Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Nevěra jako lék na nespavost erotické povídky

Leoš se potichu posadil, spustil nohy z postele a tiše odešel z ložnice. Manželka zhluboka oddychovala a jeho odchod nezaznamenala. Půl druhé ráno. Šel si lehnout v deset, ale až doteď se převaloval a jestli za tu dobu prospal slabou půlhodinku, je to moc.

Leoš trpí nespavostí. Před půl rokem se přestěhovali do nového domu a tehdy to začalo. Nejprve to připisoval novému prostředí, potom vyměnili matraci🡕 za tvrdší, pak se snažil chodit spát už v osm. Nic nezabíralo.

Vyzkoušel všechny možné babské rady na nespavost. Nepil nic s kofeinem dlouho před spaním, alkoholu🡕 se nedotkl, jak je rok dlouhý, pečlivě zatemnil jediné okno v ložnici, do postele chodil jen spát, nečetl v ní, nekoukal do mobilu, jen se tu občas pomiloval se svou ženou. Poslední měsíce vůbec nevečeřel. Ale taky vyzkoušel bylinky – třezalku, meduňku, kozlík už nemohl ani cítit, ženšen dokonce ani vidět. Zelený čaj s medem nezabíral, ovečky počítal jen jednou a po třísté první to vzdal, v ponožkách mu pod dekou🡕 bylo horko, takže je vzteky sundal a zahodil pod postel, po teplém mléku se skoro pozvracel. Nic nezabíralo.

Začal chodit spát až kolem půlnoci, ale výsledek byl stejný. Tabletky s melatoninem mohl zobat po desítkách a pořád ne a ne usnout. Horká sprcha měla stejný účinek jako horká koupel – žádný.

Leoš začínal pomalinku propadat zoufalství. Během noci občas spal, ale často se budil a pak dlouho zíral do stropu. Občas vstal a šel koukat na televizi, ale ani to nezabíralo. Před spaním chodil na dlouhé procházky, někdy si šel zaběhat nebo zajezdit na kole. Dokonce vyzkoušeli s manželkou divoký sex před spaním. Milovali se přes hodinu, manželka po sexu do pěti minut spala jako zabitá, ale Leoš, ač byl fyzicky úplně vyřízený, tu noc téměř nezabral.

Vyzkoušel i sexuální půst, ale to po dvou týdnech zrušila Lucie, protože už byla pořádně nadržená. Zkoušel jít spát do jiné místnosti. Dvakrát přestěhovali postel na jiné místo v ložnici a pak ji zase vrátili zpět. Nic nezabíralo.

Leoš sedí na gauči v obýváku a přemýšlí, o čem mu vyprávěl kamarád Pepa, když se v hospodě opil a začal vyprávět své příhody s manželkou Věrou, o něž Leoš nestál, ale přesto byl nucen si je vyslechnout.

"Nevěřil bys tomu, ale moje stará má milence," rozhazuje rukama Pepa. "Myslel jsem si, jak mě to bude srát, ale je to úplně navopak." Leoš poslouchá jen napůl ucha, cucá pivo, Pepa už stihl tři a k tomu pět rumů. "Jak naopak?" zeptá se jen tak ze setrvačnosti, aby řeč nestála. "Všechno ze mě spadlo, jsem klidnej, vyrovnanej, nic doma neřešim, Věra se se mnou nehádá, za nic mi nenadává a spim, jako by mě do vody hodili."

Leoš pořád poslouchá bez zájmu, ale poslední věta ho najednou probere k životu: "Co jsi říkal o tom spaní?" "Co?" nechápe teď Pepa. "No, že spíš, jako by tě do vody hodili," připomene mu Leoš. "Jó, dyť to řikam, že teď spim jako mimino," pokyvuje hlavou Pepa. "A myslíš, že je to tou nevěrou?" vyzvídá Leoš. "Stoprocentně, dam za to ruku do vohně."

Leoš si vybavuje historky, které až dosud slyšel o Pepovi a Věře. Dalo by se to shrnout, že mají doma Itálii. Teda měli. Podle Pepy je to teď ráj na zemi. Leoš mu to nevěří a zbytek večera se ho snaží přesvědčit, že to je kravina.

Teď sedí na gauči, má puštěnou televizi, ztlumený zvuk, aby nevzbudil Lucii, a kouká na NHL. Vzpomněl si na rozhovor s Pepou a hlavně tu část o klidném spaní. Přemýšlí, jestli na tom přece jen něco nebude. On a Lucka mají naopak manželství klidné, vyrovnané a šťastné. Jediné, co mu chybí, je spánek. Dostatek spánku. Poslední měsíc už nezkouší nic, jen v noci nespí, kouká na televizi nebo do počítače. Lucie se ho už ani ráno neptá, jestli spal, kruhy pod jeho očima mluví za vše.

Celý den o tom přemýšlel a nakonec dospěl k závěru, že to na Lucii prostě vybalí jako hotovou věc. U večeře, když dojí, tedy rovnou spustí: "Zlato, už jsem na svou nespavost vyzkoušel prak🡕 ticky všechno, a tak se odhodlám k zoufalé věci. Potřebuju, abys mě podvedla." Lucka vyvalí oči, pak polkne a zeptá se: "Můžeš mi vysvětlit, jak bude moje nevěra souviset s tvou nespavostí?" "Asi nijak, ale u kámoše to funguje." "To je přece absolutní blbost," protestuje Lucie. "Možná je, ale dokud to nevyzkoušíme, tak to nemůžeme vědět," trvá si na svém Leoš. "Tak na to zapomeň," ukončí konverzaci manželka a rázně odejde z domu na zahradu.

Dalších čtrnáct dnů probděl Leoš noci prak🡕 ticky nonstop. V práci mu padala hlava, ploužil se jako mátoha a hlavně byl absolutně nesnesitelný. Na všechno reagoval podrážděně a neustále se s někým hádal.

Zhruba po třech týdnech dojde Lucce trpělivost. Ráno u snídaně sdělí Leošovi: "Dobře, chtěl jsi to, máš to mít. V sobotu jsem si domluvila rande s kolegou z práce." Leošovi, který si automaticky míchá kávu🡕 , dojde až po chvíli, co mu manželka říká. Poslední dobou s ním už občas nemluvila, a tak ho ta rázná slova trochu překvapí. "Cože? Fakt? Nekecej?" "Nekecam, ale pak mi nenadávej, až tady budeš dál bloumat po nocích." "Nebudu," přísahá Leoš a odchází do práce jako vyměněný. I přes zřejmou nevyspalost je najednou milý, zábavný a všechno ho baví.

"Stačí, když mi pošleš fotky nebo video, víc nepotřebuju," instruuje v sobotu svou ženu, která se chystá na schůzku s milencem. Strašně jí to sluší, ale Leoš ke svému překvapení nežárlí, naopak, je pyšný, že má tak krásnou ženu. Dá jí pusu na rozloučenou a Lucka nastupuje do objednaného taxíku. Leoš nechtěl vědět, kdo je ten její kolega ani kde se schůzka uskuteční. Uvelebí se v křesle a sleduje v televizi fotbal.

Asi za tři hodiny pípne Leošovi mobil. Rozechvělýma rukama otevře zprávu. Na fotografii se na něj usmívá Lucie jen v podprsence a kalhotkách. Prohlíží si manželku a cítí, že se mu postavil pták. Vzápětí mu přistane další fotka, na níž je Lucka nahá a na části je vidět ztopořené péro, které někdo drží v ruce.

Na třetí fotce je manželka s pořádným klackem v puse. Leoš byl naposledy takhle vzrušený, když s klukama tajně sledovali tátovu pornokazetu.

Asi za deset minut pípne mobil znovu a Leoš otevírá video. Na něm to někdo dělá Lucce zezadu, ta křičí vzrušením a heká ostošest. Hází hlavou ze strany na stranu a evidentně si to užívá. Trvá to necelou minutku, ale Leoš se u toho skoro udělá. Potom jde do sprchy a načatou práci dokončí.

Lucie dorazí domů krátce po půlnoci, svlékne se, dá si horkou koupel a pak jde potichu do ložnice. Když se blíží k pootevřeným dveřím, uslyší Leošovo chrápání. Úplně zapomněla, jak to zní, když manžel hluboce spí. Lehne si vedle něj a za moment usne taky. Tu noc chrní oba až do rána...

🕙 Přidáno 14.6.2024
📂 Kategorie: Nevěra

Hodnocení: 3/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře

Dolcevita (2024-06-15):
Jako erotická povídka to za nic nestojí. Prvních asi 80% je na usnutí, a když konečně začne děj, je hned už zase konec. Ale jako myšlenka to je super!