažil. Její pochva obepínala můj penis a když pomalu sjížděla dolů a pak zase nahoru a já do ní zajížděl celý, přál jsem si v tu chvíli zemřít. Znáte snad krásnější způsob smrti? Začala trošku zrychlovat a v nerychlém tempu jsem ucítil stahy její štěrbinky.

To už ale začal i můj borec dávat najevo, že už brzy bude. Vytáhla si můj penis a natočila se na pozici 69. Začalo její smyslné dráždění pusinkou. Udělal jsem se hvězdnou rychlostí a všechna má šťáva stékala po její bradě. Ona to ale nestačila vnímat, protože já už ji jazykem zpracovával dírku. Vyvalil se na mě gejzír její slaďoučké šťávy a já ho všechen vysál do poslední kapky. Leželi jsme na sobě ještě chvilku. Vyčerpáni jsme se navzájem osušili a já si ji na důkaz díků odnesl do postýlky. Lehli jsme si vedle sebe a ona položila hlavu na mou hruď a Monika usnula jako koťátko. Dlouho do noci jsme přemýšlel co se vlastně stalo, ale přemohl mě nakonec také spánek. Tak skončil náš první společný den...

🕙 Přidáno 24.9.2019
📂 Kategorie: Šukání

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře