Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Martin a moje zadní díra erotické povídky

Jmenuji se Tomáš a chci vám povědět o mém prvním sexu s mým nejlepším kamarádem Martinem. Martin je sportovní postavy s modrýma očima a blond vlasy. Byl pátek po škole a já pozval martina k sobě, aby u nás přespal přeš víkend. On souhlasil, ale že prý nejdřív musíme zajít k němu domu, aby si vzal nějaké své věci a pak že pujdem ke mně. Souhlasil jsem a tak jsme vyrazili k němu.

Na štěstí bydlel asi 10 minut pěšky od školy, takže jsme to neměli daleko. Vzal si slipy, ponožky🡕 , kratasy a šli jsme ke mně. Když jsme dorazili ke mě domu, tak jsme nejdřív hráli hry na xboxu, pak jsme hráli na pc a povídali si o všem možným, ale pak se Martin koukne na hodiny a už bylo 22 - 30, tak jsme šli spát. Když Martin usnul, kouknul jsem se na něj a vidím, že má odhrnutou peřinu a tak mě napadlo mu sundat kraťasy🡕 na spaní a kouknout se na jeho nádobíčko. Opatrně jsem mu tedy sundal kraťasy🡕 a viděl jsem poprvé jeho 10 centimetrového ptáka a to mu ani nestál. Byl jsem u vytržení, musel jsem si sáhnout. A tak jsem to udělal. Sáhnul jsem mu na penis, ale on se začal vrtět a probudil se.

Zeptal se "Co to jako děláš?!" Řekl jsem "Nic, jen jsem si chtěl sáhnout..." a on na to řekl "Tak když tys viděl mě, tak já chci vidět tebe!" a stáhnul mi pyžamové kalhoty🡕 (měl jsem ho o něco měnšího jen asi 8-9cm bez erekce) a pak se zeptal "Nevyhoníme si je navzájem?" a já jsem jen vykulil oči a souhlasil. Sedli jsem si vedle sebe na postel a pomalu si navzájem stahovali předkožky nahoru a dolu. Byl jsem hotový asi za 2 minuty, ale on vydržel skoro 5 minut. Pak řekl "Hele, nejsem gay, ale nechceš zkusit gay sex?" Já zase mohl jen souhlasit a tak jsem se naklonil k jeho 14 centimetrovému ptáku v erekci a pomalu si ho začal zasouvat a vysouvat z pusy. On po chvilce začal do mé pusinky přirážet, ale asi po 10 minutách řekl ať přestanu, že mi ho chce ještě strčit do zadku a ať se předkloním. Tak jsem se překlonil a on mi začal olizovat zadní dírku a potom mi tam strčil jeden prst. Nejdřív to bylo nepříjemné, ale pak to začalo být úžasný. Občas jsem vzdychnul, ale pak najednou vyndal prst a strčil mi tam svůj penis až po koule. Já jen vykřiknul slastí, takhle do mě strkal ještě asi 5 minut a pak jsme se oba současně udělali mě na břicho a on to celý slízal. Tato povídka se opravdu stala a budu rád za komenty, případně bude pokračování, jestli chcete.

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: Anál, Gay

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře