Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Ledová královna 2 erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Šla naproti němu, byla utopená ve svých myšlenkách, že si ho ze začátku ani nevšimla. Kdyby ho bývala viděla dřív, otočila by se a šla by jiným směrem. Jenže bylo pozdě, nechtěla být zbabělá. Hrdě vztyčila bradu a vydala se jeho směrem, okázale ho ignorovala a vyhýbala se očnímu kontaktu. Byla dokonale upravená.

Na sobě měla růžový svetr🡕 a tmavé džíny, ve kterých se rýsoval její oblý zadeček. Vlasy měla utažené v pevném uzlu. Chtě, nechtě se mu vybavil obrázek jak jí nemilosrdně tahá za vlasy a bere si jí zezadu. Odkašlal si a trochu si poopravil své vzdouvající kalhoty🡕 . Poočku jí pozoroval a viděl, jak si všimla jeho rozpoložení. Zrudla a pohlédla k němu.

Široce se na ní usmál a odhalil jí tak svůj dokonalý chrup, vrhl na ní potměšilý pohled a našpulil rty v náznaku polibku. Týdny se mu úspěšně vyhýbala. Věděl, že ho chce stejně jako on jí. Chtěl jí dokázat, že patří k sobě. Bohužel se mu moc nevedlo. Zrychlila ve svém kroku, aby se dostala pryč z jeho blízkosti. Srdce jí bušilo v uších a horké tváře jí štípaly. Ten mizera. Proklínala ho v duchu. V svém zorném úhlu uviděla známou postavu. Filipe! vykřikla štěstím a vběhla atraktivnímu muži do napražené náruče. Ten s ní zatočil a úsměvem jí vtiskl polibek na tvář. Zvonivě se zasmála a obejmula ho kolem krku. Zasmušile sledoval tento výjev. Měla by se smát častěji, v jejím obličeji se zračilo nefalšované štěstí. Shodila svou chladnou masku a ukázala, co pod ní doopravdy je. Cítil osten žárlivosti, že svůj úsměv věnovala jinému muži a ne jemu. Líně se blížil k dvojici. Muž si ho všiml, jemně jí zatáhl za ruku a zeširoka se usmál. Davide! To je náhoda! Konečně jsem se vrátil z Austrálie a hned potkám samé známé tváře. Chtěl bych ti představit svojí nevlastní sestřičku Kate. popostrčil jí k Davidovi. Kate, tohle je David. Můj kámoš z intru, nevzpomínám si, že byste se vy dva spolu někdy střetli. Vždycky jsem vás chtěl spolu seznámit. My se, ale známe. Docela dobře. svůdně přejel pohledem po její postavě a v očích se mu nebezpečně blýskalo. Ano, známe. ucedila skrz zaťaté zuby a výhružně se na něj podívala. Už ani slovo. Filip se zmateně podíval na dvojici. Dobře, tak jste mi mohli říct, abych se vyhl tomuhle trapasu. Davide, zvu tě dnes na večeři. Sestra umí výborně vařit. Rád přijdu. kývl a ironicky zvedl obočí, když se podíval na Kate.

Filip měl pravdu, večeře byla výborná. Bavili se o dobrodružství z Austrálie a novinkách, co se stali za poslední dva roky, co byl Filip mimo domov. Kate byla vtipná a roztomilá, k němu se chovala s mírnou odtažitostí, ale kolem bratra poletovala a starala se o něj jako o krále. Seděla vedle něj v ruce držela skleničku vína a s přimhouřenýma očima si vychutnávala jeho trpkost. Vzrušila ho, měl chuť jí poškádlit, aby mu věnovala pozornost.Rukou jí sjel po stehně. Zamrkala a mírně se zamračila. Pokračoval dál rozhrnul jí sukni🡕 a dostal se k lemu od jejích kalhotek. Zakašlala a schválně opustila ubrousek na zem. Ohnula se pro něj a nenápadně mu odstrčila ruku. Odsunula svojí židli🡕 a omluvně se usmála na bratra. Jsem unavená, půjdu do postele. Nestarejte se o nádobí, ráno ho umyju. Měj se Davide. Asi bych měl jít už domu, je pozdě. Děkuji za večeři. necítil potřebu tam zůstávat déle. Při odchodu si všiml klíčů pověšených na věšáku. Na jedních bylo napsáno NÁHRADNÍ KLÍČE. Sám se pro sebe usmál. Ty se mi někdy budou hodit.

Vrátila se domů z posilovny, byla unavená a vyčerpaná. Potřebovala okamžitě sprchu. Přesto, že se fyzicky namáhala, její myšlenky se neustále vracely k Davidovi. Bolestně po něm toužila a za žádnou cenu mu to nechtěla dát najevo. Studené kapky jí omývaly tělo, zavřela oči a představovala si jak jí líbá po celém těle. Vyšla ze sprchy a nenašla žádný ručník, kapky jí stékaly po těle. Nahá a celá vlhká zamířila do svého pokoje. Ve svém pokoji našla malý ručník a začla si v předklonu sušit své dlouhé vlasy. Nevšimla si, že někdo stojí za ní, ten někdo jí náhle chytil za ruce. Vykřikla a bojovala proti němu, snažila se otočit a pohlédnout mu do tváře. Přitiskl se k ní zezadu a ona cítila jeho tvrdost. Pšššt, lásko. Nebraň se tomu. uslyšela důvěrně známý hlas. Postrčil jí k posteli, dopadla na ní na břicho. Hlavu jí přitiskl k polštáři a stále jí držel za ruce, aby se nemohla hnout. Její zadeček trčel do výšky, byla mokrá , nahá a bezbranná. Na zápěstí ucítila okovy. Spoutal jí! Vztekle se snažila otočit a kopnout ho. Zabránil jejímu výpadu a divoce jí zavrčel do ucha. Tak.. ty mě chceš kopnout? Uvidíme, co uděláš teď. Roztáhl jí nohy a každou přivázal ke sloupku postele. Nedokázala se zvednout, byla v ponižující pozici. Vlasy měla slepené k obličeji a s připoutanýma rukama si je nedokázala odhrnout, vůbec přes ně neviděla. Potřebuješ potrestat, ty moje malá dračice. šeptal ji vzrušeně do ucha. Dostala trochu strach, nevěděla co se bude dít, co s ní chtěl dělat. Najednou ucítila bolestivé plácnutí na svém zadečku, a znovu a znovu. Prosila ho, aby přestal. Nepřestával. Její prdelka začla rudnout. Cítila bolest, ale nemohla si pomoct její kundička vlhla a bradavky tvrdly tak, že to bylo nepříjemné. Na chvíli přestal a potěšeně se díval na své dílo, nohy měla zeširoka roztažené, takže měl dobrý výhled na její rozžhavenou kundičku a její tělo se otřásalo trhavými výdechy. Tvář měla celou rudou a za žádnou cenu mu nechtěla ukázat, že by se jí to líbilo. Něžně jí hladil zadeček a hrál si s jejím poštěváčkem. Celé tělo jí hořelo a začala si představovat ty ruce, jak se jí omotávají kolem boků a mocně do ní vráží svého ptáka. Jako by jí četl myšlenky.

Byl v ní okamžitě a šukal jí tak tvrdě, až myslela, že jí přetrhne vejpůl. Bylo to skvělé, křičela rozkoší a snažila se dostat z pout. Nahnul se k ní a kousl jí do krku, bolelo to. Bylo jí to jedno, vyvrcholila a její tělo se otřásalo v extázi. Cítila jak jí odpoutal nohy a jak jí mohutným výstřikem pokryl záda a zadeček. Odjistil jí pouta🡕 a otočil jí k sobě. Odhrnul jí vlhké vlasy a něžně jí políbil Vypadá to, že potřebuješ další sprchu, lásko. Vzal jí za ruku nato společně vešli do sprchy.

Části povídky

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: Šukání

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře