Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Naše poprvé s Petrem erotické povídky

Stalo se to na začátku roku 2017. Já i můj přítel Petr jsme již byli plnoletí a již dlouho jsme plánovali naše "poprvé". Jednou, když za mnou přijel Petr na víkend, spali jsme u mne v pokoji. Rodiče ani bratr nebyl doma, a tak jsme měli celý dům pro sebe. Když Petr přijel, začal mě líbat hned mezi dveřmi. Když už jsme se konečně dostali k nám do chodby, opřel se zády o zeď a přitiskl si mě co nejblíž k sobě. Vzal mou ruku do své ruky a přitiskl mi ji na svůj rozkrok. "Cítíš ho?"

I přes rifle jsem cítila jak mu tvrdne. Okamžitě jsem zvlhla a začala ho znovu líbat. Rukou jsem mu pomalu začala rozepínat zip u riflí. On mne držel za zadek a mačkal ho tak, až to chvílemi i bolelo. Přesunuli jsme se ke mně do pokoje a tam mi zašeptal do ucha "Já bych tě už tak šukal". Na to jsem odpověděla "Tak dělej". Hned jak jsem to dořekla, hodil mě na postel, sundal si triko a začal mi rozepínat knoflíky u bílé, průhledné košile. Košili ze mne ještě ani nesundal, a už mě začal líbat na břiše a na prsou. Chvíli mi dělal cucáky na krku a pak ze mne strhnul černou krajkovou sukni🡕 a začal mi přes kalhotky masírovat kundičku. Už jsem se ale nemohla dočkat až si toho jeho ptáka strčím do pusy, a tak jsem ho shodila na druhou stranu postele a konečně jsem mu sundala rifle a trenky. Vzala jsem si do pusy jeho neuvěřitelně velkého ptáka a začala jsem jen špičkou jazyka vyplňovat ohyby na jeho žaludu. Dívala jsem se mu do jeho krásných hnědých očí a užívala si pohled na něj. Když jsem se zaměřila na ježdení jazýčkem po jeho uzdičce, vypadalo to, že se mi co nevidět vystříká do pusinky. Potom jsem mu jazykem sjela po celé délce penisu až ke koulím a vzala si je obě do pusy. Chvíli jsem sála jeho krásný velký koule a pak jsem si až do krku zasunula celej jeho tvrdej klacek. Do ruky jsem si vzala zase koule a jemně masírovala. Když už měl všeho dost, postavil se za mne a pomalu mi ho vsouval do kundičky. Stála jsem na 4 jako pejsek a čekala, co se bude dít. Začal mi kroužit žaludem po poštěváčku a já se během chvilky poprvé udělala. Z ničeho nic do mě velmi rychle zajel. Chvilku to bolelo, ale potom už jsem si všechno jen užívala. Nejdřív mě hezky pomalu šukal, a potom začal přirážet víc a víc. Za chvíli mě nakládal tak, že mi bylo jasný že si minimálně týden nesednu. Vždy ho na chvilku vyndal a opět se mi otíral žaludem o poštěváček, protože věděl, že se mi to tak líbí.

Řekla jsem si, že nenechám všechno jen na něm, a tak jsem ho donutila si lehnout na záda a posadila jsem se na něj. Začala jsem jemně jezdit dopředu a dozadu a držela se za jeho ramena. On mě zepředu chytil za prsa a občas mi zmačknul bradavky. Za chvilku mi řekl ať se hodně předkloním a on mě chytil za zadek, pokrčil nohy a začal mě neuvěřitelnou rychlostí a sílou mrdat. Nemohla jsem přestat ječet slastí. Cítila jsem každý pohyb jeho ptáka v mé kundičce a poslouchala zvuk mlasknutí mého zadku o jeho stehna a čvachtání mé šťávičky v kundičce pokaždé když přirazil. Když jsem se udělala asi po 3., svalil mě na postel a obkročmo si na mě sednul, chytil mě za obě ruce, které mi natáhl nad hlavu a naklonil se ptákem přímo nad můj obličej. Zestříkal mi celý obličej a část prsou. To, čím se mi trefil do pusy jsem spolkla hned, a zbytek mi do pusy nastrkal prstem Petr.

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: Šukání, Orál, První sex

Hodnocení: 3/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře