Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Linda Jó Linda erotické povídky

Bylo velmi teplé léto. Každý víkend jsem s kamarády chodila k místnímu rybníku. Scházeli se tu všichni, celá vesnice. Večer pak začínaly zábavy, kde se tancovalo, pilo, kouřilo a užíval se život. Jeden pátek na začátku prázdnin jsem u vody zůstala až do setmění. S kámošema jsme byli domluveni, že až do hospody přijdou, zavolají mi. U rybníka mi začalo být trochu chladno. Šla jsem do převlékacích kabin, které byly zastrčené až vzadu a skoro nikdo tam nechodil a hlavně ne v tuhle dobu.

Jak sem se tam blížila zaslechla jsem jemný ahh, hmm, joo. Docela mě to vydráždilo. Moje kundička se začala chvět touhou, chtěla si taky užít. Chvěla jsem se v představě jak tak sedí kočička s roztaženýma nohama a hlavou borce mezi nimi. Představovala jsem si,  jak jeho mrštný jazyk líže zbytnělý poštěváček. Ruce mi zajely mezi nohy. Moje zvědavost mi nedala a potichu jsem pootevřela dveře. Byla tam pěkná holka, ale sama a pěkně si to užívala. Měla dlouhé hnědé vlasy svázané v ohonu, ale pozornost mi přitahovaly jiné partie. Měla nádherný kozy. Přepychový. Velký a bradavky jí trčely a houpaly se v rytmu jejího vrtění. Seděla na podlaze na dece🡕 . Pak mi oči sjely na její jeskyňku. Byla celá oholená jako ta moje. To se mi moc líbí. Měla ji krásně růžovou a vlhkou. Byla jsem z ní hotová a zapomněla, že jsem tu tajným divákem. Opřela jsem se o dveře a ty vrzly. Vyrušilo ji to. Polekaně na mě pohlédla a snažila se přes sebe něco hodit. Pak řekla " Jestli se nechceš přidat tak vypadni. " řekla to spíš jako frázi, ani to nemyslela vážně, že by mě tam snad chtěla. Nevím, kde se ve mě vzala ta odvaha, ale vešla jsem dovnitř a dveře zapřela židlí. Vyvalila na mě oči, ale nic neřekla. Přisedla jsem k ní a sundala jsem z ní triko které přes sebe držela. Nebránila se. zkusila jsem jemný polibek a ona mi ho oplatila. Věděla jsem, že můžu přitvrdit. Svlékla jsem si plavky. Začala jsem ji líbat na krku a prsou a rukou jsem ji zajela na kundičku. Byla pořád vlhká a teplá. Kroužila jsem jí jazykem kolem bradavek. Začala vrnět a vzdychat. Zeptala jsem se jí na jméno. Jmenovala se Linda. " Já jsem Simona" řekla jsem. Poprosila mě, jestli bych ji mohla plácnou a mluvit sprostě. Má prý ráda, když je v submisivní roli, ale né zas moc. Řekla jsem, ať roztáhne nohy a udělala to. Bylo na ní vidět, jak moc to chce, byla mi úplně oddaná na milost a nemilost. Jazykem jsem jí dráždila broskvičku. Hrozně moc u toho sténala. Řekla jem jí kurvičko, to se jí líbilo, teď budeš úplně potichu. Nohy jsem jí roztáhla rukama hodně od sebe. Cítila jsem, že se jí blíží vyvrcholení, ale ani nepípla a pak jsem přestala. Těsně přes vrcholem. Otočila jsem jí na břicho a plácla několikrát přes zadeček, až se jí objevily červené fleky. "Seš moje kočička a já si to teď chci užít. " Sedla jsem si jí na zadek a začal jsem se na něm projíždět. Pořád rychleji. Začalo mi v jeskyňce škubat. Lindu jsem si zase otočila. Lehla jsem si a ona mě začala hladit a líbat v rozkroku. Já jsem si dráždila prsa. Uchopila mi stehna zespoda a přitáhla si mě k sobě. Jazýčkem mi kroužila kolem poštěváčku. Řekla jsem jí, ať přidá. Začala jsem se celá svíjet.

Lízala mě a prsty mi strkala do kundičky. Začala jsem se celá chvět, chytla jsem jí za vlasy a sykla ať nepřestává. Najednou mnou projel proud a začala jsem řvát slastí. Pomalu ve mě vyprchal orgasmus. Linda ale nepřestala. Olizovala mi ji a slízala všechno, co jsem vystříkala. Hladila mě a já jsem cítila, jak se zase začínám chvět. Pustila jsem její vlasy. Zvedly jsme se a nasedly na sebe obkročmo, pěkně kundičky na sebe. Položila jsem jí a začala na ní rajtovat. Držela jsem se její nohy, přes kterou jsem jí občas plácla. Bylo to strašně krásný, řvala jsem na ní, ať nepřestává. Ona vzdychla a chtěla, ať jí pořádně ošukám. Vzdychaly jsme slastí, jak jsme se třely o sebe vagínami. Už budu řekla jsem a Linda přidala. Hmm Ahh, začala vzdychat Linda a já jsem už taky cítila tu slastnou vlnu orgasmu. Ahh, ahh, joo, hmmm. Vzdychaly jsme spolu. Potom jsem si vedle ní lehla a zhluboka jsme vydechovaly. Bylo to super. Chvíly jsme si povídaly a za čtvrt hodiny jsme už byly na zábavě, kde Se Linda přidala k nějakému chlápkovi. Asi k jejímu příteli. Občas jsme o sebe zavadily pohledem a v ten okamžik jsme se usmívaly. Ani já ani Linda nejsme lesby, ale oběma se nám to líbilo. Když jsme se potom potkaly na záchodě, Linda se ke mě u umyvadla naklonila a řekla "Brzy si to zopakujem". Usmála jsem se a dodala "To si nenechám ujít. "

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Lesbičky

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře