Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Neslušná rodinka erotické povídky

Vrátila jsem se domů s nákupem a koupeným obědem. Žiju sama s taťkou a mím o rok starším bráškou. Je mi 17. Položila jsem tašky na stůl a zavolala na bráchu, ať se jde najíst. Neodpovídal, tak jsem dostala strach a za chvíli jsem byla u jeho pokoje. Zaváhala jsem. "Pavle??" zeptala jsem se, ale nic se neozývalo. Sáhla jsem tedy na kliku a rychle otevřela dveře. Bráška stál u okna a honil si.

Kůžičku jemně, ale zároveň rychle přetahoval přes žalud. Nevěděla jsem, co říct tak jsem jen koukala na Pavla s vykulenýma očima. Byl úplně mimo a v uších měl sluchátka. Nevšimnul si mně.

Ucítila jsem tam dole svrbění a dráždivý pocit. Ručkou jsem si zajela pod kalhotky a rukou si sáhla na klitoris. Úlevou a vzrušením jsem zavzdychala a moje přítomnost byla odhalena. Brácha na mě koukal se svým vztyčeným ptákem v ruce. Okamžitě jsem zrudla. Rychle jsem vytáhla ruku z kalhotek. "Na stole je oběd" řekla jsem a spolkla knedlík v krku. Bráška se ke mně přiblížil i se svým 20 centimetrovým ptákem. Vzal mě za hlavu a donutil mě si kleknout. Jeho vzrušený pták se tyčil a jeho špičku jsem měla blízko u rtů. "Kuř!" nařídil mi bráška a já si ochotně strčila jeho kamaráda do pusy. Olízla jsem špičku a poté celou jeho délku. "Aaaaa.." zavzdychal Pavel, vzal mou hlavu do ruky a začal sám přirážet. Chvilkami se mi zved žaludek, jak jsem ho měla hluboko, ale vydržela jsem to. Pavel se do mě udělal, jenže semena bylo tolik, že jsem ho měla na obličeji, ve svých vlasech, i na krku a oblečení. Poslušně jsem všechno mlíčko slízala. Vstala jsem a Pavel ze mě strhal všechno oblečení. Stála jsem před ním nahá, s vyholenou mušličkou a kulatými kozičkami tak akorát do ruky. Položil mě na postel a krk obsypával polibky.

Potom si začal hrát jazykem s mými bradavky a já slastně vzdychala. Šel níž až k mé mušličce a olízl mi stydké pysky. Zavyla jsem vzrušením a on mi dráždil klitoris jazykem. Zakřičela jsem slastí a přirazila jeho obličej blíž k mé mušličce. Nakonec jsem se mu udělala do obličeje a on všechno poslušně spapal. "B..bráško.." zasténala jsem. On si mě obrátil tak, že jsem na něm seděla a on ležel. "Neměli by jsme.." "To bude dobrý Adri" usmál se na mně a já nejistě přikývla. Nasměrovala jsem jeho penis k mé pičce a přirazila. Oba dva jsme vykřikli slastí. "Bráško.. Bráško.." začala jsem křičet jak pominutá a ještě rychleji dosedávala. "Byla jsem moc moc zlá.. Potrestej mě..!" začla jsem křičet a oba dva jsme vzdychali. "Tvoje sestřička byla hodně zlá!!!" zakřičela jsem naposledy a oba dva jsme se navzájem udělali. Vyčerpaně jsme leželi na posteli a toho dne jsme spolu prožili orgazmus ještě 4 krát.

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Šukání, Orál, Incest

Hodnocení: 3/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře