Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Mamka, erotická masérka erotické povídky

Moje máma měla 40, prsa tak 3, 163cm, 62kg, byla bruneta s vlasy na ramena a velký zadek.

Jelikož jsem byl jedináček a taťka se odstěhoval když mi bylo 8.

Všechno to začalo, když mi bylo 14. Bydleli jsme s mámou v malém bytě. Tedy kuchyň, obývací pokoj, koupelna a můj pokoj.

Neměli jsme ani moc peněz, protože táta na mě moc neplatil, tak jsme hodně šetřili.

A to i tak, že jsme se museli spolu sprchovat, aby jsme šetřili za vodu.

Máma byla opravdu krásná a vždycky, když jsme se sprchovali, tak mi stahovala předkožku a umývala žalud, aby se nic nezanedbalo.

Máma spávala často u mě v pokoji, protože neměla svůj, i když někdy spala v obýváku.

Vždycky, když nebyla doma, tak jsem na ni myslel a u toho jsem si honil.

Ten osudný den nastal, když jsem měl jít další den na 15letou preventivní prohlídku.

Máma se mi řekla, ať si odložím triko a kalhoty🡕 , že si mě zkontroluje sama, pak jsem si sundal slipy a jelikož máma byla pouze v podprsence a kalhotkách, tak se mi postavil můj 15centimetrový klacek a ona se mě zeptala, jestli je všechno v pořádku. Já ji řekl, že se mi líbí. Zeptala se mě, jestli bych ji nechtěl ošukat a já řekl, že moc rád(máma byla masérka a dělala i erotické masáže a od té doby, co se rozešla s otcem, tak žádného partnera neměla) tak jsme šli do koupelny, ona si taky odložila a jako první jsme si dali sprchu. Namydlila mě všude a já mohl ji a pak jsme šli ke mě do pokoje. Máma ještě donesla svoji truhličku z práce, ve které měla asi 30 kondomů, nejdřív mi ho kouřila, pak mi nasadila kondom a já ji začal prsťit a lízat kundu ve které měla 3 krásné piecingy. Piercingy měla i v bradavkách a v pupíku.  Chvíli jsem ji lízal kundu a pak už jsem dal můj první zásun. Máma pak chvíli vzdychala a za chvíli se na mě udělala.  Za chvíli jsem cítil, že budu i já. Vytáh sem ho mamce z kundy, sundal jsem kondom a vystříkal se ji do pusy. Máma všechno spolykala a řekla, že to bude chtít častěji, že jsem ji udělal radost.  Pak jsme ještě chvíli leželi a já cucal její velké kozy a líbali jsme se a ona mi ještě šahala na penis.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Orál, Incest, Zralé ženy, Sperma

Hodnocení: 2/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře