Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Mamka - prequel erotické povídky

Mamka mě vychovávala sama. Od malička jsem k ní měla vřelý, láskyplný vztah. Její výchova nebyla nijak puritánská, už od malička jsem věděla, co je to sex; máma se přede mnou nikdy nestyděla - běžně jsme se spolu koupaly nebo sprchovaly, v létě se opalovaly nahé u bazénu, a kolikrát se ani neoblékly a až do večera pobíhaly po domě, jak nás pánbu stvořil. Nahota a sexualita pro mě byly naprosto přirozené.

Už od puberty jsem věděla, že na kluky nikdy moc nebudu, prostě jsem byla po mámě, i když ta si přiznala, že je lesbička, až ve středním věku.

Byla mým vzorem a prototypem krásy - plná ňadra, úzký pas a široké boky. Ve čtyřicítce se jí boky zakulatily (stejně jako její úchvatný zadek) a ňadra ztěžkla, ale pas zůstav vosí. Dokonalá Venuše. Zlom v našem vztahu, i když jsem tehdy ještě netušila, k čemu nakonec povede, nastal jednoho slunného odpoledne; bylo mi čerstvých osmnáct. Přišla jsem se ze školy, prošla kuchyní a oknem nad kuchyňskou linkou spatřila její nahou siluetu, povalující se na lehátku🡕 . Těšila jsem se, jak také skočím do bazénu a třeba ji pocákám vodou. Začala jsem si rozepínat blůzu. Máma něco držela v ruce. Myslela jsem, že je to krém, ale ona to hladila odshora dolů a mazala povrch blýskavým gelem. Když můj unavený mozek ten tvar identifikoval, ztuhla jsem. Máma držela baculaté dildo (až později jsem se dozvěděla, že se tomu říká anální kolík) a roztírala na něm lubrikační gel! V té chvíli jsem se měla sebrat a mazat pryč, a můj život mohl mít možná jiný směr. Ale nelituji toho, že jsem zůstala a později prožila tolik něžných perverzí, nad kterými většinová společnost omdlévá hnusem. Máma roztáhla nohy a zajela mezi ně rukou. A mě z toho zvlhla kundička. Jako když lusknete prsty! Vyděsilo mě to, ale přesto jsem zůstala stát a civět. Bylo mi jasné, že máma občas masturbuje. Já to dělám taky, stejně jako všichni ostatní obyvatelé téhle planety. Na její obranu musím říct, že jsem měla přijít domů až k večeru . .. Ale vidět ji při tom?! A ještě se u toho vzrušit? Začínala jsem tušit, že se na mě něco řítí. .. Máma si mezi pysky přejela špičkou dilda. .. A já zajela rukou pod kalhotky! Máma byla prostě nádherná bohyně a něco tak okouzlujícího a vzrušujícího jsem nikdy neviděla. Máma roztáhla nohy. .. A já si stáhla kalhotky ke kolenům a vyhrnula si krátkou školní sukni🡕 do pasu. Pocit nahého zadku vystrčeného do místnosti mi podlomil kolena. Potom jsem viděla další svoji životní premiéru - něco, čemu jsem později sama propadla. Máma zajela s širokým dildem až dolů, a oběma rukama si ho tlačila do zadku! Jednou rukou jsem se opírala o linku a druhou si divoce honila kundu. Kousala jsem se do rtů, abych nezačala hlasitě vzdychat. Dildo zapadl do její dírky a ven koukalo pouze růžové kolečko. Máma opět dala nohy k sobě a lehla si jako by nic s rukama za hlavou. Co to dělá? Proč nepokračuje? Leni! zavolala směrem k domu. Trvalo mě dvě vteřiny, než mi to došlo. Prudce jsem se otočila. Ve dveřích stála teta Lenka s lahví koly a opírala se o futra. Bůhví jak dlouho mě pozorovala! Úplně nahá.

Hm, protáhla mlsně. Roste z tebe nádherná ženská!Prosím tě, neříkej to! Prosím tě, já. .. jenom. .. to. .. snažila jsem se vysvětlit kalhotky u kolen a vlhké prsty od sekretu. Postavila se vedle mě a nahota z její sluncem rozpálené kůže přímo sálala. Lehce do mě strčila a naše nahé paže se setkaly. Bude to naše tajemství, ale s chutí bych si tě dala, broskvičko, usmála se na mě. A já byla rázem vlhká jako čubka. Leni! ozvala se opět máma. Teta Lenka na mě mrkla a odplula na terasu. Měla bych utéct, přijít večer a dělat jakoby nic. .. Ale já zůstala zírat. Máma zašeptala, že pro ni má překvapení. Roztáhla nohy a předvedla růžové kolečko nahrazující její kakaovou dírku. Teta ho popadla a povytáhla. Máma zasténala. Teta ji začala lízat a jemně vibrovat s dildem. .. . .. a já se opět začala honit, věděla jsem, že to bude chvilička. .. Teta se k mámě přisála, mamce vypadlo dildo a odkutálelo se po dlažbě. .. teta místo něj strčila do mámina zadku čtyři prsty, a dál lízala jako divá. Pak zvedla oči do okna a v ten okamžik jsem se udělala. .. společně s mamkou. .. Dívala jsem se přitom do zelených očí tety Lenky!

🕙 Přidáno 31.5.2019

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře