Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Majčina ruční práce erotické povídky

Tento víkend jsme byli na takové menší narozeninové párty u známých na chatě v Jeseníkách. Byly to po všech stránkách povedené dva dny. Spousta zábavy, jídla i pití. Také na lyžování a blbnutí ve sněhu došlo. A jednoho rána došlo i k velmi příjemné příhodě o kterou bych se s vámi rád podělil. Začalo to snem. Přece jen už jsem několik dnů nestříkal a v takových chvílích mne přepadají všelijaké erotické fantazie i ve spaní.

Tahle na mne dolehla natolik, že mě až vytrhla ze spánku. Venku se teprve sotva rozednilo. Koule jsem měl stažené a můj trčící úd vytvářel řádně vypnutý stan🡕 na pyžamu. Cítil jsem, že mi pouští i sliny. Rád bych si ho alespoň vyhonil, ale všude kolem ve spacácích polehávali známí a tak jsem se raději vyhrabal zpod přikrývky a pokusil se svoje vzrušení rozchodit. Šel jsem do kuchyně zahnat zároveň i žízeň z včerejšího dýchánku. Byl jsem rozespalý a usilovně jsem vydával do svého klína příkaz lehni, takže jsem u ledničky div neporazil Majku, dávnou přítelkyni a kamarádovu současnou družku. Oba jsme na sebe malinko vylekaně mžourali. Majka je i normálně oblečená moc sexy, teď však byla jen v dlouhém nočním tričku🡕 , jinak nic. Sjel jsem ji pohledem a to málo, oč můj ocas poklesl cestou do kuchyně, bylo to tam. I Majka si mě změřila a při pohledu na vlhkou skvrnku na mých pyžamových kalhotách🡕 hned věděla, která uhodila. Usmála se. Copak tě to vyhnalo z postele? Hm? Docela by mě to zajímalo. Byli jsme opravdu dobří kamarádi a často jsme si podobným způsobem ze sebe utahovali. Teď však byla trošičku jiná situace. To víš, dlouho jsem to neměl a do toho jsem měl takový menší erotický sen. Na to se Majka rozesmála ještě víc. No tak malý asi zase nebyl. Nechceš mi ho říct? Hm? Chodit spát už nemělo smysl, tahle konverzace byla velice příjemná a tak jsem to zkusil. Tak jo teda. Byl jsem s nějakou holkou v hotelovém pokoji nebo co to bylo a .... Majka mě však zarazila. Počkej. Nemohl bys to říkat tak, abych ta holka byla já? Evidentně ji z postele vyhnal podobný problém jako mě, tak jsem se na ni také s mrknutím zazubil a začal znovu s vyprávěním. ...byli jsme spolu v hotelovém pokoji, kde byla veliká, pohodlná postel. Měla jsi na sobě svůdně přiléhavou košilku na knoflíčky a takovou volnou minisukni. Usadila jsi se na okraj postele zapřená o ruce, já klečel na zemi mezi tvýma nohama, které jsem držel pod koleny zdvihnuté a rozevřené. Ještě jsem ani s vyprávěním pořádně nezačal a Majka si už hryzla rty a ruce se jí poněkud nervózně třely o tělo. Měl jsem radost, že moje fantazie má na ni právě takový účinek a tak jsem pokračoval. Lízal jsem ti vnitřní stranu stehen od kolen směrem ke klínu. Pravidelně jsem střídal obě nožky a postupně se blížil ke kalhotkám. Chvíli jsem tě jen tak olizoval kolem jejich lemu a pak ti začal přes látku kalhotek horce dýchat na pičku. Za chvilku jsem přidal i okusování, zuby jsem vytahoval látku a občas v sevření uvízl i některý závojíček. Moc krásně jsi při tom vrněla, ale dlouho jsi to nevydržela a sama sis odstrojila klín. Střídal jsem na holé kundičce jemné pusinky s dlouhými vášnivými francouzáky. Dokončil jsem větu a v místnosti nastalo poněkud napjaté ticho. Majka těžce dýchala a mně hučelo v koulích tak, že to musela slyšet.

Kdyby to byl kdokoliv jiný, tak se na ni vrhnu a udělám dobře nám oběma, ale přece jen to bylo až moc dobrá kámoška. S řešením té situace nakonec přišla ona. Přistoupila těsně ke mně. Budeš hodnej, viď? Dala mi jen lehkou pusu a stáhla mi kalhoty🡕 do půli stehen. Můj kluk z nich úlevně vyskočil a špičkou se dotýkal jejího trička🡕 . Pokračuj, prosím. Vybídla mě. Když jsem se probudil, tak jsem si na ten sen nemohl upamatovat, teď se mi však vybavoval každý detail. Otočil jsem si tě na všechny čtyři a kleknul si vedle tebe na postel. Jednou rukou jsem ti vklouznul ze spodu mezi nohy a začal mnout závojíčky s poštěváčkem. Sklonil jsem se k tvému zadečku, vnořil se obličejem mezi vyšpulené půlky a jazykem nahmátl vchod do análku. Kroužil jsem po něm a špičkou se cpal do svírajícího se otvůrku. Myslím, že se Majka do vyprávěné situace plně vžila. Možná ani nevěděla, že jí z úst vycházejí tichounké vzdechy. Jednu ruku měla položenou na mém klacku a druhou si vložila do svého klína. Co se tam dělo, to jsem neviděl. Každopádně to muselo být moc příjemné, protože slastí zavírala oči. Jak to byla dál? Dva prsty druhé ruky jsem ti vsunul do kundičky a začal tě jimi šoustat. Nejdřív pomalu, pak trošku silněji. A pak už docela tvrdě a bezostyšně, až z tebe šťávička stříkala. A takhle až do pěkného, zajíkavého orgasmu, jehož zvuky se částečně tlumily tím, že jsi byla zakousnutá do polštáře. Netuším, jak dlouho to Majka neměla, každopádně teď to na ni přišlo. Snažila se být potichu seč to šlo, ale příliš se jí to nedařilo. Trochu ztratila rovnováhu a opřela se mi tváří o hruď.

Uf, promiň, bylo to moc hezký. Řekla po chvíli. Já ji pohladil a jen se zeptal, jestli to chce dovyprávět nebo toho raději necháme. Uvědomila si, že stále drží můj tekoucí ocas, párkrát jej lehce pohonila. Ne ne, jen pokračuj...... a klidně se vystříkej, takhle tady přece nemůžeš chodit. Chvíli jsem tě jen tak hladil a uklidňoval, než jsi mi to začala vracet i s úroky. Nejdřív jsem se měl, dle tvého přání, před tebou svléct a sednout si na kraj postele, tak jak jsi prve seděla ty. A ty jsi zabrala mé místo na zemi mezi mýma nohama. Hladila jsi mi stehna a břicho i hruď a řekla mi, ať si ho zatím sám pěkně pomalu honím. A předkožku hezky stahovat až na doraz. Jen jsi tak chvilku koukala. Pak sis ho vzala do ruky ty. Pevně u kořene s napnutou uzdičkou a jedním prstem druhé ruky hladila prasklinu v hlavičce žaludu. Po chvilce z ní začala vytékat mazlavá šťávička, kterou jsi rozetřela po celém žaludu. Pomalu a rozvážně jsi mě začala kouřit. Chtěl jsem ti chytit hlavu do dlaní, ale zarazila jsi mě. Opět jsem se opřel rukama za zády. Ještě víc jsi mi roztáhla nohy, mírně jsem je zvednul z podlahy. Příjemně něžně jsi mi masírovala koule a přidala i laskání análku. Za chvilku jsi k prstům přidala i jazyk. Volnou rukou jsi neustále pumpovala můj tvrdý ocas. To už jsem se svíjel prožívanou rozkoší. Položil jsem nohy zpět na zem, párkrát jsi mi olízla celou délku ocasu, dál jsi mi jednou rukou masírovala koule s občasným cvrnknutím na análek. Druhou rukou jsi jen udělala kroužek z palce a ukazováčku a jím mě trápila na uzdičce. Nemusím snad ani říkat, že jsem měl výstřik na krajíčku. Majka byla evidentně zkušená, a protože jsem ještě nebyl s vyprávěním u konce, zmírnila honění, jen si tak pohrávala s mým natěšeným klackem.

Dokonce si nadzdvihla tričko🡕 a roztírala si moje mazání žaludem po bříšku. Bylo mi nesnesitelně krásně. Jak to bylo dál? Chtěl jsem ti šukat proti ruce, ale zakázala jsi mi to. Tak jsme oba hleděli na můj k prasknutí nalitý žalud, ze kterého odtékaly proudy průsvitné, prudce vonící mazlaviny. Syčel jsem jako pára nad hrncem, až mi začalo cukat v břiše a koulích. Řekla jsi mi, ať se tomu nebráním a nechám stříkání volný průběh. V příštích vteřinách jsem nevěřícně koukal, jak si zasouváš moji kládu až někam do krku - opravdu na doraz, hlouběji už to nešlo. Co se dělo uvnitř netuším, ale střídavě jsem na žaludu cítil šílenou horkost a zase chlad. Výstřik se mi pomalu jako parní válec valil čurákem. Celý jsem se třásl a občas s sebou nekontrolovaně škubnul, až i tvá hlava celá poskočila, ale dál jsi mi v puse a krku prováděla tu "věc", která mě dráždila až k nepříčetnosti. Pak už jsem se neovládnul a jednou rukou tě chytnul za vlasy, aby jsi náhodou neucukla, přestože jsi k tomu neměla ani nejmenší tendenci. Pokud to bylo vůbec možné, zarazil jsem se ti ještě hlouběji do krku a začal tam odpalovat jednu horoucí salvu za druhou. Vrčel jsem blahem a v návalu rozkoše přerývaně vykřikoval tvoje jméno. V příštích vteřinách mi opravdu zacukalo v koulích a na Majčino ploché bříško se vyvalila záplava bílého semene. Bylo ho opravdu požehnaně a Majčina drobná ručka mi ho zručně ždímala z péra ven. Teď jsem stěží potlačoval vzdechy pro změnu já. Nádherně se mi ulevilo. Majka se mi dívala do očí, mírně mi masírovala olepené přirození a vlídně se na mě usmívala. No neříkej, že to ještě není všechno? Říká se, že v nejlepším se má přestat, ale taky se říká, že lhát se nemá.

Přiklonil jsem se k druhému pořekadlu a pokračoval. Když přešel první nával orgasmu, odpadl jsem na záda do peřin. Dál mi cukalo v břichu i klacku a ty jsi z něj teď už jemně a citlivě vycucávala zbytky mé smetany. Velice jemnými doteky jsi ho stimulovala, aby si sice trochu odpočinul, ale aby z něho nevyprchalo všechno napětí. Přitom jsi ho ještě jazykem zvládala čistit. Po nějaké minutce jsem se vydýchal a vstřebal všechen nával prožité rozkoše, znovu se posadil a díval se do tvých jiskřících očí. Pochválil jsem tvůj výkon a souběžně s tím jsem si tě přivinul k sobě. Skulili jsme se na postel, strhal jsem z tebe oblečení. Z ničeho nic mě Majka přerušila. Kolik tam té mrdky ještě máš? Vždyť ti vůbec nevadne. Udělám tě za to krásné vyprávění ještě jednou, chceš? To se ví, že jsem chtěl. Sotva jsem odkýval souhlas, posadila mě na židli🡕 , stáhla kalhoty🡕 úplně, roztáhla mi nohy a pohodlně se mezi nimi uvelebila. Díval jsem se jak mi ho rovnoměrně a zároveň smyslně honí - také jí se ten pohled na její umatlanou pracující ručku zamlouval. Opět si volnou rukou vklouzla na pičku a přiváděla nás oba k dalšímu vrcholu. Dovyprávěj mi to. Vášnivě jsme se líbali a já vniknul do tvé kundičky. V té chvíli už vášeň hořela naplno a milovali jsme se jako blázni. Údy i jazyky s proplétaly, místností se rozléhaly ničím nekontrolované vzdechy a pleskání těla o tělo. Chvíli jsem přišpendloval svým šukáním k posteli já tebe, chvíli jsi byla nahoře ty a naskakovala na mě jako ta nejmrdavější kurvička. Pak už nám byla i postel malá a já tě domrdával v pozici, kdy jsi napůl visela přes kraj postele a já byl rukama zapřený o noční stolek. Nevím, jak jsme v té pozici dokázali zůstat spojení, každopádně tvoje vzdechy a záchvěvy těla v rytmu mých výstřiků prozrazovaly, že ti to je úplně fuk.  Docela často onanuji, ale Majka to rukou uměla prostě lépe.

Snad během minuty mě přivedla k dalšímu hustému výstřiku, který jí skrápěl tričko🡕 . Také se sebou to uměla na výbornou, padla mi hlavou na stehno, jemně do něj hryzla a i ona prožívala svůj druhý orgasmus. Doufám, že už je to všechno, jinak se tu uhoním k smrti. Majka i já jsme se začali smát. Bylo to moc příjemné, ale bylo na čase se vytratit, než se probudí další spáči. Tričkem mi ještě otřela ptáka do sucha, dala mi dlouhou vlhkou pusu a zmizela ve svém pokoji. Od té doby si říkám, že i brzké vstávání má něco do sebe.

🕙 Přidáno 2.6.2019
📂 Kategorie: Šukání, Orál, Párty, Sperma

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře