Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Mladá a odpaněná kurvička erotické povídky

Ty brďo, kdes vzala to pěkný tričko, to muselo stát pěkný prachy vykřikla Kristýna, když se u rybníka objevila stejně stará kamarádka Líba. Sama jsem si na něj vydělala, chlubila se Líba. Pojď k nám, naši nejsou doma, něco Ti ukážu zvala Líba svou kamarádku. Doma pustila kazetu, na které několik mlaďoučkých, sotva ochlupených holčiček kouřilo ocasy starým pánům, ty jim pak lízali malé pičky a nakonec je svými ztopořenými ocasy vyšukali a semenem postříkali jejich malá kůzlátka.

Mám známýho a dělám s ním tyhle věci a on mi pak za to dává prachy, chtěla bys to taky zkusit, zeptala se Líba. Já nevím, já se bojím, že to bude bolet, řekla Kristýna. No, poprvé to trochu bolelo, ale teď už je to v pohodě a Pepa mne chválí, že jsem šikovná a učenlivá.

Jestli chceš, zavolám mu. Po chvilce váhání Kristýna souhlasila. Líba odešla k telefonu a chvíli s někým telefonovala. Když se vrátila, řekla Kristýně, že zítra ráno mají přijít k Pepovi. No jo, ale co řekneme ve škole ? Neboj Pepa nám dá omluvenku s razítkem jeho známého doktora. Pojď ukážu Ti jak se kouří ocas. Líba vyndala dva banány z lednice, jeden podala Kristýně a už předváděla jak se to dělá. Za chvíli už obě zasouvaly banány do svým mladých pusinek a Líba pak ukázala jak snadno banán zajíždí do její již odpaněné pičky. Ráno před osmou už zvonily u Pepy. Pepa se zdál starší než Kristýnin táta, kterému bylo 39 let, ale Kristýna ho ohodnotila jako docela sympatického dědulu. Zavedl je do pokoje, kde seděl další, možná ještě o něco starší pán snědé pleti, kterého předsvavil jako Tibora. Vím, že bych mladictvím neměl dávat alkohol🡕 , ale trošku vínečka vám určitě přijde vhod. První sklenku vypily na ex na tykání a dostaly obě od každého pusu, při kterých jim oba dlouze jazykem zajížděli skoro až do krku. Líba už byla zvyklá a Kristýně se to taky líbilo. Po druhé sklence už dívkám hořely tváře a všemu co jim Pepa s Tiborem vyprávěli se smály a když je pak začali pomalu svlékat, vůbec se nestyděly. Pepa i Tibor ohodnotili Kristýnina malá prsa s pěkně ztopořenými bradavkami a již pěkně černými chloupky porostlou kundičku na výbornou a usadili obě dívky na prostornou sedačku. Teď se rychle odstrojili i oni a Kristýna s vykulenýma očima pozorovala jejich ocasy, bimbající se mezi jejich nohama. Tibor ho měl oproti Pepovi delší a silnější, ale když uviděla jak Líba s chutí začala sát ocas Pepovi, nechtěla zůstat pozadu, chňapla po Tiborově kládě a snažila se jí narvat do pusiny. Šlo to pomalu, banán byl o hodně menší, ale za chvíli už pevně obepínala rty jeho čuráka a jezdila s ním v puse sem a tam. Tibor jí hladil po hlavě, potichu sténal a chválil jí, že je moc šikovná. Najednou vedle sebe zaslechla Líbu - prosím lízej mě už a uviděla jak se Líba roztáhla na sedačce a Pepa přiklekl mezi její nohy a strkal hlavu k její kundičce. Já to chci taky, řekla Kristýna a i ona rozhodila nohy a její kundička přijala Tiborův hbitý jazyk bez ostychu. Jéé, to je krásný, já se z toho počúrám začala za chvíli křičet Kristýna a Tibor dostal spršku mladé kundí šťávičky do pusy. Pepa už několik minut ocasem projížděl Líbinu kundičku, která vykřikovala nesrozumitelná slova, když i Tibor začal tlačit tlustý ocas do Kristýny. Ta právě chtěla říct, že to ještě nikdy nedělala, když Tibor narazil na překážku v podobě panenské blány.

Ty jsi ještě panna, zeptal se. Ta jen kývla hlavou a najednou cítila, jak Tibor vytáhl ocas z kundičky, aby ho do ní znovu vrazil velkou silou a překonal neočekávanou překážku. Velký křik, který se nesl pokojem za chvíli ustal a ozývalo se pak už jen hlasité blažené sténání dvou holčin a funění dvou dědulů, kteří se blížili ke svému výstřiku. Bílé semeno, které skončilo na jejich malých prsíčkách si musely děvčata navzájem olízat a na spláchnutí nahořklé chuti dostaly další sklenku vína. Pojď děvenko, půjdeme se umýt řekl Tibor, když zjistil, že jeho ocas je celý od krve a rudě zbarvená byla i kundička a stehna Kristýny. Postavil Kristýnu do vany a sprchou omýval její trošku pálící mindulku a poté i svůj již opět se topořící ocas. Líbilo se Ti to, ptal se a Kristýna souhlasně kývla hlavou i když o tom nebyla tak úplně přesvědčená, nečekala, že jí po tom bude tak pálit kundička. Když se z koupelny vrátili do pokoje Pepa právě olizoval Líbě malá kůzlátka a když Tibor řekl, že by rád ochutnal teď Líbu nebyl Pepa proti a hned si na klín stáhl Kristýnu a hned začal sát její růžové hrbolky, které se mu zdáli až nepřirozeně velké na tak malá prsa. To se Kristýně moc líbilo a v kundičce jí z toho podivně vibrovalo a za chvíli do Pepova klína ukapávala kundí šťávička. Pepa položil Kristýnu na sedačku a zasunul do ní ocas. Vedle nich začala zrovna ječet Líba, že jí Tibor roztrhá kundičku, ale moc to nevnímala, sama se totiž začala přirážet na Pepův ocas a za chvíli už sténala rozkoší a její prsíčka byla postříkána malou dávkou semene, kterou Pepa ždímal ze svého povadlého ocasu. Pozorovala teď Tibora do jehož zad zatínala Líba své dlouhé nehty jak prudce projíždí její kundičku a pak stříká velkou dávku bílé smetánky na bříško a prsa, kterou s velkou chutí Líbě olízala. Když odcházely, dostaly peníze a Kristýna byla na vrcholu blaha, že dostala o jednu bankovku víc než Líba ( prý proto, že byla ještě panna ), ale Líba jí ujistila, že i ona tehdy dostala za blánu příplatek. Cestou si Kristýna pořídila podobné tričko jako Líba, zastavily se v cukrárně, kde si daly několik svých oblíbených dortů a rozešly se domů vyspat po té nádherné a dobře odvedené práci a každá si už představovala co si koupí z dalších kundičkou vydělaných peněz.

🕙 Přidáno 31.5.2019

Hodnocení: 2/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře