Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Nezapomenutelné poprvé erotické povídky

Bylo to pár let nazpět, naše první zkušenost, kdy má přítelkyně, nyní má žena ukázala co jí láká a jak otevřený vztah můžeme mít. Aby byl příběh úplný doplním, že má nynější žena měla před 5 ti lety krásných 22 let.

Jmenuje se Klárka a i nyní si drží velice krásnou postavu. Je to ten typ ženy, který ví jak se obléknout a co dokážou udělat červené lodičky na jehlách s chlapem a jeho myšlenkama.

Na její drobounkou blonďatou postavu s necelýma 50kg má až neuvěřitelně krásná prsa, která tvarem připomínající dvě větší plné a pevné hruštičky, které se dmou nahoru.Prostě povedené troječky.

Jsou to taková ty prsa u kterých není třeba brát podprsenku protože trčí k nebi. Její špičky menších bradavek směřují také vzhůru a po pěkném poškádlení umějí krásně ztvrdnout a vyrůst. Toho si i Klárka byla vědoma a ráda chodila bez ni a prsama provokovala nejen mě. Její postavičku doplňuje malinký zadeček s krásně vyholenou růžovou pičkou s proužkem.Prostě na její postavě si ten nahoře opravdu vyhrál a Klárka to už jen dotáhla k dokonalosti pravidelným cvičením a baletem co provozovala od útlého věku.Kamarádi ji přezdívaly lolitka. Neuběhly ani dva roky našeho vztahu, kdy mě poodkryla více svých představ. Měla dlouhodobou kamarádku z Východních Čech, kterou již znala od střední školy. Já jsem tenkrát ještě Zuzku neznal, ale to se mělo změnit. Klárka naplánovala víkend se Zuzkou a přišla s návrhem, že můžeme jet společně nakupovat do Prahy a že bych holkám mohl dělat garde. Bylo to pár měsíců potom co se Zuzka rozešla se svým přítelem a Klárka jí chtěla podpořit a zvednout náladu. Nápad s nákupem mě moc nenadchl, ale proč nepoznat někoho nového.

Ráno Zuzka přijela a já se jen nestačil divit jak živá holka to je. Z očí jí koukali čertíci a rozhodně nevypadala jako někdo, kdo je po rozchodu. Byla to brunetka s velice pěknou vyšší postavou. I sám při svých 180 cm to byl pro mě nezvyk jí koukat přímo do očí.Co mě ale imponovalo nejvíce byli nádherně dlouhé nohy, které prokukovali v delší sukni🡕 přes pekelně vysoký rozparek.V protisvětle bylo vidět že mezi nohy má u buchtičky mezírku jak měla hubená stehna. Prsa měla tak akorát a při chůzi se krásně pohupovala a při šikovném předpoklonu měl člověk chuť je jen přes blůzku vyndat a polaskat. Myslím, že vahou nebyla moc daleko od mé Klárky a vypadala jak její vyšší sestra s hnědou dlouhou hřívou. Klárka ten den v garderobě nezaostávala a vyzbrojená krátkou sukní se skotským vzorem doplnila bílýma punčoškama. Jako student jsem si krásné slečny posadil do maličkého Fiata Punto a vyráželo se směr Praha🡕 . Už to byl pro mě zážitek, protože obě seděli vzadu a stále si něco špitaly. Myslím, že ten den prostřední zrcátko v autě plnilo jiný účel. Sjížděl jsem je obě pohledem a cesta velice rychle utíkala. Nedej bože, aby si přáli někde zastavit. Notnou chvíli bych nemohl kvůli velké bouli v riflích vystoupit.Nákup probíhal pro chlapa velice stan🡕 dardně.Ten den jsem byl otrokem nákupních tašek. Špitání holek nepřestávalo a poznal jsem, že můj znuděný obličej chtějí holky něčím rozveselit.

Začalo to tím, že při zkoušení oblečení nechodily do kabinek zvlášť, ale společně. A já byl ten co vždy měl přinést jinou velikost již tak titěrné velikosti S...(v té době jsem objevil, že je něco jako XS). Hra mě ale začala bavit, vždy se našla chvilka vidět mezírkou ve zkušební kabince jednu nebo druhou jak se převlíkají. Nejlepší bylo vidět, že podobou štíhlých postav si mohli měnit topy již v kabince. Došlo mě, že se slečny znají velice dobře a stud mají za sebou. Zuzka se vždy šibalsky na mě usmála, když mě podávala oblečení a druhou rukou si zakrývala prsa...Ten den to byla vizuální rozehřívačka a já chodil zpět k regálům, jak poslušný noshled a nosil další věci. O mých kalhotech🡕 nemluvě, kde mě ten můj kolík poslintal nadrženou prejekulační šťávou. Holky byli spokojené a já obalen dalšíma taškama s nima vyrážel na cestu domů. Po cestě nazpět jsme projížděly okolo Poděbrad, kde bylo slunečnicové pole. Holky dostaly nápad, že chtějí se slunečnicema udělat pár fotek. Celkem utahanej s vidinou delší cesty jsem i tak svolil. Bylo po dešti a ukázalo, že to není moc dobrej nápad fotit se v rozbahněném poli.I tak holky trvaly na svém a postupně se mě začli společně nakrucovat. Samozřejmě botky měli s pěkným nánosem bahýnka..Takže bílé punčošky a botky šli do auta a holky na boso pokračovali v poli. Poprvé jsem si u focení všimnul, že je něco jinak Klárka šibalsky začala vystrkovat zadeček v sukýnce a Zuzka ji přitom popotahovala sukýnku výš a mačkala půlky malého zadečku. Obě stály čelem k sobě a já měl krásný výhled na svou Klárku zezadu s příjemným zjištěním, že od převlékání v kabince na sobě nemá kalhotky. Bylo pěkně vidět, jak její růžová pička se nabízí objektivu a Zuzka pomáhá s tím správným záběrem. Nemusel jsem dlouho čekat a u Klárky bylo vidět jak jí pěkně vlhne.

Role se otočily a Klárka zezadu objala kolem prsou Zuzku a jemně ji šimrala přes blůzku její nabíhající špuntíky. Měl jsem sto chutí si ho vyndat a vyhonit před nima s jejich dalším nakrucováním. Klárka poznala, že mě těžkne nejen objektiv a v danou chvíli více nepokračovala. Prošli okolo mě a obě při chůzi s šibalským úsměvem mě přejeli přes naběhlý poklopec, kde pulzovalo mé péro. Cesta domů uběhla velice rychle, nevěděl jsem jak v dané situaci reagovat a tak se mě hlavou honilo tisíce myšlenek. Přece jen jsme s Klárkou o tomto nikdy nemluvili a nevěděl jsem, jak hodně mohu opětovat daným slečnám doteky, hlavně co se týkalo Zuzky. Rozhodně pohledem v zrcátku jsem si kontroloval, jak Klárka cíleně rozevírá stehna, aby ji bylo vidět na kundičku a rozevírající se lístečky se pěkně leskly od čiré šťávičky, která tekla k zadečku.Stačilo, že jen Zuzanka měla položenou ruku na rozevírajících se stehnech a mě to přivádělo k šílenosti. Doma jsem se již v rozverné náladě pustil do čištění botek od holek, které měli slušný nános bahna z pole. Netrvalo dlouho a v koupelně se objevila rozjetá dvojka, která skočila do sprchy společně. Holky to měli pěkně sehrané obě stále oblečené vlezli do sprchy a začali omývat jedna druhou. Ze mě se stal pasivní divák, který stále drží kartáč na boty a s otevřenou pusou je pozoruje. Holky věděli co to se mnou dělá, ale i tak se převážně věnovali jen sobě. Můj pták mě až bolel jak se chtěl dostat z kalhot ven a myslel jsem, že s ním snad protrhnu látku na kalhotech🡕 . Klárka začala sprchovat Zuzanku a mě se naskytl nádherný pohled. Nejen, že Klárka byla pod sukní na ostro, ale i Zuzce začal proud vody smáčet dlouhou sukni🡕 s rozparkem kam nyní vjížděly prstíky mé Klárky a mě se naskytl pohled, jak látka krásně rýsuje dva velké bochánky rozdělené opravdu dlouho štěrbinkou.

Látka ji krásně kopírovala tvar buchtičky a bylo vidět, že poštěváček a pysky budou větších rozměrů.Byl to přesný opak mé Klárky, která když klečela a pomaličku stahovala sukni🡕 s rozparkem Zuzce ukázala buchtičku, která vypadá jak krásně ražená houstička. Kde kraje překrývají ukryté pysky a poštěváček. Holky se vzájemně začali svlékat a já byl v sedmém nebi. Bylo vidět že přítelkyni ženská společnost chyběla. Nejdříve jemné polibky na krku Zuzky a poté dlouhé a vroucné střídání jazýčků v jejich ústech.Holky už byli svlečené, kdy stáli k sobě čelem a a vzájemně se mydlily těla a tiskly prsa o sebe. Bylo krásné vidět jak opálená Zuzka vestoje zasouvá svou nožičku mezi stehna mé Klárky, byli jak propletení hadi. Zuzanka se svýma dlouhýma prstama a upravenýma nechtíkama do francouzské manikůry přidávala k své nožce i ruku mezi stehna mé přítelkyně, která se začínala prohíbat a jemně vzdychat. Zuzka měla svůj styl jak prováděla laskání lasturky mé Klárky. Nejdříve jen jemně poplácávala buchtičku, která začla velice rychle červenat a sem tam projela dlouhým prstem štěrbinku rozdělující mušličku. Zuzka se předklonila a začla drtit čím dál tvrději mezi svýma prstama malý poštěváček Klárky, který se neustále více červenal a nabíhal. Mě se na oplátku ukázal vyšpulený zadeček Zuzanky, která v předklonu dráždila Kláru. Tehdy to byl opravdu božský pohled na malý zadeček Zuzky, který svíral dva krásně macaté pysky, které se krásně natřásali při pohybech jejího těla. Přijemné i bylo, jak na mě Klárka koukala, když jí to Zuzka dělala, s přivřenýma očima pozorovala mě a já viděl jak dosáhla svého prvního orgasmu. Celým tělem se otřásla silou orgasmu, až se jí klepali nožky a Zuzka jí něžně políbila na rudou a krásně připravenou lasturku.

Poté Klárka řekla, že snad tam nebudu stát a že chce, abych se postaral o obě dvě. Skočil jsem po dlouhém dni do sprchy a holky nahaté cupitaly do ložnice a mě tam nechali samotného. Snad nikdy jsem se neumyl tak rychle jak jsem byl natěšen do ložnice. Holky mezitím nezahálely. V ložnici veškeré ložní prádlo přemístily na zem a tím vytvořily mega letiště. Pochopil jsem, že celodenní špitání holek, byla jen příprava na dnešní večer. Zuzka byla po rozchodu pěkně nadržená a chtěla si daný večer pěkně užít. Normálně jsem dominatní typ, který dokáže svou přítelkyni, když je potřeba pěkně tvrdě ošukat. V tento den to bylo celé jinak. Už při vstupu do ložnice jsem pochopil, že někdo jiný chce diktovat pravidla. Dostal jsem pásku přes oči a bylo mě přikázáno ať si lehnu na záda. Nevěděl jsem co se děje jen jsem cítil jemné doteky různých částí těl, které se o mě otírali. Klárka přikázala, že teď mám lízat její kamarádku. Hned s další větou jsem pochopil co je na Klárce nového. Přikázala mě, že chce pozorovat jak pěkně vylížu Zuzanku. Já stále na zádech a Zuzka si mě sedla na obličej a bez okolků tvrdě jsem se tím zabořil mezi její pysky. Jemně se mě přitom začala dotýkat penisu a bylo to taková 69 v sedě. Tekla pěkně a moc. Cítil jsem jak jazykem rozrážím potůčky štávičky a jak jazýčkem v dané poloze mohu prostupovat do nitra její dírky. Začala se na mém obličeji jemně vlnit a chtěla abych jí i olízl análek a tak jsem i tam jazýčkem přejížděl sem a tam a snažil se ho vtlačit do dírky análku. Cítil jsem jak je Klárka někde blízko a slyšel jsem mlaskavé zvuky, jak si honila kundičku. Zuzanka čím dál víc pevně držela mé péro a začala pomalu, ale s velkým stiskem stahovat mou předkožku. Měl jsem tak naběhlý žalud po celodenním dráždění, že jsem cítil každé přetažení.

Klárka mě pobízela ať se víc snažím a pěkně jazykem drtím poštěváčka Zuzky. Stále na mém obličeji rajtovala a cítil jsem podle množství sekretu, který jsem měl rozpatlaný po celém obličeji, že již brzy bude. Přitlačoval jsem co nejvíce jazýčkem dovnistř studánky a při vyjíždění jemně kroužil na poštěváčku. Udělala se a s výkřikem, který mě samotného překvapil a stále jemně při orgazmu kroužila pyskama po mém obličeji. Já jsem k orgasmu také neměl daleko, takže jakmile přišla Klárka vypomoc svou pusinkou ke svírajícímu zápěstí Zuzky na mém péru, tak jsem vystříkl velkou dávku horkého semene, jak do pusy na tvář i stále stisklé dlouhé prsty na mém péru. Klárka se na mém těle jen poposunula blíže k Zuzce a cítil jsem jak při líbání s plnou pusou spermatu jim kapičky stékají po těle až ke mě. Obě sesedli a Klára mě sundala šátek🡕 , abych viděl jak se vášnivě začínají líbat. Sperma provonělo celý byt jak ho měli holky rozetřený po svých tělech, kde vkleče seděli naproti sobě a vzájemně pokračovali jedna druhé v dráždění otvůrků. Nadržením jsem měl péro v pohotovosti okamžitě, tentokrát to ale vydržím déle. Klárka položila Zuzku na záda a ta předvedla do dokonalého V jak dokáže roztáhnout dlouhé nohy. Má žena začala jak zběsilá v orálním uspokojování své partnerky. Opíchej mě a pěkně tvrdě, řekla jakmile zanořila svůj obličej stále s chutí spermatu k pyskům Zuzky. Neváhal jsem. Pomalu jsem přiložil naběhlý žalud k již červené a žhoucí kundičce a vnikl rychle dovnitř. Rozhodně patřím mezi lepší průměr v délce a co se týká šířky tak tam vždy zajistím, že se kundička pěkně roztáhne. Prostě ptáka mám i pěkně širokého. Jakmile jsem vjel do kundičky Klárka vyjekla spokojením a pokračovala pěkným hekáním pokud zrovna nedrtila poštěváček Zuzky. Byl to pěkný pohled vidět jak při zásunu roztahuju její kundu a při tom ona líže i mou novou kamarádku.

Pohled mě zpříjemňovala i krásně maličká direčka análku. Nevydržel jsem to a naslinil si prst, který jsem ji také vrazil do prdelky.Má to takto ráda, takže během chvilinky se zmítala i ona v orgasmech.Kundička žhnula od tvrdého přirážení a cítil jsem jak mě po koulích stéká její šťáva. Klárka zpomalila a chtěla si oddechnout, řekla mě že by chtěla vidět jak opíchám Zuzanku. Zuzka stále s roztaženýma nohama mě nabízela její lůno a dávala mě tím jasný signál, že mě chce v sobě. Pomaličku jsem přiložil velice naběhlého ptáka a vkleče jsem jí ho tam začal zasouvat. Měla ji jinou, její pysky se okamžitě semkly kolem mého údu a já cítil že je poznat dlouhodobou absenci sexu.Měla ji uzoučkou a zároveň velice mokrou.Co bylo ale opravdu zvláštní je, že ji měla uvnitř jako samet. Stěny mě krásně obepínaly a já prostupoval hloub.Držel jsem se za její roztažené nohy a ona zpočátku rukou brzdila mou hloubku průniku. Bylo to jako mít nový klíč v zámku, vše jsem cítil velice intenzivně, ona mě nechala ochutnat její krásna prsa a začala mě líbat. Klárka se pomalinku už vzpamatovala a usadila se za náma jednou rukou ve své kundičce a druhou natahovala mou kůži na pronikajícím péru do Zuzanky. Ta se pode mnou prohýbala a slastně vzdechala jak se na ni blížil orgasmus. Přidal jsem na tempu a v tom jsem ucítil jak se jí stahuje kundička. Ty stahy se nedaly vydržet a už v tak úzké kundičce drtily mé péro. Což samozřejmě poznala i Zuzanka a křičela na mě ať ji vystříkám jen ať hlavně teď nepřestávám. Zuzka mě dlouhými prsty poškrábala na hrudi jak měla silný orgasmus. Kousla do polštáře a jemně vychutnávala jak mě začíná v její kundičce pulzovat mé péro. Plnil jsem jí a Klárka pumpovala rukou stále na mém péru každou kapičku do rozmrdané kundičky své kamarádky. Svalil jsem se vyčerpáním a nechal vytékat mé sperma přes její pysky. Klárka nelenila chtěla ochutnat spojené šťávičky nás obou.

A to byl teprve začátek večera, od té doby vím, že má žena Klárka si libuje v pozorování jak šukám jinou.

🕙 Přidáno 4.6.2019

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře