Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Nečekaná trojka erotické povídky

Bydlím v bytě se spolubydlící, moji dobrou kamarádkou. A občas, když nikdo z nás nikoho nemá, tak si sexuálně vypomůžeme. Bez sexu to přece nejde, už jsme toho spolu zažili hodně. Jednou odpoledne koukáme na telku a ona z ničeho nic navrhne že by si se mnou chtěla pohrát, prý že už dlouho nedržela v ruce žádný péro. V telce stejně nic moc nebylo, tak jsem souhlasil a ptám se jí, jaké má představy.

Říká, že si mě přiváže a bude si hrát jen ona, vůbec mi to nevadí a říkám jí, že si může dělat co chce, co ji jen napadne. Tak jdeme k posteli, já se svléknu do naha, lehnu si na záda a ona mě začne celkem pevně přivazovat. Ruce mám roztažené u čela postele a obě nohy k sobě a ještě k posteli a nakonec mi dá do pusy roubík. Nemůžu se ani hnout a vzrušeně čekám co se bude dít, co má asi v plánu. Moje vztyčené péro už čeká na nějaký ten dotyk, ale marně. V tom mi řekne, " dneska budeš jen můj doplněk" a odejde ke vchodovým dveřím, já jen slyším jak, zve někoho dál, v tom mi můj penis zvadne a s hrůzou čekám, kdo to je. Když přijdou do ložnice, tak vidím cizího chlapa jak na mě kouká a ona mu říká " toho si nevšímej, to je jen moje pomůcka". Jemu to vůbec nevadí, protože si rozepne kalhoty🡕 a vytáhne svoje pořádné péro, ona si klekne před něho, nasliní špičku penisu a začne po ní jemně kroužit prstem, podívá se na mě a říka " tohle máš rád co? Ale dneska máš smůlu". tak si říkám, na co tam vůbec jsem. Zatím jen koukám, jak se věnuje tomu borcovi. Po chvilce dráždění jeho penisu se svlékne a klekne si nade mě na všechny čtyři a přitom se na mě usmívá. Já už čekám že se něco bude dít, ale zase nic. Jen si nechá lízat obě své dírky a mě tím jenom dráždí. Když už je dostatečně mokrá, tak mu přikáže, ať jí ho pěkně vrazí do kundičky a pořádně ji vymrdá. Ona při tom začne hlasitě sténat a to mě tak vzruší, že mi můj penis pořádně ztvrdne, podívá se na mě a říka "už jsi připravený mě dráždit?" Otočí se k tomu borcovi a na mě vystrčí zadeček a pomalu si nasedne na moje péro a nehnutě sedí.

Při tom si vezme jeho péro do pusy a z hluboka mu ho kouří, ale na mě sedí pořád nehnutě, tak si říkám aspoň něco. Po chvilce ze mě vstane a vystrčí zadeček na něj a řekne mu ať jí protáhne taky análek. Ten vůbec neváhá a hned do ní začne vnikat, nejprve pomalu, ale jakmile se jí dírka roztáhne, tak ji začne tvrdě projíždět, a já opět nic. Ale po chvilce je jí to málo a chce mít zaplněné obě dírky, tak si zase lehne na mě a vsune si můj penis do své mokré pičky a zase nehnutě leží a čeká až jí vrazí své péro do zadku. Ten jí začne zase tvrdě mrdat a ona se na mě pohupuje a konečně z toho mám aspoň něco. Najednou začne hlasitě křičet a přichází mohutný orgasmus. Otočí se opět k němu a kouří mu ocas tak dlouho, dokud jí všechno sperma nenastříká do pusy. Když je hotovo, tak se oba obléknou a jde ho vyprovodit. Potom přijde ke mě a říká " neboj o tebe se taky postarám" a úplně stejně mi ho vykouří až do úplného konce. Takže spolykala dvě dávky spermatu. Nakonec mě odváže a jdeme si sednout zase k telce. A koukáme na film jakoby nic. Jooo spolubydlící, jsem zvědavý co si vymyslí příště.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Anál, Orál, Grupáč, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře