Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Na návstěvě před lety erotické povídky

....pribeh se stal pred deseti lety, tehdy mi bylo dvacet let. Jednu letni neděli jsem musel absolvovat povinou návštěvu u příbuzných, i když se mi vůbec nechtělo. Byli jsme tam sešlost, asi tak osum, v rodinem dome, venku na zahradě. Já byl nejmladši, a tak jsem měl na starosti obsluhu. Nosil jsem pití, nejaký vobčerstvení a tak.


Klíčovou roly ale hrála o deset let starší manželka mého bratránka Martina. Byla jenom v plavkách, krásna bruneta, která na mě stále koukala. Když jsem šel do kuchyně, řekla, že mi pomůže. Tam se mě vyptavála na moji holku a tak, když jsem jí řek , ze jsem sám, tak se mě ptala, jesli si ho honím a přes kalhoty🡕 mi na něj sáhla. A pak šla ven a bavila se s ostatními jakoby nic. O par minut se to opakovalo, chytla mě za ruku a přiložila si ji na kundičku. Pak mi sáhla znova na ptáka, několikrát s nim zacloumala a pak toho nechala a víc si mě nevšímala. Ale venku se všemožně kroutila, vystrkovala na mě zadeček, prostě stale jenom provokovala. Mladej nadženej kluk, no, už sem to nemohl vydržet. Šel jsem do poschodí do koupelny si ho vyhonit. Stáhnul jsem kalhoty🡕 , v tom momentě mi padly do oka kalhotky, co tam měla pověšené na snůře. Vzal jsem je do ruky a začal honit nadrženě péro, vystříkal jsem se na ty kalhotky, v tom momentě orgasmu se mi zazdálo něco u dveří, ale pak sem nikoho neviděl. Kalhotky cele plné semena jsem dal do prádelního koše a šel jsem na zahradu jakoby se nic nestalo.Za nějaký čas se sešlost rozhodla jít na vesnicky fotbal, ale já jsem řekl, že zůstanu v domě a budu koukat na televizi. Všichni byli jíž pryč, až na Martinu, která řekla , že přijde později za nima. Já koukal na televizi, když se vrátila ke mě pravě s těma kalhotkama celýma vod semene. Dala mi ji před tvař a řvala na mě jakej jsem prý úchyl a tak. Prý mě s přítem viděla Jitka a řekla ji to.


Já nevěděl, co mam dělat. Nikdy jsem neměl takovou bouli v krku.....Pak ale votočila. Řekla ať jí ho ukážu, co to bylo za penis, co ji nastříkal do prádla. Chvíli jsem váhal , ale pak mé vzrušeni převládlo ostych a stáhnul jsem kalhoty🡕 po kotníky. Ona řekla, že si je mam dát celé dolu a ukázat, jak jsem si ho honil. Byl jsem celý nervózní. Martina to na mě viděla, tak mi řekla, že tohle mi pomůže a svlekla si spodní část plavek. Vršek si nechala. Chytla mě za ruku a přiložila ke kundičce, pak si klekla a začala mi ho honit. Když ho vzala jazykem, byl jsem bez sebe. Pak vstala, chytla mě za tvrdý nadržený péro a vedla mne do koupelny. Tam mi natřela pero ňákým perleťovým krémem a k mému překvapení, si natřela tím krémem také prdelku. Pak se opřela o stěnu, vystrčila prdelku a řekla, že ji musím silně vymrdat do zadečku, lebo do pičky mě nepustí, že to by byla nevěra a že do zadečku se to nepočítá. Chytla mě za péro a navedla mě do řiťky a říká - Šukej mě silně, tak to mam rada, silně a tvrdě. Celou dobu řvala ať ji jen jebu silně a vystříkám ji řit. A JA TO UDĚLAL.

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: Anál, Nevěra, Masturbace, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře