Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Moje baculka erotické povídky

Nastoupil jsem jako prodavač lahůdek do jednoho nově otvíraného supermarketu. Docela jsem se tam těšil. Hned první den jsem se zakoukal do Lucky. Vysoký a pořádně rostlý holky, pěkný velký prsa, velký zadek a i trochu při těle, ale prostě jí to ohromě slušelo. Nemohl jsem tomu uvěřit, že mě se líbí takováhle frajerka. Pár dní jsme se jen tak nějak oťukávali, občas si řekli ahoj a usmáli se na sebe. Jenže já ji hrozně chtěl. To se muselo co nejdřív změnit. Musel jsem buď zapomenout a nebo ji prostě dostat. Den před otvíračkou jsme měli otvírací večírek pro zaměstnance a to jsem se rozhodl využít nějak šance.

Lucka tam přišla a jen se usmívala. Ohromě jí to slušelo. Nedokázal jsem z ní spustit oči. No tak nějak jsme se k sobě víc měli. Každou chvilku jsme se hledali, stáli u sebe, drželi se kolem pasu. Když jsme se tak nějak i dostali z dohledu ostatních neodolal jsem pokušení jí pohladit po zadečku a pěkně jej zmáčknout. Tulil jsem se k ní, ruce měl na jejích bocích a jen jí šeptal do ucha. Lucko, jsi neuvěřitelně krásná. Moc ti to dnes sluší. Usmíval jsem se a lehce ji políbil na krk. Zachvěla se a já to zopakoval. Polibky jsem pomalu putoval po jejím krku. Užíval jsem si to. Ondro, neblázni. Otočila se na mě a já se jí s láskou díval do očí. Ruce měla volně podél těla. Lucko, jsi neuvěřitelná. Chtěl bych s tebou mluvit někde mezi čtyřma očima. Nešla by si se projít. Že, by jsme už odešli. Pohladil jsem jí znovu po zadečku a ruku tam nechal. Ty si teda věříš. Usmála se a jen se na mě podívala. Vzal jsem ji za ruku a pomalu jsme vyrazili pryč. Celou cestu jsme se drželi za ruce a jen si povídali. Probírali jsme nadcházející otevření obchodu, Mikuláše a Vánoce. Došli jsme do nedalekého parku se zámečkem a kostelíkem, spíš kapličkou. Byla otevřena celou noc. Venku bylo docela chladno. Zastavil jsem se v tom parku a ji si k sobě přivinul a pevně jsem ji objal. Ondro, co to děláš? podívala se na mě jako by se zlobící. Chci si s tebou promluvit? nespouštěl jsem z ní oči. Tak začni, je mi docela zima. Usmála se. Její úsměv se mi hrozně líbil. Místo odpovědi jsem ji začal líbat. Ruce jsem nechal na jejích bocích a jen ji pomalu líbal. Ruce zkřížila kolem mého krku a začala mi každý polibek vracet.Pomaloučku jsme se začali nějakým způsobem směřovat do oné kapličky. Celou dobu jsme se jen líbali. V kapličce jsem ji opřel o zeď a přitulil se na ní. Hladil jsem ji po celém těle, tvářích, krku, vlasech, ramenou, bocích a zadečku. Šílel jsem z ní a ona to moc dobře věděla. Přestal jsem vnímat okolí a čas. Žil jsem okamžikem a jen Luckou a jejím horkým a stejně roztouženým tělem jako bylo to moje. Začal jsem se jí pomalu dostávat pod mikinu🡕 a tričko🡕 a bych se co nejsnáze dostal k jejím kozičkám. Hladil jsem je přes podprsenku a snažil se jej z něho vysvobodit. Podařilo se mi to a já se začal věnovat konečky prstů její sametově hebké bradavce. Krásně ztvrdla. Sklonil jsem se a přisál se k ní rty a jazykem ji začal olizovat a rty sát. Volnou rukou jsem si hledal cestičku do jejích kalhotek. Nebránila se mi a naopak mi vracela každý dotek a polibek. Její dech bych zrychlený, vzrušený. Když jsem se jí dostal pod džíny začal jsem přes kalhotky hladit její mušličku. Lehce jsem je posunul ke kraji a začal jsem se do její mušličky dostávat. Z Lucčiných úst vyšel vzrušený vzdech. Ještě víc jsem se přisál k její kozičce a lehce ji kousnul. Lucka mě začala přes džíny hladit po rozkroku a já jen zaúpěl slastí.

Oh, miláčku... zašeptal jsem a začal jsem jí stahovat kalhoty🡕 s kalhotkami celé dolů. Zatlačil jsem jí na nohy a víc je rozkročil a prsty jí zajel do kundičky a začal ji projíždět. Byla krásně mokrá. Prsty jsem tam strčil dva a pěkně ji projížděl. Vzrušením se na mě tiskla víc a víc. Lucka mi začala rozepínat a stahovat kalhoty🡕 . Nechal jsem ji. Dole jsem už byl v pozoru. Chtěl jsem ji a to hned. Pomalu jsme ji začal směřovat k podlaze kapličky na naše zbytky oblečení. Položil jsem ji na ně a nadzvedl jí zadeček a pomalu do ní zajel. Nespěchal jsem. Užíval jsem si to. Lucka se po chvilce proměnila v divokou dračici a rozjel se nespoutaný divoký sex. Milovali jsme se přes hodinu a půl a vystřídali několik poloh. Lucka se během té doby čtyřikrát udělala. Líbali jsme se, laskali svá těla. Začínalo to na mě přicházet a já se do ní začal dělat. Lucka mě ještě chytla za zadek a víc si mě k sobě přitlačila. Celou jsem ji pěkně naplnil. Zůstal jsem v ní a začal ji líbat a mazlit se s ní. Miláčku, miláčku, jsi tak krásná. Neuvěřitelná. Mám tě hrozně rád. Šeptal jsem a líbal ji něžně na tělo. Cítil jsem, jak se chvěje, ale nebylo to vzrušením, ale zimou. Půjdeme. Nechci abys mi nastydla. Políbil jsem ji dlouze na rty. Usmála se a začali jsme se oblékat. Prohlížel jsem si jí. když si oblékala podprsenku přišel jsem k ní a začal jí znovu kozičky líbat a mačkat. Bože, jsi naprosto jedinečná. Pošeptal jsem a lehce ji políbil na krk. Pomohl jsem jí obléci se a pak jsem ji jen pevně objal. Miluju tě. Zašeptal jsem. Ruku v ruce jsme odešli směrem k jejímu bytu.Byla zvláštně zamlklá. Před panelákem jsem se zastavil a objal ji. Co je ti, miláčku? Přemýšlím o tom, co se to stalo. Podívala se na mě zvláštně. Nechtěl jsem aby se tohle stalo, ale najednou jsem si nemohl pomoci.

Chtěl jsem si s tebou o tom všem promluvit. Říct ti, že tě miluju a moc si přeju abys byla moje přítelkyně. Lucinko, chtěla by jsi se mnou chodit? řekl jsem rozhodným hlasem. Ondro? nevěřila tomu co jsem řekl. Myslíš to vážně? Ty chceš chodit se mnou? ptala se mě a jen nevěřícně kroutila hlavou. Ano, hrozně moc s tebou chci být. Hrozně jsem se do tebe zamiloval. A nedokážu si nějak představit, že bych s tebou nebyl. A kort po tomhle. Lucko, miluju tě. Řekl jsem velmi klidným hlasem. Ano. Zašeptala a já ji zvednul a začal se s ní točit a líbat ji. Byla jedinečná. Miláčku, miluju tě. Zašeptal jsem a jen ji pevně objal. Doprovodil jsem ji před byt a polibkem jsme se rozloučili. Ráno jsem se pro ni zastavil a do práce jsme už vcházeli ruku v ruce a k sobě co nejvíc přitulení. Pracovně jsme se rozloučili a já si stoupnul za pult s lahůdkami a začal s některými zákaznicemi flirtovat. Jedné jsem pomohl něco najít v regálech, na druhou jsem se jen uculoval. Nevnímal jsem jejich tváře, ale viděl jsem jen Lucky usměvavou tvář. Jenže mého chování si všimla Lucka a naštvala se na mě. Šel jsem za ní a chtěl ji políbit. Odtáhla se. Co se děje, lásko? Naštvala jsi se na mě, ale proč? nechápal jsem to. To celé byl omyl. Ty tady klidně flirtuješ přede mnou s každou nohatou frajerkou. Podívala se na mě ubrečeně. Neblázni, já žádnou takovou nechci. Já chci jen tebe. Stoupnul jsem si za ní a ruce jsem si položil na její prsa a přitisknul jsem se na ní. Já šílím z tebe. Líbí se mi pořádný kus ženský, kterou můžu obejmout, je jí za co chytit, co má pořádný prsa. Lucinko, já chci jen tebe. Celou dobu jsem jí ty její kozičky masíroval. Začal jsem jí líbat na krk a pomalu ji směřoval na pánskou šatnu.

Zavřel jsem za námi dveře a začal jsem ji svlékat a líbat. No stáhnul jsem jí kalhoty🡕 a předklonil jí před sebou a dal si jí ze zadu.Rukama se zapřela za futra a já to do ní ze zadu narážel. Výskala slastí a já ji začal plácat po prdelce. Vystříkal jsem jí během pěti minut. Jsi blázen, víš, to. Mohl kdokoli přijít...ale bylo to skvělý... schoulila se mi do náruče. Začal jsem ji něžně líbat.

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Šukání, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře