Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Můj kámoš Superstar erotické povídky

Boyd byl vždycky můj dobrý kámoš, chodila jsem s ním jak do školky, tak i na základku a střední. Po maturitě se ale naše cesty rozešly, až do té doby, než jsem ho spatřila na titulní stránce časopisu za výlohou. Nemohla jsem uvěřit, že je to opravdu on, zírala jsem na magazín přes sklo asi 10 minut a prohlížela všechny nádherné detaily jeho těla.

Při bližším ohledání jsem uznala, že ze všech členů jeho nové kapely, je opravdu nejvíc sexy. Popadla jsem mobil a v kontaktech zmáčkla číslo, které jsem nevytáčela už nejmíň rok. Boyd byl velmi rád, že mě slyší a když jsem mu navrhla schůzku, přímo se zaradoval. Pozval mě do jednoho z těch drahých klubů uprostřed města a rozmazloval mě drahými drinky. Nevím, kolik jsem toho vypila, ale určitě toho bylo hodně. Už jsem se nemohla soustředit na nic, než na ty jeho oči, rty, vlasy a vůbec všechno, co dělá Boyda Boydem. Neovládla jsem se a vrhla se na jeho rty s úmyslem vášnivého polibku. Opětoval ho a tak jsem mu zajela rukou do vlasů. Jeho teplá dlaň se ocitla na mém stehně. Trochu to se mnou trhlo vzrušením a Boyd svou ruku pro jistotu sundal. "Chci tě" zašeptal mi do ucha a jeho ruka se ocitla zpět na mé noze. Ještě chvíli jsme se líbali, ale potom Boyd zaplatil a vedl si mě za ruku do svého pokoje. Neprotestovala jsem, protože jsem stejně jako on myslela na to jediné. Hned, jak zavřel dveře, opřel mě o ně a zatímco mě opět líbal, zamykal je. Rukou mě chytl za tvář, ale potom jí uvolnil a sklouzl na krk, do výstřihu až k okraji podprsenky. Letmě jsem se dotkla přesky na jeho pásku, jela jsem prstem po koženém opasku, až moje ruka obkroužila jeho tělo. Boyd mě pomalu odvedl do obýváku a posadil na křeslo. Tričko mi sundal a prstem došel k okraji podprsenky. Za vteřinku už byl pod ní, ukazováčkem jezdil po spodní straně mých prsou. Druhou rukou mezitím podprsenku rozepnul, takže za chvíli už se válela pod stolečkem. V tu chvíli už jsem nevydržela pohled na oblečeného Boyda, takže jsem z něj začala strhávat části oblečení, jednu po druhé. To samé udělal i on. Nedočkavě se odtrhl od mých rtů a jazykem začal jezdit po mých prsou a břiše, zanechával přitom za sebou vlhkou stopu od slin. Vzrušeně mi zajel prstem do klína, jemně a něžně, ale potom přidal další dva a začal zuřivě hledat všechna má vzrušující místečka. Snažila jsem se zůstat v klidu, ale nezabránila jsem hlasitým vzdechům, které se nakonec rozléhaly pokojem.

Teď jsem ale chtěla přebrat vedení já. Převrátila jsem milého Boydíka na záda a vzala jeho penis do ruky. Ukazováčkem druhé ruky jsem do něj jemně ťukla. . a potom ještě jednou... přitom jsem se na Boyda laškovně zadívala. Tvářil se zničeně, jeho chlouba už byla tvrdá jako kámen a on už nedočkavě prosil, abych začala. Udělala jsem několik pohybů rukou po hladké kůži, ale nakonec jsem soudila, že moje pusa toho zvládne víc. Začal přirážet a hlasitě sténal, vyvrcholil mi do úst, takže jsem část sperma polkla. Pro Boyda to ovšem nebyl konec. . sesunul se níž a opakovaně do mě vniknul, zajížděl opravdu hluboko a prožíval každý pohyb, než jsme byli oba hotový. Udýchaně se vedle mě položil a zadíval se na mě. Já jsem se ovšem rozhodla, že ho nenechám spát. . vylezla jsem na něj a tentokrát jsem veškerou aktivitu zastávala sama, protože Boyd už byl na omdlení. Přirážela jsem se zakloněnou hlavou, takže měl moje prsa přímo u obličeje, to ho nenechalo chladným, takže se na ně zuřivě vrhnul. Usnuli jsme poslintaní a unavení k smrti. Ráno jsem Boyda políbila na rozloučenou a od té doby ho vídám jen na titulních stránkách časopisů ...

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Šukání, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře