Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Masturbační zážitek erotické povídky

Ahoj miláčku, přeji Ti příjemný den nebo noc. Nevím, kdy v tom Tvém frmolu se dostaneš ke čtení mého mailu. . Asi až se vrátíš z cesty a budeš hledat v poště, zda-li Ti něco ode mne nepřišlo. Ani jsi mi o sobě celý týden nedal vědět, jak se Ti daří.   Já si tu teď  sedím v ložnici u PC a mám strašnou chuť Ti popsat můj noční zážitek s okurkou. Jak víš, nepotřebuji sex každý den, jde mi o kvalitu, o zážitek na několik dní, o silný prožitek, na který se vzpomíná. ...a Ty jsi mi tu chyběl.

Nechyběla mi tu ale okurka, kterou jsem dostala od kolegyně z práce - byl to kus. Už při ukládání okurky u kamarádky do tašky, jsem nemohla si nepředstavit,   jak bude mohutné tělo okurky ve mně. .. Tu okurku jsem si tedy, jak víš, nevybírala sama podle hesla - Darovanému na zuby nehleď, ale naprosto pragmaticky jsem přistoupila k výběru podle rozměrů. Když jsem "nevybitá" napadají mě různé věci a dívám se na různé předměty pod různým úhlem pohledu. .. Z  lednice jsem ji vyndala poněkud pozdě, ještě dlouho chladila a po omytí jsem si ji nachystala k postýlce. ... Zapnula jsem rádio a hledala stan🡕 ici, kde by hráli přiměřenou hudbu. Ne cajdák, ne rokec, ale rytmus. .. Z koupelny jsem šla rovnou  do ložnice a natírala se mlékem před zrcadlem. .."no mohlo by to být místama lepší" jsem suše zkonstatovala sama pro sebe, ale podle hesla - Nikdo není dokonalý se mi vrátilo sebevědomí  a protože jsem již delší čas byla nevybitá, měla jsem touhu se milovat. Vzala jsem za vděk okurce. ..byla stále studená, i když jsem se jí snažila zahřát rukama. Ochladila jsem si s ní bradavky, které v ten moment změnily skupenství. Jezdila kolem nich a válcovala celá prsa, která reagovala senzačně. Neměla jsem problém bez jediného pomocného pohybu nastavit kolíčky na bradavky do správné polohy. Tato "kolíčková" reakce je vždy dost rychlá a účinná, hudba hezky hrála a já začala mít tu správnou náladu.

Po předchozím manévru, jsem se uvelebila na postýlku a lehla jsem si na záda. Okurkou jsem si chladila celé mé vyholené přirození, až jsem měla pocit, jestli nemůžu náhodou nastydnout. Krásně jsem už byla zvlhlá a tak okurka vcházela do mého nitra zcela pozvolna a lehce. Nejdříve jen na okraj a pak s každým vsunutím dál a dál. ...však víš kam! Uvádělo mě to pomalu ale jistě do stavu beztíže. Můj poštěváček číhal na jediný prstík - prostředník pravé ruky, který má s ním nepsanou "smlouvu o dílo"a tak se věci i hormony daly do pohybu. Bylo to moc příjemné, vzrušovalo mě to a pomalu jsem začala tušit, že by mě stačilo málo k vrcholu, jenže jsem měla náladu na daleko víc, než se jen uspokojit za několik minut. Chtěla jsem něco jiného a v tu chvíli jsem se zrakem upjala na skoro vyhořelé svíčky ve svícnu na rádiu. To bylo ono. Přerušila jsem, chtíc i nechtíc, svoji činnost a šla hledat do komory svíčku. Našla jsem obyčejnou konzumní bílou svíčku v novém balení, které obsahovalo 4 kusy. To je akorát, řekla jsem si, protože do svícnu potřebuju tři a ta čtvrtá zbývá. A tak jsem pro ni vymyslela jinou práci. Moje obavy o čistotu lůžka jsem eliminovala ručníkem - jistě víš, že  mým zvykem je velice mokrý orgasmus. ..

Pokračování se událo v jiné poloze. Vzpřímeně v kleče jsem si namířila okurku do nejmokřejšího místa na mém dně a ta tam zajela jako po másle. Sedala jsem si na ni pomalu, ale  důkladně jsem cítila její centimetry, možná i decimetry. Zaplavila mě vlna vzrušení, dostávala jsem se na vlastní dno. Regulovala jsem si práh vzrušení a bolesti, je to velmi blízko vedle sebe. Zrcátko, které používám k jiným účelům, se mi tentokrát hodilo do mých her. Položila jsem ho pod sebe a vzrušení se rázem zlepšilo. Jistě čekáš na to, proč jsem šla pro svíčku a ručník. No nemohla jsem se dlouho odhodlat, ale nakonec touha poznání byla silnější. Opustila jsem vzpřímenou polohu v kleče, kolena se mi začala podlamovat, jak byla namožená  stehna od křečovitého sezení. Ani krok jsem nemohla téměř udělat. Teď přišla na řadu poloha na čtyřech, zrcátko do příslušného úhlu - hmmm, ohřátá okurka si našla svoji boudičku a svíčka hledala podobnou.

Trochu pleťového krému na knot a pomalinku jsem zkoušela zajíždět do zadečku. Podařilo se a zaplavila mě jiná vlna rozkoše. Pomalinku se mi svíčka ztrácela v útrobách a jen jedním prstem jsem korigovala její hloubku a sklon. Okurka měla touto dobou již svoji dráhu ujasněnou a tak začal koncert na všechna citlivá místečka. Poštěváček byl nalitý a hodně citlivý. .. Stačila menší stimulace a "dílko" bylo dokonáno. Zaplavila mě silná vlna orgasmu i s tekutinou, což sice nebývá pravidlem, ale když se orgasmus povede, tak je to síla. Byla jsem ráda, že jsem si prozřetelně pod sebe dala ručník. Všechny pomůcky jsem na něj odložila a vychutnávala si dlouho ten nádherný pocit. ...

Uléhala jsem s pocitem dobře vykonané práce a jelikož bylo něco málo před třetí hodinou ranní hned jsem usnula.

Ráno po probuzení mne milé pomůcky na ručníku utvrdily v tom, že se nejednalo o sen, ale o nádhernou skutečnost.

Tak to, miláčku, byl můj podrobně popsaný noční prožitek. Věř, nevěř, bylo to tak. Už jsi mě dostatečně poznal, že si v tomto směru nevymýšlím. Můžeš si k tomu přidat  i svoji fantazii, když znáš mé prostředí ložnice. Jelikož znám i já Tebe, tak pokud jsi se dostal až sem, tak teď zase já Tobě přeji nádherný a krásný masturbační zážitek.

🕙 Přidáno 3.6.2019
📂 Kategorie: Masturbace

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře