Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Moje první zkušenost s mužem erotické povídky

Dlouho jsem si pohrával s myšlenkou vyměnit mé gumové anální hračky🡕 za teplý kolík do mé dírky. Ochutnat jaké to je mít v puse žalud, lízat celé péro a cucat koule. Jaké to je mít v puse právě vystříknuté sperma a jestli chutná stejně jako moje? Jaké to vůbec je osahat si mužské nahé tělo? Nakonec jsem našel odvahu a setkal s klukem, který mne odpanil nejen análně, ale i.... o tom se dozvíte právě teď.

Na internetu není problém domluvit si společnou schůzku i když to ne vždy vyjde dle představ, ale o tom až jindy. Tenkrát jsem si řekl, že jdu do reálného setkání a ochutnám poprvé sex s mužem. Má představa byla jasná, mladý, sportovní postava, vyholený (nemám rád moc chlupy) a s vybavením, které by mi vyhovovalo. Po menším hledání, pár výměně vzkazů, pokecu na chatu a nakonec i pár telefonátů jsme si domluvili schůzku u něj doma. On už zkušenosti s muži měl. Já absolutně ne. V našich rozhovorech jsme si ujasnili pozice. Já chci vyzkoušet pasivní anál. Líbil jsem se mu. Líbilo se mu mu moje péro, zadek, mé nohy. Pečuji o své tělo, ruce, nohy i penis. Análek byl ten den na akci🡕 důkladně připravený. Celé tělo jsem si oholil. Zvlášť jsem si dal záležet na okolí dírky. Prý jí bude nejdříve prozkoumávat jazykem, takže chci, aby bylo okolí hladké. Oholil jsem si také koule a péro. Osprchoval se, natřel jsem se tělovým mlékem a vyrazil za ním.

Značně nervózní jsem zazvonil u jeho dveří. Poprvé jsem ho uviděl. Stál ve dveřích jen v županu a bos. Hlavou mi blesklo, že pod tím županem asi nic nemá. Pozval mě dál a nabídl mi čaj. Místnost byla osvětlena tlumeným světlem, hrála tiše klidná muzika a vzduch byl provoněný jeho čerstvě osprchovaným tělem. Sedl jsem si na sedačku a čekal až přinese právě uvařený čaj. Napil jsem se a on také.

Položil mi ruku na koleno a řekl, abych se svlékl.

Začal jsem si rozepínat knoflíčky u košile, On si odsedl na druhý konec sedačky a řekl, že se bude dívat. Začalo mně to vzrušovat a cítil jsem jak se mi svírá žaludek a v podbříšku to mrazí. Svlékl jsem si košili a hodil ji na křeslo. Tričko jsem si přetáhl přes hlavu a odhodil ke košili. Na to abych si mohl sundat kalhoty🡕 jsem vstal. Bylo vidět mé vzrušení. Všiml jsem si jak i on začíná pod županem růst. Seděl tam a díval se jak se před ním svlékám. Odepnul jsem pásek🡕 a rozevřel zip a kalhoty🡕 jsem si stáhl dolů. Když jsem vyndaval nohy z nohavice sundal jsem si zároveň i ponožky🡕 . Na sobě jsem měl jen slipy ze kterých se chtěl již dostat ven můj napůl ztopořený úd.

"Pojď sem" řekl mi a já se nad něj postavil. Jeho ruce začaly hladit má kolena, stehna, zadek a pak mi sáhl na péro a koule. Ani nevím jak, ale sundal mi slipy a já tam nad ním stál nahý s pérem naběhnutým k prasknutí.

Jednou rukou mi začal hladit zadek a pomalu přejížděl prsty přes dírku ke koulím s kterými si pohrával. Druhá ruka sevřela mé péro a začala ho mačkat. Stáhnul mi předkožku a přiškrtil u kořene. Žalud začínal být větší a větší. Přisedl si blíže a jemně mi ho olízl. Pak znovu jazykem přejel po celém žaludu a špičku zabořil do močové trubice. V ten okamažik si celý můj žalud obkroužil rty.

Začal mi ho sát a olizovat jazykem. Jeho ruka stále jezdila mezi koulema, dirkou a zadkem, zatím co ta druhá začala pozvolna uvolňovat sevření u kořene a mírně masírovala po délce penisu, který právě nebyl v jeho ústech. Najednou jsem měl jeho obě ruce na mých půlkách. Roztáhl mi je a přitáhl si mě více k sobě. Moje péro mu zajelo až na mandle a jeho špička jazyka mi olizovala mé koule. Nemohl jsem tomu uvěřit, že si celé moje péro strčí až do krku.

Ještě několikrát spolkl můj meč tak hluboko, že se mi jeho nos zabořil do podbřišku a cítil jsem jeho jazyk na mých koulích. Byl to úžasný pocit jak žalud pronikal do jeho krku. Když jsem své péro vytáhl z jeho teplé dutiny, byl celý mokrý. Jeho ruka opustila rozevření mé půlky, chytila mi opět péro u kořene a on ho začal celého olizovat a zbavovat té hromady slin, která na něm byla.

"Lehni si" řekl.

Lehl jsem si na záda a sledoval jak si svléká župan. Byl nahý. Jeho péro stálo jako stožár. Žalud byl nateklý. Jeho koule naplněné. Byl vyholený. Tělo svalnaté, že bylo vidět i břišní svaly. Klekl si na sedačku. Chytil mně za nohy a nadzvedl je tak, že jsem na něj vyšpulil mojí krásně vyholenou díru.

Přisunul se blíže. Ucítil jsem jeho horký žalud u konečníku. Svezl se, ale přes moje koule nahoru. Cítil jsem jak mu v péru tepe krev. Jeho péro se opíralo o moje koule a on mi začal olizovat nohy.

Držel mne za kotníky a jeho jazyk jezdil po mých chodidlech. Nelochtalo to. Bylo to vzrušující. Jeho vlhký jazyk zajížděl mezi mé prsty a jeho rty postupně ocucaly každý můj prst. To samé mi udělal na druhé noze. Má chodidla byla mokrá od jeho slin. Mezi prsty mi stékaly jeho sliny. Začalo to chladit. Moje péro bylo napružené jako nikdy předtím. Začal jsem téct a toho si on všiml. Položil mi má mokrá chodidla na svá prsa, jeho ruce sjely po lýtkách přes kolena a vnitřní stehna k mému napnutému údu, kde se na špičce žaludu ukázala první kapka rozkoše. Mé nohy si dal na ramena a jeho hlava se zabořila do mého klína. Olízl první mrdku a opět zasunul moje péro tak hluboko kam až to šlo.

Jazykem začal ohmatávat mé koule. Jeho ruce mi drželi stále nohy na jeho ramenou. Ucítil jsem zvláštní pocit. Jazyk pomalu opouští mé koule, Nejde však zpátky nahoru opět polaskat můj žalud. Jde jinam. Jiným směrem. Jeho jazyk cítím pod koulema a pak...

... začíná jezdit okolo mé dírky.

Jeho špička jazyka doráží na mojí bránu. Cítím jak mi jeho sliny stékají mezi půlkama. Můj mokrý pytel a penis začínají vnímat jak mokro z jeho úst chladne. Nebyla mi však zima. Byl jsem rozhicovaný, že bych svlékl i kůži.

Začínám cítit jak se jeho silný jazyk domáhá vstupu do anální jeskyně.

"Uvolni se" řekl.

Zhluboka jsem vydechl a uvolnil poslední napětí. V tu chvíli se jeho jazyk zabořil do hlubiny mé díry. Špička jazyka dorážela na stěny. Postupoval dále a dále. Když vytáhl jazyk z mé díry, olízl celou svojí plochu okolí díry včetně koulí. Pustil mi jednu nohu a jeho ruka se přiblížila k mému rozkroku. Pohladil mi péro, koule a přejel prsty po mokré díře. Další pohyb byl pohybem vstupu jednoho prstu dovnitř mého análu. Jeho prst krouživým pohybem zvětšoval otvor a zval k návštěvě druhý prst. To vše probíhalo za podpory jeho jazyka, který mi stále jezdil okolo díry. Už tam mám dva prsty. Cítím jak postupuje hluboko a dráždí mi prostatu. Péro mi pulzuje jeho pohyby jak na ni tlačí. Pociťuji napjetí. Hlasitě oddechuji až skoro vzlykám. Přirážím. Chci víc a víc. Rychleji a rychleji. Házím sebou na sedačce jako ryba na suchu. On nepřestává. Mám tam už jeho tři prsty a stále krouží a zvětšují mi díru a zároveň opět masírují prostatu.

Teču. Bílá tekutina se pomalu a líně táhne z mého žaludu na mé břicho. Mé péro pulsuje a s každým sevřením vyteče opět trochu mrdky.

Všiml jsi, že jsem se udělal díky jeho masáži mé prostaty. Nechal však své čtyři prsty uvnitř mé roztažené díry. Druhou rukou si podal můj penis k ústům a jemně vysál zbývající tekutinu mé rozkoše. Taky to mám rád. Setřel jsem si prsty to, co mi žalud nakapal na mé břicho a olízl to. Bylo to dobré, ale bylo toho málo. Ještě jsem se pořádně nevystříkal a věděl jsem, že mrdky tentokrát bude opravdu hodně.

"Chtěl bych ochutnat tvoje péro" řekl jsem. Nikdy jsem nic takového nedělal. Nikdy jsem cizí péro neměl v ruce, natož v puse.

"Tak jo" řekl

Pomalu vysunul prsty z mého análu a lehl si na druhou stranu sedačky. Já si k němu přiklekl. Všiml jsem si, že jeho velký žalud je lesklý od toho jak vzrušením pomalu vytékal.

Chytil jsem jeho teplý a trochu vlhký úd u kořene a jazykem jsem zapátral po jeho žaludu. Nedalo mi to, abych ochutnal cizí první mrdku. Olízl jsem jeho žalud a zbavil ho té mírně slané tekutiny. Strčil jsem si ho do úst. Jen jeho žalud mi zaplnil celou pusu. Jemné masíčko, které jsem jazykem obkroužil a zjišťoval jeho tvar v mé puse. Začal jsem jezdit nahoru a dolu a rty sát jeho péro. Jeho hluboké vzdechy a oddechování mi dávali jasný signál, že se mu mé první kouření líbí.

"Počkej" řekl.

Vysunul jsem si jeho péro z pusy. Bylo mokré.

"Lehni si zase" řekl.

Opět jsem byl v té samé poloze. Ležím na zádech. On mi drží nohy a roztahuje mi je a tlačí mi je k hlavě tak, že má díra je přesně proti jeho velkému a od mých slin mokrého péra.

Položí si mojí nohu na své rameno. Tím se mu uvolnila ruka která opět zajela do mého análu. Párkrát zakroužil a už tam cpe toho velkýho žaluda. Cítím jak pomalu prostupuje celým mým análem. Cítím jak jeho žalud narazil na stěnu až mě to píchlo v podbříšku. Jeho koule jsem ucítil mezi svými půlkami.

"Je tam celej" řekl.

"Cítím ho" odpověděl jsem mu.

Začal ho pomalu vysouvat ven a když už to vypadalo, že ho vyndá, opět ho pomalu zasunul zpět. Moje péro stálo jako kláda a bořilo se mi do břicha. Nemohl jsem ho nechat jen tak a tak jsem si ho začal rukou masírovat. Jezdil jsem si nahoru a dolu. Mačkal si žalud a přejížděl ke koulím.

Jeho pronikání a vysouvání se zrychlilo. Občas mi přimáčkl svým tvrdým břichem mé prsty, kterými jsem masíroval své koule. Cítil jsem jak mi jeho kláda vniká dovnitř a ven. Jak naráží na stěny a doráží opět na prostatu. Každé vniknutí se přeneslo i na mého ptáka. Cítil jsem jak někde uvnitř je on a dotýká se toho nejhlubšího začátku mého stojícího péra. Držel mi obě nohy za kotníky. Olizoval mi opět prsty u nohou. Jeho teplý jazyk se zaplétal mezi mé prsty a jeho rty sály opět postupně každý prst zvlášť. Vždy střídal obě nohy. Olízl chodidlo od prstů až k patě, aby se opět vrátil k mým prstům. Při tom stále bušil svojí kládou do mého análu a já jsem samou rozkoší hekal a sténal a masíroval si koule a ptáka zároveň.

Už jsem se análně dráždil i velkým dildem, ale teplo člověka a vše co je okolo se nedá s honěním a drážděním sebe sama nijak srovnat. Jeho úd nekonečně vstupoval do mého análu. Teplo jeho koulí mi na vteřinu zahřály studený zadek a vždy, když zasunul, tak jsem cítil jak mi pleskají mezi půlky. Jak jsou tvrdé a i velké. Nateklé a připravené poslat semeno ven.

"Pojď zezadu" řekl jsem.

Okamžitě vystoupil. Já jsem si klekl na sedačku. Rukama se opřel o opěradlo a položil si na něj hlavu. Rozkročil jsem se a vyšpulil na něj moji rozdrážděnou díru. On, než do ní zasunul svého bijce. Jazykem přelízl mé mokro. Také to mám rád. Kouřil jsem si dildo rovnou když jsem ho z análu vyndal a miluju tu slanou příchuť. "Jakou to má asi chuť na živém péru?" pomyslel jsem si.

V tu chvíli mi projelo tělem 220 voltů. Jeho péro vniklo do mého análu tak prudce až jsem vyjekl. Znova a znova. Jeho koule bouchaly do mých. Jeho žalud dráždil mojí prostatu v této poloze tak silně, že jsem myslel, že se snad počůrám. Držel si mně pěkně za boky a určoval s jakou razancí do mě bude bušit. Několikrát mu ruka sjela na můj penis a on za něj zatahal. Stále mi stál. Celou dobu . Bylo to neuvěřitelné. Jeho tělo se přilepilo na má záda. Cítil jsem jak je mokrý od potu a jeho mokro se mi na zádech otisklo. Ucítil jsem jeho jazyk mezi lopatkama a pak na krku. Špička jeho jazyka mi začala dráždit ušní lalůček. Jeho ruka honila moje péro, můj anál byl zaplněný jeho velkou kládou, jeho vlhké teplé tělo se dotýkalo mých zad a jeho ústa cucala mé pravé ucho. Nedokázal jsem být ticho. Sténal jsem rozkoší. Přirážel do análního dráždění, přirážel do dráždění co mi dělal rukou na péru, kr outil se jako housenka, prsty na nohou se mi svíraly....

Také on hlasitě vzdychal. Najednou mi pustil péro. Přestal lízat ucho a opět se za mne postavil. Chytil mně za boky a začal rychleji a rychleji přirážet. Z mého žaludu se opět valila slabá nitka mrdky, jak mi jeho žalud vydráždil anál a možná i jeho ruka co mi dráždila i moje péro.

Ucítil jsem jak jeho péro více pulsuje, je vetší a tvrdší. Jeho dech zrychlený a hlasitější. Jeho vyvrcholení bylo nejen hlasité, ale ucítil jsem ho i já uvnitř. Proud jeho mrdky mi narazil na stěnu, že jsem přesně věděl, že to byl ten hlavní výstřik.

Několikrát ještě za hlasitého dýchání vrazil svoji stále stojící kládu do mého análu ze kterého začala postupně vytékat jeho mrdka. Tekla mi koulích na zem. Zajel jsem si rukou k mé díře. Nahmatal jeho mokré koule od vytékající mrdky, jeho pevné péro, které stále už pomaleji zajíždělo dovnitř a ven. Ruku jsem měl mokrou."Kolik toho do mě nastříkal?" řekl jsem si. Vrátil jsem se s rukou ke svým koulím. Přejel si několikrát péro a pak jsem si olízal zbytky mokra, které mi zůstaly na prstech. Jeho mrdka byla dobrá. Chtěl jsem víc.

"Lehni si na na zem" řekl jsem mu.

On vytáhl svého bijce a k mému úžasu jazykem slízl vše co mi z análu vyteklo. Jeho jazyk pokryl mé koule i díru. Slyšel jsem a cítil jak se snaží z díry vysát další tekutinu.

Lehl si na zem.

"Dej mi svoje péro" řekl.

Klekl jsem si tedy nad jeho hlavu. Rád lízal anál a já to začal milovat, takže jsem doufal, že v tom bude i dále pokračovat. Nemýlil jsem se. Jeho jazyk se zabořil do mé díry a já opět vydal část jeho vystříkané mrdky. Olízl mi koule a chytil mého nažhaveného ptáka. Chtěl si ho dát do pusy a tak jsem si na něj lehl. S vystrčeným zadkem jsem mu narval moje péro rovnou do krku. U mé hlavy bylo jeho. Už ne tak velké, ale pořád mohutné péro, které bylo celé od mrdky. Vzal jsem ho do ruky a jak jsem byl rozvášněný, začal jsem ho olizovat a cucat. Lízal jsem jeho mrdku se směsí mého análního mokra. Strkal si ho celého do pusy až jsem se zalykal. Hladil jsem jeho mokré koule, lízal jsem je a zase cucal jeho péro. Už jsem nevěděl co je mrdka a co mé sliny. Vše jsem olizoval a polykal. Jeho úd se začal zvětšovat. Opět se mi do pusy vešla už jen jeho půlka.

Mezitím on mi dráždil jazykem můj žalud. Rukou mačkal moje koule a přejížděl po ptáku sem a tam. Druhá ruka mi zajela opět do análu a já cítil jak mi z něj opět vytéká mokro. Nevím co se dělo u něho a u mého ptáka. Co mi dráždil více a čím. Jestli rukou, nebo jazykem. Byl jsem tam úplně mokrý. Zadek, díra, koule i pták. Vše bylo v jeho moci a já byl v naprosté eufórii.

V tu chvíli jsem začal cítit to napětí. Byl jsem víc a víc napnutý, svíral jsem jeho péro a honil ho nahoru dolu jako šílený. Vykřikl jsem a vyrojil dávku spermatu. Pak další a další. Proud skoro nepřestával. On mi stále dráždil anál a lízal žalud. Nedalo se to vydržet. Lehl jsem si do jeho klína. Jeho péro jsem stále držel ve své ruce. Bylo velké a tvrdé. Jako na začátku.

Později jsem si uvědomil, že veškerou mrdku co jsem poslal ven, jsem mu musel nastříkat přímo do pusy. Možná rovnou do krku. Pořád ho měl ve své puse. Když jsem se sotva zvedl na čtyři, abych se na něj podíval. Viděl jsem jak má moje péro opravdu stále v puse. Olizuje ho a občas ho vyndá, aby se s ním pohladil po tvářích. Jeho ruka mi stále zůstala zasunutá v análu a jeho prsty si stále hrály s mojí dírou.

Podíval jsem se na péro, které jsem držel ve své ruce a bez váhání jsem si ho zasunul do úst. Zuřivě jsem ho sál. Jazykem olizoval jeho naběhlý žalud a špičku jazyka jsem také, jako on, zasunul do jeho močové trubice. Ochutnal jsem jeho mrdku. Ochutnal jsem jak chutná opravdové a živé péro. Druhá ruka směrovala k jeho koulím. Mokré od slin, mrdky a všeho co mi z análu vyteklo. Hrál jsem si s nimi. Těžké a velké. Stále jsem nepřestával sát a lízat jeho žalud.

Náhle jeho ruka vysunula prsty z mého análu. Cítil jsem, že i moje péro už není v jeho puse, ale dotýká se jeho tváře. Chytil mě za kotníky a začal více stiskávat. Jeho bijec se začal zvětšovat. Jeho koule se naplnily. Zajel jsem prsty k jeho anální dírce a začal okolo kroužit. Jeho žalud se mi sotva vešel do pusy, když v to se to stalo...

Opět hlasitě vykřikl...

V puse jsem ucítil příval horké, mírně nahořklé tekutiny. Nečekal jsem to a trochu jsem se lekl. Ucukl jsem a z pusy mi mrdka vytekla po jeho péru a koulím až k prstům u análu kde jsem ho dráždil. Využil jsem mazlavé tekutiny a přidal na dráždění s mírným pronikánám dovnitř.

Další dávka spermatu přišla hned po té první a protože jsem nebyl připraven a péro jsem si z pusy vyndal. Mrdka mi postříkala tvář. Hned jsem si vzal zpátky jeho ptáky do pusy a začal ho opět sát a lízat. Další mrdka už nebyla tak silná a pomalu vytékala z jeho žaludu na můj jazyk. Několikrát jsem polkl jeho teplou tekutinu až mi mírně zaškrábala v krku.

Olizoval jsem poslední kapky jeho mrdky a zjistil jsem, že v té vášni jsem mu zasunul celý svůj prst do análu. Pevně mi ho svíral. Jeho penis vadl a on hlasitě oddychoval. Povolil mi kotníky. Pohladil po zadku, olízl mi opět ptáka a pak mi jeho ruce pohladily boky.

Celý jsem se rozklepal. Sotva jsem se udržel na čtyřech. Převalil jsem se vedle něj na podlahu. Po tváři mi stékala jeho mrdka. Prsty jsem jí setřel a olízl. Byla už studená. Polkl jsem. V krku mi mírně pálila právě spolykaná mrdka a já začal mít žízeň.

Podíval jsem se vedle sebe. Jeho penis se na mne díval svým mokrým "okem" opřený o jeho stehno. Nestál, ale ležel. I tak byl poměrně velký.

"To bylo úžasný" jediné co jsem dokázal říct.

Hlasitě jsem oba oddychovali.

"Ty jsi úžasnej" řekl on.

Posadil jsem se vedle něj. Rukou pohladil jeho ležící péro na jeho stehně a přejel přes svalnaté břicho na jeho prsní svaly. Byly tvrdé a velké. Byl to opravdu svalovec. Podíval se na něj. Na tvářích bych mokrý od mé mrdky a vlasy asi od toho jak mi dráždil anál a já vydal to co tam vpravil.

"Půjdeme se osprchovat" řekl.

"Oba?" zeptal jsem se.

"Ano. Mám velkou sprchu" lišácky mrkl.

"Pojď"

Vstal jsem a šel za ním ...

🕙 Přidáno 5.6.2019

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře