Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Manželka a dovolená erotické povídky

Bydleli jsme již dlouho u tchýně v jejím baráku. Jednoho večera když jsme leželi všichni tři nazí v posteli a mazlili se nám tchýně řekla že bychom mohli zapracovat na nějakém potomku , že bych ženu mohl naprcat že by se těšila na našeho potomka. Nám se ale líbilo chodit po mrdacích párty a nechat se mrdat a mrdat druhé. Tchýně nám řekla že nám zaplatí dovolenou někde u moře a abychom to zkusili Za nějakou dobu jsme odlétali k moři na 14 dní. Byli jsme ubytováni v parádním hotelu ve třetím poschodí.s výhledem na moře a velkou terasou. Jediné co mi vadilo, že terasa byla společná s dalším pokojem. Nevěděli jsme kdo tam bude a jak budeme vycházet. Bylo vedro a tak jsme se opláchli ve sprše a jen tak jsme vylezli na terasu, kde jsme popíjeli ledovou kávu🡕 . Slunce pálilo a tak jsme se vyvalili nazí na lehátkách a slunili se. Pití došlo a tak jsem vstal a šel pro další. byl jsem upocenej a tak jsem skočil do sprchy a mokrý šel na terasu. Když jsem tam došel zůstal jsem stát jako opařený, u manželky stál nahý černoch a prohlížel si ji. Nevěděl jsem jak se mám zachovat a tak jsem k nim přisel a sedl si na lehátko🡕 . Černoch se na mne podíval a zkomolenou češtinou mi řekl ahoj. Odpověděl jsem mu a zeptal se jak to že umí česky. Nato mi řekl, že studoval se svojí ženou v Praze na zemědělce. Jmenoval se Jack a jeho žena Ann. Řekl, že zajde pro ženu abychom se lépe seznámili a odešel. Žena se za ním dívala a řekla mi že na jeho čuráka dostala chuť , že by ho chtěla mezi nohama celého. Už jsem začal tušit co z této známosti vznikne.

Za chvíli přišli oba za námi. Byli nazí a jak jsem se na ně podíval bylo vidět že Jackovi napůl stojí. Bylo to opravdu monstrum co mu narostlo. Ann byla pěkná černoška černá jak noc, prsa obřích rozměrů, jen zuby jí zářily . Představili jsme se a Ann se ke mně přitulila a políbila mne na ústa, potom políbila ženu. Jack políbil ženu a pohladil ji po prdelce a potom políbil i mne na ústa. zeptali se nás zda nám to nevadí.Řekli jsme jim že ne, že jsme sice manželé ale že máme volný vztah, že rádi šukáme s jinými partnery Řekli jsme jim, že jezdíme na mrdací párty i s tchýní. Jackovi se to líbili a jeho kláda se ještě víc postavila. Seděli jsme a povídali si o všem možném, oni vzpomínali na Prahu a na to jak studovali. Taky nám prozradil, že chodí na párty, kde je vždy více chlapů aby ukojili ženské. Ann nám řekla že miluje dva ocasy v dírkách a že miluje kouření a polykání semene. Blížil se večer a tak jsme se oblékli a šli do restaurace. Po večeři jsme se šli projít po okolí a domlouvali jsme se na ráno, že půjdeme společně na pláž se koupat. Zalezli jsme na pokoj a opláchli se. Otevřeli jsme francouzské dveře na terasu dokořán, jemně foukal větří a tak bylo příjemně. lehli jsme si do postele a bavili se o sousedech. Zdálo se že bude s nimi zábava i když jsou černí. Začal jsem ženu hladit a líbat. Roztáhla nohy a chtěla jen vylízat. Snažil jsem se jak jsem mohl, za chvíli byla mokrá a užila si orgasmus. Šla se osprchovat a já jsem šel na terasu. U zábradlí stála Ann a koukala se naším směrem. Zeptala se mne, zda jsem ženu ukojil. Řekl jsem že jo že je ve sprše a že přijde. Ann se ke mně přiblížila a objala mně.Bylo to divné nechat se objímat od černošky ale zajímavě voněla po kokosu a tak jsem ji objal a řádně se přitiskl. Její tělo bylo pružné a tak jsem ji pohladil po prdelce, přirazilla se ke mně . V tom přišla moje žena a když to viděla tak se usmála a řekla, že jak uvidím nahou ženu, tak ji musím mít .Ann ji přitáhla k nám a objímali jsme se společně.
Zeptal jsem se kde je Jack a Ann řekla že šel do sprchy a hned přijde. Tiše nám lámanou češtinou řekla že jí řekl, že na nás dostal chuť že by nás chtěl oba najednou. Jen jsme se na sebe podívali a bylo nám to jasné bude hromadná mrdačka černí s bílejma. Jack přišel voněl jak drogerie a vtlačil se k nám. Objímali jsme se a žena jim řekla že i my máme na ně chuť, že si to někdy můžeme rozdal budouli chtít. Oba nadšeně souhlasili. Znovu jsme se políbili a šli jsme spát.

Ráno jsme si dali lehkou snídani a šli společně na pláž. Hodili jsme deky🡕 na písek a šli do vody. Nějakou dobu jsme se ráchali a šli se slunit. Jack se najednou vytratil a asi za deset minut přišel s tím, zda bychom nešli na nuda .Souhlasili jsme a šli. Svlékli jsme se a bylo nám fajn. Prohlíželi jsme se navzájem a žena se jich zeptala zda bychom to mohli dnes udělat na čem jsme se včera domluvili. Oba nadšeně souhlasili a dále jsme to neprobírali, jen jsne si vyměnili pozice Jack si lehl vedle mojí ženy a já vedle Ann. Díval jsme se na Jacka a zeptal se Ann zda mu pořád napůl stojí. Odpověděla mi, že se mu moje žena líbí, a proto.Rovněž se zeptala zda se mi líbí. Řekl jsem že už se těším na večer a pak uvidí. Usmála se a začala mne líbat. Její jazyk jsem měl až v krku.Ruka šmejdilka jí zajela mezi nohy a hladila její kundu. Roztáhla mírně nohy a já hladil. Ti dva vedle nebyli pozadu a po chvíli jsme šli do vody. Odpoledne klepalo na dveře a tak jsme se oblékli a šli do hotelu. Přišli jsme na pokoj svlékli se a šli do sprchy. Dveře na terasu byly otevřené a tak jsme se nedivili, že ti dva za námi přišli s tím, zda se můžou opláchnout u nás a před námi. Souhlasili jsme a protože to byla dvojsprchy, tak jsme se vešli všichni. bylo to natěsno a tak jsme se dotýkali jeden druhého. Cákali jsme po sobě mýdlo a umývali se navzájem. Ann se začala věnovat mé ženě a ta držela jako hluchá. Ann ji mydlila po celém těle a když se dostala ke její kundičce, tak žen aroztáhla nohy a nechala se ukájet. Jack na to hleděl a pomalu si honil ocas. Bylo to opravdu onstrum. Kdyžty dvě skončily, tak jsme se opláchli a šli se obléci a něco pojíst a popít. Po večeři jsme se šli projí, tentokrát jsem se vedl s Ann a žena s Jackem. Ann se tulila, držel jsem ji kolem pasu a cítil jsem její pružné tělo. Občas jsem ji pohladil po prdelce, vždy vzdychla. Ti dva nebyli pozadu a tak jsme se pomalu vraceli do hotelu. Domluvili jsme se že přijdou k nám. Svlékli se a šli do sprchy, opláchli se a navoňali se. Nemluvili jsme ale věděli svoje. Asi za patnáct minut přišli. byli nazí a měli víno a skleničky. sedli jsme si na postel a popíjeli. Nikdo nemluvil. Když jsme láhev dopili tak jsem ukázak na Jacka a mojí ženu a na sebe a Ann. Bylo jim to jasné .Uklidili jsme skleničky a já jsme navrhl, že jeden pár bude mrdat a druhý se bude dívat. Souhlasili a tak jsem řekl ženě aby začali.
Jack položil ženu na postel roztáhl jí nohy a začal ji lízat. Zvedl jí nohy co nevíš a lízal jí kundu i prdel zaráz. Vzdychala a prohýbala se jak mohla. Měla za nedlouho orgasmu a tak se Jack položil na záda a žena mu začala kouřit ocas. Bylo to rajcovní dívat se na ně. Jackovi ocas narostl do obrovských rozměrů. Žena kouřila a honila jako divá. Jack vzdychal a najednou přestali a zase položil ženu na záda roztáhl jí nohy co nejvíc a pomalu jí začal zasouvat ocas do kundy. Díval jsem se hodně z blízka a nevěřil jsem, že se do ní dostane. Trvalo to chvíli ale dostal se do ní jeho ocas v její kundě zmizel celý. Pomalu ji začal mrdat, mrdali a mrdali, najednou Jack začal zrychlovat. Bylo poznat že bude stříkat. Podíval se na mne a já mu řekl, že nesmí vytáhnout a pro jistotu jsem mu podržel prdel aby nevytáhl. Když začal stříkat tak sebou trhal a snažil se vytáhnout. Nedovolil jsem mu to a tak to vzdal. Musela to být obrovská dávka semene protože vytékalo i kolem jeho ocasu. Když mohl vytáhnout byl spocený ale spokojený. Svalil se vedle ženy a řekl mi že žádné bílá žena ho nevzala až po koule, že tak hluboko se do žádné nedostal. Žena byla spokojená a stále ležela s roztaženýma nohama a semeno z ní vytékalo. Ann se k ní naklonila a začala jí lízat a polykat zbytky semene.Nabrala ho do pusy a přesunula se k její puse a začala jí semeno vypouštět do pusy. Žena ji přitáhla a začaly se líbat . V momentě byly obě v sobě zakleslé a začaly se milovat. Já seděl vedle nic a díval se na ně. Jack se ke mně přisunul a pohladil mně po noze a zajel k mému péru. Trochu jsem se zaklonil a on pochopil, že může. Sklonil se a začal mi kouřit péro. Uměl musí se nechat . Zatlačil na mne a já si lehl na zada. Roztáhl jsem mu nohy aby měl přístup a nechal jsem ho dělat co umí. Uměl.
Kouřil mi péro sál koule lízal prdel, strkal mi tam prsty, mrdal mě s nimi. Bylo to boží. Když chtěl přestat tak jsme mu řekl, aby zasunul a vymrdal mi prdel.

Klekl si pohonil si ocas a pomalu začal zasouvat. To jeho monstrum mně málem roztrhlo, ale nakonec se do mne dostal celej . Začal mně mrdat, měl jsem pocit že musím omdlít, bla to nečekaná slast mít takověj kolos v prdeli a nechat se mrdat.Mrdal mne dlouho a dlouho užívali jsme si to oba, nevím kdo víc. Dal jsem mu nohy kolem pasu aon pochopil, že se má do mne vystříkat. Nevím jak dlouho to trvalo ale když začal stříkat, tak jsem řval jak na lesy Božská paráda. Nikdy bych nevěřil že to bude taková slast nechat se vymrdat černochem. Obě ženy se na nás dívaly a Ann se k nám přitáhla a postavila mi péro a pomalu si na něj dosedla . Začala pomalu jezdit a zarážela si péro co nejhlouběji co to šlo.Vzhledem k tomu že jsem měl ocas v prdeli tak jsem byl nadrženej a vxdržel jsem neuvěřitelně dlouho. Ann se za nějakou dobu začala potit a její kunda přímo tekla proudy šťáv. Začala zpomalovat a to se mi přestalo líbit a tak jsme ji položil na záda a začal ji mrdat podle svého. Přirážel jsem do její kundy neurvale tvrdě a až na doraz. Už to na mne šlo a tak jsem se zeptal zda mám vytáhnout. Ann mi dala nohy kolem pasu a já pochopil, že můžu stříkat do ní. Dal jsem jí plnou dávku . Zůstal jsem v ní tak dlouho než mi klesl a líbal jsem se s ní. Držela mne a líbala a kousala jako divá. Vytáhl jsem a Jack ji ještě začal jízat a sát moje semeno. Nabral ho do pusy a dal ochutnat mé ženě. Ta lačně líbala Jacka a nechala se potřísnit semenem. Leželi jsme unaveni a potom jsme šli do sprchy . Myli jsme se navzájem a potom jsme se domluvili, že já budu spát s Ann u nás a Jack si vezme moji ženu k nim do pokoje. Šli jsme spát jak jsme se domluvili. Ráno jsem se probudil, Ann ještě spala ležela na zádech a tak jsem jí jemně roztáhl nohy a začal ji jemně lízat. Když jsem se na ni díval měla černou kůži jen její vnitřek kundičky byl krásně růžový a voněl . Dostal jsem se jazykem na klitoris, zavrtěla se roztáhla nohy ještě víc a držela. Vlhla ta tak mi to nedalo za zasunul jsem a hned po ránu jsem ji vymrdal. Vzdychala a přirážela že jsem byl jak na horské dráze. Mrdali jsme a vůbec jsme si neuvědomili že ti dva se na nás koukají .Vystříkal jsem se do ní a společně jsme šli do sprchy. Potom jsme šli společně na jídlo a na pláž. Jak to dopadlo dál snad příště ale musím dodat že to byl nářez

🕙 Přidáno 22.5.2022
📂 Kategorie: Orál, Gay, Grupáč, Párty, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře