Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Mezi pisoáry erotické povídky

Doba temna! Doslova a do písmene. Poslední půlrok byl poznamenán neustálým pendlováním mezi prací, domovem a zprávama o Covidu. Zatímco zprávy si člověk prostě nezapne, nebo vypustí z hlavy, množství práce se ne vždy dá uplně regulovat, no a doma to někdy taky dokáže být na palici. Ale hlavně - za ten půlrok výrazně ubylo kontaktu s mojí nejlepší kámoškou. Mrzelo mě to. O to víc mě ale potěšilo, když náš první větší kontakt po dlouhé době skončil její domluvenou návštěvou u nás. Docela jsem byl zvědavej, jaký to bude po tak dlouhé odmlce. Budeme si mít co říct, bude mezi námi ještě ta jiskra? Moje obavy nakonec přebilo prosté těšení se na ni a od začátku do konce to bylo super setkání. Přijela v podvečer, sjeli jsme ke hřišti, ještě v autě jsme prohodili prvních pár vět, dali si pusu a už z toho jsem měl dobrý pocit.

Přemístili jsme se do setmělých šaten, a to už jsem výrazně cítil, že to naše vzájemný fluidum mezi námi stále je. Odskočila si na zadní wc a mě napadlo na ni počkat hned za dveřmi."Líbilo by se mi opíchat tě tady " šeptnul jsem ji, sotva si umyla ruce. Zavřely jsme se v malé místnosti se dvěma pisoáry a začali se divoce líbat. Vrrr, ježiš, jak mě chyběla, kámoška moje nejlepší! Za chvíli už si podřepla a perfektně (jako vždy) úřadovala svými rty a jazykem na mém naběhlém péru. Dlouhá absence její péče byla znát, a tak po jejím orálním úvodu jsem si ji přitáhl nahoru, otočil a stáhnul gatě pod kolena. Chytla se dlaněmi za futra dveří a už jsem ji zasouval péro do její parádní, nadržené pičule. "To mi chybělo" sténal jsem! "Mrdej mě, nepřestávej" žadonila. Užíval jsem si každý zásun, slatně jsme si mručeli a její promáčenou pičku jsem nepřestával tvrdě šoustat. Za chvíli jsem ale cítil, že se udělám, a tak se otočila, klekla a vysála mě do poslední kapičky. Zlehka mi pak documlávala žalud a měla se k přemístění vedle, jenže já cítil, že můžu hned pokračovat. "Pojď bejby, pokračujeme, chci tě ještě", přitáhnul jsem si ji, pootočil tak, že teď stála čelem k pisoárům. Pořádně se předklonila, chytla za přívody vody od mušlí a já už jí zase mrdal. Pár vteřin po prvním orgasmu mě péro stálo tak, jakoby první kolo ani nebylo. "To jde jen s tebou, jsi boží" halasil jsem a vše se odráželo od kachliček. Skvostnej MRD! Trochu jsem se od ní oddálil, opřel se o zeď a sledoval, jak jí zajíždím mezi pysky - ježíš, svrbí mě klacek, jen o tom píšu. Oddávali jsme se bezvadnýmu šukání a za chvíli už jsem zase musel stříkat, přišlo to tak rychle, že jsem kámošce zčásti postříkal zadek a zbytek zase pěkně smlsla pusou.
Pak jsme si sedli vedle do šatny a docela dlouho mluvili o všem možném. Následně jsme se přemístili do horní VIPky. Tam jsme si dali kafe, kámoška měla pro nás i sváču. Ještě než přišel čas rozzloučení, stihli jsme ještě třetí kolo - opět zakončeno výstřikem.

Co říct závěrem? Prostě jsem rád, že ji znám, že je fajn a že ta jiskra mezi námi stále je. Těším se na další naše setkání.

🕙 Přidáno 9.4.2022
📂 Kategorie: Šukání

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře