Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Naše familie erotické povídky

Vyrůstal jsem s rodiči a dvěma sourozenci na malém městě. Byl jsem nejstarší sestra byla o rok mladší a brácha o dva roky méně. Měli jsme dvoupokojový byt a tak nějaké soukromí bylo nedostupné. Odmala jsme se koupali společně , máma nás umývala a mnohdy byla nahá protože jsme cákali a tak byla mnohdy jako vodník. Táta se občas také chodil koukat a mámě pomáhal nás zvládnout. Byli jsme jak z divokých vajec. Spávali jsme v jednom pokoji, rodiče v druhém. Nikdy se u nás nezavíraly dveře a tak jsme viděli rodiče nahé skoro každý den. Nikdy nám to nepřišlo divné. Když mi bylo jedenáct let tak jsem se jednou v noci šel vyčůrat. Musel jsem projít kolem pokoje rodičů a co jsem viděl mne zmrazilo. Táta ležel na mámě a šukali jako diví. Máma u toho vzdychala a já nevěděl co mám dělat. Nohy jsem měl dřevěné a oči mi málem vypadly z důlků.
Chvíli to trvalo a najednou táta klekl na koolena a začal stříkat na ležící mámu. Na chvíli si na ni zase lehnul a po chvíli se oba postavili a v tom mne uviděli. Oba se zarazili a podívali se na sebe. Máma mne zavolala a sedla si se mnou na postel. Krásně voněla neuměl jsem to k ničemu přirovnat.

Zeptala se mne, co si myslím. Řekl jsem že nevím co si mám myslet. Máma mi řekla že se s tátou milovali, nebo šoustali, mrdali, prcali. Ale dělali si dobře. Řekla mi že tak se dělají děti , že chlap se musí vystříkat do ženy a ne na břicho jak jsem to viděl. Společně jsem s nimi odešel do koupelny, kde ve světle mi máma ukázala svoje přirození, sedla si na vanu, roztáhla nohy a táta mi vysvětlil co má máma mezi nohama. Hleděl jsem a mezi nohama se mi to bouřilo. Táta mi stáhl slipy a já byl nahý jako oni. Táta mi řekl, zda si ho honím. Řekl jsem že občas se o to pokouším, ale že mi to nejde. Stoupl si mi za záda a chytil mne za péro a pomalu mi ho začal honit. Díval jsem se na mámu, na její prsa a na její dírku . Péro se mi postavilo a táta mi ho honil a honil.Za chvíli se mi stáhly koule a já poprvé stříkal a stříkal. Semeno lítalo na mámino břicho a její dírku. Usmála se na mne a řekla že o tom nesmím mluvit. Vlezli jsme společně do vany a máma nás oba umyla a pak jsem já mohl umýt mámu. Dokonce mi dovolila šáhnout mezi její nohy a na prdelku. Šli jsme spát , zůstal jsem nahý jako rodiče.

Ráno jsem vstal a šel se napít. Sestra přišla za mnou a divila se že jsem nahý. Řekl jsem jí, že spát nahý je paráda a chodit po bytě také. Sestra měla jen kalhotky a tak si je také svlékla. Měla drobnou ale pěknou postavu. Když přišli rodiče tak se na nás podívali , ale nic neříkali protože byli také nazí. Všichni jsme posnídali a protože bylo teplo, tak jsme se neoblékali a začali jsme mámě pomáhat s domácími pracemi. Když mi bylo patnáct, tak jsem často koukal jak rodiče šukají. Mámu to vzrušovalo když jsem se na ně díval a před nimi si honil péro. Stříkal jsem na oba a jim to nevadilo. Jednou v noci nás u toho nachytala sestra. Dívala se a nechápala. Máma jí vše vysvětlila jako kdysi mně a ukázala jí jak se má vzrušovat jak se má ukojit. Sestra ležela na posteli s roztaženýma nohama a táta se na ni koukal a řekl, že kdyby to nebyla jeho dcera tak by jí hned vylízal a vyšukal její kundičku. Máma mu řekla že je starý prase že by ošukal i řezníka. Asi za dva měsíce do sexu uvedli i bráchu a tak jsme byli poučeni všichni.
Každou sobotu si to naši rozdávali a my se mohli na ně dívat a dělat si dobře. Byli jsme úchylní jak jen to šlo. Táta se vystříkal mámě na břicho a já jsem potom klekl mezi její nohy a vystříkal jsem se také. Jednu sobotu máma navrhla, že bychom mohli postříkat sestru. Táta nadšeně souhlasil a položil sestru na záda, roztáhl jí co nejvíc nohy a začal si honit péro. Klečel aby byl co nejblíž, máma si klekla za něj a hladila ho po těle a po prdeli. Najednou mu roztáhla půlky , naslinila si prsty a strčila mu prst do prdele. Táta vzdych a za cvíli začal stříkat. Postříkal sestře břicho a také částečně obličej.

Potom mi řekla máma abych si já vyhonil péro a postříkal jí . Klekl jsem místo táty a honil . Máma si klekla za mne a udělala to samé jako tátovi . Zasunula mi do zadku dva prsty a já začal stříkat. Jako třetí sestru postříkal brácha. Sestra byla ulepená od semene a jak ležela tak se nad ní naklonila máma a začala jí z obličeje slízávat semeno. Dívali jsme se na ní a táta nám řekl, že některým ženám semeno chutná a rádi jej polykají. Když máma olízala sestře obličej, tak jí začala líbat a dala jí ochutnat semeno. Táta se k nim naklonil a něco mámě pošeptal do ucha. Ta jek kývla hlavou a táta se posunul ke kundičce sestry a začal ji lízat. Za pár okamžiků je přivedl k orgasmu a vůbec mu nevadilo, že lízal i naše společné semeno. Chvíli jsme ještě koukali a pak jsme šli do sprchy, kde nás máma umyla. Skoro každou sobotu jsme se ukájeli až jednou jsme se s bráchou domluvili, že budeme lízat sestře kundičku a ona nám pak vyhoní péra. Řekli jsme to našim a ti nám řekli, že na nás budou dohlížet. Večer jsme si lehli do postele rodičů a já začal hladit sestru po těle. Táta ji položil a já ji vylízal její dírku. Jednou se udělala a potom ji lízal brácha. Udělal se podruhé. Táta jen vzdych a máma mu řekla, že když jí udělá tak ať dceři vylíže dírku. Táta zalehl a lízal jí dírku . Chvíli nato jí řekl, že si má kleknout a vystrčit prdelku. Sestra to udělala a táta jí lízal obě dírky najednou. Byla v nebi. Máma se dívala o řekla nám, abychom si klekli vedle sebe. Klekla si za nás a začala nám honit péra. Bylo to parádní. Když jsme byli před výstřikem, tak si máma lehla před nás, hlavou k nám a chtěla abychom se jí vystříkali do pusy. Byli jsme nadržení a tak v mžiku jsme stříkali. Měla semeno všude, v ústech, na obličeji i ve vlasech. Ale byla spokojená.

Bylo již pozdě a tak si klekla na kolena vyšpulila na nás prdelku a táta jí začal před námi šukat. Když už byli skoro hotoví, tak jim sestra řekla že by chtěla tátovo semeno do pusy. Máma řekla že klidně, že teď už je to jedno. Táta vytáhl péro z dírky a sestra otevřela pusu. Táta zasunul péro do její pusy a chvíli na to začal stříkat. Sestra vyvalila oči a polykala. Táta vytáhl péro a máma sestru políbila a slízala zbytky semene. Šli jsme společně spát. Sestra si lehla ke mně do postele , přitulila se a společně jsme usnuli. Trvalo několik měsíců než dostala sestra antikoncepci a my s bráchou ji mohli začít šukat. Střídali jsme se na ní a rodiče šukali vedle nás. Byli jsme ujetí jak zákon káže ale bylo nám to jedno. Dnes je to víc jak dvacet let zpět a když se sejdeme se svými rodinami, tak si vždy zavzpomínáme na naše první šukací párty ve společnosti našich rodičů. Jen doufám že si to někdy společně zopakujeme.

🕙 Přidáno 22.9.2022
📂 Kategorie: Anál, Orál, Incest, Masturbace, Párty, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře

Daf (2022-09-22):
Moc pěkné, jen je škoda, že je to jen povídka.

Hary (2022-10-13):
Ja taky prcal svoji segru. Vlastne mne zacala zaucovat uz ve 14 letech. Pak to bylo pravidelně. A kdyz jsem se ozenil tak jsem ji prcal do svojich 26 let. A vubec mi to neprislo divny. Ale bez sexu jsem byt nemohl. Nasel jsem si ke sve ženě její prodavacku z obchodu. A tu jsem prcal denne nejmene dalsich 25 let. Byla hodně naruziva. Vlastne jsem ji prcal vic nez moji zenu....

Nick8321 (2022-12-05):
Nádherná poviedka a úžasná predstava

Pardubice,771208808 (2023-04-04):
Bože to je fakt super ???? přímo od malička jsem si to představoval že jsem osukal mámu a tátovi sestry a jejich dcery a PÁK JSME MUSEL VYKOUŘIT STREJDU A ALE TAKÉ TÁTU NAVÍC MNĚ OPRAVDU TVRDÉ VYMRDANÝ A JÁ JSEM SE NA PRCÁNÍ PŘIPOJIL I MÉHO PSA A SÉGRU ZAČAL MUČIT A