Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Mé představy erotické povídky

Ahoj, jsem holka, je mi 16 let. Stále mám představy s lesbickou ženskou věznicí

Představa první - První večer ve vězení, stojím u mříží své cely, dívám se do vězeňské chodby. Na sobě mám džínové kraťasy🡕 a elastický top. Vedle mne stojí spoluvězeňkyně, co už je tu zavřená tak 4 roky - oblečená stejně jako já. Přistoupí ke mne, začne mne hladit.

Já se k ní otočím, ona mne políbí. Začneme se vzájemně líbat, dráždit na bradavkách. Za nedlouho skončíme na posteli. Líbáme se, naše jazyky se proplétají. Začínáme se dráždit na přirození. Strháváme ze sebe oblečení, dráždíme se, vzájemně se přivedeme k orgasmu. Spokojeně usínáme v objetí a  já se na to, co se ve vězení bude dít, těším.

Představa druhá - Ve vězení máme každý den "disciplinary hour". Musíme stát hodinu v pozoru, nehnutě, bez pohybu. Proti mne stojí nádherná holka. Toužím po ní, chci začít líbat. Vidím a cítím, že i ona po mne touží. Nevydržíme to, přistoupíme k sobě a začneme se vášnivě líbat. Hned ale přiběhnou stráže, odtrhnou nás od sebe. Trest je přísný - tři měsíce ve vězeňské kobce. Zavřou nás sice spolu, ale ruce máme svázány za zády, spoutány k sobě. Rovněž na nohou máme řetězy a jsme přivázány k sobě. Stojíme tedy k sobě zády a nemůžeme se otočit. Od 7 do 22 musíme stát - nesmíme si vůbec sednout, ráno a večer nás půl hodiny krmí, od 22.30 do 6.30 můžeme ležet. Ležíme na boku, spoutané k sobě. Jsme spoutané nahé, chtěly bychom se vzájemně dráždit, ale nejde to. Když stojíme, víme, že každé naše usednutí by bylo nemilosrdně potrestáno. Po těch třech měsících jsme konečně propuštěny a odvedou nás do obyčejné cely. Opět nás dají k sobě. Sotva přijdeme na celu, stále ještě nahé, konečně se začneme líbat a dráždit. Orgasmu dosahujeme po několika minutách. Jsme ale šíleně nadržené, v líbání a dráždění pokračujeme. Lížu ji její kundičku, znovu ji přivádím k orgasmu. Ona totéž dělá mne.

Až potom spokojeně usínáme. Představa třetí - Po cca 3 letech strávených v obyčejné cele jsem za opakovaná provinění odsouzena na 5 let do vězeňského chain-gangu. Skupina 10 holek svázaných k sobě na nohách řetězy, na sobě jen malé plavky. Přes den tvrdě pracujeme, každé naše provinění je potrestáno několika ranami bičem. Večer jsme zavřeny do cely, stále svázané. Než jdeme spát, vzájemně se tulíme, líbáme, dráždíme, milujeme. Je nám jedno která s kterou, hlavní je fyzický kontakt, doteky, dosáhnutí orgasmu. Představa čtvrtá - Pohádám se se stráží a dám ji facku. Za trest jsem odsouzena k 15 ranám bičem. Trest je veřejný, dívají se na něj i ostatní vězeňkyně. U každé rány křičím a sténám, ale vydržím je. Po výprasku jsem zavřená na samotku. Přichází za mnou jedna s dozorkyň, začne mne hladit, jezdit rukama po prosou. Ač nechci, cítím vzrušení. Odevzdám se mu, nechávám se hladit, naviguji dozorkyni, kde je to nejvíc vzrušující. Přivede mne k orgasmu, sladce sténám a křičím. Poté se spolu ještě dlouze líbáme a objímáme. Bohužel mne musí na samotce nechat, ale zítra prý znovu přijde. Spím na zemi, ale šťastná a těším se na zítřek.

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: Lesbičky

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře