Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Moje milá sestřička erotické povídky

Je mi 14 let a mám o dva roky starší sestru Lenku. Teprve nedávno jsem zjistil, že je lesba. Měla u sebe kamarádku přes noc. Něco jsem v noci uslyšel a neodolal jsem. Nakoukl jsem škvírou u dveří a uviděl, jak Lenka leží na zádech a má hlavu svojí kamarádky zabořenou do svý mokrý pičky. Samo sebou mi hned stál, a tak jsem si ho začal rychle honit. Nemusel jsem se bát, že mě uslyší přes jejich vzdychání.

Vůbec jsem netušil, jak je moje sestřička pěkně udělaná. Prsa má aspoň čtyřky a byla úplně vyholená až na jeden proužek. Taky bylo jasné, že to nedělala poprvé, protože najednou vytáhla velké fialové dildo. Tak Nikčo a teď mi to pěkně uděláš tímhle rozumíš?”, řekla své kamarádce a já jsem málem hlasitě vyvrcholil, když jí ho Nikola prudce zarazila do kundy. Začala prudce přirážet a dávala ho tam až po kořen. Občas ho celý vyndala, olízla ho a zase jí ho tam honem strčila. Najednou jí Nikča začala znovu lízat na klitorisu a přitom otáčela dildem v Lenčině kundě. Začala opravdu hlasitě vzdychat, až jsem se divil, že je rodiče neslyší. Moc se mi líbilo, jak se Lenka vrtěla a jak jí skákaly kozy, když jí to tam Nikča strkala. Už jsem skoro byl a bylo vidět, že ségra taky, ale si najednou sedla. Strašně jsem se vyděsil, že si mě všimla, ale ona jenom něco pošeptala Nikče. Asi chtěla změnit polohu, protože si najednou sedla na Nikču a sama jí začala lízat. Nikdy jsem neviděl polohu 69 u lesbiček, a proto jsem najednou vystříknul. Asi jsem při tom vydal nějaký hlasitý zvuk, protože najednou Lenka zvedla svojí hlavu od tekoucí píči a koukla se mým směrem. Já jsem se ale rychle vzpamatoval a běžel jsem rychle do svého pokoje. Nevím, jestli mě zahlédla. Nedávno byly Vánoce a rodiče odjeli za babičkou. Zůstal jsem doma sám s Lenkou a čekal jsem, že mi řekne, že ví o tom, jak jsem jí špehoval. Ale byla ticho a dívala se na film. Od té noci, jsem si musel pořád honit na tím, co jsem tam viděl a často jsem si také představoval sex s Lenkou. Řekl jsem si, že půjdu někam ven a cestou ke dveřím jsem minul obývák. Jen jsem tam nahlédnul a málem jsem se mohl zbláznit z toho, co jsem tam viděl. Lenka ležela na posteli a dělala si to tím dildem. Už jsem měl zase tvrdej klacek, až mi trčel z kalhot. Stál jsem tam s otevřenou pusou a koukal se. Všimla si mě! Najednou jsem nevěděl, co mám dělat. Mám utíkat?”. Mám se k ní připojit?”. Jasně, že jsem chtěl druhou variantu, ale nevěděl jsem, co na to ona. Vstala a stáhla mi kalhoty🡕 . Začala se svlékat a já si ho honil. Když si toho všimla dala mi facku. Pak si ale klekla a začala mi ho kouřit! Musel jsem se hodně soustředit, abych se hned neudělal, protože to byla moje vůbec první sexuální zkušenost. Měla opravdu vytříbenou techniku. Strkala si moje péro až do krku, a pak s ním kroužila. Zařval jsem, že se už udělám a ona ještě zrychlila. Vystříkal jsem jí pěkně celou její pusinku. Když ho vyndala, fackovala se s ním a rozmazala si moje sperma po tvářích. Pak si lehla na gauč a poručila mi, abych jí taky udělal. sedl jsem si a olíznul jí. Ne, včera už mě vylízla Nikča.

Teď chci toho tvýho ptáka!”. To, jak mi poroučela a mluvila sprostě mě ještě víc rajcovalo. Sedl jsem si k ní na gauč a roztáhnul jí nohy. Tak se ukaž bratříčku!”. Vyhecovala mě a já jí ho tam prudce vrazil, až z toho vykřikla. Můj klacek byl v sedmym nebi. Začal jsem jí ho tam pravidelně a rychle zasunovat a používal jsem nějaké techniky jako Nikča. Ona si na mě po chvilce sedla a zastrčila si ho tam až po kořen. Pak sebou začala tak divně vrtět a kroužit, nevím co to mělo být, ale vím, že mýmu ptákovi to dělalo moc dobře. Chtěl jsem jí taky nějak oslnit, a tak jsem rychle a prudce přirážel a k tomu jsem jí hladil její klitoris. Už jsem cítil, že se udělám a najednou jsem ucítil obrovský tlak na moje péro. Vyndal jsem ho a z Lenčiný pičky se hrnul proud nějaké bílé tekutiny. Udělala se a mě nenapadlo nic lepšího, než strčit jí tam hlavu. Začal jsem honem slízávat všechno a jí se to moc líbilo. Nakonec mi řekla, že po tom toužila od té doby, kdy jsem je špehoval. Hlasitě jsem polknul, protože mě to trochu znepokojilo. Řekla, že je bisexuálka, a že jsem mnohem lepší než ta pinda Nikča. Jsem rád, že mám tak boží sestšičku. Myslím tu nejlepší na světě.

🕙 Přidáno 31.5.2019

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře