Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Odpolední trojka erotické povídky

Stalo se to odpoledne, jmenuji se Petra a jako vždy sem přisla domů ze školy, dala si neco k obědu, chvilku sedla k počítači. Zazvonil mobil, kámoška, Maruška... jestli s ní nepůjdu chvilku ven. Venku bylo hezky, letní odpoledne...souhlasila jsem a za chvilku jsme se sešli venku a sli se projít k lesu na cígo.  Když jsme dorazlili na naše obvyklí místo, na takovou zastrčenou lavičku u lesa kousek od naši vesnice, byla tam naše kamoška Tereza, s nějakým klukem, seděli tam a libali se..."ehm, ehm. .můžeme si sednout??...jenom dáme cígo" Oba souhlasili, že si s náma to cigo radi daji taky.

Chvilku jsme kecali, za chvilku Terce zavolala mamka, ze potřebuje aby ji sla nakoupit, zeptala se nás jestli tam chvilku jeste vydržíme, ze se za chvilku vrati, a odběhla.  Řekli jsme , že je teplo a že se nám stejně nikam chtít nebude. Dodali jsme , že muže něco koupit i nám;)... Seděli sme tam asi 5minut a klábosili o všem možným. Dali jsme jedno kolo ubalenýho brka a všem bylo fajn.

Po chvilce jsem se za koukala na jejího kluka Petra... Napadlo mě, ze není k zahození...ale uplně stejnou myšlenku měla i Maruška, a byla bohužel o trošku rychlejší než já, přisunula se k němu blíž, pohladila po vlasech a dala pusu. On se na ni upřeně zadíval a polibky jí opětoval. Tak se mi naskytl pohled na líbající se dvojici, která neměla v plánu u líbání skončit. Na obouch bylo poznat, že dostávají chuť si zablbnout. Pohled na ty dva ve mě vzbuzoval touhu se k nim přidat. Ale jak?. Když se chvilku přestali líbat přisunula jsem se taky blíž k nim, na Petra jsem se koukala dost vyzívavě, myslim že tušil co mám v plánu. .Maruška na nic nečekala...rukou přejela po vláskách a bříšku až na jeho kalhoty🡕 a poklopec, začala mu rozepínat kalhoty🡕 , všimla jsem si toho a usmála se na něj, a pomalu mu do pusinky strčila svůj jazýček a začla líbat. Maruška slezla z lavičky, klekla si před Petra, a rozepla mu poklopec i z knoflíkem, strčila mu ruku pod trenky a vyndala ven už pěkně postavený velký péro..."no wau!" řekla s odivem . Na nic nečekala a začla Petra kouřit. Ze začátku pomale, kroužila jazýčkem kolem dokola a druhou rukou mu ho pomale honila. Já jsem mezitím Petra zaměstnala lízaním mých malých koziček. Petr byl celý mimo a nechal sebou lehce manipulovat. Chytla jsem jeho ruku a zamířila sní pod kalhotky , kde na něho čekala malá ale hodně mokrá kundička. Já si mezitím vyslíkla triko a rozepla podprsenku. Petrovi se naskytl pohled na moje bradavky. Přitom sem cítila jeho prst v mé kundičce. Pobyhoval se v ní docela pomale ale pro mě to bylo moc příjemné. Líbala sem ho a přitom koukala na Marušku, která mu stále kouřila jeho péro. Všimla sem si, že si u toho hladí přes kalhoty🡕 kundičku. "Co kdybychom trochu pokročili?Zachvilku ti může být Terka" řekla sem a mezitim vyndala Petrovi ruku z mých kalhot. Měl ji celou mokrou od mých šťáviček. Strčil ji Marušce do pusy. "Jen hezky ochutnej, ty couro!" řekl jí. Maruška poslušně slízala snad všechny kapičky z jeho ruky. Vstala sem a začla líbat Marušku, vášnivě jsem jí strkala jazyk snad až do krku. Petr si při pohledu na nás honil péro. .Bylo to úžasný!Ten pocit, když víte, že zachvilku spácháte něco , po čem už tak dlouho toužíte! Při líbání jsem Marušce hladila její opravdu malé prsa. Po chvilce jsem ucítila jak jí její ruka sjíždí k mé kundičce. Bříško, podbříško, klitoris...Ach, ano!Začla mi pomale honit klitoris!Myslela sem že omdlím!Bylo to neskutečný! Přestala sem ji líbat a celá bez sebe jsem si vychutnávala pohyby , kterými vytvořila z mé kundičky vodopád tekoucích šťáviček. Petr na nas koukal a neveril svym ocim, rukou si po svym peru jezdil opravdu rychle... a oddychoval nahlas skoro stejne jako ja...cejtila sem jak mam uplne promoceny kalhotky. . a jak mi kapicky pomalu tecou po nozickach...

Po chvilce Maruška přestala a já se mohla věnovat Petrovi. Chvilku jsem si hrála s jeho pérem. Jazykem i rukou. Řekla sem mu ať si sedne na trávník vedle lavičky. Když se posadil, přišla k němu Maruška, která si těsně u jeho hlavy začala vyslíkat kalhoty🡕 i kalhotky. Petr ji začal prstit a lízat. .Já si s nadšením vyslíkla kalhoty🡕 s kalhotkama a nasedla si na Petrovo péro, které toužilo po mé nadržené a mladé kundičce. Když jsem na něj dosedla... mela jsem ho v sobě úplně celýho, cejtila jsem žaluda jak ho mam uplně hluboko. . uplně sem vyjekla...trošíčku se nadzvedla a pak zase tvrdě narazila...když sem zvedla hlavu viděla jsem jak Petrovo prstíky mizej v Marušky kundičce a jeho jazýček si hraje s jejim poštěváčkem, nehorázně mě to vzrušilo!! Jednou rukou sem si mačkala kozičky...trošku jsem nadzvedla zadeček. .Petr mě chytil za boky... a začal do me přirážet...řvala jsem jak naprostá děvka...měla jsem jeden orgasmus za druhým a ještě jsem si pomáhala drážděním svýho klitorisu!...Po chvilce Maruška řekla - " A co já?Já chci taky šukat!" . . S Petrem sme se na sebe usmáli a já si stoupla. Cítila sem jak mi moje šťávičky tečou po nohách dolů. Asi 5x sem se udělala. . Teď byl čas na vylízání. Přešla jsem k Petrovo pusince... obkročmo si sedla těsne pipinkou k jeho pusince...prstikama sem si rozthála pysky... a poštěváčka dala přímo k Petrovo jazýčku....olizl mi ho a ja vzdychla, byla jsem strašne citlivá! Líznul si znovu, a to jsem nevydržela...chytla jsem Petra za vlasi a přimáčkla si ho ke kundičce... v tu chvíli mi do dírky zajel jazýčkem a začal mě naprosto božsky vylizovat... řvala sem jak smyslu zbavená!!...přitom si Maruška sedla k Petrovo péru...trošku si ji svýma prstíkama projela. . aby byla hezky vlhoučká. . chytla Petrovo péro, nasadila si do ni jeho žaluda...a pořádně přirazila...přidržovala se na Petrovo bříšku... a jako zkušená štětka ho začla rychle šukat! Šukala ho docela tvrdě a Petr už to nemohl zastavit.

Řekl jí, že už bude a ať z něho sleze. Začal si ho ješě pomale honit a bylo to tu. Jeho mrdka!Obě sme se kněmu hrnuly a chtěly jeho mrdku. Schytala to Maruška-postříkal ji snad celý obličej. Měla sem děsnou chuť ho ochutnat a tak sem to Marušce slízala z jejího krásného obličeje. Petr byl vyřízenej a my sním. Nedaleko od "místa činu" byl malý potůček, kde sme se všichni společně opláchli a poté oblékli. Sedli jsme si opět na lavičku, zapálili si a vtom už přišla Terka se zmrzlinama v ruce, které jsme v tomhle teple (zvlášť po takovém vyčerpávajícím šoustání)přivítali. Když jsem olizovala špičku zmrzliny, Petr ze mě nespustil oči . Stále měl na tváři šibalský úsměv.

🕙 Přidáno 3.6.2019
📂 Kategorie: Orál, Grupáč

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře