Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Neposlušná ženuška erotické povídky

V té době jsme spolu byli již dva roky. Minulý měsíc jsem se dozvěděl že mě podváděla s mým nejlepším přítelem, Alexem. Neřekl jsem jí že o tom vím a mezitím plánoval pomstu... Měla sex ráda ale některé věci mi nikdy nedovolila. Udělat se do úst, análek, sex ve třech a jiné radosti. Věděl jsem že je trochu dominantní a že by chtěla hru na otroka a jeho paní. Když ten večer přišla domů našla na stole vzkaz jsem tvým sluhou, můžeš si se mnou dělat co chceš.

Našla mě jak na ni čekám v posteli, ruce připoutané k pelesti postele se zavázanýma očima. Samozřejmě jsem neviděl její reakci ale myslím že jí to hodně překvapilo.

Věděl jsem že tam je ale dávala si na čas. Zašla se osprchovat, pak přišla do ložnice a nic se nedělo, asi se na mě jen tak dívala. Vzrušil jsem se. Slyšel jsem jak se ke mně přibližuje. Tak co ty pracante řekla a silně mi zatahala za obě bradavky budeš dnes poslouchat svou paní. Ano paní odpověděl jsem a čekal. Zničehonic si obkročmo sedla na mou hlavu čelem ke mě. Začal jsem jí divoce lízat a cítil jak mi její šťávičky stékají po obličeji. Začla přirážet naproti mému jazyku, jezdila nahoru a dolu svou pičkou po mém obličeji až jsem ho měl celý mokrý. Věděl jsem že za to na ní jde. V tom momentě se veře do ložnice se rozletěly a dovnitř se nahrnula čtveřice hromotluků, mezi nimi i můj nejlepší přítel. Beze slova ji ze mě hrubě shodili a připravenými pouty ji připoutali k posteli. Nohy ji přivázali k nábytku tak že je měla doširoka roztažené. Konečně mi uvolnili ruce a sundali šátek🡕 z očí. Co vám tak dlouho trvalo? ptám se Ále, chtěli jsme přece ať je trochu nažhavená ne? odpověděl Alex Co s tou čubkou uděláme teď? ozval se jeden mých kamarádů? V některých zemích by ji za cizoložnictví čekal trest smrti ale tady jí to projde mnohem hladčeji. Odpověděl jsem. Nejdřív se začala kroutit a všemožně se snažila osvobodit ale nikam to nevedlo. Věděla že křičet nemá smysl protože bydlíme sami. Byl to její nápad přestěhovat se daleko od lidí, a byl to dobrý nápad. Poté začala prosit ať ji pustíme ale nemělo to sebemenší úspěch. Díval jsem se na ní. Byla velice pěkná. Měla černé vlasy asi po lopatky, štíhlou sportovní postavu, trojky prsa s malými bradavkami, dole byla vyholená až na malou čárečku zastřižených chloupků. Jak jsem ji pozoroval hned se mi postavil. Teď budeš dělat co ti řekneme a pokud se nám to bude líbit možná se ti nic nestané. Jasné ty kurvo?! Promiň, já tě nechtěla podvádět, odpusť mi to prosím. Ignoroval jsem její prosby a vrazil jí svoji kládu až do krku, chvíli jsem jí tam nechal zaraženou a pak ji vyndal aby se mohla nadechnout. Zakuckala se a než se stačila vzpamatovat už ji tam měla znova a ještě hloub. Moji kamarádi na nic nečekali a začli se věnovat její pičce a kozám. Jeden jí ho tam vrazil až vyjekla překvapením a možná i bolestí a začal tvrdě přirážet. Ostatní se věnovali bravkám a poštěváčku. Tahle pozice kdy ležela na zádech s přivázanýma rukama i nohama však byla celkem nepohodlná. Nasadil jsem jí kovový obojek s vodítkem a rozvázal jí ruce i nohy. Převrátili jsme ji na všechny čtyři. Alex si lehl pod ní a netlačil ji na svůj kůl. Petr jí ho narval do pusy a na mě zbýval jen jediný otvor. Těšíš se až ti ho tam narvu děvko? To jsi přece vždycky chtěla? Zpetal jsem se jí i když jsem znal správnou odpověď. Na nic jsem nečekal.

Dřepl jsem si nad ní, přiložil žalud k ústí jejích zadečku. Hned jak to ucítila tak sebou škubla. Zatáhl jsem za obojek který jsem pevně svíral a vrazil jí ho tam na jeden příraz až po koule. Pokoj naplnil výkřik bolesti a vzrušení. Nemohla sténat dlouho. Ústa ji opět zaplnil jeden z dvou klacků teré měla před obličejem. Všichni jsme divoce přiráželi a ovládali ji jako loutku. Pokoj naplňovaly její steny ozivající se z přeplněné pusy. Měnili jsme pozice jednu za druhou, Všichni se vystřídali několikrát ve všech dírkách. První se udělal Marek. Pěkně jí postříkal celý obličej až ji sperma stékalo na prsa. Musela semeno utřít svýma rukama které si pak do sucha olízala. My zbylí jsme ještě pokračovali v šukání. Petr ležel na zádech a ona rozkočená seděla na jeho obřím mužství čelem ke mně. Tvrdě ji šukal kundu zatímco kouřila Alexovi Přistoupil jsem k nim a zasunul ho do pičky spolu s Petrovým nástrojem. Vypadala že brzo omdlí, měla slzy na krajíčku ale to Alexovi bylo jedno. Přirážel do její pusy jako o závod. Zbylou rukou honila péro Honzovi. líbí se ti to ty couro? zeptal jsem se Tohle jsi přece chtěla Divoce jseme ji roztahovali její pičku svými ptáky a já cítil že to na mě přichází. I ostatní vypadali že mají na krajíčku. Přikázali jsem jí ať si klekne na čtyři. Postupně jsem jí všichni mrdali do zadečku a vystříkali se do ní. Když jsme byli hotoví Honza donesl z kuchyně půllitrovou sklenici. Musela si nad ni kleknout a všecho sperma ze zadečku vytlačit do sklenice.

Pomalu to z ní vytékala a musím Vám říct že toho bylo opravdu hodně. Když už vypadalo že je to všechno přiložil jsem ji sklenici k ústům a donutil jí vypít naše semeno. Koutky jí vytékalo a po bradě stékalo na velké a pevné prsa. Nakonec jsem si od ní nechali do čista vykouřit. Přivázali jsme ji k posteli a těšili se na další zábavu. Mimochodem díky řekl jsem Alexovi věděl jsem že jsi kámoš. Není zač, měls to u mě. Vzpomínáš? Ale o tom zase někdy jindy.

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Anál, Orál, Grupáč, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře