Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Můj první erotický zážitek erotické povídky

Bydlím jen s mámou a sestrou v panelákovém bytě 3+1, od té doby co se naši rozvedli. Tento příběh se stal, asi před půl rokem, když mi bylo čerstvých 18 let. Už když jsem chodil do školy, spolužačky mě nějak moc nebraly, zato učitelky se mi líbily hned dvě a obě starší obě kolem čtyřicítky. Jenže taková přitažlivost zůstává většinou jen v oblasti snění, když je člověk v tomhle věku, nebo alespoň u mě to tak do té doby bylo. S některou holkou ze třídy jsme se sice občas trochu pomuchloval, většinou na diskotéce a v ne úplně střízlivém stavu ale první sex ne a ne uskutečnit. Vždycky ucukly když začalo jít do tuhého a nebyl z toho nic. Jak jsem jim chtěl dát ruku do kalhotek🡕 , vytáhly mi ji a odmítly dál pokračovat. Byl jsem z toho dost špatný, zvlášť když někdo z kamarádů vykládal své erotické zážitky a jako na potvoru, zrovna s některou z holek, které mě na poslední chvíli odmítly. V té době mámě zavolala její kamarádka Alena, které jsme sice od malička říkali teto ale v příbuzenském pokrevním vztahu jsme nebyli, že potřebuje někde na pár dní být, protože se taky rozvádí a její manžel je agresivní, protože ví, že od něj chce odejít. Mámě to nevadilo, nám taky ne a tak se k nám přistěhovala, jen se dvěma kufry. Když u nás byla Alena asi týden, už jsme se spolu docela zžili, byla s ní legrace a mě se navíc líbila. Tehdy měla 46 let, obrovské povislé prsa a na svůj věk, i přes kila navíc krásnou pevnou ženskou postavu.

Ten večer jsem šel v noci na záchod čůrat, protože mě probudila silná erekce a bez toho abych si ho nevyprášil a nevymočil se, jsem věděl, že neusnu. Vzhledem k tomu, že se mi chtělo hodně, jsem zvolil nejdřív záchod a když jsem se vracel, viděl jsem, že v obýváku, kde spala Alena ještě hraje televize a nejsou úplně zavřené dveře.Opatrně jsem tam potichu nahlédnul a z toho co jsem viděl, se mi rozbušilo srdce. Alena seděla rozkročená na pohovce, triko pod kterým se jí rýsovaly její velké kozy a vystupující bradavky, měla vyhrnuté k pupku a s rukou v kalhotkách si pomalu rejdila na poštěváčku. Já měl pořád erekci a napadlo mě, že když o mě neví a stojím ve stínu, že si ho vyhoním při pohledu na to, jak si to Alena dělá. Jenže jsem se do toho moc zabral a jak jsem si ho honil, začala mi předkožka vlivem toho jak mi z něj vytekla kapka rozkoše mlaskat. Než jsem stihl přestat, všimla si mě Alena. Nejdřív se lekla a rychle vyndala svoji ruku z kalhotek🡕 . Ale když viděla co dělám, i když jsem toho taky okamžitě nechal a chtěl rychle zmizet na mě potichu zavolala. " Dane, prosím tě, pojď sem za mnou" Strašně jsem se styděl ale přesto jsem šel i když mi erekce dělala na kalhotách🡕 od pyžama stan🡕 . Rukama jsem se to snažil zakrýt ale nešlo to. Když jsem došel až k ní, zeptala se mě " Ty ses díval na mě?" Já jsem pokýval hlavou a začal jsem se omlouvat. Ale Alena mě zastavila a řekla mi, že je to normální a nic se neděje. Ale že ji nenapadlo, že by se mi mohla líbit zrovna ona při své postavě. Na to jsem jí řekl, v návalu upřímnosti, že se mi líbí moc a víc než moje spolužačky. Chvíli jsme si ještě povídali, když si mě přitáhla k sobě za ruku a druhou rukou mi sáhla na bouli v rozkroku.

Okamžitě mi v něm zacukalo, Alena pokývala hlavou a vyndala mi ho ven. Překvapeně se na mě podívala a uznale pokývala hlavou. Mám ho celkem velkého a v té době jsem byl hubený, takže vypadal, že mi ani nepatří. I později byly partnerky zaskočené a všechny mi s odstupem času řekly, že takového macka u mě vůbec nečekaly. Řekla mi jenom "Neboj se" a začala mi ho pomalu honit. Já jsem stál jako socha a neodvažoval jsem se pohnout. "Chceš vidět moje prsa?" zeptala se mě a já pokýval hlavou. Sundala si tričko🡕 přes hlavu a poslala mě zavřít dveře. Když jsem se vrátil, pokračovala v tom, co začala."Sáhni si jestli chceš!" řekla mi a já nesměle třesoucí se rukou pohladil její levé prso. Když jsem se po chvíli osmělil už jsem ho mnul celou dlaní a Alena, mě jednou rukou v sedě honila a druhou rukou si pod kalhotkami třela kundu až to mlaskalo.
Bohužel jsem byl tak nadržený, že jsem v té chvíli začal mohutně stříkat a postříkal Aleně celý krk a prsa. Mezitím se i ona udělala při pohledu jak mi z něj mohutnými dávkami stříkalo semeno. Utřela se do trička🡕 které za sebou nahmatala a chtěla mi nasadit zpátky spodek od pyžama. Jenže mě pořád i po tom stříkání vzrušením stál až to bolelo a tak jsem ji zastavil a položil ji své ruce na její. Tyhle stavy jsem znal a bylo pro mě běžné v tom věku se při masturbaci udělat dvakrát i třikrát bez toho aby mi pták zvadnul. Sklonil jsem se a políbil ji na tvář ale ona ji odvrátila. Myslel jsem si, že nechce dál pokračovat ale ona se evidentně jen nechtěla se mnou líbat, protože mi vzala moji ruku a zavedla si ji pod kalhotky🡕 .

Bylo to poprvé, co jsem v ruce cítil ženskou vaginu. Trochu jsem ji mezi vlhkými pysky pohladil a Alena zavzdychala. Stáhla mě níž k sobě na pohovku a natlačila mi moji hlavu a obličej na její mokré kalhotky🡕 . Okamžitě jsem nasál pach její zarostlé kundy. Polohlasem špitla " Doufám, že to vydržíš, po celodenní sáhovce v kalhotkách jsem asi trochu víc cítit". Bylo to poprvé co jsem cítil kundičku, navíc těsně před tím neumytou ale po počátečním překvapení, mi začala vonět a erekce se mi ještě posílila, že to až bolelo. Chvíli můj obličej posouvala nahoru dolů přes kalhotky🡕 po její pičce a potom jednou rukou odhrnula lem kalhotek🡕 a přitlačila mi tvář na svoji pičku. "Lízej!" přikázala a já nesměle přejel jazykem po jejím poštěváčku. Najednou mi silou přitlačila pusu k její kundě a rázně s ní pohybovala nahoru a dolů. Pochopil jsem a po chvíli jsem už lízal jako zběsilý a když jsem jí strčil jazyk dovnitř, vyřinula se z její kundy její šťáva. Překvapilo mě to ale i vzrušilo. Alena se vyvrátila dozadu a proti mně zůstala její roztažená chlupatá kunda s kalhotkami na stranu. Věděl jsem, že kdyby nebyla tak mimo asi by mě nenechala a tak jsem využil její indispozice po orgasmu a nasadil své péro na okraj její kundy. Skoro okamžitě do ní zajel jak byla mokrá a já viděl překvapení v jejích očích. Než se vzpamatovala, začal jsem zběsile přirážet. Za chvíli jsem se udělal a nastříkal všechno do ní. Ona vyvrátila oči v sloup a ještě jednou se udělala. Chytla mě za zadek, držela mě přitlačeného k ní a třásla se v poslední vlně orgasmu. Když popadla dech pustila mě přidušeným hlasem řekla"obleč se, rychle než sem někdo přijde" Udělal jsem vyjeveně, co po mě chtěla a natáhl si pyžamo🡕 na stále ještě stojící klacek. Díval jsem se na to, jak z Aleny vyteklo moje sperma, když jsem z ní vytáhnul ptáka. Ona jen vrátila kalhotky🡕 na místo a rozkrok si přitlačila dlaní asi aby to nebylo všude. Ruku si tam už nechala, zvedla se a řekla, že jde do sprchy. Potom mě poslala spát s tím, že to nesmím nikomu říct. Chtěla abych jí to slíbil a já zakýval hlavou na znamení souhlasu. Měl jsem knedlík v krku a nemohl jsem mluvit, jak jsem byl vzrušený z toho, co se právě stalo. Nemohl jsem usnout a spát jsem šel asi za dvě hodiny po tom, co jsem ještě nahlédnul do chodby a zjistil, že se u Aleny v pokoji už nesvítí a dveře jsou zavřené. Druhý den, když jsem se vrátil ze školy už u nás nebyla a máma nám od ní vyřídila vzkaz, že děkuje, že u nás mohla být a že se nám ozve. Ozvala se už jenom mámě a občas spolu zajdou na kafe. A já ji už pak jen sem tam zahlédnul ve městě jak prochází a když mě viděla, rychle přešla na jiný chodník. Moc mě to mrzí ale přesto na to vzpomínám rád a stejně jako většina ostatních, na svůj první erotický zážitek nikdy nezapomenu.

🕙 Přidáno 23.11.2023
📂 Kategorie: Orál, Zralé ženy, První sex

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře