Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Moje první láska Tomáš erotické povídky

I když jsem měl za sebou několik poznávacích zkušeností s holkami a jedním klukem, tak to pořád nebylo ono. Ale vše se vylepšilo, až když jsem se blížeji seznámil s jedním ze svých spolužáků. Mě bylo v té době 12 a jemu stejně jako mě a byl to takový nádherný kus chlapa - štíhlí krásný blondˇáček.

Jednou jsme se stěhovali ze třídy do pracovny přírodopisu a nějak ani nevím jak, to vyplynulo ze situace a tak jsme si sedli spolu do poslední lavice. Učitelka začala něco přednášet a my jí nijak nevěnovali pozornost. Ale pak na mě přišla řada, když jsem musel přečíst určitý odstavec a jakmile jsem začal číst ucítil jsem, jak se Tomášova ruka ocitá u mě mezi nohama a několikrát my přejel po koulích přes kalhoty🡕 . Já jsem se jen zavrtěl a pousmál se a to dalo Tomášovi signál, že se my to líbí a tak jsem jeho ruku brzo pocítil opět na mých koulích, ale už přes slipy. To už, ale byl zase ve čtení na řadě Tomáš a tak i já jsem mu rozepnul knoflík a zip od džínsů a zalovil mu v kalhotách🡕 a několikrát jsem mu přejel po jeho topořícím se klacku. Když jsem, ale chtěl dát ruku pryč, tak mě zadržel a strčil jsi jí pod slipy a tak jsem mu několikráte přejel po žaludu, dokud nezazvonilo. Pak vše na chvilku utichlo. Znova se vše probudilo, až když jsem šel s Tomášem domu, on vždy zacházel k babičce, kterou jsme míjeli oba dva při cestě domu. Tam my ještě jednou zajel rukou do kalhot a domluvili jsme se, že půjdeme za dalším spolužákem jen tak na návštěvu, ale v jeho očích jsem spíše zahlédnul, jak se mu tam blízká naděje sexuálního dobrodružství. No nic domluvili jsme si hodinu a místo, kde se sejdeme a pak jsme spolu vyrazili společně za dalším spolužákem. Cestou jsme míjeli, takoví malí lesík a povídali jsi o prožitém dnešku, když v tu chvíli my Tomáš opět zajel svou dlaní do kalhot, ale ne už přes slipy, ale na holé tělo, kde mě chytnul za ptáka a při chůzy mě honil. Byla to tak zajímavá onanie, že jsem byl v sedmém nebi. Ale onanie brzo skončila, když jsme vyšli z lesíku, tak už všude chodili lidé a nechtěli jsme nic riskovat a tak vyndal ruku z mích kalhot a pokračovali jsme v cestě.

U kamaráda jsme moc dlouho nepobyli, jen jsme prostudovali, co má nového a zase jsme pelášili domu, ale ještě před lesíkem jsem se zase do toho dali. Ale teď už oba dva, já jsem Tomáše při chůzy honil v kalhotách🡕 a on zase mě. Pak ani nevím proč, jsme se začali pošťuchovat a skončili jsme na takové malé lesní cestičce, nedaleko od hlavní cesty. Tam jsme si stáhli kalhoty🡕 až ke kolenům, já jsem se připlácnul ke stromu a vyšpulil jsem zadek, Tomášek už s postavenou kládou se pomalu přibližoval k mé skoro panenské dírce a pak prudce přirazil. A začal ve mně jezdit sem a tam, bylo to tak krásné, že jsem ještě jeho ruce, jenž mě drželi za boky vzal a přesunul je na svůj ztopořený klacek a on pochopil hned, že chci, aby mě ještě honil. Po několika minutách soulože, jsme se vystřídali. Já jsem ho píchal a honil a on my krásně přirážel a vzdychal v každém přírazu. Takhle jsme se ještě prohodili mockráte. Naposledy, když ho do mě šoupal jsem Tomáškovi navrhnul, že bychom si je mohli vykouřit.

Ta myšlenka ho zřejmě nadchla a tak mě otočil, a klekl jsi hned přede mně a neohrabaně ho olizoval a dokud jsem ho nezarazil a neklekl jsi před něho já, s tím, že jsem mu přetáhl předkožku a celého ho pohltila má pusa a začal jsem ho krásně kouřit sát a sem tam masírovat varlátka. Viděl jsem, že Tomáš je v sedmém nebi a tak jsem ho takhle kouřil moc dlouhou dobu, než se začalo venku stmívat a my museli honem běžet domu. Od té doby už nic nebylo a celkem mě to i mrzelo, ale to se změnilo, když jsem asi tak za dva měsíce, šel k Tomášovi na návštěvu, protože nikoho neměl doma, tak jsme si pustili kousek nějaké porna. Tomáš se hned svléknul do naha a pořád se vytahoval, že mu už stříká. Mě sice taky už stříkal, ale nijak jsem se s tím nevytahoval. Pak Tomáš vypnul kazetu s televizí a za ruku mě vedl k umyvadlu, že my ukáže, jak stříká. Stoupnul jsi na špičky a začal jsi ho honit, asi mu neunikla má boule v kalhotách🡕 a při masturbaci se pořád na mě díval a opět krásně vzdychal.

Pomalu jsem cítil, že už bude hotový, a tak jsem rychle začal jednat. Odtrhl jsem jeho ruku, od jeho čůráka a klekl jsem si opět k jeho nohám a začal ho zase kouřit a během několika sekund mě Tomáš postříkal svou mohutnou dětskou šťávičkou. A to bylo vše co jsme spolu zažili. A to mě docela mrzí až do dneška, že jsme nerozvíjeli dále svůj vztah. I když nevím, jak je to možné, tak dodneška, když procházím, tím lesíkem, tak my je divné, že nás nikdo v našich sexuálních hrách neviděl. Zaráží mě až ten fakt, že několik dní po té naší souloži a stříkání, prostě po tom všem se u nás po škole rozkřiklo, že jsem teplouši a několik lidí si mě začalo od té doby silně dobírat. O Tomášovi jsem později slyšel, že je na vojně🡕 a od poslední chvíle nevím, kdo kde skončil i já mám svůj život...

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Zralé ženy, Gay

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře