Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Našel jsem ji, tak jsem ji ošukal erotické povídky

V polovině srpna jsem navštívil párty mého kamaráda. Alkohol mě tu noc moc nelákal. Místo toho jsem měl hlavu plnou krásných slečen které se motaly na večírku. Zábava byla v plném proudu a můj kamarád už byl pěkně vožralej. Přistoupil ke mě a začal mě opileckým hlasem vybízet, abych si tu našel nějakou slečnu, že mám ložnici plně k dispozici. S úsměvem jsem ho poslal pro rum a dál si užíval. "Tak jo lidi.." ozval se hlas Martina asi po deseti minutách.

"Zahrajeme si na schovávanou." na dotaz kdo bude pikat zadýchaně odpověděl a ukázal na mě. Horší zábavu vymyslet nemohl. Když všichni zmizeli vydal jsem se pomalu po schodech nahoru první jsem nakoukl do koupelny, ale to jsem neměl dělat, protože jsem tam narazil na Martina jak tvrdě šuká nějakou blondýnu.

Klacek se mi okamžitě postavil. Vycouval jsem z koupelny než si mě ti dva stačili všimnout a zaběhl rovnou do protějších dveří. Jak jsem později zjistil, byla to ložnice. Z pod postele se ozval opilecký dívčí smích. Nakoukl jsem pod postel a vytáhl malou krásnou blonďatou holčinu. "Našel jsi mě.." usmála se. Jmenovala se Daniela a bylo jí 17. Chtěla mě obejít a vyjít ven ale já jí v tom zabránil. Přiskočil jsem ke dveřím, zamkl a klíč hodil na druhou stranu pokoje. Znejistěla. Všiml jsem si, jak se jí klepal hlas když řekla - "Co to má znamenat?" "Myslím, že dobře víš, co to má znamenat.." řekl jsem a jemně ji chytil za boky. Chtěla se odtáhnout, ale držel jsem ji pevně. Pomalu jsem rukou vyjel nahoru a pak zase dolů, ale zastavil jsem se až na jejím zadku.V tu chvíli mi dala pěstí. Byl jsem vzteky bez sebe. "Tak fajn ty kurvo, chtěl jsem to udělat po dobrým, ale ty si to jinak nezasloužíš. Začal jsem ji rozepínat košili🡕 , ale pak jsem prostě jen škubl látkou a knoflíky samy poslušně odletěly na zem. Stáhl jsem z ní kraťasy🡕 a posadil ji na postel. Snažila se bránit, ale neměla sílu. Roztáhl jsem jí nohy a dráždil ji jen tak přes kalhotky. Pak jsem jí je stáhl a zabořil jazyk do její vlhký kundy. Po chvilce se sama začala pohybovat po mém obličeji, ale když jsem si začal rozepínat kalhoty🡕 hned se zase sápala po dveřích. Svlékl jsem se do naha a chytl ji za prdelku. Přitahl jsem si ji a drsně ho do ní ze zadu vrazil. Vykřikla ale povolila. Znovu jsem ji hodil na postel a tvrdě šukal.

Vzdychala a křičela, ale já na ni nebral ohledy. Když už mi v kládě začalo cukat, rychle jsem ho vytáhl a vrazil jí ho do prdele. Strašně zařvala a začala brečet. Trochu pomaleji jsem jí ho tam strčil až po koule a nechal jí tam týct sperma. Když už jsem ji dost potrápil vytáhl jsem ho a chytl ji za vlasy. "Teď mi vykouříš jako hodná kurvička." když se k tomu neměla dodal jsem - "Ale no tak kočičko.. Teď jsem ho z tebe vytáhnul.." Neochotně se pustila do kouření. Když jsem dosáhl orgasmu nastříkal jsem jí to všecko na kozy a pak jí líbal. Po chvíli se ozvalo klepání na dveře. Rachle jsme se oblékli a já jí dal jasně na srozuměnou, že jestli někomu cekne, tak to s ní nedopadne dobře. Asi týden po večírku se u mě zastavila. "Víš Honzo.. Ještě nikdy jsem nebyla tak nadržená jako po sexu s tebou.. Myslíš že bychom si to mohli někdy zopakovat?" líbilo se jí dělat mi kurvu a ještě teď spolu šukáme. Nejen na Martinových večírkách.

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Anál, Znásilnění, Párty

Hodnocení: 1/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře