Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Obří pinďour a rozmrdaná servírka erotické povídky

Byla čtvrtá hodina odpoledne, slunce pražilo jako v tropech a servírka žíznivým hostům sotva stačila nosit půllitry. V pátek bylo vždy narváno, týden byl dlouhý a každý měl v plánu u piva pokecat a zahnat starosti z práce. Pár jedinců se snažilo trapnými vtípky zaujmout Romanu, ta je však většinou mnohem vtipněji odpálkovala. Moc dobře o sobě věděla, že je kus ženské, obřím výstřihem a hodně krátkými šatičky krásu jen podtrhovala. Ač měla obří ňadra, zbytek postavy byl jako proutek, štíhlé dlouhé nohy, útlý pas a zadek tak akorát na plácnutí. V hlavě však v tu chvíli měla jen objednávky a na ožralé dotěry byla milá spíše kvůli dýšku. Nikoliv, že by se jí lichotky nelíbily, vlastně teď byla i sama a kundička jí docela svrběla. Ale když už měla být za couru, tak jedině s alfa samcem. Nehrané úsměvy posílala většinou jen místním štamgastům a od "cizáků" si držela raději odstup. Ti seděli u vstupní branky, kluci kolem třicítky, slavící nejspíš narozeniny. Těmto hostům nosila Romana navíc panáky a jejich hlučnou přítomnost nesla nelibě. Venkovní prostor hospody se stále plnil a v ukrutném vedru bylo vidět, že by servírka nejraději zavřela krám. Zákazníci se schovávali pod slunečníky, ale to Romana nemohla a zadýchaně kličkovala s pivy mezi stoly. V tom zahlédla v cyklistickém dresu urostlého chlapíka, jenž vchází do dvířek venkovní terasy a své kolo opírá o živý plot. Hlouček slavících ho přivítal jako svého matadora a on mohutnými gesty alfa samčí auru ještě povyšoval. Upnuté kraťasy🡕 vykreslovaly něco, co nemohlo uniknout pohledu Romany, no vlastně nikoho. Samozřejmě i Mírovo kamarádi se smíchem špatně ukryté nádobí ocenili.

Z upřeného pohledu servírku vyrušili další hosté, kterým došel zlatavý mok. Obsloužila okolní stoly a vrátila se pohledem k panu velkému. Měl hnědé husté vlasy a na cyklistu až moc osvalenou postavu. Nový přírůstek brzy dohnal pivy své kolegy a objednával panáky i pro Romanu, která ho jako každého na první dobrou zaujala. Ke stolu slavících se vracela už mnohem raději a vodky do sebe házela, jak kdyby to byla čistá voda. Kolem desáté se hospoda vyprázdnila, jen u vzdáleného stolu hlučilo trio rekordmanů, u nichž se Romana trvale usadila. Míra nahozoval háček na kořist, která vlastně chtěla být chycená a s odhaleným výstřihem kolem něj proplouvala jako zlatá rybka. Jedna velkohubá narážka střídala další a tak se brzy flirtující pár líbal a osahával natolik vášnivě, že si ani nevšiml, že se zbytek party raději rozprchl domů. Romana po zjištění nové reality uklidila poslední stůl a odváděla si úspěšného rybáře i s kolem domů. Po příchodu do bytu požádal. Míra o sprchu, z které se brzy vynořil jen s ručníkem kolem pasu. Romana muži podstrčila nealko drink, jenž mezitím připravila a se zaujetím si prohlížela zarostlou hruď. Sama se odebrala do koupelny a těšila se na pořádné milování. Po pár minutách vrzly dveře, v nichž stála nahá sexy dívka a bez rozpaků si to namířila rovnou k alfa samci. Něžně ho políbila, poprvé, podruhé, potřetí. Konečně si chtěla ověřit, zda ji sloužily v hospodě oči a stáhla z cyklisty netrpělivě ručník. Snažila se navenek nedat najevo své nadšení a tvářila se, jak kdyby takové péro bylo běžnou záležitostí. Při dalších polibcích chytla obří náčiní do ruky a začala jej honit. Domnívala se, že se takový čůrák už nemůže zvětšit, ale opak se stal pravdou. V ruce držela ničivou zbraň a moc jí toužila mít v sobě. Míra se zeptal rozpustilé servírky přímo, jestli se na sex cítí. Než však stačil doříct větu, byl obří čůrák v mlsné puse. Romana klečela na zemi, jednou rukou držela ptáka a snažila se jej ústy nasávat. Žalud byl tak objemný, že se bála, aby ji sanice nevyskočila z pantů. Pták byl uvnitř sice jen z jedné třetiny, přesto si Míra hýčkání vážil. Nešel servírce pohybem pánve naproti, jen tak nehybně stál a hladil dlouhé husté vlasy. Jedna ruka pevně svírala ptáka, rychle jej honila, zatímco rty dopřávaly údu vlhké a blažené teplo. Romanu brzy bolela pusa, ale nechtěla samečka připravit o zážitek. Ptáka tak alespoň olizovala, vší silou honila a prohlížela si houpající se rozměrné koule. Míra nadrženě povalil černovlásku na gauč, roztáhl jí štíhlé nohy a ochutnával kořist, která natěšením už dávno tekla. Zajížděl jazykem mezi pysky a zároveň si dlaní pohrával s trčícími bradavkami plných koz.
Romana však záhy milence odstrčila a odvlekla ho do ložnice. ,,Tak dělej, narvi to konečně do mě!" Ležela na zádech s roztaženýma nohama, úzkými prsty si protahovala vyholenou kundu a vábila svého alfa samečka do postele. Míra si na Romanu nadrženě lehl a opatrně se pokoušel zasunout obřího čuráka do díry. Špička žaluda si roztahovala cestu, pocit plnosti Romanu vzrušoval a ačkoliv to trochu bolelo, chtěla v sobě péro až nadoraz. Muže snů kousala do rtů, prsty proplétala v hustých vlasech, za které si přitahovala muže blíž. Možnou roli sehrál alkohol🡕 , nekonal se vyděšený pohled a slovo dost, na což byl Míra zvyklý.

Servírka byla jiná liga, čůráka měla po chvilce až po koule v kundě a pobízela samečka k pořádné práci. ,,Dělej, mrdej mě, mrdej mě jak umíš a třeba mi tu píču rozpul!" Míra přidal a šoustal nadrženou černovlásku jak se sluší. Cítil, jak se nehty zarývají do jeho zadku, cítil zuby smyslné ženy, jak prostupují kůži na jeho krku. Energie měl Míra ze sportu dost a alkohol🡕 bránil brzkému výstřiku. Romana doslova vřískala rozkoší a dlaní si drtila nalité cecky. Šoustající pár ležel na sobě úplně spocený, o to víc se vzájemně přitahoval mrzkým pudem. ,,Chci nahoru!" Poručila nadrbaná servírka. Přetočila se a s chutí se sama nabodávala na tvrdý kolík. Neposedné cecky jí lítaly zleva doprava, z kundy tekly proudy šťáv, které se hromadily u zadečku a Mírovo chlupatých koulí. Kunda se roztáhla natolik, že by se v ní obyčejné péro doslova ztratilo. adržený Míra hladil poskakující cecky, aby si je po chvilce přitáhl na hrudník a mohl tak opět diktovat zběsilé tempo. Servírka poblázněná chtíčem vítala vzdycháním Mírovo prstyN, které se pokoušely roztáhnout zadeček. V pičce doslova lítal ocas, zatímco zadeček šoustaly tři kundí šťávou promaštěné prsty.

Romana chtěla řvát rozkoší, místo toho natáhla ruku k nočnímu stolku, z šuplíku vytáhla tužidlo ve spreji a zasouvala si jej místo prstů do zadku. Nejdříve si pomaličku zvykala na větší objem, poté už si análek vůbec nešetřila a nádoba spreje v něm střídavě mizela. Z plnosti otvorů šílela slastí, uměla si sex užít, ale v životě jí nenapadlo, že si bude šoustat prdel sama. Být tam ještě jeden muž, vůbec by se nebránila, spíše naopak. Míra když to viděl, zasnil se. Do zadku ho žádná holka ještě nepustila. Do ptáka vletěla ještě silnější energie, která chtěla víc. Míra přetočil Romanu na čtyři a zezadu jí soukal kládu do dříve zakázané zóny. Šlo to mnohem hůř než do poddajné kundy, ale k radosti obou se nakonec zadařilo. Míra opatrně roztahoval ženské půlky a čekal, až si zadek zvykne. Romana hlasitě kňučela a po pár zásunech pobízela borce za sebou k pořádné jízdě. ,,Mrdej mě ty dobytku, výstřikej mi tu prdel po okraj!" Míra špikoval zadek neukojitelné děvky, prstící si kundu a řvoucí rozkoší. Nikdy nepoznal ženskou, která si tolik užívá tahání za vlasy, drcení nalitých koz a prcání zadku. Nechtěl ji ublížit, ale prvotní obavy vyprchaly a on šoustal svou kobylku jak s polovičním pérem. Po hodině nekonečné soulože a desítkách sprostých slov, zaryl Míra prsty do dívčiny kůže a napumpoval svoje šťávy do vybroušeného análu. Milenci sebou praštili o postel, chvilku si povídali, až nakonec vyčerpáním usnuli.

🕙 Přidáno 6.6.2024
📂 Kategorie: Anál, Orál

Hodnocení: 3/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře