Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Na taneční zábavě erotické povídky

Před lety, ještě za onoho režimu, nebývalo tolik příležitostí k tanečním zábavám. Diskotéky bývaly výjimečně a ostatní tancovačky nestály za nic. Když ale není nic jiného, stačí i to. Kamarád koupil levně ojetou škodovku a protože jediný vlastnil řidičák, okamžitě byl jmenován osobním řidičem. Že se nás do škodovky nacpalo i deset nemusím zdůrazňovat. Však nás nejednou příslušníci poslali z půl cesty pěšky. Jednou, začátkem léta jsme jako obvykle vyrazili na zábavu, která se konala ve vesnici, asi 15 kilometrů daleko. V autě jako sardinky, kluci seděli na sedadlech a holky drželi na kolenou. Mě se usadila na klín Dana, drobná osmnáctiletá brunetka, prsa měla sotva jedničky a v pase jako vosa. Měla oblečenou světlou, mírně průsvitnou halenku a kraťoučkou minisukni, jak se tenkrát nosily. Během cesty jsem ji držel v pase a ruka mě občas sjela níž, kde jsem nahmatal štíhlé stehna a lem sukně🡕 . Dana mě ale pokaždé odsunula ruku zpět. Když jsem se pokoušel dostat pod halenku, dopadl jsem stejně. Pomyslel jsem si, že řeči o tom, že je ještě panna, budou pravdivé. Po příjezdu před místní hostinec, kde probíhala zábava, jsme vyskákali ven a rychle běželi obsadit stůl na sále. Podařilo se a my usedli ke stolu v rohu sálu, přinesli jsme nějaké víno, kdo chtěl pivo a protože hudba už hrála, oddali jsme se zábavě. Asi k půlnoci mě vyzvala Dana k tanci, aby mě oplatila, jak jsem ji držel po cestě. Po první rychlé písni začal pomalý kousek a Dana se ke mě tiskla, jako známka na dopis. Možná vypitým vínem, možná atmosférou která panovala při ztlumených světlech, ucítil jsem Daninu ruku, jak bloudí od ramene, přes prsa až k pasu, kde se na okamžik zastavila, aby pokračovala do mého rozkroku. Obličej měla přitisknutý na mé rameno, takže jsem neviděl její výraz.

Přejel jsem jí rukama po zádech a držíce ji za boky, přitiskl jsem ji k sobě. Můj kolík se začínal probouzet a Dana jej hladila přes látku mých kalhot. V tom okamžiku přestala hudba hrát a rozsvítily se světla. S lesklýma očima jsme si sedli ke stolu, kde jsem oběma nalil víno a beze slov jsme si přiťukli. Rukou jsem opět zabrousil pod její sukýnku. Tentokrát mě nechala, naopak ještě mírně povolila stehna od sebe. Nahmatal jsem kalhotky, které byly v rozkroku vlhké. Odhrnul jsem je a vnikl prsty do její mokré štěrbinky. Chvíli jsem si tam pohrával s jejími lupínky a potom jsem jí začal svlékat kalhotky. Nejprve se vrtěla a nechtěla, posléze se však uklidnila a lehce se přizvedla, abych je mohl stáhnout přes zadeček. Když sjely přes kolena a kotníky na zem, sehnul jsem se, rychle je zvedl. Nádherně voněly jejím vzrušeným pohlavím. Ukryl jsem je do kapsy. Hudba začala hrát sérii pomalých skladeb a já využil přítmí v sále, rychle zajel pod stůl a začal se dobývat k jejímu pokladu. Její zadeček spočíval na kraji židle🡕 , která už také byla mokrá a mezi pootevřenými stehny zářil její klenot. Z rezavé houštinky vyčnívaly vlhké, tmavé pysky a nahoře trčel celkem velký poštěváček. Jemu jsem věnoval hlavní pozornost. Nejprve prsty a posléze i jazykem jsem kroužil kolem něj, rty jsem jej začal sát, ale to už Dana začala tisknout mou hlavu stehny a z její lasturky se vyvalil proud voňavé tekutiny, kterou jsem se snažil olízat. Když povolila stisk, opatrně jsem vylezl zpod stolu a usedl na židli🡕 . Vyšlo to právě včas, neboť hudba dohrála, rozsvítily se světla a společnost se vracela ke stolu. Dana oznámila, že musí na záchod a já šel také. Vyšli jsme na dvůr, kde byly záchodky. Tam mě chytila za ruku a vtáhla bokem pod kůlnu, kde mě stáhla kalhoty🡕 , poklekla a začala sát můj dosud neuspokojený kolík. Už jsem byl na pokraji výbuchu, když se otočila, rukama se opřela o nějaké bedny a vystrčila na mě svůj nádherný zadeček. Zvedl jsem její sukýnku a můj čurák vnikl bez problémů do její vlhké skulinky. Nebyla tedy panna, ale její pička byla tak úžasně těsná, že to netrvalo dlouho a cítil jsem svírání na varlatech. Zarážel jsem svůj ocas až na její dno a postupně zrychloval tempo.

Dana svým zadečkem opětovala mé pohyby, až to pleskalo. Náhle jsem už nemohl udržet situaci pod kontrolou a z mého žaludu se vyvalilo velké množství lávy, která naplnila štěrbinku, ze které za hlasitého Danina vzdychání vytékala spolu s jejími šťávami po stehnech. Oběma se nám klepaly kolena a tak jsme ještě chvíli nechali naše ústa a jazyky spolu něžně bojovat a poté jsme se, oba už klidní, vrátili do sálu. Od této příhody jsme jeden bez druhého neudělali skoro ani krok. Po dvou letech nádherného mileneckého milování jsme se vzali. Dnes spolu máme dvě dospívající dcery a kalhotky z onoho večera mám stále schované na památku našeho bližšího seznámení.

🕙 Přidáno 14.7.2019
📂 Kategorie: Šukání

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře