Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Návrat z dovolené erotické povídky

Po osmi letech manželství se mi spolu s mým manželem Petrem podařilo zrealizovat již dlouho vysněnou dovolenou u moře. Děti byly ještě dost malé a tak jsme nechtěli riskovat, že by se jim po cestě a nebo při pobytu něco stalo. Věděli jsme, že je spolehlivě týden pohlídá babička, kterou neše děti zbožňovaly.

Už při balení kufrů jsem cítila tu atmosféru něčeho neznámého, něčeho, co nás čeká a moc jsem se těšila na krásné pláže a slunečné počasí. Hlavně jsem si dala záležet na výběru oblečení, protože jsem chtěla, aby moje štíhlá a stále pevná postava vynikla. Do toho mi můj manžel nikdy nekecá, protože ví, že mi sluší téměř všechno. Kufry a všechny potřebné věci byly sbaleny a teď už jen jednou se vyspat a hurá do Španělska.

Celý týden jsme si opravdu užívali všeho, co tato země nabízí a i počasí nemohlo být krásnější, takže jistě chápete, že se nám domů ani moc nechtělo. Ale nezbylo než se připravit na návrat a včas se dostavit na letiště. Vše probíhalo normálně, ale to jsme ještě netušili, jaký šokující zážitek nás brzy čeká, hlavně mě. Všichni cestující procházeli kontrolou pasů a zda nepřevážejí něco zakázaného, až vyšla řada na nás. Byla jsem klidná, protože jsem věděla, že nic takového nevezeme a pasy máme také v pořádku. První prošel kontrolou Petr a pak sem šla na řadu já. Náhle si mě muž v uniformě začal tak nějak mrazivě a nepříjemně prohlížet. Nevěděla jsem, co se děje, ale vzápětí mě onen policista požádal, ať jdu za ním. Petr celou situaci viděl a jen zděšeně koukal, co se děje a nezmohl se vůbec na nic. Policajt mě zavedl do místnosti, kde byli další tři jeho kolegové. Lámanou angličtinou jsem se zeptala, co se děje a bylo mi sděleno, že mají podezření, že u sebe převážím drogy. Nejprve kompletně prohledali moje zavazadlo a pak jsem šla na řadu já. Takovéhle intimní prohlídky by měla provádět žena, ale tady jsem žádnou neviděla. Poléval mě studený pot i přesto, že v místnosti bylo na padnutí. Jeden muž ke mně přistoupil a začal mě přes šaty🡕 osahávat, zda u sebe nic nemám a dokonce mi rukou sáhl i mezi nohy. Já se lekla a dokonce do policisty strčila. Viděla jsem, že se dost naštval a já rázem pochopila, že jsem to neměla dělat. Chytl mě za ruku a poručil, abych se svlékla, že prohlídka ještě neskončila. Svlékla jsem si rychle šaty🡕 a zůstala jen v miniaturním spodním prádle. Náhle na mě křikl, že musí dolů úplně všechno. S třesoucími koleny jsem tak učinila a zůstala před čtyřmi chlapy úplně nahá. Poručili mi, abych si lehla na záda na lehátko🡕 , které bylo v rohu místnosti a hned mě k němu vedli. Tam mě dva z nich chytli za nohy a přitáhli mi je až k prsům, takže moje kundička trčela přímo proti nim. Jeden se hned chopil iniciativy, nasadil si gumovou rukavici a začal se mi hrabat v kundičce. Trvalo to šíleně dlouho, neustále mi jí rozevíral a postupně do mě strkal všechny prsty a nakonec celou ruku. Myslela jsem, že mi jí roztrhne a bylo mi jasné, že se v tom přímo vyžívá. Po nějaké době ze mě ruku vyndal a řekl mi, ať si kleknu na čtyři a vystrčím prdelku.

Myslela jsem, že to asi nepřežiju, ta hrozná potupa a očekávání, co na mě ještě chystají. Jeden mě chytnul za pedelku, roztahoval mi půlky od sebe, jak jen to nejvíc šlo a další mi nějakým krémem namazal řitní otvor a mned do mě dost nešetrně strkal prsty. Prvně jeden, pak dva a nakonec mi chtěl do prdelky strčit celé zápěstí, ale to se mu nepodařilo a navíc jsem dost řvala bolestí. Na chvíli mě přestali prstovat, ale vzápětí jsem ucítila na řitním otvoru něco studeného a já pochopila, že je to gynekologické zrcátko. To mi přeci nemůžou narvat do zadku, ale mýlila jsem se. Zrcátko mi zasunuli do prdelky a roztáhli a já myslela, že bude po mě. Pak mi baterkou svítili do zadku a snad 5 minut se mi tam koukali. Viděli na mě, že už toho mám asi dost a že větší trápení už bych asi nevydržela a tak ze mě nástroj vyndali a nechali mě chvíli být. Jeden z policajtů mi sdělil, že mají podezření, že převážím nějaké drogy ve svých útrobách, třeba v zažívacím traktu a když budou chtít, tak si mě tu můžou nechat tak dlouho, dokud ze mě všechno nevyjde a nebo, když budu poslušná, tak mě za pár minut pustí. Bylo mi jedno, co se mnou bude, hlavně už jsem chtěla být u svého manžela, sednout do letadla a rychle domů. Tak jsem souhlasila a správně tušila, že si chtějí užít. Všichni se si svlékli kalhoty🡕 a postupně a potupně si mě brali na všechny způsoby. Neustále jsem měla čuráky v kundičce, prdelce i v puse a na chvíli jsem pocítila, že se mi to líbí, ale už jsem chtěla být odsud pryč. Snad víc než půl hodiny trvalo, než do mě vystříkali všechno semeno, dva z nich jsem spolykala a dva mi naplnili kundičku a zadeček. Pak po mě hodili oblečení, já se rychle oblékla a konečně mohla zmizet.

Celá ubrečená jsem v letištní hale našla strachy bledého Petra a honem na poslední chvíli nasedli do letadla. Celou dobu jsem mlčela, ale viděla jsem na Petrovi, že tuší, čím jsem si prošla. Celou cestu jsem si v sobě vezla jejich nadílku semene a až doma jsem ze sebe všechno umyla.

Zážitek to byl děsný, ale nejsem z cukru a tak jsem všechno bez dalších následků přežila. Jít si někam ztěžovat asi nemělo cenu a já jen pro tu ostudu o tom už nechtěla ani slyšet.

🕙 Přidáno 3.6.2019
📂 Kategorie: Anál, Znásilnění

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře