Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Můj pan tělocvikář erotické povídky

Jmenuju se Tomáš, chodím na gymnazium a je mi 16 let. To jen tak na začátek. Ještě nikdy jsem s žádnou holkou nespal, ne že bych nemohl, spíš sem nechtěl. Zhruba před rokem jsem si uvědomil, že jsem na kluky.

Když jsme dělali další z jeho cviků, koukl jsem se za sebe a viděl sem spousta vyšpulených zadečků. Neudržel sem to a postavil se mi můj úd. Koukl jsem jestli si toho nikdo nevšiml, ale bohužel ano, náš pan profesor...

Stejně jako všude jinde, i my máme tělocvik jednou týdně. To je pro mne velký problém, poněvadž udržet mýho ptáka skrytýho, aby nikdo nepoznal, že mi stojí mi dává zabrat. Naštěstí nikdo si ničeho nevšiml. Nebo ano? Náš pan učitel je trošku úchylák. Děláme často hodně divný "cviky", které mne dráždí, příjemně. Například dáme nohy za hlavu a vyšpulíme zadeček. Miluju to, ale musím dělat kvůli ostatním, že to nesnáším. Když jsme dělali další z jeho cviků, koukl jsem se za sebe a viděl sem spousta vyšpulených zadečků. Neudržel sem to a postavil se mi můj úd. Koukl jsem jestli si toho nikdo nevšiml, ale bohužel ano, náš pan profesor.

Tělocvik skončil, odešli jsme do šaten a převlékli se. Viděl jsem spousta vypracovaných tělíček a chlupatých nože🡕 k(jsem hodně velkej úchylák na chlupatý nohy). To jsem nezvládl a zase se mi postavil, vzal jsem ručník a šel sem se osprchovat, i když to normálně nedělám.

Začal jsem se hladit po těle, byl jsem tak vzrušený že můj úd stál v pozoru, musel sem ho začít masírovat. Přetahoval jsem předkožku přes žalud a začal jsem vzdychat. To byla nádhera. Moje mokré nahé tělo cítilo obrovské vzrušení. Myslel jsem si, že už budu, když v tu chvíli někdo otevřel dveře.

Trhnul jsem sebou. Byl to náš pan tělocvikář - "Co to tu děláš?" ptal se nevěřícně. Můj penis "povadl".Nevyhrkl sem ze sebe ani slovo. Stáli sme naproti sobě asi minutu, když sem si všiml boule na jeho kalhotech🡕 . "Ted budeš dělat to, co ti řeknu" a začal si rozepínat kalhoty🡕 . Uviděl jsem jeho krásně chlupaté nohy a můj penis už byl zase v pohotovosti.

Teď to hlavní, jeho trenýrky byly nacpané, sundal si je a já sem nevěřil svým očím. Měl asi 25 cm velký penis. Chytil mne za vlasy a silou mne přinutil si kleknout a začít kouřit jeho čuráka. Vůbec sem nevěděl jak na to, nikdy jsem nic takového nedělal. "Takže Tomáš neví jak vykouřit pana učitele jo?" řekl a vrazil mi facku. "Začni olizovat ptáka od koulí po žalud, žalud párkrát oblízni a pak začni kouřit." Jeho rozkazování mne ještě více vzrušovalo.

Snažil jsem se, aby se to panu profesorovi co nejvíce líbilo, takže jsem dělal přesně to co chtěl. Vzal jsem jeho penis do pravé ruky, lehce jsem mu přetahoval předkožku přes jeho žalud a začal jsem oblizovat jeho chlupaté kouličky. Lízal jsem celý jeho penis a nevynechal sem žádné místečko, dostal jsem se k žaludu a ten sem lízal několikrát, jak pan učitel poroučil. Teď přišlo na řadu to nejtěžší, dostat do pusy jeho pyj. Otevřel sem pusu a začal jsem kouřit, nejdříve jen žalud, potom jsem si zvykl a začal jsem mu kouřit skoro celého čuráka. Začal jsem zrychlovat. Cítil jsem jak mu cuká v penisu a pak už jen jeho úžasně teplé sperma v mé pusince. "Polkni!" zařval. Všechno jsem hezky spolykal a těšil se co bude dál. "Na všechny čtyři!" rozkázal zas. Otočil jsem se a vyšpulil sem svůj zadeček. "Au!" zavřeštěl sem, pan učitel mne totiž pleskl po zadku. Začal jsem cítit jeho obrovský penis na mém zadečku, začal pomalu pronikat. "AU! NE!" vřeštěl sem, protože jsem si uvědomil, že jeho 25 cm do mého zadku nenacpe. Pleskl mne třikrát po zadku a řekl "Neodmlouvej!" zadržoval jsem slzy a už byl ve mne. Začal přirážet a mne se to začalo líbit. Zrychloval a já byl v extázi. "Otoč se! Chci na tebe vidět!" přikázal a já si přesednul. Přirážel znovu a znovu. "Máš celkem pěknýho čuráka Tome, trošku ti ho pohoním!" Konečně, řekl sem si. Připadalo mi nefér že on se na mne vyřádí a já nic. Začal mi ho krásně honit. Už sem měl naběhnuté žilky, zčervenalý žalud a cítil sem znovu extázi. Přirážel a honil a já sem nevěděl co dělat. Prostě sem si to užíval. Vystříkl sem. Pan učitel vyndal svůj penis z mého zadečku a slízal všechno sperma."Na koníčka!" řekl.

S radostí jsem naskočil na jeho pyj a skákal sem na něm jak se mi líbilo. Prohraboval sem jeho chlupaté nožky, honil sem si toho svého a líbal se s panem učitelem. Bylo to úžasné. Už zase jsem cítil jeho sperma, tentokrát ale v zadečku. Vůbec mi to nevadilo. Skákal sem na něm zase. Líbali sme se, honil mne prohrabobal sem mu vlasy. Prostě úžasné! Vystříkal se znovu a já s ním. Celý vyčerpaný sem si lehl na jeho chlupatou hruď, kterou sem hladil. On mi ještě lehce projížděl můj análek. Usnul sem na pár minutek.

Když sem se vzbudil, pan učitel mi krásně kouřil mého čuráka. Ještě jsem mu vystříkal pusu a pak jsme se společně osprchovali. Hladil mi záda, břicho a kouličky. Já mu hladil chluaté nožičky a jeho penis. Nechtěl jsem aby to skončilo. Řekl mi"Každý čtvrtek mám po sedmé hodině volný kabinet. Můžeš kdykoliv přijít, budu se těšit." Od té doby je čtvrtek můj nejobliběnější den.

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Orál, Gay, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře