Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Místo táty šukal novou mámu o svatební noci erotické povídky

Můj táta se rozvedl s mámou, protože máma si našla jiného chlapa a dohoda zněla tak že moje sestra pujde s mámou a já s tátou. Netrvalo to dlouho a táta si našel moc pěknou ženu. Asi tak po dvou letech se táta oženil. Já jsem si s novou mámou moc rozumněl, v té době mně táhlo na 15 let. Na té svatbě jsem koukal na tátu jak je šťastnej a jeho nová žena moc pěkná, moc jí to slušelo.

Rok předtím jsem trošku šmíroval novou mámu a neustále čekám na nějakou příležitost jak bych si na ní třeba šáhnul. Právě na té svatbě jsem čekal na nějakou příležitost.

Když se blížila půlnoc viděl jsem jak se máma potácí a někam šla tak já jsem šel za ní a řekl, chceš pomoc a máma řekla že ano že jde na záchod . Máma mně poprosila ať na ní počkám. Nedalo mně to a šel jsem se opatrně kouknout na záchod, pomalu jsem došel ke dveřím a koukal klíčovou dírkou jak máma čurá nic nešlo vidět, ale potom jsem to viděl, jak si máma utíra mušličku, měla ji tak krásnou až se mně ztoho ztopořil muj klacek. Máma si natáhla krajkované tanga a spláchla a já vtom rychle a vyšel opatrně ven. Máma došla a já ji doprovodil ke stolu. Nedalo mně to a utíkal jsem na záchod si to udělat. Jak jsem si ho honil neustále jsem myslel na novou mámu, jak jí má krásnou, najednou to na mně přišlo a já stříkal semeno kolem sebe, utřel jsem se a šel do sálu tancovat. Jak jsem koukal kolem sebe tak táta s mámou toho mělu opravdu dost, táta skoro usínal a máma to asi přehnala s alcoholem. Strejda řekl že je odveze domů a já jsem řekl že jedu taky že jsem unaven. Máma nemohla ani chodit tak jí strejda vzal do náruče a posadil do auta, táta seděl hned vedle a já v předu. Doma máma hned spadla do postele a nevěděla osobě, táta trošku popíjel v pokoji. Já jsem se šel trošku opláchnout a že půjdu spát. Táta v pokoji usnul a máma spala sama v ložnici, najednou se mně zmocnila touha se pořádně na mámu podívat. Šel jsem k ní a strčil do ní a říkal jsem jí spíš a ona nic jak tam ležela na zádech tak jsem jí opatrně vyhrnul svatební sukni🡕 , v tom jsem uviděl krajkováné tanga a pomalu jsem jí osahával, trošku jsem dal kalhotky na stranu a šáhnul jsem si na poštěvák, máma nereagovala, tak jsem pokračoval dál, moje péro trčelo jak raketa. Opatrně jsem mámě roztáhnul nohy a zkoumal její jeskynku pomalu jsem jí strčil prst do dírky a hrál jsem si sní tak dlouho, až byla , okrá pak sem neodolal a jsem zajel jazykem dovnitř a začal jí lízat. Potom jsem tu mou stojící kládu pomaličku zasunoval mámě mezi nohy nedalo se to vydržet a hned po dvou zásunech jsem začal stříkat do ní.

Ten okamžik se nedá popsat, vytáhnul jsem ho ven a mámě teklo semeno z jeskynky ven. Najednou se máma trochu probrala a já tam stál šulina venku a ona co to dělám, já ji řekl že nic a utekl jsem do pokoje. Máma došla ke mně a řekla co jsem tam dělal a já jí říkal, že nic, tak dobře jak chceš, sedla si roztáhla nohy od sebe kalhotky dala bokem. Řekla pocem a čupni si já jsem necekl a poslechnul jí . Strčila si prst do jeskynky vytáhla ho ven a řekla to je přece semeno a já jsem řekl, že jsem nechtěl ona na to nic si stoho nedělej beru prášky. Zeptala se jaky to bylo á já jí řekl že jsem to dělal po prvé a ona nato tak dobře. Vstal jsem a ona si ho vzala do pusy a žužla ho tak že najednou stál jak raketa máma se otočila a řekla strč mně ho tam zezadu já jsem nečekal a strčil ho máme ze zadu do dírky, ona dorážela tak že najednou začala tak silně sebou škubat a řvát , udělala se a já do ní. Máma řekla že mně zaučí tak jsem to snou dělal celou noc až do rána. Potom řekla at nic neříkám že je to naše tajemství, tata se nic nedozvěděl a já s mámou šukal až do 18let. Potom jsem začal žít svůj život.

🕙 Přidáno 31.5.2019

Hodnocení: 2/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře