Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Lesbické pondělí erotické povídky

Naši odjeli už v šest ráno. Já byla tak nadržená, že už jsem neusnula. Sluníčko mi stejně už od rozednění svítilo do pokoje a já bych vedrem neusnula. Jen co se za našima zabouchnuly dveře, sundala jsem ze sebe noční košili a rozvalovala jsem se v posteli jen tak nahá. A když jsem slyšela odjíždět auto, vyndala jsem krabici se svými pomůckami a erotickým prádlem a zapnula počítač. Hned jsem si dala stahovat nějaký porno.

Pomůcky a prádlo jsem vysypala na postel. Přemýšlela jsem, jestli mám všechno, co potřebuji. Chtěla jsem si ještě koupit banány, kondenzované mléko, šle🡕 hačku a šampus a na poště mi od pátku visí balík s obrovskými venušinými kuličkami s průměrem 4, 5 cm. Ještě když jsem se válela v posteli, jsem na facebook jen tak mezi řečí napsala, že mám teď 14 dní volno a čekala jsem, co se bude dít. Během asi půl hodiny se mi ozvala Táňa, jestli bych se u ní nestavila v deset dopoledne, že bysme si mohli udělat hezké dopoledne a že v půl jedné ale už musí jet do Prahy.

Táně je 45 let. Táňa má 2 dcery, se kterými si to také rozdávám. Podařilo se mi to udělat tak, že žádná z těch třech neví, že si to rozdávám s těmi ostatními dvěma. Každá z nich je ujetá úplně jinak, ale s žádnou z nich se vážně nenudím. Táňa ujíždí na análním sexu a to pořádně. Neznám nikoho kdo by si dokázal nacpat do zadku takový věci jako ona. Vyprávěla mi, že ji do zadku poprvé ošukal jeden kluk v šestnácti, ale že sama si se svým análem hrála od doby, co začala masturbovat. Má dlouhé černé vlasy a černé oči. Měří asi 175 cm, ale je dost hubená takže působí vyšším dojmem. Kozy má velikosti C. Navenek působí dost slušně. Dokonce učí na VŠ a je to docentka. Ale kdo se kdy dostal, do její ložnice ví, že se v posteli chová úplně jinak než venku. Táňa už je docela dost dlouho rozvedená. Nevím, jestli spí s nějakými chlapy, ale spíš si to užívá doma sama se sebou. Má skříň narvanou všemi možnými pomůckami neuvěřitelných rozměrů. Zároveň je vyznavačka lehčího SM takže všechny možné dilda a vibrátory doplňuje druhá skříň, ve které má ještě nějaké to kožené, latexové a síťkované prádlo.

Takže v momentě, kdy jsem si přečetla její příspěvek, jsem vymyslela dnešní plán. V první řadě jsem vlítla do koupelny. Pořádně jsem se celé oholila. Pak mě napadlo, že to udělám tak, že se stavím na poště pro ty kuličky, abych se Táně pochlubila. Gel jsem sebou brát nechtěla, protože na to, že mám dovolenou, ho mám doma dost málo, a asi si ho budu muset stejně někde dokoupit. Táňa má doma gelu stejně mraky. Když jsem vylezla vyvoněná z koupelny, začala jsem vymýšlet, co si na sebe vezmu. S Táňou jsme na sebe měli jen dvě hodiny, tak to chtělo rozjet pořádně rychle. Vybrala jsem si černé punčochy, krátkou sukni🡕 a tílko. Schválně jsem si nechtěla brát žádné spodní prádlo, abych jí vyrajcovala hned ve dveřích. K Táně to mám tak 500 metrů, takže nehrozila žádná nehoda. Když jsem se chystala na poštu, uslyšela jsem, že mi přišel na facebook další vzkaz. Psala mi Marika, že bude tenhle týden doma, a že by mě ráda viděla a že se tu objeví ještě nejspíš Leila. Marika a Leila jsou další dvě mrdny, se kterýma se scházím a já věděla, že si tuhle dovolenou opravdu užiju.

Na poště to šlo rychle. Byl všední den a dopoledne, takže fronta žádná, a já šla s balíkem rovnou k Táňě. Po cestě mi trochu byla zima, a tak se mi přes triko začali krásně rýsovat bradavky. Chvíli před desátou jsem stála před barákem Táni. Zazvonila jsem a ona mi otevřela zvonkem vchodové dveře. Bydlí v přízemí, takže jsem jen prošla chodbou a byla jsem u ní před bytem. Už stála pěkně vyzývavě ve dveřích. Táňu taky někdy rajcuje, že někdo, kdo jí má za slušnou jí zastihne v nějaké intimnější situaci. Ve dveřích stála jen v síťkovaném erotickém prádlu. Měla na sobě upnuté síťkované triko s dírama pro kozy. To triko bylo trochu delší s podvazky, na které měla připnuté síťkované punčochy. Na nohou měla průsvitné umělohmotné boty na vysokém podpatku. Když jsem jí viděla, opřela jsem se naproti ní o zeď a nadzvedla jsem si triko nad kozy a vyhrnula sukni🡕 , aby viděla, že jsem nahá. Trvalo to asi jen tři vteřiny a za chvíli se za mnou zabouchly dveře od Táni bytu. Chytla mě za ruku a táhla mě do ložnice, ani si nejdřív nevšimla, že sebou něco nesu. V ložnici má pořádnou postel, která je jak dělaná pro orgie. Už jsem si to v ní rozdávala se všemi třemi holkami. Už na ní byla připravena pixla gelu a mraky pomůcek. Měla je tam vyházené všechny, bylo to neuvěřitelné. Dokázala si do prdele strčit i dvě oboustranná, pořádně tlustá lesbická dilda. Věděla jsem, jak to chce. Dělala jsem to už víckrát. Nejdřív ze mě chce strhat oblečení, narvat mi do zadku co nejširší dildo a vylízat mi pořádně kundu. Pak chce, abych jí to samé udělala já. Potom když se udělá, je trochu povolnější a nechává se sebou chvíli dělat to, co chci já. Teď jsem jí ale zastavila a ukázala na balík. Zatím se nám podařilo mi do zadku nacpat kolík a kuličky co mají v průměru 3 cm. Když jsem odcházela, slibovala, že mi do zadku dostane kolík 3, 5 cm, ale já jí oznámila, že chci od ní dneska odejít roztažená tak abych do sebe bez problémů dostala ty kuličky, co jsem si koupila, které mají v průměru 4, 5 cm. Chtěla jsem, ať mi pomaloučku roztahuje análek, a na konci si dáme pěknou šoustačku. Táňa má sice radši rychlou jízdu a taky chce všechno režírovat sama, ale já moc dobře vím, že chce, abych byla co nejdřív roztáhnutá jako ona a mohli jsme si strkat do zadku stejné věci. Proto byla ráda, že chci dneska roztáhnout až o 1, 5 cm víc než minule a taky jí docela lichotilo, že jsem jí naznačila, že jí považuju za odbornici přes anál, a proto chci roztáhnout od ní.

Začalo to tak že mě celou svlíkla a udělaly jsme si navzájem pořádný klystýry. Potom mě posadila do křesla. V křesle jsem přes okraj vyšpulila kundu a prdel, pokrčila kolena a dala je k ramenům. Táňa mě šikovně ke křeslu přivázala řemeny. Nejdřív stehna k opěradlům na ruce a potom za kotníky k opěradlu na záda. Pro mě to nebylo nepohodlné. Jsem dost protažená. V pohodě dám nohy za hlavu a tímhle mi to všechno ulehčila, tak že jsem si prostě opírala jen nohy o řemeny. Krásně jsem se uvolnila a ona mi začala pomalu lízat kundu. Ruce jsem měla volné a tak jsem jí hladila po vlasech a nasměrovala jsem jí jazykem na anál. Když vám tohle dělá krásná, perverzní čtyřicetipětiletá ženská připadáte si jako bohyně. Věděla jsem, že jí to strašně baví, a i když jsem to neviděla, věděla jsem, že si dráždí obě díry. Krásně mi namazala anál lubrikantem a bez problému do mě strčila dva prsty. Chvíli mi prstila análek a zároveň lízala kundu. Chtěla, abych byla co nejvíc vzrušená a uvolněná a ta mrška věděla, co se mi líbí. Začala mi olizovat chodidla a sát palce u nohou. Potom si stoupla nad můj obličej a všechny sliny smíchané se šťávou z mojí kundy a lubrikantem mi plivla do pusy. Bylo toho fakt hodně a já si to vyplivla na kozy a na břicho. Začínalo přituhovat. Byli jsme neskutečně vyrajcované obě dvě. Krásně mě mravenčilo v podbřišku při pomyšlení na to, co bude následovat. Táňa vzala můj oblíbený vibrační anální kolík a strčila mi ho do zadku a chvíli ho nechala, aby ve mně vrněl, ale moc dlouho to nevydržela. Vzala mojí nejoblíbenější pomůcku. Tři venušiny kuličky za sebou o průměru 3 cm. Jednu po druhé mi nacpala do zadku. Bylo to úžasné, ale to nejlepší mělo teprve přijít. Vždycky před tím, když je ze mě vytahovala, jsem byla v totální extázi. Tentokrát to nebylo jiné a dokonce ještě lepší. Tekla jsem jak vodovod. Táňa je do mě pořád zasouvala a vysouvala, že už jsem ani nevnímala samostatný anál, ale nádherný pocit se mi rozlil v celém podbřišku. Při tom mi stíhala obě dirky lízat. Táňa je na anální sex skutečně přebornice. Nejen, že to má ráda na sobě, ale poskytuje ho i ostatním a nejde jí jen o to si tam něco strkat. Dokáže prdelku i krásně vylízat, nebo jsme si tam jednou strkali oloupané banány, které jsme potom snědly.

Teď jsem byla totálně mimo, a najednou jsem se tak udělala, že jsem jí z toho začala čůrat přímo do obličeje. Táně to vůbec nevadilo a jen podala misku, kterou měla u postele na podobné hrátky a nechala mě, ať se vyčůrám do ní. Potom vyndala anální kolík, který do mě chtěla nacpat dneska podle plánu. Začala ho do mě strkat a v půlce jsem cítila, že jsem na hranici a víc to nepůjde. Táňa mi ale zkušeně poradila, ať tlačím proti kolíku. Nejdřív se mi to zdálo nesmyslné, ale najednou byl celý kolík ve mně. Byl to nový pocit. Měla jsem pořádně plnou prdelku a zase jsem začala trochu čůrat. Táňa mi krásně lízala kundu i okraje análku. A pak mi začala kolík opět zasouvat a vysouvat. S kuličkami se mi to líbí víc, ale tohle byla jen příprava na velké finále. Přidala lubrikant, který mi kapal z prdelky na koberec a začala víc a víc přirážet. A když jsem byla zase strašně rozdělaná, že bych se udělala tak přestala. Já jsem naštvaně otevřela oči, ale to už jsem viděla, jak potírá lubrikantem moje nové kuličky.

Už jsem se viděla, jak se s kuličkami v prdelce strašně udělám, budu křičet, sousedi budou bouchat na zeď a pak ošukám Táňu nějakým obrovským připínákem do zadku a jako velké finále ji dodělám nějakým monstrózním análním kolíkem. Táňa se bude vyčerpaně povalovat na flekatém prostěradle a já půjdu domů krásně připravena na další domácí hrátky. Ale tak jednoduché to nebylo.

Táňa mi zkušeně začala kroutivým pohybem tlačit kuličku do prdelky, ale přes její průměr se do mě nedostala. Snažila se a snažila, ale nedařilo se a ze mě i z ní začínalo opadat vzrušení. Tak jsme se vrátili ke kolíku a zase ke kuličkám ale nedařilo se. Chvilku mi lízala análek, ale mě už to nějak nebavilo a chtěla jsem přestat. Táňa, ale chtěla, abych byla stejná análnice jako ona a tak se nevzdávala. Já, ale k tomu všemu zahlídla na hodinách, že už je skoro třičtvrtě na dvanáct a Táňa bude muset odjed do Prahy. To mě rozmrzelo ještě víc, a tak jsem jí navrhla, že bysme se na tohle už mohly vykašlat a jít si spíš ve zbytku času zařádit klasicky do postele. Ale Táňa to zkusila ještě jednou. Já se nadechla a začala tlačit stejně jako proti kolíku, Táňa zatlačila trochu víc, že mě to i trochu zabolelo, ale stálo to za to. Jedna z kuliček byla ve mně. Měla jsem pocit, že mě to roztrhne, ale bylo to zároveň příjemné. Obě jsme najednou byly opět plné perverzního elánu. Táňa mi olízla análek, ze kterého teď nenápadně koukala jen šňůrka. Pak začala jemně a pomalu tahat, nejdřív se mě zmocňovala nevyslovitelná rozkoš, a když kulička přesahovala přes svůj průměr, byla jsem málem v bezvědomí. Kunda mi tekla a v análu jsem měla pocit jako, když bych se teď strašně a bezstarostně posrala Tamaře přímo na koberec. Chtěla jsem to zažít ještě a znova a znova. Táňa to moc dobře věděla. Promázla mi opět prdelku a strčila mi tam kuličku zpět. A vyndala. Několikrát to zopakovala. Trochu jsem opět rozkoší učůrávala. Když jsem měla opět v zadku kuličku, řekla jsem Táně, ať mi uvolní nohy. Když mě odvázala, hupnuli jsme na postel. Kuličku jsem měla pořád v zadku. Opět jsem zvedla nohy vysoko, ale místo toho abych si je dala za hlavu, jsem si začala sát a cucat palce na nohách. Táňa pokračovala hrátkami kuličkou v mém zadku. Začala jsem si olizovat a líbat celá chodidla, což mě kolikrát totálně vyrajcuje samo o sobě. Táňa trochu přitvrdila a ucítila jsem nový pocit, a to ten že po zasunutí kuličky nenásledovalo opětovné vyndání, ale hned mi tam nacpala i kuličku druhou. To už jsem vážně myslela, že se to do mě nemůže vejít. A trochu jsem se lekla, ale Táňa mi nedala moc času na přemýšlení. Nacpala mi do kundy naplno pulzující pulsátor, a hned po tom ze mě začala vytahovat oboje kuličky. Bylo to naprosto šílené, pulzátor ve mně pulzoval jako by mě někdo šíleně šukal a do toho do mě opět Táňa nacpala ty kuličky. Poznala na mě, že se udělám a naprosto synchronizovaně s mým orgasmem ty kuličky vyndávala. Prolítlo mnou několik vln totální extáze, připadalo mi to, jako když bych se roztekla po celé posteli. Jinak jsem si z toho pořádně nic nepamatovala. Jen ten pocit.

Když jsem se vzpamatovala, ležela jsem rozcapená na posteli. Naproti mně seděla Táňa. Všimla jsem si, že si při tom všem ještě stihla nasadit skřipce na bradavky a v zadku měla anální kolík, co byl v průměru téměř jednou tak široký jako moje kuličky. Řekla bych, že se udělala současně se mnou. Já silně oddychovala a vůbec se mi nechtělo hýbat. Táňa mi, ale přejela chodidlem po obličeji a po bradavkách a upozornila mě, že za čtvrt hodiny musí běžet na autobus.

Ani jsem nevěděla jak, ale najednou jsem byla venku. Táňa mi půjčila aspoň podprsenku, protože jsem zapomněla, že ještě chci jít do obchodu a nechtěla jsem budit moc pozornosti.

Každopádně před půl druhou jsem byla doma. Zběžně jsem se podívala na mobil a zjistila jsem, že mi psal Marek. Marek je kluk Markéty, kterého se mi podařilo jednou svést, a od té doby si to občas rozdáváme. Je to vysoký namakaný basketbalista s obrovským pérem. Slyšela jsem o něm od Markéty hodně, ale nechtěla jsem tomu moc věřit. Ale když jsem mu ho poprvé kouřila, myslela jsem, že už v životě nezavřu pusu. Psal mi, že zrovna jede za Markétou, ale že by se před tím stavil u mě. Totálně mě rozrajcovalo, že dává přednost sexu se mnou než s ní. Ale bohužel mi psal v době, když jsme s Tamarou byly teprve u Trojice kuliček a psal, že má na mě čas jen do půl třetí. To už bylo ani ne za tři čtvrtě hodiny, ale i tak jsem si říkala, že bych mu měla ještě odepsat. Samozřejmě mi hned odepsal také. Říkal, že když jsem mu neodepisovala, že se vydal na cestu dřív, a že teď už je skoro u Markéty, ale že to ještě rychle otočí a přijede. Ve dvě u mě zvonil a o minutu později už ležel na posteli s pořádně postaveným pérem. Nejvíc mě rajcovalo, když jsem mu ho mohla pořádně vykouřit. Mohla bych to jeho obrovský péro kouřit celý den. Marek ležel a ruce měl pod hlavou, Péro měl u okraje postele a nohy měl z postele spuštěné. Já klečela přímo naproti němu, chvíli jsem mu nehty po namakaném břiše. Stáhla jsem mu silně předkožku a chytla ho jednou rukou za kořen, toho jeho obrovského penisu a druhou rukou za koule. Chytla jsem ho pořádně pevně. Rajcovalo mě mít tak obrovskýho chlapa pod kontrolou. Chvíli jsem si ho jen prohlížela. Musel ho mít hodně přes 20 cm dlouhýho a v průměru přes 5 cm. Pustila jsem se do toho. Doširoka jsem otevřela pusu a pevně mu rty obemkla penis někde pod žaludem a začala ho silně sát a zároveň pracovat jazykem. Chuť jeho penisu mě silně vzrušovala. Poctivě jsem pracovala rukou na jeho koulích a pomaloučku jsem mu ho ještě lehce honila. Potom jsem ho přestala kouřit a začala jsem ho olizovat o celé délce penisu od kořene až po špičku. Potom jsem přešla na koule a jednu po druhé jsem mu pořádně vysála. Potom jsem se nadechla a vrazila si co nejdelší kus penisu až do krku a chvíli jsem držela. Pak jsem vyplivla sliny na jeho koule a zase si ho vrazila až do krku a takhle několikrát. Vydávala jsem při tom všechny možné zvuky, které se mi nedařilo tlumit, ale Marka stejně spíše vzrušovaly. Já z něj byla naprosto šílena. Sliny mi šly snad i z nosu. Marek začal oddychovat víc na hlas, a tak jsem mu opět pořádně stáhla předkožku co nejvíc ke kořenu a pořádně zmáčkla. Pusou jsem se z jeho žaludu přesunula na koule, které jsem se snažila obě nacpat do pusy, ale moc to nešlo, protože je měl pevně přitisknuté k tělu. V penisu mu začalo silně pulzovat a já naprosto jistě věděla, že se blíží výstřik. Opět jsem jeho předkožku táhla silně dolů a druhou rukou jsem ho dráždila na koulích. Když jsem cítila, jak se z něj dere semeno přímo mě do obličeje, začala jsem ho velmi silně honit. Byla toho ohromná záplava. Výstřik byl asi sedminásobný, a chvíli jsem myslela, že se v tom snad utopím. Byla jsem z toho totálně šílená. Setřela jsem si semeno z obličeje a prsou do dlaně a nacpala si ho do pusy. Miluji jeho chuť a vůni. Byla jsem od něho celá ulepená. Chvíli jsem si ho nechala v puse, ale za chvíli jsem ho celé spolkla. Marek pořád ležel, a já pokračovala v honění. Věděla jsem, že Marek to zvládne dvakrát po sobě úplně bez problému. Během chvíle měl zase pevný péro jako před chvílí. Už jsem ho, ale nechala, ať se snaží on. Vlezla jsem si k němu na postel a ukázala jsem mu zezadu obě svoje díry. Začal mě pěkně šukat. Ani ho nenapadlo mi ho nacpat do zadku, a proto byl velmi překvapený, když jsem mu sama řekla, že chci anál. Samozřejmě se nenechal vůbec přemlouvat, ale myslím, že to bylo pro něho poprvé, kdy po něm holka sama od sebe chtěla tu jeho kládu v zadku. Byla jsem ještě krásně roztáhnutá od Tamary. Z podpolštáře jsem vytáhla lubrikant a sama se promazala mezi půlkami. Marek mi ho tam bez váhání vrazil. Šel do mě úplně lehce. Marek si mě chytl za boky a začal přirážet. Byla jsem sice roztažená od Tamary, ale Markův penis byl širší než kuličky. Chvíli jsem se lekla, že jsem se přecenila. Začala jsem nahlas vzdychat a to Marka ještě víc vzrušilo. Začal mě šukat pěkně tvrdě a bezohledně. Nejdřív jsem byla opřená o dlaně, potom o předloktí a nakonec jsem měla prostě vyšpulenou prdel. Marek využíval celou svojí délku. Občas přikápl lubrikant, ale jinak se moc nerozptyloval. Vůbec jsem nemusela nic dělat. Jen jsem cítila, jak si mě drží za boky a šuká. Myslela jsem, že mi tu prdelku natrhne, ale zároveň to byl úžasný nový pocit. Bylo to takový na hraně. Marek měl pořádnou výdrž. Rukama mi roztahoval půlky a já se rukou dráždila na poštěváčku. Potom jsem, ale chytla marka ze spodu za koule. Začal přirážet ještě zběsileji a za chvíli jsem už slyšela magickou větu, už budu. V mžiku jsem se mu vysmekla a převalila proti němu na záda. On už věděl jak to dokončit. Věděl, že miluju, když mě totálně scáká. Pokropil mi břicho, prsa a i na obličej dostříknul. Ani jsem se nenamáhala to nějak utřít. Prostě jsem se překulila z postele a semeno se utřelo do prostěradla a peřiny. Z obličeje jsem si to setřela rukou a olízla prsty. Marek byl během chvilky pryč. Už bylo chvíli před půl třetí a musel za Markétou.

Já jsem si šla napustit vanu. Byla jsem od Táni a Marka totálně prošoustaná a chtělo to trochu relax. Pustila jsem vodu do vany a nalila tam trochu pěny. Pak jsem se vrátila do pokoje a vyndala bednu s pomůckami a vysypala je na postel. Potom jsem přemýšlela, co bych si vzala na sebe. Zvolila jsem černé punčochy, černá tanga a černý lakovaný top na zip. Za boty jsem si připravila černé lodičky na vysokém podpatku. Potom jsem se vrátila do koupelny a vlezla jsem do vany. Smyla jsem ze sebe poslední pozdravy od Marka a krásně jsem se relaxovala. I prdelce se ulevilo a já dostala chuť na nové zážitky. Vyvoněná a uvolněná jsem se osušila a vrátila se do pokoje. Oblíkla jsem se do připraveného oblečení. To mě nažhavilo nanovo. Prohlídla jsem se v zrcadle a udělala si pár fotek. Vychutnávala jsem si, jak mám v topu napasovaný kozy. Nechtěla jsem si to ale začít hned zase dělat. Koukla jsem na facebook. Opět mi přibyla jedna akce🡕 . Psala mi Jana s Martinem, jestli bych se u nich nechtěla stavit ve středu večer. Jana a Martin jsou manželé, se kterými občas chodím do trojky. Paráda, ale nic mimořádného. Zajímavější byla zpráva od Pavly, která mi psala, že Simony manžel a děti budou na víkend pryč, a že bysme mohli udělat nějakou akci🡕 u Simony v sobotu. Tušila jsem, že to by mohla být šoustačka týdne. Simona a Pavla jsou dvě, věčně nadržený maminy, otevřený všemu možnému. Těšila jsem se na to jako malá. Janě i Martinovi jsem slíbila, že přijdu a odhlásila jsem se.

Bylo už pět hodin. Říkala jsem si, že už je téměř celý den pryč, a že to pořádně uteklo. Ale pak jsem se vzpamatovala. Měla jsem dovolenou. Mohla jsem jít spát pozdě a druhý den se klidně celé dopoledne válet v posteli. Teď jsem se rozhodla, že si to půjdu pořádně udělat do obýváku. Vzala jsem peřinu a hodila ji na zem před televizi. Do televize jsem si z externího disku pustila mix porna a přenesla jsem si tam všechny pomůcky. Potom jsem šla do kuchyně a udělala jsem si tam semeno do stříkacího dilda. Smíchala jsem jesenky s mlékem a výsledek byl perfektní. Mezitím jsem si otevřela láhev sektu a docela rychle jsem jí do sebe obrátila. Bublinky mi pěkně vlezli do hlavy. Začala jsem být plná nápadů. Lehla jsem si na peřinu a hned jsem se promazala mezi půlkami lubrikantem od Táni. Můj největší anální kolík do mě šel hned. Má v průměru asi 3, 5 cm. Docela dobrý začátek nikdy do mě tak lehce nešel. Jen mě mrzelo, že nemá žádné vibrace. Proto jsem ho hned vyndala a zasunula jsem do sebe sice úzký, ale vibrační kolík. A hned to bylo o něčem jiném. Anální kolík s velkým průměrem nepřináší tolik radosti jako kuličky. To už radši menší kolík s vibracemi. Rázem jsem zase byla v tranzu. S uspokojením jsem seděla na kolíku, který ve mně hezky vrněl, a prstama jsem si projížděla kundu a pak jsem si je olizovala. Pak jsem ale dostala nápad. Nechala jsem v sobě hezky vrnět kolík a šáhla jsem po mobilu. Táňa mi to zvedla okamžitě. Chtěla jsem vědět, jak dlouho bude v té Praze, a když jsem se dozvěděla, že už je busem na cestě dom, navrhla jsem jí, jestli nechce přijít rovnou ke mně. Že už jsem pěkně rozdělaná a že to můžeme pěkně rozjet a budeme na to mít klid. Táňa souhlasila. V jejím hlasu bylo slyšet, jak je nadržená. Do půl hodiny měla být u mě.

Vypnula jsem tedy porno, a všechny věci jsem si zase přenesla do pokoje. Šla jsem se zase hezky vysprchovat. Pak jsem si na sebe vzala černé punčochy, župan a ty černé lodičky. Táňa byla u mě za dvacet minut. Zazvonila dole u vchodových dveří a já jí pustila nahoru. Slyšela jsem, jak výtah zastavil u nás na patře. Riskla jsem, že mě uvidí sousedi a vylezla jsem před byt. Župan jsem měla oblečený jen tak halabala. Táňa vylezla z výtahu a během vteřiny se za námi zabouchly dveře. Paní docentka šla hned na věc. Kdybychom mohly, nacpaly bysme si jazyky až do krku. Přirazila mě na polstrování dveří a líbali jsme se. Cítila jsem, jak mi rozvázala župan a začala mě celou ohrabávat. Lehce jsem se rozkročila, aby mě mohla začít prstit. Táňa byla za chvíli celá nahá, a já na sobě měla jen ty punčochy a válely jsme se u mě na posteli. V následujících hodinách jsme se mohli bezstarosti chovat hůř než zvířata. Mluvily jsme sprostě a občas padla nějaká ta facka, lízali jsme si kundy a anály a pak jsme se zuřivě líbaly, plivaly jsme po sobě a mě se chtělo začít čůrat. Přesunuly jsme se tedy do koupelny a Táňa si vlezla do vany, kterou zašpuntovala. Ona ležela a já stála nad ní a začala jsem paní docentce chcát do obličeje a na prsa, a jelikož jsem předtím vypila celou láhev sektu, byla po chvíli Táňa celá zmáchaná. Vyběhla jsem z vany a rychle běžela pro druhou flašku. Vůbec jsem nedbala na to, že po mě na koberci zůstávají mokré stopy od chcanek. Přinesla jsem jí do koupelny a postavila k vaně. Táňa mezitím začala napouštět vanu a přilila do vody trochu pěny do koupele a ještě mě poslala pro svoji kabelku, nevěděla jsem, co v ní bude, ale Tamara z ní vytáhla krásné oboustranné lesbické dildo. V mžiku jsme ho měly v sobě a začali jsme to dělat. K orgasmu jsme si navíc pomáhaly sprchou, jejíž proud jsem střídavě směřovala na svůj a Tánin klitoris. A orgasmus na sebe nedal opravdu dlouho čekat. V koupelně provoněné chcanakma se za chvíli začalo hlasitěji a hlasitěji ozývat nejprve moje a potom Tánino vzdychání. Potom už jsme jen leželi naproti sobě ve vaně a užívali jsme si dildo, které jsme měli stále v sobě.

Pak jsme vypustily vanu a navzájem jsme se pěkně utřely a za chvíli jsme byly u mě v postýlce. Bylo to fajn. Já si užívala, že mám vedle sebe krásnou, zralou, perverzní ženskou, o které by si lidé z okolí mohli myslet, že je to stará panna. A Táňa se zas nemohla nabažit mojeho těla. Mohla si v klidu a bez jakéhokoliv studu osahat jakýmkoliv způsobem tělo mladý holky, takové jako vídává v posluchárnách na Karlovce denně a co jí tak vzrušujou.

Zkrátka a dobře, strašně mě rajcovalo už jen to, že jsem s ní nahá v posteli. A co teprve když jsme šli na šedesát devítku. Miluju lízání. Nad obličejem jsem měla, krásnou oholenou Táninu kundu a análek. Zabořila jsem jí hlavu mezi půlky. A lizala jsem tam a zpět dokud mě nebolel jazyk. Skoro celý obličej jsem měla ulepený od její kundičky. Když jsme si užili dost lízání, sedly jsme si k sobě omotaly se nohama a začali se líbat a prstit. Ve slinách jsme cítili příchutě našich direk. Olizovali jsme si prsty, masírovali bradavky, váleli jsme se po sobě, lízali jsme si chodidla a pak jsme zase skončili v šedesát devítce. Při ní jsem Tamaře strčila do análu ten můj největší kolík. Ona je samozřejmě zvyklá na dvakrát tak větší, ale u mě se nic tak masivního bohužel nenajde. Ale aspoň něco. Povytáhla jsem ten kolík tak aby nejširší místo kolíku měla přesně na konci análku, aby byla co nejvíc roztažená a lízala jsem jí anál hezky po obvodu. Táňa si hezky vrněla, ale lízat mě nepřestala. Pro ni to byla jen taková předehra. Potom jsem pokračovala těmi svými venušinými kuličkami, ale opět v ní obě zmizeli a zase se objevili jako nic. V pokoji to začalo vonět sexem. Měli jsme tam pěkně zadýcháno a vedro. Táňa pak ze mě slezla, ale kuličky si v sobě nechala. Zase jsme si sedly a ona se přicucla k mým bradavkám. Sála mi je tak silně že jsem myslela, že tam budu mít modřiny. Pak mi je ta mrcha ještě profackovala, a aby to všechno slušná a vychovaná paní docentka nějak završila, tak udělala jakýsi kotoul dozadu a když měla prdel v nejvyšším bodě. Tak z ní vystříkl proud chcanek. Prostě si jen tak ze srandy učůrla u mě v posteli. Proud její moči vystříkl skoro ke stropu. Ohodil zeď a dopadl na nás. Normálně bych byla naštvaná, co to tady dělá, ale když nás obě pokropil horký proud jejích chcanek, měla jsem pocit, že je to stokrát lepší než, když mě před několika hodinama postříkal Marek svým semenem. Chytla jsem oboustranné dildo a každá jsme si jeden konec do sebe zasunuli. Bylo krásně ohebné a masivní. Tamara si lehla na mě. Drtili jsme si kozy, sály bradavky a při tom jsme ještě stihly nějak přirážet dildem a jinak se dráždit v rozkroku. A během několika vteřin jsme současně explodovali v mohutném orgasmu. Zhluboka jsme oddychovaly. Byly jsme celé mokré od potu, kundí šťávy a moči. Byl to nepopsatelný zážitek. Když jsem se kouknula na hodiny, bylo už téměř devět hodin. Dělali jsme to skoro 4 hodiny v kuse! Táňa se ze mě svalila a chvíli jsme jen tak mlčky oddychovaly. A najednou ani nevím, jak jsme usnuly. Když jsem se probudila, byly asi dvě hodiny ráno. Všude kolem nás byly rozházené různé pomůcky, které jsme včera ani nestihly použít. V pokoji bylo hrozné vedro, že se ani nedalo dýchat. Musela jsem jít otevřít okno. Potichu jsem rozsvítila, abych nevzbudila Táňu. Jakmile jsem ale rozsvítila, měla jsem opět mezi nohama potopu. Viděla jsem tam Táňu, ležela tam mezi vibrátorama rozcapená na flekatém prostěradle a chtělo se mi po ní skočit. A taky že jsem skočila. Začala jsem jí líbat nejdřív na ucho, pak na tváře a na krk. Přišlo mi to hrozně vzrušující jí to začít dělat takhle romanticky. Cítila jsem, jak Táňa procitá a v tom jsem jí začala líbat normálně. Naše jazyky se hezky propletly a Táňa začala automaticky dávat nohy od sebe, abych jí mohla začít dráždit.

Rozjeli jsme nové noční orgie. A tentokrát Táni oblíbené anální hrátky. Přikázala mi, ať na ní počkám v posteli. Věděla jsem, že si jde udělat sprchou klystýr a pak bude chtít, ať jí udělám fisting. Chvíli jsem si to teda dělala sama v posteli. Mezitím jsem si do zadku nastrkala trojici kuliček a čekala, až přijde. Táňa vešla jako démon. Stala se z ní pěkně nadržená domina, která chce, abych jí to udělala tak jako mi to udělala ráno ona. Nejdřív jsem si před ní ze zadku vyndala kuličky a nacpala jsem je tam jí. Táňa zase hezky zavrněla a řekla mi, ať jí je chvíli vyndavám zandavám a přitom ať jí lížu anál. To jsem taky s radostí udělala. V pokoji zase začala houstnout atmosféra. Zase jsem měla ulepený obličej. Kuličky se za chvíli stejně váleli někde na zemi a já měla v Táně celou pěst. Táňa na mě koukala pohledem, který byl totálně mimo. Mlaskala jí prdel, jakoby jí nějakej chlap šukal ze zadu a přirážel. Kundička jí tekla, že jsem jí nestačila lízat a na prostěradle přibyly další fleky. Potom jsem jí ještě při tom stíhala kouřit palce na nohách a já nevím co ještě. Nakonec jsme vzaly to oboustranné dildo a místo do kund jsme si ho strčili do análků. Ležely jsme naproti sobě na zádech a šoustali jsme se s ním. Každá jsme k tomu měla jeden vibrátor a tím jsme si to dělaly podle libosti. Nejdřív se udělala Táňa. Ta se pak na mě vrhla a tak mě vylízala, že jsem nevěděla, kde mi hlava stojí.

Leželi jsme vedle sebe a oddychovali. Těšila jsem se, jak usnu a ráno se probudím vedle ní a prošoustáme celé dopoledne, ale bohužel Táňa měla jiné úmysly. Řekla mi, že půjde domů, i když je tak pozdě. Věděla jsem, že si to chce ještě udělat sama pořádně doma těmi obrovskými kolíky co tam má. Na jednu stranu jsem z toho byla rozmrzelá, ale pak jsem si řekla, že se nedá nic dělat. Táňa se sbalila a odešla. Já se pořád válela mezi pomůckami, nahá na flekatém prostěradle a pomalu jsem usnula.

🕙 Přidáno 31.5.2019

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře