Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Láska bez cenzury erotické povídky

Byla hluboká noc. Za oknem klidně zářil měsíc a svými paprsky barvy stříbra ozařoval plochu pokoje. Na první pohled v něm nebylo nic zvláštního. Dvě lůžka, každé na jiné straně pokoje, na každém jedno tělo. Bratr a sestra. Jejich stáří se lišilo o čtyři minuty. Před šestnácti lety totiž přišli na svět jako dvojčata. Vyrůstali spolu v naprosté shodě a sourozenecké hádky u nich neměly místo, jak tomu bylo v jiných případech. Nikomu se to nezdálo divné, proč také. Byl to prostě zářný příklad dobré výchovy. Nikoho by nenapadlo, že by to mohlo být jinak. Ivan ležel na zádech, byl vzhůru a naslouchal jejímu pravidelnému oddechování.

Ivan a Ivana. Ta dvě jména se k sobě tak nádherně hodí... Mohla by vyprávět sama za sebe. Ivan to nikdy dřív nepociťoval, nebo si to spíš neuvědomoval, ale s obdobím puberty to přišlo. Nedovedl si to vysvětlit, ale zamiloval se až po uši do své sestry. Nebylo ani divu. Ve tmě si vybavoval její hladkou tvář, rty, úsměv, dlouhé zlaté vlasy, křivku dívčích prsů a oblý zadeček. Dělalo to s ním hrozné věci, když Ivanu viděl, jak jde polonahá do koupelny, a pak si do zurčení sprchy představoval, jak na její tělo stékají proudy vody, zkrápí ji od ramenou přes ňadra a padají až tam, do jejího klína a na dlouhé štíhlé nohy. Často pociťoval prudkou touhu ukojit svou vášeň, ale cosi mu to nedovolilo. Ale toužil, strašně moc po tom toužil. Vezměme to taky z druhé strany. Ivana ležela v lehké noční košilce pod pokrývkou a jen těžce skrývala své vzrušení. Poslední dobou to už nebylo k vydržení. Každou noc se probouzela, zalitá horkým potem, při představách toho, co si vlastně ani představit nedovedla. Ale už tomu tak bylo. Zamilovala se do svého bratra. Slastně vzdychala při představách, že je milována v jeho objetí, viděla před sebou jeho svalnaté tělo a toužila po tom, co se skrývalo v jeho slipech. Strašně moc chtěla, aby k tomu došlo, ale dosud se neodhodlala k prvnímu, byť jedinému kroku. Ale ono se to také moc často nestává, aby se bratr a sestra spolu milovali. Nebo se to možná děje, ale nemělo by. Na to jsou zákony. Zákony... Co mi je do nich?, řekla si Ivana. Už to nemohla déle snést. Její ruce začaly bloudit pod noční košilkou. Vyhrnula si ji na boky a prsty spočinula na vlhkém klíně. Cítila, jak její vzrušení roste. Jednou rukou si začala masírovat ztuhlé bradavky prsů a druhou nepřestávala zkoumat ty sladké končiny dívčího klína. Slastí začala tiše vzdychat a vrněla jako kočka. Ale zpět k první straně.

Ivan najednou zaregistroval v nočním tichu zvuk. Zaposlouchal se a vzrušením ani nedýchal. Šlo to od její postele! Dovedl si představit, co asi Ivana dělá. A nebylo mu to nepříjemné. Rukou svíral své mužství a dusil v sobě vzrušení. Ale pak toho měl dost. Jsem přece chlap, ne? Nemusím takhle soukromničit a můžu si splnit svůj sen! A je mi jedno, co z toho bude. Odhodil ze sebe pokrývku a už nahý došel k posteli své sestry, která se zmítala ve sladkých poutech rozkoše. Uviděl, že si uvědomila jeho přítomnost. Ale nic se nezměnilo. Pod odhrnutou peřinou viděl její dráždivou dívčí nahotu. A pak zachytil pohled, plný vášně, lásky a prosby. Už nemohl déle čekat. Ještě jednou z druhého pohledu. Její prsty vnikaly stále hlouběji do klína a Ivana se už ani nesnažila svou činnost skrývat. Pomáhala si celým tělem a hlasitě přitom vzdychala. A pak ho uviděla. Stál nad ní, celý nahý, a ten pohled! Plný touhy a odhodlání. V tu chvíli ho milovala snad ještě víc a dala mu pohledem najevo, že ho chce. Přiklekl k její posteli.

No a teď si to vezmeme kolektivně. Ivan dlaní vniknul pod shrnutou košilku na její hrudi, která se dmula vzrušením. Ivana sama ze sebe stáhla ten jediný kousek šatstva a ležela teď před ním zcela nahá. Začal jí hladit ňadra a políbil ji. Ten první polibek se protáhl v nekonečnou řadu. To už Ivan ležel vedle ní na posteli a pokrýval jí celé tělo žhavými polibky. Přitiskla se k němu a vychutnávala teplo jeho těla. Pak ucítila rty na levé bradavce. Lehce kroužily kolem ní a jazyk se občas dotkl naběhlého hrotu. Ivana vzdychala rozkoší a kousala se do rtu. Pak si Ivan přidržel její prs a plnou silou se na něj přisál. Jazykem drásal bradavku, občas ji lehce stiskl zuby. Ivana se chvěla blahem a vyrážela tlumené výkřiky. Pak ucítila, jak Ivanův jazyk sjíždí uličkou mezi ňadry a po břiše. Zastavil se na okamžik na pupíku, ale pak pokračoval dál. Rozevřela stehna a odhalila svou naběhlou kundičku. "Můžu? Fakt můžu?" ozval se přidušeně Ivan. "Ano! Jo!" vykřikla Ivana a nedočkavě se chvěla. A pak přišla nejkrásnější chvíle jejího života. Cítila, jak vlhký jazyk vniká stále hloub a hloub do jejího stejně vlhkého klína. Rozkoš ji uvrhla do slastných muk a Ivana házela hlavou na polštáři sem a tam. Sténala a vzlykala. Byl to báječný pocit. Když se sladká mlha orgasmu rozplynula, nebyla schopná uvažovat, ani jí nedošlo, co se vlastně stalo. Jen si uvědomila, že Ivan se zatím staral jen o ni a sebe nechal úplně stranou. Sklonila se k němu a začala prstíky hladit jeho pyj. Byl krásně velký a žalud se mu temně leskl. Ivana probírala mezi prsty šourek a masírovala tělo pyje. S uspokojením poslouchala Ivanovy vzdechy. Po chvíli váhání pak sklonila hlavu a olízla špičku žaludu. Cítila na jazyku tu zvláštní chuť a pokračovala. Za chvíli v jejích nenasytných ústech zmizel celý žalud.

Ivan zažil dosud nepoznané. Netrvalo dlouho a došel k dlouho oddalovanému orgasmu. Nevěděla, co má udělat. S počátečním odporem polykala horké semeno, ale pak ho vysála do poslední kapky. S očima rozšířenýma láskou na něj hleděla a znovu se líbali. Skončili v objetí, které přerostlo ve vzájemnou shodu rytmických pohybů. Ivana nebyla panna, ovšem pouze vlastní vinou. Občas se to stává, když je dívka náruživá a z nedostatku příležitostí a přebytku sil se oddává masturbaci. Pak ta tenká blanka při nešetrném a neznalém zacházení prostě nevydrží a je to. Teď Ivana poprvé v životě cítila pyj ve své pochvě. Bylo to něco úžasného, když ho poševní svaly sevřely a vědomí se ztratilo v orgasmu. I pro Ivana to bylo poprvé.

Šlo mu to na výbornou, protože v těchhle věcech člověka obvykle vede pud a příroda. Prostě věděl, co a jak. A byl rád, že ztratil panictví právě se svojí sestrou. Konečně, řekl si. Konečně, řekla si Ivana. Konečně k tomu došlo. To předtím mohly být jen sourozenecké hrátky, ale tohle, to se nesmí nikdo dozvědět. Nedozví se. Vždyť kdo by se připravil a slastná muka zakázané lásky. Ivan a Ivana se ráno probudili nazí v jedné posteli, schoulení a přitisknutí jeden ke druhému. Ale nikomu z nich to nevadilo, nikdo nelitoval minulé noci. Protože přijde ještě spousta dalších.

Rodiče odjeli na divadelní představení do Prahy a Ivan s Ivanou zůstali doma sami. Měli před sebou celý víkend, protože rodiče přespí u známých v Praze s zdrží se u nich. To znamenalo dvě noci plné milování. Jakmile za rodiči zapadly dveře, sourozenci se k sobě vášnivě přitiskli a políbili se. Jejich jazyky se setkaly a tančily. Zpočátku to vypadalo celkem normálně. Bratr a sestra usedli k společně připravené večeři. Dojem poněkud rušila jen láhev červeného vína. Jenže ta tu byla proto, aby rozproudila krev a navodila tu správnou atmosféru. A to se jí za chvilku také podařilo. Těsně přimknutí k sobě tančili Ivan a Ivana ploužák a líbali jeden druhého. Ivanovy dlaně hladily její krásný zadeček. Najednou se ale oba zastavili a podívali se na sebe. Ano. Teď je ta pravá chvíle.

Pomalu se dovedli k připravené posteli rodičů. Ivana se na ni položila na záda a Ivan začal rozepínat knoflíčky její halenky. Hladil jí ňadra a ona mu pomáhala zbavit se oblečení. Po chvíli vzájemného hlazení a svlékání leželi vedle sebe nazí. Začala líbat jeho tělo. Přitisknuli se k sobě. Náhle Ivana vstala a vyzývavou chůzí došla ke dveřím do koupelny. "Pojď, "zašeptala a Ivana nemusel nikdo dlouho pobízet. Díval se na ni, jak si pouští sprchu na ňadra, a pozoroval třpytící se krůpěje vody na jejím těle. Přistoupil k ní a uchopil sprchu. Pak společně týrali svá těla proudy vody. Ivan obrátil růžici vzhůru a už stáli ve vlažném dešti. Jejich mokrá těla se o sebe třela a oba byli vzrušení na nejvyšší míru. Pak ale Ivana s okouzlujícím úsměvem uchopila otcovu břitvu a pěnu na holení. To by Ivana nenapadlo. Navzájem si vyholili přirození. Bylo to něco kouzelného, když břitva jako čarovný proutek odhalovala hladkou kůži jejich pohlaví. Stáli tam jako malá holčička a chlapeček. Pohlaví dostala bez chloupků nový výraz, mnohem exotičtější a dráždivější. Ivana přiklekla k jeho klínu a fascinovaně hladila jeho bílou kůži. Pak mu stáhla předkožku přes žalud a začala ho dlouhými a pomalými pohyby honit. Po předešlých chvílích, kdy byl Ivan vzrušen až k šílenství, teď za chvíli explodoval. Prudký výstřik dopadl na její vlhká ňadra a zůstal na nich jako rosa na květině. Začala si sperma roztírat po hrudi. Večer se dostával do obrátek. Na kluzkých dlaždičkách se ale dobře nemiluje, a tak se opět přesunuli do postele. Ivana se posadila na okraj a doširoka roztáhla nohy. Ivan hleděl do jejího roztouženého vyholeného klína.

Začal jazykem prozkoumávat jeho okolí, ale pak přešel na stehna, lýtka, kotníky, až k chodidlům. Začal se mazlit s jejími prstíky. Ivana cítila jeho polibky na nártu, ale byla přece jenom víc potěšená, když se opět vrátily k jejímu vlhkému klínu. Jata náhlým popudem si klekla před postel, paže napjala přes lůžko a vyšpulila na Ivana zadeček. Ucítila, jak jí roztahuje nohy a líže ji zezadu. Pak se chytil jejích ramen a vkleče do ní zarazil svůj pyj. Prohnula se v zádech jako kočka a vykřikla rozkoší. Ivan prudce přirážel a ona hlasitě sténala. Cítila, že se blíží k orgasmu, a začala prudce pohazovat hlavou a zatínat prsty do peřin. Ivan nasměroval proud spermatu do štěrbinky mezi její oblé půlky a díval se, jak po nich stéká dolů. Potom se trochu napili vína a odpočinuli si. Byli stále nazí, nemělo cenu se oblékat. Ivana si vyzývavě lehla na záda a vystrčila ňadra. Ivan vylil trochu vína z láhve na její bříško, k pupíku, a pak jazykem slízával rudou tekutinu, smíšenou s chutí dívčí kůže. Roztáhla nohy a vyhodila je do vzduchu. Ivan do ní něžně vsunul svůj pyj a s jejíma nožkama na ramenou tak chvíli zůstal. Oba vychutnávali ten báječný pocit spojených těl. Pak začal pomalu, pomalinku přirážet, a po chvíli postříkal Ivanu tím zbytkem, co v něm ještě zbyl. Kapky spermatu dopadaly ne její hebkou kůži od ňader až na bříško. Oba pak zmoženě usnuli, stuleni jeden ke druhému.

Ranní paprsky pronikaly pokojem a ozařovaly dvě nahá těla, ležící vedle sebe na manželské posteli. Manželé to sice nebyli, ale co na tom. Ivana stála u okna a zlaté vlasy jí plály ve vycházejícím slunci. Ivan ji zezadu obejmul kolem krku a políbil ji na šíji. Zaklonila hlavu a opřela se o něj. "Nemůžeme se přece pořád jen milovat, "řekla, "měli bysme dělat taky něco jinýho!" "Prosím tě, kdy zase budeme mít takovouhle příležitost?" namítl Ivan a chtěl ještě něco říct, ale sestra mu zakryla ústa svou dlaní. "Žádný odmlouvání. Oblíknem se a půjdeme udělat něco ke snídani. Abys byl silnej, víš?" Tak tedy ano. Všechno by mohlo být v pořádku, kdyby Ivan s Ivanou nedostali do svého hnízdečka lásky krátce po snídani návštěvu.

Sedmnáctiletá sestřenice Petra, která přijela jen tak na návštěvu, nevěděla nic o momentální absenci rodičů. "Ale to vůbec nevadí, "dala se slyšet, "zůstanu tady i tak. " Zadívala se přitom tak nějak na Ivana, ale ten měl právě trochu jiné starosti. Zůstane tady? A snad i přes noc? To by ale znamenalo, že... Ivanin pohled ho však uklidňoval. Snad se to nějak vyvine, četl v něm. Vyvinulo. Ale trochu jinak, než by kdo čekal. K večeři si všichni tři dali další láhev vína a tentokrát ji svorně vypili. Ivan s Ivanou tak trochu z žalu, Petra na to asi byla zvyklá. Nicméně víno zlepšilo celkovou náladu. Petra v zamyšlení roztočila prázdnou láhev na stole. Hrdlo ukázalo na ni. "Mám nápad, "ozvala se vesele. "Zahrajeme si flašku!" Ivan s Ivanou na sebe významně pohlédli. "Proč ne, "řekla Ivana a dění se přesunulo na zem. Ve třech se ale tahle hra nedá hrát moc dlouho.

Za chvíli byli všichni tři skoro nazí a Petra vyjeveně zírala na vyholená pohlaví svých příbuzných. "To vy sami? Snad ne navzájem! Ale to... Že vy spolu nejen tohle? " Proč to zatajovat, že ano. Když už to stejně nemá cenu. Bylo zřetelně vidět, jak je Petra vzrušená a touží po Ivanovi. Byla děsně nadržená a také to dávala najevo. Polohlasně sténala, upírala na něj pohledy, prozrazující vše, a rukou si hladila kundičku. "Tak běž, udělej jí to!" pobídla Ivana svého bratra. Ten začal Petru šoustat z boku a vůbec ji nešetřil. Ivana přiklekla a začala Petře líbat a lízat kozičky. Ještě nikdy to nedělala, ale teď se jí to líbilo. Pak se přesunula do Petřina klína, ve kterém rytmicky kmital Ivanův pyj, a čichala jeho dráždivou vůni. Začala Ivanovi pomáhat jazykem a prsty a Petra záhy vybuchla v obrovském orgasmu, skoro naráz s Ivanem. Část spermatu dopadla Ivaně na obličej a zbytek Petře na stehna. Všichni tři prudce oddechovali. Petra si klekla Ivaně nad ústa, sklonila se a začala jí lízat kundičku. Sama cítila Ivaniny rty mezi svými roztaženými stehny. Chvíli se lízaly v téhle nádherné poloze, ale pak Petra ucítila Ivanův pyj hluboko ve svém zadečku. Vykřikla překvapením a přestala se věnovat Ivaně, ale jen na chvíli. Pak se dala znovu do lízání, s ještě větší vehemencí a se silnými výkřiky rozkoše. I tahle noc byla rušná a všichni tři poznávali nové a nové způsoby využití svých těl. Bylo to krásné a oba sourozenci radostně přistoupili na Petřin návrh, aby jí návštěvu oplatili. Petře se přitom tak zalesklo v očích, že nebylo o čem pochybovat. Domluvili se tedy na příští víkend a rozloučili se s ní.

Konečně přišel ten dlouho očekávaný pátek a Ivan s Ivanou se vydali do sousedního města za svou sestřenicí Petrou. Předháněli se v představách, co se asi bude dít, ale jak se později ukázalo, nikdo neměl tak dobrou fantazii. Petra, která v onom městě studovala, měla svou vlastní garsonku, protože ji rodiče nechtěli zatěžovat dojížděním a na internátě odmítla být. Takhle se ukázala doma občas o víkendu a žila si zcela podle svých představ. A ty byly zjevně dosti svérázné. Petra jim totiž přišla otevřít v oblečení, které oběma vyrazilo dech. Byl to "oblek", složený jen z kožených řemínků, kovových kroužků, řetízků a cvočky pobité kůže. Všemu vévodily vysoké černé kozačky a pevný obojek na krku. Na sourozence to celé velmi zapůsobilo a už začali tušit, že dnešní večer nebude jen tak něco obyčejného. V garsonce byla cítit kůže a lidský a jakýsi blíže nedefinovatelný pach, což všechno dohromady působilo velice vzrušujícím dojmem. Vstupní chodbička tonula v přízračném šeru, stejně jako celý byt, sestávající se kromě kuchyňského příslušenství z ještě jednoho většího pokoje, ve kterém se všichni tři právě ocitli. Tady vytvářel tlumený halogen v rohu ďábelskou hru stínů a Ivan s Ivanou si připadali jako na nějaké temné seanci. Ten pocit ještě znásobovala podivně monotónní hudba, linoucí se z hi-fi věže, která svými kontrolkami vysílala do šera světelné signály. Petra s úšklebkem a zřejmým uspokojením pozorovala stále víc rostoucí rozpaky svých příbuzných a pobídla je - "No tak se přece posaďte! A jako doma, jako doma!" Usadili se do malých pohodlných křesílek, rozestavěných kolem nízkého skleněného stolku, na kterém stála oblíbená láhev vína. Vzrušení stoupalo, ale stále se nic nedělo, všichni si jen tak povídali. Jak ale hladina vína klesala, Ivan s Ivanou se zbavovali přebytečného oblečení. V krvi je příjemně hřál alkohol🡕 a oba najednou dostali chuť na to samé. Krásně se spolu milovat. Jenomže Petra se právě v tu chvíli s leskem v očích zmocnila již prázdné láhve a špičkou jazyka olízla její hrdlo, které vzdáleně připomínalo žalud. Objala ho rty a vysála z nakloněné láhve několik posledních kapek na dně. Pak si levou rukou odhrnula proužek kůže, zaříznutý do jejího klína, a přiložila hrdlo lahve🡕 na zduřelou kundičku. Ivana se přestala věnovat Ivanovi, jako ve snách si klekla k Petře a pomohla jí proniknout štíhlým hrdlem hlouběji do klína. Petra zasykla rozkoší, pobídla Ivana, ať se přidá, a on se ihned začal zabývat jejími ňadry, sevřenými mezi lesklými řetízky a proužky kůže. Mohlo by to takhle vypadat ještě dost dlouho, ale Petra se náhle vymanila z jejich sevření a udělala gesto kamsi za sebe. Ivan se podíval naznačeným směrem a v šeru uviděl na stěně visící bičík se spoustou tenkých kožených pramínků. Okamžitě - "Prosím, udělej to, prosím", sténala a svíjela se na koberci. Ivan pokrčil rameny. Za chvíli se Petra zmítala pod vodopádem ran, které dopadaly na její tělo. Najednou si Ivan povšiml Ivany, která seděla na křesílku a sledovala celé dění s dlaní v klíně. Nechal Petru Petrou a přistoupil k ní. "Líbí se ti to?" Ivana s rozšířenýma očima kývla hlavou. "A chtěla bys to zažít?" zeptal se Ivan ledově. Překvapeně se narovnala. Nevěděla, jestli to chce, nebo ne. Neměla by asi dost odvahy, ale vzrušovalo jí to, ty rudé pruhy na Petřině těle, šle🡕 hání biče, výkřiky a sténání. Byla na vážkách. Ale to už Petra vstala a vzala ji za ruku. "Neboj, "řekla něžně, ale rozhodně, "nic to není. Pojď. Uvidíš!" Společně s Ivanem ji dovedla k lůžku, které bylo rohu místnosti. "Lehni si, "poručila. "Na záda!" Ivana, chvějící se vzrušením v očekávání toho, čeho se bála a po čem zároveň i toužila, si lehla, automaticky natáhla ruce za sebe a čekala, co přijde. Ucítila, jak jí chladný kov obepíná zápěstí a poutá je k rohům lůžka. Třásla se po celém těle a cítila, jak jí tuhnou bradavky a vlhne klín. Petra jí najednou roztáhla nohy a nechala je klesnout přes boky lůžka, až se chodidly dotýkaly země. Pak je také připoutala pomocí ocelových řetízků. Ivana zhluboka dýchala a ňadra se jí zvedala a zase klesala. Ano, tohle bylo to, o čem snila.

Toužila po donucovaní, omezování, násilí... Petra vzala z Ivanových rukou důtky a klekla si jedním kolenem mezi Ivanina doširoka roztažená stehna. Pak jí začala přejíždět rukojetí bičíku mezi ňadry, po břiše, až ke klínu, který byl po vyholení pokrytý jen několikamilimetrovým porostem. Položila důtky na zem a kleknula si na postel. Sklonila se a obkroužila špičkou jazyka Ivanin pupík. Ta tlumeně vzdychla a téměř neznatelně sebou pohnula. Petra pomalu sjížděla jazykem níž a níž, ale těsně před drsným povrchem klína se zastavila. Začala ho hladit rukou a vychutnávala tuhost ještě ne zcela dorostlých chloupků. Ivana zakňourala a pootočila hlavou. Petra prsty roztáhla štěrbinku a jazykem vklouzal dovnitř. Našla poštěváček a začala ho masírovat, až byl hezky tuhý. Obejmula ho rty a sála. Ivana začala sténat naplno a marně se pokoušela pohnout. Alespoň se nadzvedla v bocích a nasměrovala tak Petru ke své roztoužené dírce. Petra jí však tu radost neudělala. Jen několikrát zabloudila jazykem na okraj vlhkého vchůdku, a pak náhle vstala a opět uchopila důtky. Než se Ivana vzpamatovala, už na její ňadra dopadaly prudké rány. Vykřikla a trhla sebou. Pokusila se osvobodit, ale záhy poznala, že je to marné. Zůstala bezmocně ležet a při každém úderu divoce trhla hlavou ze strany na stranu. Jenže s bolestí už cítila i rozkoš. Celé tělo ji pálilo, protože rány sestupovaly stále níž. A pak ucítila první dotek svištící kůže na strništi svého klína. Opět se nadzvednula a sama šla ranám vstříc. Ale jak náhle rány začaly, tak i ustaly. Otevřela oči, které měla po dobu bičování křečovitě zavřené, a uviděla nad sebou Ivana. Její zpleněná kundička přijmula jeho mohutný pyj a Ivan začal rychle a tvrdě přirážet. Cítila zvláštní směs ponížení, bolesti a uspokojení, která přerostla v mohutný orgasmus. Probrala se, na svém bříšku cítila ještě teplý spermat, a Petra klečela u jejích nohou a uvolňovala jí pouta🡕 . "To bylo hezký, "řekl uznale Ivan, "ale nezdá se vám, že trochu zapomínáte na mě?" "Ale copak?" ozvala se Ivana trochu ochraptěle, "chtěl bys snad taky?" "To snad ani ne, mě by stačilo docela normálně." "Tak pojď, lehni si, "pobídla ho Petra. Ivan se tedy pohodlně položil na záda a spokojeně si založil ruce pod hlavu. "A co teď?" Petra s Ivanou si klekly každá na jednu stranu postele a začaly společně křísit svými ústy jeho ochablý úd. Olizovaly žalud a zároveň i sobě navzájem rty, a pak, když už byl pyj v pohotovosti a Ivan dávno ztratil svůj klid, mu ho začaly střídavě kouřit. To je ovšem záhy také přestalo bavit, takže si Petra nasedla na Ivanův pyj a Ivana se usadila naproti ní, s klínem nad Ivanovými ústy. Obě dívky se obejmuly kolem ramen a začaly se pohybovat ve stejném rytmu. Pokojem se neslo trojí tlumené sténání a vzlykání. Tahle noc byla dlouhá a ani jeden ze tří účastníků na ni nikdy nezapomněl. A všichni se také shodli, že by byla věčná škoda někdy si ji nezopakovat.

Ivana nedočkavě rozbalovala balíček. Konečně! Před časem si u jisté zásilkové služby tajně objednala vibrátor, a ten jí teď konečně přišel. Ještě že není nikdo doma, protože nám dneska skončila dřív škola a jsem tady první, pomyslela si Ivana a fascinovaně hleděla na obrovský předmět ve svých rukou. Černá Mamba, dvacet pět na čtyři a půl centimetru, to bylo označení tohoto supervibrátoru. Ivana měla až obavy, jestli ho její kundička bude schopna přijmout v celé jeho kráse. Vzrušeně ze sebe shodila šortky🡕 a kalhotky, pohodlně se usadila na své posteli a začala si vibrátorem lehce přejíždět po štěrbince. Byl to zvláštní pocit, dráždit se jen neživým předmětem. Ivana cítila, jak vlhne. Dlouho se proto nerozmýšlela a vsunula špičku vibrátoru do své sladké dírky, rozevřené vzrušením. Pomalu, rytmickými pohyby, si ho zasunovala stále hloub a hloub, kam až mohla. Vzdychala přitom a sténala bolestí, protože se jí zdálo, že ji ten obr snad musí roztrhnout. Měla pocit, že ho má až v krku. V obličeji celá zrůžověla, měla zakloněnou hlavu a dýchala pootevřenými ústy. Ale to ještě nebylo vše. Zatím ještě byl vibrátor vypnutý. Teď Ivana pootočila jeho koncem a vnímala mrazivě krásné vrnění hluboko v sobě. Začala si rukou přejíždět po krku a ňadrech, strhla ze sebe halenku a zmítala se v křečích vibrace. Pohazovala divoce hlavou, ale rukou ještě tlačila na vibrátor, aby se opravdu dostal co nejhlouběji. První orgasmus na sebe nedal dlouho Už to nemohla déle snášet. Vytáhla vibrátor z pochvy a položila si ho mezi ňadra. Celý se leskl a zanechával na její kůži voňavou stopu. Ivana zhluboka dýchala a ještě se chvěla, když ukládala vibrátor na bezpečné místo mezi školní učebnice.

Když Ivan uviděl, jak se jeho sestra sama šoustá obrovitým robertkem, obrátil ji na všechny čtyři a vniknul do jejího zadečku. Ivana zažila jaké to je, mít v sobě dva najednou. Oběma rukama křečovitě svírala cípy polštáře, dusila v něm výkřiky rozkoše a zanedlouho vybuchla v slastných křečích. Ještě když měla vědomí zkalené, cítila, jak z ní Ivan opatrně vytahuje vibrátor, a pak jak se jí obrovitý kůl dere do zadečku. Z posledních sil se prohnula a usnadnila mu cestu. Byl určitě zapnutý na nejvyšší rychlost, protože se jí zdálo, jako by s příštím orgasmem ztratila vědomí. A tak získala Ivana nového přítele. Byla si však více než jistá, že Ivan je rozhodně lepší. Nepotřeboval totiž každý den nové baterie.

🕙 Přidáno 4.6.2019

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře