Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Letní románek erotické povídky

Bylo to jednoho krásného letního dne když jsem si byl po práci zajezdit na kolečkových bruslích, na stezce který vede s Pardubic, do male vesnicky pod Kunětickou horou. Stezka je široka projíždí se tam vždy hodně bruslařů ale i cyklistu. V Pardubicích jsem bydlel krátce přistěhoval jsem se tam kvůli práci nikoho jsem tam neznal.

Roštěnky tam jezdili na bruslích o sto šest, já jsem byl v té době zrovna bez přítelkyně. Sexuální půst už na mě začínal pusobit. A jednou při poslední jízdě v popředí vidím jak jede žena s malou holčičkou na bruslích, odhadoval jsem že jí je tak šest let. Najednou holčička upadla tak jsem k ním dojel ptám se co se stalo, ta mladá maminka mi povídá že má asi zlomenou ruku, že nemá telefon že nemůže ani zavolat pomoc. Já jsem měl u sebe telefon ale i auto, tak jsem jím nabídnul že je odvezu do nemocnice, tak jsem nasedli do auta a jeli. Když jsme seděli v autě a jeli do té nemocnice, Tak jsme se vzájemně představili byla to příjemná maminka, měla pár kilo navíc-boubelka mě se děsně líbila. Mela dlouhé kudrnaté hnědé vlasy. modré tričko bez rukávu, černé elastické kalhoty🡕 , třičvrťáky, tak si dokážete představit, jak se na jejím těle vyjímali. Mě se v nich děsně líbila když seděla, jak se jí vytvarovala mušlička, bylo to něco úžasného... Dojeli jsme do nemocnice do pro vodil jsem je na příjem a nabídnul jsem že na ně počkám Petra, usmála se a přikývla. Když holčičku ošetřili a dostala sádru, tak jsem je odvezl domů. Když jsme dojeli tak jsem je doprovodil ke dveřím. Když jsem se loučili tak Petra povídá, dobrý skutek se musí odměnit ať jí dam číslo že se ozve... Tak jsem nasednul do auta a odjel domů, když jsem byl doma tak jsem si dal sprchu tak jsem na ní pořád myslel, pak týden se přibližoval dále k víkendu a ve čtvrtek večír mi přišla SMS. Co dělám v pátek večír jestli bych nešel na procházku, já opověděl že ano. Páté hodiny odpolední jsem se nemohl vůbec dočkat, pak to přišlo stála tam žena v přiléhavém tričku a delší sukni🡕 koukali jí jen lýtka, nožky měla hladce oholené. Tak jsem se políbili předal jsem ji růži a vydali se do centra města k zámku, cestou jsem si povídali o sobě jaké máme zájmy a smáli jsme se na sebe. Když jsem došli k zámku, tak se mě Petra zeptala jestli mám nějakou známost a já jí říkám že ne, že už dlouho s nikým nespala, a já jí povídám to jsme na tom stejně. Ona na to povídá pudem ke mně domů krásně se pomilujeme, když jsem přicházeli k ní domů, tak už jsem se drželi za boky, když jsme za sebou zavřeli dveře. Tak jsem jí to řekl že mě moc přitahuje a že je sexi. A ona mi na to povídá jestli mi nevadí že je mezi námi šest let rozdíl. Mě bylo 27 a jí 33. Tak jsme se zabořili do sedačky, dali jsem si víno. A začali se líbat hladit mazlit, nejdřív jsem jí hladil prsa, potom jsem sjížděl do rozkroku to se jí začalo líbit.

Sundali jsme si trička, a ukázala mi svoje pěkný pevný čtyrky, hned jsem jí sundal podprsenku když jsem je vyděl. Měla velké dvorce, silnou bradavku. Když nám ani tohle nestačilo stáhnul jí sukni🡕 , byli jsme jen ve spodním prádle, ale ani to na nás dlouho nevydrželo. A pak jsem jí uviděl měla přírodní klin, a povídá jestli mi to nevadí že není oholená, měla hustý porost já povídám že ne. Pak už jsme leželi na posteli a hladili líbali se po celém těle, najednou uchopila můj penis a Začala ho honit, stahovala před košku. Já se s toho svíjel v křečích, semeno ze mě teklo. Všechno spolykala bylo no něco báječného. Když jsem se trochu probral úžasné rozkoše, tak jsem jí jemně hladil chloupky. Pak si lehla a já jí pomalu začínal zajíždět prstem do mušličky, když jsem v ní měl dva prsty tak po vídá že už je připravená. Stáhla mi předkožku a já do ní vniknul, pomalu jsem přirážel. Měla silnější stehna, tak to byl troch problém se do ní dostat, po chvilce bylo vše v pořádku. Měla dva krásné orgazmi, střídali jsem polohy. Chloupky měla krásně slizký od mého semínka. Když jsem skončili šly jsme se vysprchovat pak jsem spali až do rána, ráno si na mě Petra sedla a docválala si ještě pro jeden orgasmus. Potom jsem si to dali ve sprše ze zadu, já jsem jemně přirážel a do toho jí hladil klitoris. Když jsme si utírali svá mokrá těla, tak jsem jí líbal po celém těle a říkal jak je nádherná Do kážete si to představit bujaré poprsí, velký zadeček, silná stehna-Žena krev a mléko ! Celé léto jsme se pak scházeli užívali sexuálních radovánek, chodili se koupat-bez plavek. To se mi na ní líbilo že se nestyděla za svojí postavu. . Když nebyl zrovna čas tak aspoň , rychlíku ze zadu to bylo naše. Dlouhé milováni bylo vždy o víkendu. Pak přišla půlka září a Petra mi povídá že dostala, dobrou práci v Praze, že se na konci měsíce stěhuje, nechtěl jsem tomu věřit že to mezi námi skončí, bylo to tak. Když se blížili poslední dny do jejího odjezdu, tak jsem jí pozval k sobě domů, dali jsem si večeři, nalili víno a řekli poslední naše milování bude jako ta první.

A začali se jemně mazlit hladit svlékat když došlo na její kalhotky a stahoval jsem je dolu nemohl jsem tomu věřit ? Mušličku měla hladce oholenou, Petra mi povídá chci abys měl na mě ty nejkrásnější vzpomínky. Tak jsem přikývnul a něžně jí mušličku políbil. Milovali jsem se třikrát za tu noc věděli jsem oba že to je na posledy, ráno jsme si dali naší sprchu, jemně jsem jí to udělal zezadu, když jsem se utírali tak jsem jí ještě poprosil ať se pře demnou za pózuje v Evině rouše, ona tam stála a smála se na mě. Potom jsem se oblekli a já jí doprovodil domu za všechny krásné chvilky jsem jí poděkoval a dlouze políbil. Tím to celé skončilo. Když si vzpomenu na její tělo a její křivky. Rozbuší se mi srdce!

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Zralé ženy, Sperma

Hodnocení: 3/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře