Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Náhodný nečekaný sex erotické povídky

Jsem bisexuál, ale ostatním jsem o tom nikdy neřekl. Nikdy jsem nečekal, že s tímto člověkem někdy budu mít sex. Tento příběh proběhl s jedním z mých nejlepších kamarádů. Začalo to docela nevinně. Chodíme na brigádu, která je sezónní práce. A právě sezóna končila, tak probíhala zaměstnanecká rozlučka. Právě tady jsem před 2 lety potkal mého kamaráda.

Je to normální kluk, akorát když se napije tak chytá gay choutky. Spíše ze srandy, než že by to myslel vážně, má na obě pohlaví různé sexuální narážky.

Jak postupoval večer, všichni jsme byli stále víc a víc pod vlivem alkoholu🡕 a narážky na sex nikdo nebral vážně. Najednou už bylo téměř svítání, tak jsme se rozhodli, že to ukončíme a každý půjde domů. Kamarád mi nabídl, že můžu přespat u něj doma. Řekl jsem si proč ne. Přišli jsme domů a jelikož už jsem byl dost veselý a mezi námi jsou takové věci víceméně normální, tak jsem kamarádovi projel rukou mezi nohama. V tom momentě jsem zjistil, že kamarád začíná být dost tvrdej. Už si téměř ani nepamatuju, jak jsme se k tomu dopracovali, ale za chvíli jsem měl v puse už jeho tvrdý péro. Byl to skvělej pocit. Pak jsme usoudili, že bude super, když mi ho tam šoupne. Tak vzal to mega tvrdý péro a zabořil ho do mě. Nejlepší pocit na světě. Tak jsme chvíli vydrželi a pak jsem mu navrhl, že mu vylížu anál. Vůbec neodporoval a když jsem ho chvilkama sledoval, tak si to celé asi dost užíval. Potom jsem si jeho péro vzal znovu do pusy a rozhodl jsem se ho dodělat. Vzdychal při tom docela dost, za což jsem docela rád, protože asi mu to vyhovovalo. Netrvalo to moc dlouho a zrychlil se mu dech a v tom momentě mi vystříkal celou hubu. Jelikož mi to chutnalo, celý jsem to spolykal. Tím jsme aspoň docílili toho, že mrdka nebyla úplně všude a nemuselo se to uklízet. Vybrali jsme si docela správný moment, protože asi za 5 minut domů přišel jeho spolubydlící (taky náš společný kamarád) a kdyby nás chytl přímo v akci🡕 , asi bych se hambou propadl. Mimochodem, kamarád, který mě šukal je zadaný s jednou holkou, kterou taky znám.

🕙 Přidáno 3.6.2019
📂 Kategorie: Orál, Gay, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře