Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Omrdaná proti své vůli erotické povídky

Filip seděl v pohodlném čalouněném křesle, umístěném v rohu pod oknem jeho minimalisticky zařízené ložnice a vzrušeně oddechoval. Křečovitě zatínal prsty do měkkých opěradel, až mu svaly na předloktí vystupovaly jako provazy a hrozilo, že se každou chvíli přetrhnou. Se zastřeným pohledem pozoroval Dianinu nádhernou tvář. Střídala se v ní široká škála výrazů od překvapení, napětí, bolesti i absolutní rozkoše, ze které dostávala závrať. Pronikavě sténala a chvěla se pod tvrdými přírazy do svých dokonale oblých boků a v příštím okamžiku rezignovaně sklonila hlavu k bělostnému povlečení na prostorném lůžku a dlouhé prameny lesklých tmavých vlasů jí přepadly přes obličej. Už to nedokázala a ani nechtěla déle zadržovat a v příští vteřině táhle vykřikla. I když si to zpočátku nechtěla připustit, byla na vrcholu blaha. A Filip to z ní v tu chvíli vycítil.

Sobotní ráno zastihlo Filipa a Dianu v prostorné prosluněné ložnici a oba měli po dlouhé době konečně volno. Horký červen vstupoval do své první poloviny a tak si chtěli společně užít večer někde v příjemné restauraci v centru při sklence vína a nad talířem dobrého jídla. Filip byl vysoký a pohledný mladý muž, pracoval jako fitness trenér v GymStaru, jednom z nejlépe vybavených fitness center v Košicích a tam taky před časem potkal svou partnerku Dianu. A od první chvíle z ní nemohl spustit oči. Vysoká tmavovláska mu na první pohled úplně učarovala. Nepůsobila tenkrát nijak sebejistě, spíš naopak, do GymStaru zpočátku chodila na hodiny zumby a po čase chtěla vyzkoušet, co ze sebe dokáže dostat ve fitku. Filip měl ten den hodinu s klientkou, ale přesto jí hledal očima, kdykoliv měl volnou chvíli. Měla vysokou a štíhlou postavu a při chůzi se ladně vlnila v bocích. Pohled na její kulatý zadek, který těsně obepínala tenká látka tmavých legín, Filipa skoro fyzicky bolel a rozhodl se, že ji osloví. Když skončil hodinu s klientkou, zastavil Dianu u recepce a dal se s ní do řeči. Ostatně, navazovat kontakty bylo pro jeho práci zcela klíčové a ještě ten den se domluvili na úvodní společné hodině, kterou měla Diana od Filipa samozřejmě grátis. Začali spolu cvičit a za nějakou dobu zjistili, že se do sebe zamilovali a premiéru si odbyli v dámských šatnách ve fitness centru. Dianina kondice se rychle zlepšovala, mimo cvičení chodila na lekce jógy a pravidelně běhala. Časem se začala živit jako lektorka zumby a fitness trenérka jako její partner.

Filip si podepřel hlavu a dlouze vydechl nosem. Pozoroval Dianu, která spokojeně oddechovala vedle něj se zmuchlaným polštářem v dlaních. Jednu nohu měla ledabyle přehozenou přes přikrývku a její snědá kůže dokonale kontrastovala s bělostným povlečením lůžka. Bříšky prstů jí přejel po noze od kotníku až k odhalenému zadečku a natáhl se k ní. Odhrnul jí vlasy z tváře a políbil ji. Usmála se a zamžourala k němu v ostrém dopoledním světle, přicházejícím do ložnice prostorným oknem na protilehlé stěně. O pár minut později si to rozdali ve sprše a Filip pak pro oba připravil snídani.

Odpoledne společně navštívili městské koupaliště a před večerem už se oba chystali na večeři v centru. Diana vyšla z koupelny v oblaku drahého francouzského parfém🡕 u a její podpatky hlasitě klapaly po podlaze. Filip si zapnul knoflíčky u košile🡕 a spokojeně ji pozoroval. Na sobě měla lehkou tuniku a těsné, tmavě modré džíny. Tmavé vlasy měla upravené do volných loken se stočenými konci a její make-up, kabelka i oční stíny byly prostě perfektní. Měla dokonalý vkus a uměla se oblékat. Rudou rtěnkou si obtáhla kontury svých plných rtů, usmála se na něj přes celou místnost a pokynula mu hlavou na znamení, že je připravena. Filip zarezervoval místo v italské pizzerii, Diana měla ten večer chuť na těstoviny a on si dal pizzu. Na stole před nimi spočívala láhev šampaňského v chladiči z matné nerezové oceli a vzduch voněl příležitostí. Náhle se Filip zarazil a pak se jeho ústa roztáhla do širokého úsměvu. Zvedl se ze židle🡕 a rychle zamával na mladého muže, který se objevil ve dveřích restaurace, vedoucích na prostornou zahrádku, kde s Dianou oba seděli. Nevšiml si, že ona jeho nadšení rozhodně nesdílela. Sklopila oči do stolu a na okamžik se zamračila. Muže u dveří do restaurace znala jako děvkaře a hnusil se jí. Mezitím rychle přispěchal k jejich stolu a vřele se s Filipem přivítal. Dianě vlepil polibek na obě tváře a neodpustil si poznámku, že by rozhodně stála za hřích. Jmenoval se Michal a byl to bývalý Filipův kolega, dnes už se věnoval finančním službám a do fitka chodil pouze z jednoho prostého důvodu. Aby si udržel atraktivní vzhled. Na sobě měl tmavě modrý oblek, košili🡕 s elegantním proužkem a ve vlasech sluneční brýle🡕 . Posadil se mezi ně, večer pomalým tempem plynul a oba kamarádi se skvěle bavili. Třeskutá kombinace holandského světlého ležáku, šampaňského a láhve bílého archivního vína jim postupně rozvazovala jazyky a Michal se po celou dobu měl k Dianě víc než se slušelo. Neustále se jí letmo dotýkal, nakláněl se k ní a choval se víc než přátelsky. Filipa jeho chování nechávalo kupodivu chladným a když Diana odešla na toaletu, Michal mu položil ruku na rameno a pohlédl mu zpříma do očí. Řekl mu, že si dobře vybral a že by chtěl Dianu ošukat, pokud by s tím souhlasil. A Filip nebyl proti. Už dlouho si ji přál vidět s jiným mužem, bytostně po tom toužil a té představě prostě nedokázal odolat. Přál si, aby si ji před ním někdo bral jako poslední korunovou šlapku a těšil se, že se mu to konečně splní.

Když se Diana vrátila ke stolu, Filip zaplatil účet a po chvíli už všichni tři odcházeli ke vstupním dveřím do restaurace. Michal si venku zapálil cigaretu a odešel kousek stranou. Soustředěně pak pozoroval mladý pár, který spolu o něčem živě diskutoval, Diana rozhazovala rukama, odcházela od Filipa na několik kroků a pak se k němu zase vracela. O něčem ji horečně přesvědčoval, ukazoval na Michala a ona neustále kroutila hlavou se vzdorovitě založenýma rukama. Najednou Michal zpozorněl, Diana náhle pokývala hlavou a objala Filipa kolem krku. Filip mu přitom na dálku naznačoval, že ji konečně přesvědčil. Michal dokouřil cigaretu a nedopalek ledabyle cvrnkl na trávník vedle restaurace. Pak vytáhl z náprsní kapsy saka mobil a přiložil si ho k uchu. Elegantní taxi je všechny tři odvezlo do Filipova bytu a když vešli společně dovnitř, Diana jim oznámila, že musí na toaletu a poté zmizela za dveřmi koupelny. Filip s Michalem si mezitím otevřeli lahvové pivo a usadili se u stolu na prostorné terase, která byla nedílnou součástí bytu. V rohu stála kruhová vířivka a vedle ní prostorné lehátko🡕 s čalouněnou úpravou, kde se Diana často opalovala a lenošila po dlouhém pracovním dnu. Když se později dveře od koupelny otevřely, stála v nich mladá Slovenka jen v tmavě zeleném krajkovém kompletu s podvazkovým pásem a béžovými punčoškami s širokým krajkovým lemem na stehnech. Odhrnula si vlasy z tváře a hlavu naklonila mírně na stranu. V ruce držela nedopitou láhev bílého vína a pomalu přešla přes místnost k prostorným dveřím vedoucím na terasu. Opřela se ramenem o futra a pak se dlouze napila přímo z láhve. Ve stejném okamžiku jí z koutku úst přes útlou šíji stekl po hrudi tenký pramínek vína a vsakoval se do středového lemu krajkové podprsenky, ze které se drala ven její velká pevná prsa. Michal ji chvíli hladově pozoroval, pak ji podebral v pase a přehodil si ji přes rameno. Stačila jen ustrašeně zamrkat svýma velkýma hnědýma očima a ještě jednou se pořádně napít a pak láhev odložila na stůl v obývacím pokoji, zatímco ji Michal spěšně odnášel do ložnice v chodbě. Filip šel pomalu za nimi. Nespěchal, tohle si chtěl užít. Také on si přihnul z Dianiny láhve a pak jí postavil zpět na skleněnou desku stolu.

Michal praštil s Dianou o prostorné lůžko v ložnici a začal se horečně svlékat. Její snědá a sametově hebká kůže ho přiváděla k šílenství. Posadila se, pomalu se zbavila podprsenky i kalhotek a pak se ležérně opřela jednou rukou o lůžko a přitáhla si nohy šikmo pod sebe. Podvazkový pás s punčoškami umocňoval její dokonalé křivky. Pozorovala nahého muže před sebou a pohledem šle🡕 hla přes jeho rozkrok. Musela uznat, že tohle pro ni byla výzva. Jeho tlustý žilnatý klacek se mu komíhal mezi osvalenými stehny a ona vzrušeně vydechla. Za posledních několik let spala jen s Filipem a šoustání s cizím chlapem jí najednou začalo skutečně lákat. Michal se k ní sklonil a dychtivě sevřel její poprsí v dlaních, bylo hebké a neskutečně měkounké, bradavky se z ostrůvků malých dvorců lascivně natahovaly k jeho ústům a on se k nim okamžitě lačně přisál. Odhadoval je minimálně na čtyřky a prsty už mezitím pronikal Dianě mezi stehna. Uvnitř byla horká a mokrá, olízl si je a ochutnal ji. A samým chtíčem se mu skoro zatmělo před očima. Chtěl jí líbat, ale nesmlouvavě ho odstrčila a hltavě si nacpala jeho čuráka do úst. Celkem pohodlně jí padl do pusy a několikrát mu propleskla povislá varlata, až Michal bolestivě zaúpěl. Sála ho dlouze a pomalu a tlumeně přitom sténala. Po očku sledovala Filipa, který se mezitím uvelebil v křesle v rohu ložnice a upřeně je pozoroval. Protáhla se jako přerostlá kočka a vystrčila k němu zadek, do kterého jí po chvíli pronikly Michalovy nasliněné prsty. Nejdřív bolestí zkřivila tvář, ale po chvíli už jí rychle projížděl řiťku a ona se na něj culila s ústy ucpanými jeho klackem. Poprvé si ji vzal zády na lůžku. Seděla na něm a nabodávala se na jeho čuráka s rukama vraženýma do své tmavé hřívy a pronikavě sténala, byla jím zaplněna až na doraz a chvěla se po celém těle. Michal jí rukama pevně svíral půlky a drtil ji tvrdými přírazy. Filip se zavrtěl v křesle a otřel si zpocené čelo, byl to opravdu úžasný pohled. Diana byla nádherná, živočišná a smyslná a užívala si cizího čuráka přímo před ním a on to s napnutým rozkrokem celé pozoroval. Srdce cítil až v krku a krev mu horečně pulsovala ve spáncích. Po chvíli se Diana natáhla na loktech na lůžku čelem k Filipovi a Michal jí opatrně natlačil čuráka do řiti a musela ho na chvíli zastavit, protože jeho enormní velikost nebylo až tak snadné vstřebat. Měla uzounkou tmavou řiťku, do které se Michal lačně vpíjel očima. Roztahoval ji oběma palci a dával si na čas. Zanedlouho už tvrdě přirážela zpět proti němu, Michal jí střídavě penetroval kundu i řiť, takže se pod ním zmítala v agónii a musela se zakousnout do polštáře, aby hystericky nevřískala na celé Košice. Když začal Michal prudce oddechovat, rychle se k němu otočila a poslušně ho vtáhla do úst. Polykala jeho husté semeno a přitom hlasitě vydechovala nosem. Chutnal jí. Pak si hřbetem ruky otřela potřísněnou bradu a pohlédla na Filipa. Masíroval si čuráka v dlani, střídavě zakláněl hlavu a přitom slastně zavíral oči. Držel se z posledních sil. Diana seskočila z postele, klekla si před něj na podlahu a vrazila si jeho klacek do úst. Téměř okamžitě je zaplnil semenem a napnul se v křesle jako struna. Chvíli ho ještě masírovala v dlani a na závěr ho schválně kousla do žaludu, až na ni nechápavě upřel zrak a dal jí najevo, že ho to opravdu zabolelo. Chtěla, aby věděl, že to udělala jen kvůli němu. A že z toho měla nejdřív strach a že ji k tomu donutil, protože ho milovala a nechtěla ho ztratit.

Druhý den ráno se Diana vzbudila dřív než Filip a nahá přešla do kuchyně, kde si napustila vodu do sklenice a opřela se zády o kuchyňskou linku. Na stole v obývacím pokoji ještě pořád stála láhev nedopitého vína. Dlouze se na ni zadívala a pak přešla ke dveřím na terasu. Slunce stálo nízko nad obzorem, teprve se rozednívalo. Odteď už se na svět dívala úplně jinýma očima.

🕙 Přidáno 22.2.2024
📂 Kategorie: Anál, Orál, Nevěra, Sperma

Hodnocení: 3/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře