Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Manželka zažila skvělý anální sex erotické povídky

Když jsem se vrátila domů, zjistila jsem, že ten můj už zase něco kutí a k mé absolutní hrůze to navíc bylo v ložnici. Snažil se do stropu osadit dvě ocelová oka. Samozřejmě mě zvědavost nedala a zeptala jsem se ho na co to bude. Místo jasné odpovědi si něco zamumlal a tak jsem mu ještě důrazně připomněla, že si to, co tam nadělá, zase uklidí a zmizela jsem v kuchyni.

Chvíli mi v hlavě vrtalo na co to bude, ale pak jsem na to zapomněla díky domácím povinnostem. Večer jsem se na chvíli naložila do vany a dlouho relaxovala. Když jsem se mydlila, zjistila jsem, že můj klín již začíná být povážlivě zarostlý a tak jsem vzala do ruky pěnu na holení a žiletku a vytvořila jsem ze své dospělácké pičky nevinný dívčí klín bez jediného chloupku. A ještě než jsem definitivně vylezla z vody jsem si s ní lehce pohrála prsty. Jen co jsem se osušila, oblékla jsem se do županu a běžela se předvést. Seděl jak jinak před televizí v obýváku. Skočila jsem mu na klín a svůdně jsem rozevřela župan i nohy. Přesunul pozornost mezi ně a pohladil mě tam. Hm, máš jí krásně hladkou. Ještě se přesvědčíme, jak jsi na tom vevnitř. A zajel do mé dírky dvěma prsty a chvíli s nimi pohybovala tam a zpět. To mě jak jinak nenechalo chladnou. Cítila jsem narůstající vzrušení v celém těle. Zajel mi také rukou pod župan a když vzal do dlaně prso, cítila jsem, jak se obě dvě bradavky napínají. Myslím, že jsi dostatečně připravená vyzkoušet si můj nový nápad. Nechápavě jsem se na něj podívala. Řekl mi, ať vstanu a pak mě za ruku vlekl do ložnice. Teprve teď mi došlo, k čemu ta ocelová oka jsou. Visela z nich tenká lana🡕 s koženými pouty a mezi nimi stálo křeslo. Snad mě k tomu nechceš připoutat, blekotala jsem. Chci, a povalil mě na křeslo. Upravil mě do polosedu a hned potom mi na obě nohy připevnil pouta🡕 . Podívala jsem se nad sebe. Hele, a nebudu moc rozcapená? Budeš, ale o to mi právě jde. Než jsem se pokusila protestovat, už tahal za obě lana🡕 a mé nohy tak směřovaly vzhůru a od sebe. Když lana🡕 někde za mnou uvázal, byla jsem v poloze celkem hlubokého předklonu. Až na to, že jsem pololežela v křesle. Líbí? Zeptal se mě, když skočil s mou přípravou. No. Ujde to. Jen by mě zajímalo, co chceš se mnou dělat. To je přece jasný.

Chci se s tebou trochu pomazlit, a pohladil mě po zadku. Když se tak na tebe dívám, myslím, že tě hned šoustat nebudu. Ne? Byla by přece škoda ti nevylízat tu tvou mokrou vyholenou píču, a kleknu si k ní. Lízal mi jí nejdříve po okrajích a přitom mě hladil po vnitřní straně stehen. Po chvíli zaměřil svou pozornost mezi pysky. Prolízával mě důkladně odspodu nahoru. Držela jsem se přitom pod koleny, i když jsem nemusela a s přivřenými víčky jsem si vychutnávala nádhernou rozkoš. Jazykem mi začínal pronikat i do mé dírky a snažil se ho zasunout co nejhlouběji. Pomalu jsem začala hluboce vzdychat a čekala jsem na okamžik kdy vezme mezi rty poštěváček. Jako by uměl číst mé myšlenky. Vsál ho do pusy. Mazlil se s ním jazykem a pak mě silný sáním přivedl až na vrchol rozkoše. Chvíli jsem byla jako ve snách, ale pak jsem se pomalu začala vracet do reality. Přitom jsem zjistila, že mě dál líže, jen je to níž mezi půlkami. Prolizoval mi celou rýhy mezi půlkami a pokaždé zakroužil špičkou kolem análu. Najednou vstal a podíval se mi do očí. Bylo v nich vidět, že to tak chci. S potěšením mi nageloval zadek a prstem důkladně protáhnul i mou zadní dírku. Ale protože se musel ještě svléknout, dal mi do ruky vibrátor a já jím začala připravovat svůj análek na jeho ptáka. Věnovala jsem se mu opravdu důkladně a s chutí, a tak jsem ho za chvíli měla půlku v zadku. Jeho jemné vibrace mi rozechvívaly celý zadek a já se nemohla dočkat chvíle, kdy tam budu mít opravdového ptáka. Oblečení z něj padalo pomalu, protože mě pozoroval, jak se ukájím umělákem. Když se zbavil i toho posledního kousku, stoupnul si nade mě a chvíli si ho honil. Podívala jsem se na něj. Stál mu jako svíčka.

Vyndala jsem si vibrátor ze zadku a upustila ho na zem. Pak jsem se chytila za půlky a roztáhla je co nejvíc od sebe. Ošoustej mě do zadku....prosím....a nešetři mě, poprosila jsem ho svým nadrženě chvějícím se hlasem Neboj se. Však ti dám co proto. Znovu si ke mně kleknul a zasadil žalud na připravený anál. Tlačil se do mě pomalu, ale jen co se do mě dostal žaludem, přidal na síle a netrvalo dlouho a cítila jsem ho v sobě celý. Zůstal ve mně na okamžik v klidu. Tak kočičko, teď drž. Omrdám ti pořádně prdel, oznámil mi a já věděla podle tónu jeho hlasu, že jsme oba dva pořádně nadržení. Byla to opravdu jízda. Jeho přírazy se stále zrychlovaly a já čekala na moment, kdy to už nevydrží. Najednou jeho stisk v bocích zesílil a po několika tvrdých přírazech se celý vzepjal a začal mi pumpovat semeno do zadku. I já přitom zažila vrchol, i když slabší než poprvé. Chvíli ve mně zůstal a vychutnával si stejně jako já slastný pocit doznívajícího orgasmu. Pak ho ze mě vytáhnul a odvázal mě. Nohy měla dost zmožené z té jednorázové polohy. Nemohla jsem se na ně skoro postavit a pořádně je dát k sobě. Tak co. Líbilo se ti to takhle. Líbilo povídám. Jen by to chtělo párkrát zopakovat, abych si zvykla, a masírovala si přitom svalstvo. V tom nevidím problém, odpověděl a šibalsky se na mě podíval.

🕙 Přidáno 2.6.2019

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře