Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Moje sousedka Simona 3 erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Tam, na rozdíl od mého kutlochu, bylo normálně ustláno a manželské dvojlůžko připraveno na to, co jsme chtěli se Simonou konat. Jak jsem kráčel za Simonou, všímal jsem si jejího zadečku, který se tak báječně v kalhotkách pod noční košilkou kroutil. To se samozřejmě projevovalo i na stavu mého penisu v pyžamu a tak když se Simona otočila, samozřejmě si stanu🡕 , který tam vlivem pohledu na její dráždivé tělo vznikl, musela všimnout a hned to okomentovala - Tomáši, koukám, že jsi asi čas, co jsi sám doma, trávil honěním ocasu, nebo se snad mýlím?

Potvrdil jsem kývnutím hlavy její názor a lehkým stažením pyžama jsem jí svůj penis částečně odhalil - Podívej se, jak se už nemůže dočkat, až tě uvidím docela nahou.

Na to zareagovala velice rychle - Tak to, abych ho moc dlouho netrápila, viď! a už si přetahovala noční košilku přes hlavu a odhalila mi většinu svého nahého těla. Jen kalhotky zůstaly jako kryt jejího klína a já při pohledu na její kozičky jsem zůstal jenom v pyžamových kalhotách🡕 . Když jsem si chtěl stáhnout docela i ty, Simona mne zastavila - Nespěchej, takový nabiják si vybalím já sama a už se hnala rukama k poklopci, už ho rozepínala, už pyžamo se sneslo k zemi a já stál před polonahou Simonou jako Adam, se vztyčeným ocasem, připravený na očekávanou první soulož ve svém životě. Jako si ona nenechala ujít odhalení mého penisu, ani já jsem nechtěl přijít o chvilku, kdy jí budu stahovat kalhotky a dívat se na její pičku. Postavil jsem se těsně k ní a moje prsty uchopily lem jejích kalhotek a začal jsem je pomalu stahovat dolu a vychutnával jsem si ten pohled, jak hnědé chloupky vykukují na světlo. Že se mi při tom zvedal ocas ještě víc, to nemusím zdůrazňovat. Oba jsme stáli připraveni proti sobě, a zase byla Simona o něco rychlejší a aktivnější. Posadila se na dvoulůžko a otočila si mne proti sobě a zblízka se dívala na stojící kládu a vzápětí na ni položila ruku. Následovalo to, co jsem čekal. Začala ji postupně hladit a honit a její doteky mne stále více a více vzrušovaly a stimulovaly. Mne pro změnu vzrušovaly pohled na ňadra - kozy, cecky a nedokázal jsem se udržet o mnoho déle. Povalil jsem ji na záda a začal jsem jí netrpělivě rozevírat nohy. Položil jsem ji ruku do klína a zjistil jsem, že už je tam zvlhlá. Začal jsem se pomalu prodírat rukou mezi její pysky. Neměl jsem s tím sebemenší problémy. Byla překvapená tím, že jsem se hnal hned tím správným směrem a pronesla opět něco v tom smyslu, že jsem se asi včera pilně věnoval studiu. Nohy byly už od sebe, vycházela mi maximálně vstříc a začal jsem ji nabodávat na tvrdý úd. Jazykem jsem jí dráždil, pokud to šlo, bradavky a absolvoval jsem tak prvních snad deset přírazů ocasem v tunelu. Ale ani Simona nezůstávala pasivní a chtěla si také užít svoji aktivitu. Lehni si na záda, Tome, přešla do útoku, a když jsem ji poslechl a vyměnili jsme si polohy a ona se ocitla nahoře nade mnou, klekla si nade mne a nasedla svým klínem nad můj ocas. Tahle pozice se mi líbila a pronikal jsem do jejího klína a dotýkal jsem se zároveň rukama těch jejích bochníčků ňader a pokračoval jsem v manipulaci s jejími jahůdkami. Snažil jsem se do ní zabořit co nejhlouběji a také co nejrychleji.

Přiznám se, že jsem byl překvapen, jak se mi dařilo do ní zajíždět. Vždyť byla vlastně první, kterou jsem nabodával. Tohle byla pro mne škola sexu, jakou jsem v žádném případě nečekal. Snažil jsem se Simoně vyjít maximálně vstříc a využívat všech možností, které mi ona nabízela. Vidět nad sebou houpat se ty její balonky, to mne strašně vzrušovalo a penis mi stále stál, jako maják. Její kunda mne svírala a skoro mne masírovala. Když se na mne potom přitiskla celým tělem a její ňadra se tiskla na mou nahou kůži, vzrušovalo mne to přímo neuvěřitelně. Její rty se dotkly mých a její jazyk vniknul do mých úst. Dosud jsem se se žádnou dívkou, natož mladou ženou, jakou Simona byla, nelíbal a neměl jsem představu, co to se mnou provede. Překvapilo mne, že Simona po chvíli přestala s projížďkou na mém ocase. Chvilku jsme si odpočali, ale Simona si asi chtěla užít něco jiného. Asi tak po dvaceti minutách si Simona poklekla na všechny čtyři a vystrčila na mne svůj zadeček. Znovu jsem si za ní kleknul - její přední dírku jsem už poznal a byla teď řada na druhé. Nejprve jsem jí tam ale do toho otvůrku strčil jeden prst. Simona lehce sykla - asi jí bylo jasné, co na ni chystám a nijak se tomu nebránila. Chvilku jsem váhal, jestli mám se pokusit o průnik do její prdelky, vždyť jsme toho spolu ještě mnoho za sebou neměli, ale její pasivita, to že se tomu nebránila, mne povzbudila. Nasadil jsem svůj úd k otvoru a začal jsem s ním pomalu vnikat. Držel jsem jí za boky a byl jsem v ní stále hlouběji a hlouběji. I tady jsem zjišťoval, že můj ocas Simonu docela parádně roztahuje a začal jsem do ní nejprve pomalu, potom však rychleji přirážet a roztahovat jí análek. Můj ocas klouzal tím jejím tunýlkem a Simona vzdychala a sténala. Děláš mi to skvěle s tím tvým čurákem, sténala, a sama se snažila co nejvíce na mou trubku nabodnout, abych do ní zajel do maxima.

Pocit, který jsem už při honění svého ocasu poznal a který předcházel výstřiku, začal narůstat a bylo více než jasné, že se blíží exploze. Simono"už budu, varoval jsem jí, ale její reakce byla očekávaná vzhledem k jejímu chování - Tam to do mne klidně nastříkej, Tome, tam se nic nemůže stát, prohlásila bez rozpaků a já jsem jí poslechl. Nikdy by mne nenapadlo, že poprvé ve svém sexuálním životě budu stříkat do odvrácené strany Měsíce, ale když už tady ta možnost vznikla, využil jsem jí. Když vystříkla první kapka mého semena ze špičky ocasu, přitisknul jsem Simonu k sobě a zabořil do ní do hloubky ocas. Jo, stříkej, stříkej, všechno to do mne nastříkej, Tome! vyrazila ze sebe a já narážel ocasem do jejího tunelu a snažil se ze sebe dostat opravdu všechno, co jsem měl v sobě. Držel jsem Simonu za její vemena a snad dvě minuty jsem nepřestával ve svém počínání. Pak jsem vyjel s ocasem z análu a svalil se vyčerpán na postel a za okamžik vedle mne ležela i rovněž znavená Simona. Teď už naše vzpamatování trvalo podstatně déle, ale i přesto jsme během té doby nevynechali jedinou příležitost, abychom se vzájemně dotkli, tu já prsty jejích koziček, tu ona jazykem bradavek mých prsů, nebo mne chvilku lízala po kůži, já jí zase hladil její zadeček. Bylo nám oběma jasné, že ještě máme dost času a že jsme neskončili. Další kolo odstartovala opět Simona, která si opravdu chtěla dneska užívat a to, že k tomu měla k dispozici moje mladé tělo, dosud nevyčerpané a nadržené, ji maximálně dráždilo.

Vstala, postavila se na postel nade mne a začala pomalu snižovat svůj klín a blížila se s ním k mé hlavě. Měl jsem stále blíž a blíž nad svou hlavou údolíčko mezi oběma pysky jejího klína a za chvilku se dotkla svým klínem mých rtů a já jí začal pomalu olizovat, na což velice rychle zareagovala a začala jezdit po mém obličeji. Ona sama se brzy ke mně naklonila a za chvilku měl moji kládu mezi svými rty, a jak jsem já lízal její klín, stejně vehementně se Simona věnovala mému ocasu. V pozici 69 jsme se vzájemně ukájeli a hnali se vzájemně k vrcholu. Simon však nadále projevovala stále větší iniciativu a chtěla bát pořád o kousek napřed. Tomu se však vzhledem k rozdílným zkušenostem nelze ani divit. Já souložil na ostro poprvé a Simona ve svých pětadvaceti letech už poznala ve svém klíně mužských ocasů jistě dost a dost. Asi po takových deseti minutách zpočátku pomalého a později iž podstatně vášnivějšího laskání se rozvalila na posteli a nabídla mi svůj mokrý klín jako na zlatém podnose.

Ošukej mne, Tomáši, vraž mi ho tam konečně s plnou parádou, už se nemůžu dočkat! Tak krásně ti stojí! A komu by taky nestál, když ho obhospodařuje tak rozkošná pusinka, jako bila Simonina. Dvakrát jsem se přesvědčovat nenechal. Rozevřený klín, pysky Simony pootevřená a škvíra zvoucí k zasunutí můj pořád vztyčený ocas, tomu jsem nedokázal dlouho odolat a už jsem vnořil špičku kopí na okraj a zajel jsem docela prudkým přírazem do ní. Vyjekla, nevím, jestli nečekala tak prudký můj první příraz, ale těm dalším už vycházela vstříc a naše těla se vzájemně srážela. Dávala svou spokojenost velice hlasitě najevo a z její reakce bylo slyšet, že si určitě nebude stěžovat. Nebylo divo, že se její jednání projevovalo i v tom, že jsem se blížil k výstřiku a chtěl jsem z ní svůj penis vytáhnout. Chystal jsem se ho vytáhnout ven, nečekal jsem, že by chtěla Simona, aby ji hned při první klasické souloži naplnil svým semenem, ale Simonino jednání mne překvapilo. Vzdychala a divoce sténala a vyrážela ze sebe - Děláš mi to nádherně, jen stříkej, stříkej do mě. Co bych jí nevyhověl. Držel jsem jí za body a narážel do ní. Už to tady bylo a já jsem vnímal, jak poprvé pumpuju do Simoniny kundy první svoje semeno. Vlastně uplynuly dva dny a já jsem ve svých sexuálních zkušenostech pokročil a velký kus. Jsem úplně hotová, prohlásila, když jsem po chvilce vyklouzl se svým změklým ocasem z jejího klína a svalil se vedle ní.

Když jsme skončili také tohle kolo mého školicího kurzu se Simonou, mohla zhodnotit a oznámkovat můj výkon - Musím, Tomáši, přiznat, že jsi mne opravdu překvapil. Na to, že to děláš podle svých slov poprvé, tak ti to jde opravdu dobře. Nečekala jsem, že mne takhle uděláš. Opět před odchodem do svého bytu spěchala do koupelny - tentokrát však do naší a já jsem teď už neváhal ani okamžik a následoval jsem ji tam Jen se na mne klidně podívej, Tomáši a doufám, že mi pomůžeš při sprchování, ocenila mou iniciativu a stoupla si hned do vany. Hned si nastavila teplotu sprchy a pak mi ruční sprchu podala. Začal jsem s očistou od jejích koziček a s pomocí žínky jsem omýval její vzrušující tělo, nejprve její ňadra, potom jsem přešel na bříško a zbavoval její jemnou kůžičku pozůstatků našeho předchozího řádění. Když jsem skončil s těmito částmi těla, předklonila se Simona přede mnou a vysadila na mne svůj zadeček a já pokračoval s mytím jejího análku.

Pak mi vzala sprchu z ruky, posadila se na okraj vany, doširoka roztáhla od sebe nohy a proudy vody začala dráždit svoji jeskyňku. Stál jsem jen kousek od ní a zblízka jsem pozoroval její dráždění. Bylo to velmi erotické, nedalo se to vůbec srovnávat s tím, co jsem třeba někdy viděl v počítači - prostě naživo a z bezprostřední blízkosti to bylo podstatně jiné. Potom vystoupila z vany a stále nahá, stále dráždivá kráčela po utření do osušky zpět do ložnice a já ji nahý následoval a nemohl jsem se nabažit pohledu na její tělo. V ložnici zvedla svou noční košilku a pomalu, asi aby mne co nejvíce vydráždila, se do ní oblékla. Přitiskla se ke mně, následoval další polibek a po ověření, jestli na někoho na chodbě nenarazí, zmizela ve svém bytě a mne zanechala samotného, plného nezapomenutelných zážitků, doma v chodbě.

Části povídky

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Šukání, Anál, Orál, První sex, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře