Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Kubáňské náměstí erotické povídky

Jednoho dne jsem při chatovaní nabrousil na bisexuální téma, zažil jsem různý sex, ale toto téma mi bylo cizí. Nikdy mě nevzrušoval pohled na penis jiného muže ani mě za 40let mého života nikdy nenapadla myšlenka milování s mužem. Povídal jsem si s několika mladými kluky, ale připadali mi dost jednodušší.

Pak jsem si začal povídat s nějakým padesátníkem, začalo to být zajímavé. Říkal, že je bisexuální a že občas prožije románek s nějakým mužem.

Zdálo se mi to dost bláznivé a přiznám se, že i dost rizikové. Nicméně mě takové povídání zaujalo. On mně nabídl schůzku, ale zdvořile jsem odmítl a rozloučil se.

Po nějaké době, jsem po chatování s ženami navštívil opět bisex místnost. Po pravdě jsem už asi měsíc kroužil kolem než jsem se odhodlal. Už po minulé zkušenosti jsem minul mladé kluky a hledal zralého muže na fajn pokec. Byl jsem na stránkách asi hodinu, ale nikoho takového jsem nenašel, jen opět mládí, které mi psalo pojď na věc . Druhý den v práci mi to nedalo a zase jsem se připojil a rovnou jsem kliknul na bisex. Asi po čtvrt hodině jsem si začal povídal s mužem, který říkal, že je vdovec a po smrti své ženy poznal postupně dva muže. Bylo mi divné, že takto přehodil výhybku v sexuální orientaci, ale odpověděl, že ho vždycky téma bisexuality lákalo, ale netroufal si. Povídali jsme o jeho poznání v milování s mužem a s údivem jsem zjistil lehké pnutí v kalhotách🡕 . Bylo to fajn povídání a ani mě nepřekvapilo, když se zeptal, jestli někdy skočit na kafčo. Souhlasil jsem, ale okamžitě jsem řekl, ať nic neočekává. Uklidnil mě slovy, že není sexuální kaskadér a že měl jen dva vztahy s muži, které postupně vyšuměly. Domluvili jsme se na příští úterý v 10 - 00 dopoledne a že místo schůzky si ještě upřesníme.

Později jsme se domluvili na setkání na Kubánském náměstí ve Vršovicích před restaurací Mars.

V úterý jsem opravdu čekal u Marsu a měl jsem pocit jako na prvním rande s holkou. Ve smluvenou hodinu se objevil asi 60letý muž střední postavy tak 180cm vysoký. Přišel rovnou ke mně a oslovil mě Dobrý den, Vy jste Karel? . Přikývl jsem a suše polkl. Asi viděl v jakém jsem stavu a zeptal se, jestli si myslím, že zvládnu kafčo v restauraci. Řekl jsem, že si nejsem jistý. Převzal iniciativu a řekl, že bydlí nedaleko a že můžeme jít k němu, tedy jestli chci. Hned dodal, že nezávazně a že opravdu jen pokecáme. Opět jsem přikývl a mlčky ho následoval. Říkal jsem si, co tady Karle děláš, co blbneš.

Po pár krocích jsem vešli do činžovního domu, kde Pavel bydlel (jmenoval se Pavel). Dveře bytu byly bez vizitky, jen s číslem dveří. Vešli jsme do příjemného bytu, kde voněla káva🡕 . Posadil jsem se na sedačku v obýváku a čekal až přinese kávu🡕 . Po chvilce se objevil s konvicí kávy a sednul si naproti do křesla. Povídali jsme o ženách, o práci, o ekonomice. Říkal, že dělá externě účetnictví různým firmám a tedy, že pracuje doma a občas taky zabrousí na chat a že to je jeho jediná zábava. Tedy kromě filmu, že miluje filmy a má bohatou filmotéku. Povídali jsme o starých filmech s Belmondem. Povídali jsme o tom, že ty staré byly lepší než nové. A že to je tak i s pornem, že ty staré péčka s příběhem byly super. Říkal, že jich pár má a jestli se chci mrknout. Přikývl jsem a on se zeptal, jaké mám rád. Říkal jsem se mi líbí lesbičky. Řekl, že přímo lesbičky nemá, ale že se mi to snad bude líbit a vyndal videokazetu s nápisem Bisexuální manželé. Na obrazovce se rozeběhl příběh, jak manželka má milence a jak s ním zahýbá manželovi a on zase navštěvuje svojí milenku. Oknem v obýváku začalo prostupovat slunce a odráželo se na obrazovce. Pavel se zeptal, jestli může zatáhnout závěsy, já jsem přikývl.

Na obrazovce zrovna přistihl manžel manželku s milence u nich v ložnici a úvodní hádka přešla v sex ve třech. Pavel se po zatáhnutí závěsů, přesunul ke mně na sedačku, s tím, že se mu tam lépe sedí. Mlčky jsme koukali na scénu jak se oba muži začali líbat, zatím co žena jim kouřila jejich penisy. Pavel se zeptal, jestli se mi to líbí. Přikývl jsem a řekl, že moc. On se natáhl pro konvici s kávou🡕 , aby nám opět dolil, přitom se mě letmo dotkl. Ve mně úplně zamrazilo. Zastřeným hlasem se zeptal, zda-li mi tvrdne penis, Odpověděl jsem, že ano a zeptal se ho, ačkoliv nevím, kde se to ve mně vzalo, jestli ho chce vidět. Řekl, že by moc rád. Rozepnul jsem si kalhoty🡕 a vytáhl jsem svůj penis do přítmí obýváku. Řekl, že je krásný a že by se ho rád dotkl. Polkl jsem a řekl Můžeš. Bylo to úžasný, když jsem cítil jeho ruku na svém penisu. Pomalu mi ho hladil a já byl v sedmém nebi. Díval se mi do očí a říkal, že to tušil, když už mě viděl před tou restaurací. Pustil mi penis a držel mě za ruce a šeptal, že jsem krásnej chlap a že mě chce líbat. Začal se naklánět k mým ústům a lehce mě políbil, opětoval jsem polibek a pootevřel ústa. Začali jsme se bláznivě líbat a v objetí hladit. Hladil mě po hrudníku a přes košili se dotýkal mých bradavek. Oplácel jsem mu to stejně, cítil jsem že má malinko větší prsa a hladil je jako ženská ňadra. Začali jsme se vzájemně svlékat a přitom se stále líbali. Když jsme byli polonazí, zašeptal Pojď do ložnice . Vůbec jsem neodporoval a následoval ho. Tam jsme se ve stoje svlékli a začali se opět líbat, poprvé jsem ucítil jak se mého těla dotýká cizí mužský penis. Zvědavost mě nutila sáhnou si. Byl hebký, horký a tvrdý.

Pomalu jsme se přesunuli do postele, kde jsme se dál oddávali něžnostem. Pavel se přesunul svými ústy na mé bradavky, lehounce je dráždil svým horkým jazykem a jemně je sál. Rukou mně pomalu přejížděl po mém penisu. Ležel jsem a přijímal jeho něžnosti. Pak přestal a z boku si ke mně přilehl tak, že jeho bradavka byla nad mými ústy, kdyby byl ženou, tak by mi mohl kojit. Podlehl jsem tíze okamžiku a vzal jeho bradavku do svých úst a sál tak jako bych byl opravdu kojenec. Jeho prsa byla malinko větší a to platilo i o bradavkách, cumlal jsem jednu a druhou kozičku hladil rukou, on vzdychal hladil mě po těle a honil penis. Poté se odtáhl a políbil mě na ústa a šeptal, že jsem kouzelný milenec a že mi něco ukáže. S obavou jsem očekával příští chvíle, ale on sehnul a začal mi líbat vnitřní strany stehen. Občas zavadil o můj penis, ale lízal mi třísla a najednou jsem cítil horké a vlhké objetí mého penisu. Ano, měl ho ve své puse a pomalu ho zpracovával rty, jazykem, sáním a postupnými zásuny. Bylo to naprosto úžasné, tohle jsem nikdy s ženami nezažil, bylo to jako bych ho měl v kundičce, která má sací orgán a sama pozná, kdy má sát a kdy chvilku počkat. Lehounce jsem přirážel a má ruka se chtěla dotýkat jeho penisu. Jak už jsme psal, leželi jsme v posteli a on byl v kleče sehnutý k mému rozkroku, takže jeho penis byl na úrovni mého hrudníku. Sáhnul jsem mu na něho a cítil jak je polotuhý. Osahával jsem mu ho a lehce za něho tahal, jako bych ho chtěl podojit. Pojednou se začal zvětšovat a tuhnou, byl asi 16cm dlouhý a lehce ochlupený. Pavel vůbec nebyl moc chlupatý, kozičky byly hladké, jen nohy byly lehce ochlupené.

V té chvíli jsem dostal chuť poznat, jaké to je kouřit jinému muži penis. Snažil jsem se svými ústy dostat k jeho penisu, ale Pavel vycítil mojí snahu a svojí nohou mě překročil tak, že jsme se rázem octli v poloze 69. Vzal jsem jeho penis do ruky a už neskrytě mu ho honil. Přitom jsem spičkou jazyka olízl dírku na žaludu. Chutnal skvěle, tak jsem lačně vsál jeho penis a směle ho kouřil. Bylo to úžasné.

Pavel, se zvedl a říkal abych nespěchal, že máme času dost. Lehnul si na mě tak, že se naše penisy dotýkaly a třel se o mě, přitom jsme se líbali. Myslel jsem, že vybuchnu, ale on zase včas přestal a začal mi líbat bradavky, s tím, že mě vzal za ruce a dal mi je za hlavu. Klečel nade mnou a lízal mě po hrudníku, krku a občas mi zajel jazykem do pusy. Jeho prsa byla povislá a občas se mě dotýkala bradavkami. Lapal jsem po nich ústy, až mi je Pavel nabídl. Mazlil jsem se s kozičkami a Pavel mě hladil po tváři a vzdychal. Jeho penis mě píchal do pupíku. Zase musím říct, že to bylo úžasné.

Byl jsem plný semene a cítil jsem, že už to nevydržím a řekl jsem Pavlovi, abychom chvíli počkali, jestli nechce mít postel plnou semene. Usmál se a řekl, že po ničem jiném netouží, ale že na to můžeme ještě chvilku počkat. Leželi jsme a povídali si o svých pocitech a touhách. Pavel se zvednul, s tím, že jde pro minerálku. Za chvilku se vrátil a spolu s minerálkou přinesl i pár jednohubek. Krmili jsme se navzájem a já zjistil, že mi vše připadá úplně normální a přirozené, jako bych se miloval se ženou. Pak jsme se zase mazlili a líbali, tentokrát jsem byl já ten aktivní, Pavel ležel a nechal se opečovávat mými ústy a prsty. Napadlo mě také mu nabídnou svou bradavky a nakojit ho, sladce ji přijal a já cítil jak mi tuhne penis. Najednou jsem cítil, že bych se chtěl spojit penisem, ale na anál jsem neměl odvahu. Pošeptal jsem mu, že bych ho chtěl ošukat, ale ještě asi ne do zadečku. Pavel mi odpověděl, můžeš do pusy nebo mezi stehna. Zeptal jsem se A co Ty?? . Řekl, že svoje chvíle si užívá od doby, kdy jsme se začali líbat. Sehnul se k nočnímu stolku a vyndal lubrikant. Vzal na prsty silnou vrstvu a namázl si stehna, pak dal nohy k sobě a řekl pojď . Lehnul jsem si na něho a zasunul penis mezi stehna a pomalu začal přirážet. Líbali jsme se a šukali. Spolu s přírazy jsem mu dráždil i jeho penis, šeptal jsem Pavlovi, že už budu, on na to, že taky. Udělali jsme se skoro současně. Ještě chvíli jsme se o sebe třeli a pak jsem šli společně do sprchy. Tam jsme se vzájemně myli až mi zase stál. Pavel se mi zeptal, jestli to chci udělat ve sprše, hlesnul jen Ano . Pokleknul a začal mě kouřit, držel jsem ho za hlavu a přirážel. Držel mě za zadek a vysával mě. Najednou jsem cítil, jak mi prstem dráždí zadní dírku, jak na mně byly ještě zbytky mýdla, tak jsem cítil, jak do mě zajel prstem. Bylo to docela fajn, pak začal prstem dráždit mojí prostatu. Přirazil jsem naplno a stříkal mu semeno do pusy. Pavel držel a co stačil spolykat, tak to spolykal, jen malý zbytek semene vytékal mezi jeho rty. Ještě, že měl Pavel velkých sprchový kout, protože jsem se sesunul a pololežel na podlaze, sprcha na nás stékala a Pavel mně olizoval klín. Začali jsme se líbat se zbytky mého semene v Pavlových ústech, chtělo se mi strašně močit. Řekl jsem Pavlovi, že si musím odskočit, ale on odpověděl, že je to zbytečné, ať se uvolním. Chytil mě za penis držel mi ho při močení a směřoval ho na své břicho. Pak mě políbil a řekl, bylo to kouzelné a plné vášně.

Osprchoval jsem se a přišel jsem do kuchyně, kde mě na stole čekal beefsteak. Pavel v županu se otočil od sporáku a řekl s úsměvem, jez ať máš motivaci zase někdy přijít. V té chvíli jsem věděl, že zde neobědvám naposledy.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Anál, Bisex, Orál, Lesbičky, Gay, Sperma

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře