Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Načapaný já a sestra erotické povídky

Zdravím, jmenuji se Petr a chci se s vámi podělit o tom co se mi stalo. Žiju v paneláku v mámou a sestrou Veronikou který je 18 let. Máma jezdí z práce pozdě večer, tak jsem s Verčou každé odpoledne sám doma. Verča je středně vysoká s hnědými vlasy. Její postava je dokonale štíhlá. Prsa má tak dvojky s krásným pevným zadečkem. Jedno odpoledne jsem se koukal na televizi. Verča si ke mě přisedla na gauč a měla ne sobě jenom tílko🡕 a kraťásky🡕 který se jí řezávaly do prdelky.

Když jsem jí takhle viděl, tak mě to vzalo. Nikdy jsem si jí takhle nevšimnul, já je krásná. Celého mě to vzrušilo a začal jsem mýt v kalhotách🡕 těsno. Začal jsem mýt myšlenky, jaký by to asi bylo se sestrou. Seděli jsme na gauči a nenápadně jsem dal svojí ruku na její rameno. Všimla si toho, otočila se na mě, jenom se na mě usmála a koukala dál na televizi. Druhou ruku jsem jí dal její stehno, to jí vadilo víc a odstrčila mě. Musel sem se jí zeptat jestli už měla sex. Verča se zamračila a řekla co je to za blbou otázku, proč mě to zajímá. Nic jsem neříkal a jenom seděl. Koukal jsem se jí do očí, nevydržel jsem to a začal jsem jí líbat. Verča se bránila a odstrčila mě. Zeptala se mě co to dělám. Řekl jsem že jí chci hned teď, že mě vzrušuje. Hned jsem se na ní vrhnul a začal jí hladit prsa a cucat bradavky. Hned se bránila, ale já jsem jí chytl ruce a nasednul na ní obkročmo. Křičela ať toho nechám, ale já jsem nechtěl přestat. Když jsem si jí hýčkal začalo se jí to líbyt a poddala se tomu. Sundal jsem jí triko a podprsenku. Poprví jsem vyděl ty její nádherný kozičky a vrnul sem se jí na ně a lízal jí bradavky. Po chvilce jsem jí sundal i ty kraťasy🡕 s kalhotkama. Byla nádherně mokrá, bylo vidět že se jí to líbí. Začal jsem jí lízat tu její kundičku a zajel jsem do ni jedním prstem. Verča vykřikla slastí, prstil jsem jí a lízal. Najednou se prohla a křičela. Měla první orgaznus. Verča ni sundala kalhoty🡕 a vzala si mí péro ho pusy. Začala ho zběsile kouřit, byl jsem tak vzrušený že jsem skoro začal stříkat. Ale Verča to vycítila a přestala. Lehla si na gauč. Vzal jsem svoje péro a přiložil jsem ho k její kundičce. Zatlačil jsem, pomalu jsem pronikal do její kundičky až jsem tam bal po kořen. V duchu jsem si řekl že přeci panna není že už někoho měla. Začaj jsem tvrdě přirážet. Verča hekala, moc se jí to líbylo. Po chvilce jsme změnili polohu. Verča si klekla do polohy na koníčka. Když jsem jí viděl ze zadu, tak jsem zatoužil jí ho strčit do zadečku. Přiložil jsem svoje péro na její zadní dírku, když to ucítila hned řekla co to dělám že tam ne.

Já jsem jí neposlouchal, celí moje péro bylo od jejích šťáv. Přitlačil jsem a lehce tam vklouzl, začal jsem přirážet i když do zadečku nechtěla tak se jí to líbylo. Šukal jsem jí do zadečku prstil kundičku. Verča hekala a svíjela v jednom orgazmu za druhým. Vytáhl jsem ho z ní a změnili jsme zase polohu, já jsem si lehnu a Verča na mě nasedla. Jezdila na mým péru, měli jsme orgazmus naráz a vystříkal jsem její kundičku. Když se Verča vzpamatovala zjistila že jsem jí vystříkal. Řekla že nebere prášky že z toho bude průser a zmizela do svího pokoje. Druhý den byla sobota a večer když máma už spala za mnou přišla do pokoje. Verča řekla že to včera bylo moc pěkný a že ba to chtěla znova. Začal jsem jí líbat a bylo mi fuk že jsem jí včera vystříkal a že se to může stát znova. Svlíkli jsme se a začali jsme zase šukat. Verča sténala a hekala, nejednou se otevřeli dveře a tam stála máma a koukala na nás zrovna v ten okamžik když jsem do Verčiný kundičky zase stříkal svoje semeno. Oba jsme měli zaracha. Za pár dní Verča nedostala menstruaci a šla s mámou k doktorovi. Doktor jí řekl že je těhotná. Máma hned Verče řekla že půjde na potrat, ale Verča řekla že je dospěla a že to dítě si chce nechat.

🕙 Přidáno 3.6.2019
📂 Kategorie: Anál, Orál, Incest, První sex, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře