Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Lesní sen erotické povídky

Když jsem jednou šla od kamarádky zkratkou kolem lesa domů, tak by mě nikdy nenapadlo, že tam o to přijdu. Bavili jsme se o sexu, takže jsem byla hodně vzrušena. Napadlo mě teda, že když si zalezu kousek do lesa, tak si od toho vzrušení můžu vcelku rychle pomoct. Našla jsem si velký buk, pod kterým byl měkký mech na něm jsem se usadila a začala si hladit mé prsa, na kterých už vzrušením odstávali bradavky, tak jsem se do nich štípla a začala šudlat prsty.

To mi nestačilo a proto se jedna má ruka svezla po plochém bříšku až dolů, můj dech se začal zrychlovat a prstty rychle hledali poštěváček, už jsem ji měla pěkně vlhkou, takže mi prs sklouzl až do mé krásné a uzoučké dirky. Druhou rukou jsem si pořád hladila a mačkala prsa a v tomjsem zaslechla - " Nechceš pomoct maličká?" Strašně jsem se lekla a rychle stoupla, začala jsem si zapínat blúzičku a hodně tichounkým hláskem jsem zakoktala - " ne děkuji, já už musím jít" udělala jsem dva kroky a zničeho nic mě chytl za paži, vcelku mě to zabolelo. Koukla jsem se na něj s vyděšeným výrazem, ale on měl v očích tolik touhy a hladového chtíče, že mě to opět vzrušilo. Poznal to na mě a tak si předemě klekl a rychle mi vyhrnul sukni🡕 . Prsty rozevřel mojí škebličku a jazykem našel poštěváček. Sál mi ho a chvilkama jemně lízal. Strčil mi jeden prst do mé dírky a zaúpěl - " máš ji tak malinkou, dovol mi, abych ti ji roztáhl" a strčil mi tam i druhej prst. cítiůa jsem takovou podivnou bolet a chtělo se mi omdlít. Rychle mě chytil a jemně položil na zem. Bolest se stupňovala, ale zjistila jsem že se mi moc líbí a že to vlastně ani nebolí. NAjednou se mi před očima zatmělo a já začala křičet. Bylo to k nevydržení a přitom bych chtěla, aby to neskončilo. Otevřela jem opatrně oči a a ten kluk na mě koukal s tak velkým chtíčem, že by ho nejraději do mě vrazil. Posadil mě a jen ukázal na svého velkého ptáka, který se tyčil do výšky. chytl mě za krk a pomalu mi hlavu přitahoval k jeho penisu. Nikdy jsem ho nikomu nekouřila a strašně jsem se bál, že se mi udělá špatně, ale nakonec jsem se odvážila a s třesoucíma rukama jsem ho chytla a pomalu dala do pusy, onn mě chytl na temeni za vlasy a jemným zataháním mě dirigoval. Chvilkama mě zatahal tak silně, že to zabolelo, ale mě to začalo vzrušovat. chvilkama jsem se ho snažila natlačit celého do pusi a pak jsem ho zase vytáhla a pomalu ho od spoda a ž dolů začala olizovat a jemně okusovat, vzdychal a chválil mě jak jsem šikovná. Sem tam zaúpěl bolestí a tak jsem pochopila, že jsem udělala něco špatně. Zničeho nic mě chytl položil na zem a udýchaný hlasem zašeptal - !Já už to nevydržím" Jazykem mi obkroužil mou dírku a hned si na mě lehl. Dal mi ho na krajíček a zašeptal mi do ucha - " teď musíš sama" Pomalu jsem mou pánev zdvihala k němu a cítila jak mi pomalu proniká do mé dirky. On mi ale pomáhal. Najednou do mě zničeho ni a s takovou rychlostí vnikl, že mě to strašně zabolelo, on ho rychle ze mě vytáhl a začal se mi omlouvat a líbat na bradavkách, nasával je a okusoval až to štípalo, vzrušovalo mě to. Hladil mě rukama po zadečku a sem tam přez něj plácl. Po chvilce mi ho tam dal zase. Boleloto, ale už né tolik a najednou přišla zase ta příjemná bolest. Když jsem se uspokojovala sama tak jsem nikdy nic takového necítila. pohyboval se rychleji a rychleji. já jsem myslela že to už nevydržím.

Začala jsem strašně rychle dýchat a upadala opět do mdlob. Najednou jsem ucítila jak mě něco hřeje na bříšku. Koukla jsem se a zjistila jsem že se mi udělal na bříško. Zničeho nic vztal, oblékl se a políbil mě. Zašeptal mi do ucha - " Jestli budeš chtít tak zítra zase přijď" A odešel. Chtělo se mi brečet, ale nevm proč. Vždyť mě neznásilnil. A nakonec jsem se rohodla že zítra příjdu zase. ....

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: První sex

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře