Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Lízání spermatu jiného z kundičky té mé erotické povídky

Ležíme nahatí v posteli a prokrastinujeme na laptopech jak o sychravých víkendech občas děláme. V tom se ozve: "Miláčku? Víš jak jsem tenkrát spala s tím cizincem na dovči a tebe to tak šíleně vzrušovalo se na nás dívat. Teda vlastně nás oba dva to dost vzrušovalo. Tak jsem si o sexu zadaných žen s jinými muži něco načetla. A narazila jsem na nové výrazy cuckold, kandaulista, stag a vixen, hotwife a tak dále." Překvapeně na ní hledím. "Musím ti říct, že to je úplně nový svět možností jak rozvíjet sexualitu a experimentovat. Jde to proti všemu co do žen společnost programuje. Vůbec by mě nikdy nenapadlo, že by to takhle mohlo být. Je to úplně jiná, vzrušující dimenze. Četla jsem i spousty příběhů a narazila jsem na něco, co by mě zajímalo, jestli bys chtěl zažít. Chceš to slyšet?" Páni. Vypadá to, že jsem v ní otevřel Pandořinu skříňku. Každopádně ještě nevím co chce říct a už žárlím a třese se mi celé tělo. "O jéje. No tak povídej." Řeknu váhavým tónem, ale upřímnou zvědavost se mi zamaskovat asi nepodařilo.
"Tady jsem četla šílený příběh, kde se žena milovala s milencem bez kondomu, když byl její muž v práci, nechala si to do sebe nastříkat a když se vrátil muž z práce, sedla si mu na obličej a nechala ho všechno sperma vylízat. To mě úplně vzrušilo když jsem to četla. Vůbec nevím proč." Roztomile se u toho hihňá. "Vzrušuje tě něco takového taky?" "Ty jo to nevím. To je už asi moc. To bych asi nedal sperma jiného muže. To je asi dost nechutné." "Fakt? A proč se ti hned postavil?" Sahá mi na něj. Detektor pravdy zase promluvil. "Já nevím. Ty jo. Tak je to vzrušující, ale zároveň už trochu za hranou. Ty jo já fakt nevím. Mám z toho divný pocit. Možná to není o vzrušení, jen mé tělo prostě reaguje erekcí, aby přebilo sperma konkurence" Sahá mi na ptáka a honí ho. "Fakt? Tak ale nezlobil by ses na mě kdybych něco takového provedla že?" "Ty jo, to asi ne. Na tebe se nedá zlobit. Chci ti dovolit všechno co tě dělá šťastnou, i když to jsou perverzní prasárny. Ale tohle sakra?" "Tak jo. Já se zeptám tvého ptáka." A začne ho intenzivně honit. "Takžeeee. Tvému páníčkovi by se prý nelíbilo, kdybych mu ze své škvírky naservírovala hromadu spermatu jiného muže poté co by mě řádně vyšukal." Rozhoní mi ho pevným stiskem až to trochu bolí. "Pěkně bych to ze sebe vytlačila a mokrou lepkavou kundou bych se mu otírala o obličej." Už to nemůžu dále zadržovat. Asi totálně vybouchnou. "Jooo pěkněěě," vykřikne. Stříkám všude kolem a ona mi ho nepřestává honit. "No podívejme, to netrvalo ani minutu, to se nestává často. Tak to vypadá, že tě to vzrušuje více, než si sám připouštíš." Zanalyzuje mě jak nějaký psycholog. Ale má pravdu. A to mě děsí a štve. Nechci aby mě to vzrušovalo. Sakra já ji tak miluju proboha. "Takže to si dávám na to-do-list jako další fantazii." "Sakra ty mi dáváš." Zoufale se snažím v hlavě všechno zpracovat. Tohle bylo fakt nečekané, vzrušující a hlavně děsivé. "Pojď mě ještě vylízat, jsem z toho celá nadržená můj perverzáčku. Ještě že tě mám."

O měsíc později.

Na messenger přichází zpráva: "Miláčku v kolik se dneska vrátíš z práce? Mám pro tebe překvapení. A nemůžeš dneska třeba přijít dříve?" "A co? Jaké? Prozraď? Tak když se hecnu mohl bych přijít ve dvě." "Musím to vědět přesně, jinak to nebude fungovat." Ty jo doufám, že to bude třeba nějaký dobrý veganský puding, který nesmí vychladnout a ne nějaké nevyžádané překvapení. "Ok ale aspoň naznač o co jde." "Nene to je překvapení. Ale musíš tu ve dvě být" Sakra. Takové napětí nemám rád. Brní mi celé tělo. Alespoň že kalhoty🡕 drží moji erekci v poslušné pozici.


"Za minutu jsem doma." Píšu na messenger. "Supeeer. Moc se těším."

Otevírám hlavní dveře. A z pokojových dveří vychází moje jediná láska. Má na sobě jen kalhotky. Vypadá jako vždy úžasně. Objímáme se, hladíme se, pusinkujeme se, oproti jiným láskyplným přivítáním tohle ale dost zkrátila. Podívá se mi rozverně do očí, chytá mě za ruku a vede mě na křeslo aniž by uhnula pohledem. Pokyne mi ať si sednu. Začínám tušit, že se děje něco speciálního. Jsem celý napjatý, nervózní a vzrušený. "Rychle se svlékni." Poslušně ze sebe sházím všechno oblečení. Sedím na křesle a má láska se ke mě přibližuje vestoje svým klínem. "Mám pro tebe dárek. Já vím, že narozeniny neslavíme, ale tohle máš k narozkám." Vestoje na mě vyšpulí klín tak, že ho mám pár decimetrů od tváře. Začíná mi docházet co se asi děje. Srdce mi buší jako o závod. Natáhnu ruce a pomalu ji stahuju kalhotky. Postupně se odhaluje její proužek a když se kalhotky doslova odlepí od její mezírky vidím jak se něco slizkého a lepkavého natahuje mezi její kundičkou a kalhotkami. "Panebože, ty jsi vystříkáná?" Odpoví jen roztomilým zachichotáním. Jsem zmatený. Jak je to možné? Jak se stalo? Chci ji strčit prsty dovnitř, ale zastaví mě. Péro mi trčí a je napumpované jakoby chtělo vystřelit na oběžnou dráhu. "Né počkej neplýtvej. Chci abys to ze mě vylízal. Je to pár minut čerstvé." "Sakraaa, to nee," úpěnlivě a odmítavě odtahuju hlavu. "No tak to ne. Víš kolik mě to dalo práce tohle zorganizovat, aby to proběhlo jak má? Teď to musíme už dokončit." Sundavá si kalhotky, stoupá si na křeslo tak, ať je klínem nade mnou. Chytá mě za hlavu a hlavu i klín vzájemně vrazí do sebe. Cítím na rtech její lahodnou kundičku promíšenou chutí spermatu. Není to kupodivu tak hrozné, ale pořád se u toho musím s nechutí šklebit. "Pojď vyliž to ze mě." Jazykem ji olizuju postupně všechny anatomické části vulvičky. Kroutí boky a určuje tempo lízání. "Ahmm. Jooo pěkně, takhle hmm." Cítím lepkavou konzistenci všude kolem jejího pokladu a mých úst. "Jooo." V tom zatlačí a sperma cizího muže z ní vyteče proudem. Je to tak nechutné a tak vzrušující. Odpor mi nedovolí to polykat, máme od sekretů, které z ní vytékají zamatlané všechno. Odér spermatu výrazně čpí. Ještě jednou zatlačí pořádně a vytékají z ní poslední zbytky cizího semene, spolu s bublinami a různými zvuky to z ní vytéká. Přitlačí na mě klitoris a začne si ho o můj jazyk rychle třít. "Jooo tohle mě lásko tak vzrušuje. Ještě chvilku a udělám se. To bude dneska podruhé." Uff tohle tvrzení zabolelo. Ale sakra zároveň mě to nepochopitelně vzrušuje. Cítím jak ji začne celé tělo pulzovat v křečích. "Jooo, aaaah. Ahmmmmmmm. Aaaa." S orgasmem se mi zabořuje do obličeje a sténá.

Dlouho na mě jen tak leží, objímá mě a snaží se probrat ze zážitku. Po pár minutách ze sebe vyloudí první slova: "Aaah. To bylo skvělé. A teď se udělej do mě ty." Sedá si mi na něj, začne mě zlehka ojižďet a láskyplně líbat. V těchto intenzivních situacích nevydržím dlouho a hned se udělám a přimíchám i svoji genetickou stopu do její rozšukané kundičky. "Uff tak takový orgáč jsem snad ještě nikdy nezažil. Jsem myslel že z té síly dostanu infarkt." A to jsem zdravý jak řípa. "Haha tak to potom stálo všechno za to." Strká si prty do kundičky a loví sperma, které si následně potírá po těle. "Miluju sperma. A teď ho mám tolik." Usmívám se všeříkajcně na moji ukojenou divku. Těší mě, když ji můžu dopřát nadstandard. Mé tělo se cítí konečně uvolněné a svíravý pocit na hrudi a nesnesitelné vzrušení konečně polevilo. "Pojď se pomazlit do postele. To je vždycky ta nejlepší část." "To jo. Donesu vodu a džus na sušáka a ten hnus." "Hahah." Rozesměje se rýmovačce.

Miluju když se ke mě tulí jakoby chtěla naše těla spojit v jedno. "Chceš slyšet detaily toho co tomu předcházelo?" "Ty jo to mi zase rozdmýchá ten klid v těle, který cítím." "Tak ne. Tak to můžeme nechat jen tak." "Ale neee, znáš mě. Já musím prostě vědět." "No tak jo." Rozkročmo si na mě sedne a měkkého si ho do sebe strká. "Ty jo to bylo tak komplikované. Nejdříve jsem musela sehnat někoho na seznamovací appce. Chápeš, už jenom to je mission impossible číslo jedna. Tak z dvacítky matchů jsem si vybrala tak deset kluků, kterým jsem svůj plán vysvětlila. Z toho mi na to tři kývli a jenom jeden přišel na schůzku. Srabi. Takovou hezkou holku mohli opíchat že. No tak toho kluka jsem pozvala k nám domů. Nevadí ti to?" Směje se. "Ne nevadí." Asi jsme fakt divní. Tohle by byl konec světa pro většinu párů. Ale my se tak moc milujeme, že víme, že tohle náš vztah neohrozí."No a doma jsem ho prostě s kondomem vošukala poprvé. Víš jak musela jsem vědět, jestli to s ním půjde. Když se udělal, stáhla jsem mu kondom a všechno sperma z něj vytlačila na prsa abych zjistila, kolik ho má. Haha. No zdálo se to, že by to mohlo fungovat, tak jsem ho poslala na testy, ja si taky zašla na testy a musela jsem na gyndu pro prášky po několika letech. "Wow. To je šílené.Tak to jsi promyslela do detailu. Zírám." "Hehe. Pak jsem s ním spala ještě jednou. No a dneska když jsi šel do práce, tak jsem mu napsala, jestli by mě dneska chtěl ošukat bez kondomu a vystříkat mě. Tak se v jednu stavil. A heleme se. Už ti zase stojí." Stáhne poševní svaly aby prozkoumala jak ho mám tvrdého a začne mě zase zlehka ojíždět. "No a když přišel, otevřela jsem mu jen v prádle. Hned mě začal osahávat. A já mu řekla, že mě musí ošukat tak ať jsem vystříkáná přesně za 5 minut dvě, že chci jeho mrdku jako dárek pro přítele.

Nechápal, ale evidentně ho to vzrušilo. A jak to tak cítím, tak ty už jsi taky pěkně vzrušenej. Haha." Pořád mě něžně ojíždí. Cítím jak ho mám absolutně tvrdého." "Chvíli jsme si povídali, já si před ním roztahovala různě pipku a dráždila ho. Tak ve 13:40 jsem se svlékla úplně a začala mu ho kouřit a honit. Docela si to užíval. Měl ho docela velkého, měla jsem chuť na něj skočit, ale počkala jsem tak do 13:50 a potom jsem ho divoce vošukala. Věděla jsem, že když se do tohoto opřu tak dlouho nevydrží. "Začíná zrychlovat tempo a cítím jak to na mě jde. Její sexy tělo, sexy mysl a bizarně vzrušující příběh mi znemožňuje oddalovat příchod orgasmu. Cítím jak to na mě leze. "Když jsem věděla, že jsi skoro za rohem a brzy ze mě budeš lízat jeho ejakulaci a když jsem cítila jak to na něj taky leze, tak jsem se udělala. Jasně že to na mě poznal a tím se taky udělal. Cítila jsem jeho teplou mrdku...Áaale.. jak mě plní úplně stejně jako mě plníš teď ty. Jooo pojď. Pořádně mě výstřikej. Aaaah jooo." Moje hlava absolutně vybouchla, celé tělo se mi svíjelo v křečích, zrak se mi zamlžil a penis ze sebe vystříkal všechno co mi zbylo v koulích. Mysl i tělo je paralyzováno. V kusých obrysech se mi vrací hodně pomalu svět kolem. Nemůžu hýbat tělem, zhluboka vydechuju a cítím jak si na mě lehá ta nejperverznější, nejkrásněji, nejinteligentnější ženská na světě. Cítím vděk a neskutečnou lásku. Objímá mě a říká: "já tě tak miluju. Takové věci můžu zažívat jen s tebou. Jsme fakt výjimečný pár." Do ruk se mi vrací schopnost pohybu, tak ji v leže obejmu. Ležíme tak dalších alespoň dvacet minut. Nikdo nic neříká, jen se blaženě usmíváme. Po zbytek večera jsme byli zase ten normální pár, který se nejraději tulí v posteli, popíjí heřmánkový čaj, kouká na Netflix, nebo poslouchá Spotity, čte si knížky, občas si zašuká a sem tam vymyslí nějakou perverzní, tajnou lumpárnu, jako se stala dnes. Prostě idylka.

"Ty prášky budu brát ještě měsíc. Tak co s tím uděláme?"

🕙 Přidáno 7.12.2022
📂 Kategorie: Orál, Nevěra, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře

Franta (2023-01-15):
Úžasné

Lojza (2024-01-05):
Nechat si šukat starou je fajn, ale tohle už je jen oplzlá prasárna.