Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Naše poprvé a ne naposledy erotické povídky

"Cítím to úplně stejně”. Zareagovala mi na meme obrázek s plačícím mužem v autě s nápisem "pondělí ráno a já stále nejsem milionářem” který jsem to pondělní ráno sdílel na instagramu. Znali jsme se už přes patnáct let z xchatu. Jednou jsem ji měl dokonce doma u rodičů v pokojíčku a sledovali jsme film. U sledování filmu to také končilo. Bylo ji patnáct a já měl v té době jako devatenáctiletý třiatřiceti letou milenku které jsem tvrdil, ze mi je pětadvacet. Ale zpět k rozhovoru na instagramu:

"Já se vždy nemůžu v pondělí absolutně probrat” Odepsal jsem. Psali jsme si s pauzami ke kterým nás nutila práce celý den o všem možném co se nám v životech událo. Já byl singl a ona měla přítele o kterém přišla při psaní první zmínka o tom, že to s nim v posteli nestojí za nic. Moc jsem na to nereagoval. Naše psaní bylo zatím spíše jen jako když se potkají staří známí. Dostali jsme se ke psům a ona mi napsala, že má čubu na týden u mámy a že se jí stýská. Můj navrh, že se můžeme sejít a vyvenčit mé psisko ihned přijala a domluvili jsme se, že večer po práci ji vyzvednu.

Přijeli jsme k baráku kde jsem zaparkoval a šel dovnitř pro psa, dal mu obojek a vodítko a vyrazili jsme na procházku. Probírali jsme kdo se kam odstěhoval, kdo má děti a z koho se stal jakej debil. Přišla druhá zmínka o tom, že to doma v sexu stojí za hovno. "Nechce tě při prcání šle🡕 hat větvičkou borovice přes prdel?” Zahlásil jsem. "Tak něco ty borovičko” odvětila "Jak tě tohle vůbec napadlo?” "Nevím, najednou se mi objevil v hlavě text od Řezníka kde zpívá, ze se šle🡕 há větvičkou borovičky přes čůráka” vyprskl jsem. Zasmála se a já ocenil, že věděla kdo je Řezník. Došli jsme zpět k baráku, já dal psa domu a odvezl ji. Ještě večer mi psala, že děkuje za zlepšení nálady a že se po dlouhé době opět cítila dobře. Psali jsme si cely večer a a zavzpomínali na to jak u mě byla na filmu a navrhla, ze si to můžeme někdy zopakovat. "Jasně, co třeba v pátek?” Navrhl jsem. Souhlasila a s přáním dobré něco se rozloučila s tím, ze už musí jít spát.

Druhy den jsme si psali už hned od rána. Při třetí zmínce že to doma nestojí za nic(Ano, jako chlapovi mi zhruba někde tady došlo ze už bych měl nějak zareagovat.) jsem napsal: "Tak to doma nedělej” "Když já se nemám kde vyřadit” "Vydržíš do pátku?” "Budu muset. Jen nevím, jak to uděláme když jsou teď ty zákazy a člověk muže ven jen z práce do práce.” "Můžeš přespat.” "To budu muset nějak vymyslet co řeknu doma” "Máš kamarádky, ne? "No Jo, jenže kamarádky bydlí všechny poblíž, nějak to vymyslím. Těším se”

Nějak to vymyslela a v pátek večer jsem ji vyzvedával doma a v autě měl dvě lahve🡕 vina. Přijeli jsme domu, ona se posadila a já otevřel víno a nalil nám. Pustil jsem televizi ale byla jen jako kulisa. Nějakou dobu jsme si povídali najednou mě napadlo, ze přišel čas na polibek. Chytil jsem ji za bradu a otočil si ji k sobě. Podívala se na mi do oči a já se k začal přibližovat k jejím ústům. Ještě než došlo na polibek tak jsem zahlédl jak se usmála(ten úsměv si vybavuji dodnes). Ihned po prvních sekundách líbání mi došlo, že to bude skvělé. Ten pocit, který vám naplní hlavu a poté celé tělo když při polibku víte, že chemie zafungovala naprosto dokonale je něco úžasného. Přejel jsem rukou na krk a jemně silou stiskl. Zasténala a já už cítil jak se mi péro staví do pozoru. Přitáhl jsem si ji víc k sobě aby musela se musela nadzvednout a já ji mohl rukou zajet rovnou do kalhotek. Prohnula se a znovu zasténala. Rukou jsem ji zajel přímo do kalhotek a na kundičku. Byla krásně mokrá a můj prst zajel dovnitř a začal ji masírovat. Nezůstávala vůbec pozadu a hned mi také sáhla do kalhot kdy na ni okamžitě vyskočil můj už dávno připraveny čůrák. Opět se usmála když ucítila mou tvrdost v kalhotách🡕 . "Vstaň” řekla mi a já poslechl. Sundala mi kalhoty🡕 i s trenýrkami a hned ho vzala do pusy a začala kouřit. Když u toho začala sténat, vzrušovalo mne to na maximum. Po chvilce jsem dostal chuť ji také ochutnat a jemně ji odstrčil a položil na záda. Sundal jsem ji kalhoty🡕 a poté i kalhotky, na nic nečekal a hned ji ochutnal. Chutnala vážně moc dobře a já si moc užíval její vlhkost. Začala nahlas sténat a já už to nevydržel a musel jsem ji ošukat. Sundal jsem tricko nejdřív sobě a pak ji, rozepnul podprsenku a odhodil ni stranou. Začal jsem ji líbat a zároveň nasměroval svýho již maximálně tvrdého čůráka přímo do její vlhké kundicky. Pocit uspokojeni dorazil okamžitě a já ji začal naplno rychlými přírazy šukat. Okamžitě začala řvát jako děvka tak nahlas, že mé vzrušení dosáhlo ještě nad úroveň kde jsem se právě nacházel. Užívali jsme si to propojení dvou těl plynymi doušky. Po chvilce se udělala a já ji vzal za ruku a odtáhl na postel do ložnice kde jsem si ji nastavil hezky ze zadu a chytil jednou rukou vlasy a druhou rameno a prirážel nadoraz. Střídali jsme polohy a já ji střídavě lízal kundičku i zadeček a pak ji opět šukal. S krátkými pauzami jsme prošukali celou no a ač jsme se oba snažili, tak můj orgasmus tu noc prostě nepřišel narozdíl od ni která se udělala několikrát.

🕙 Přidáno 29.5.2024
📂 Kategorie: Šukání

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře