Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Omylem za prostitutku erotické povídky

Byl krásný letní den a mě se nechtělo čekat na autobus, který měl jet až za dvě hodiny. Rozhodla jsem se jít pěšky.  Cestou ale začalo pršet a tak jsem byla ráda, že kamion co projížděl kolem zastavil a řidič (Petr)se spolujezdcem (Milanem) mi nabídli, že mě svezou.

Po pár metrech vytáhl Milan z kapsy peníze a podal mi je. Nechápavě jsem se po něm podívala. On se pousmál a řekl - "Ber koťe, chcem ti zacpat obě díry najednou, tak platíme víc, než obvykle. "

To už mi zajel rukou pod sukni🡕 , "Trošku se nadzvedni a dej nožky víc od sebe, ať se ti tam můžu líp dostat. "

Teď mi to teprve došlo. "Za koho mě máte, já přeci nejsem žádná prostitutka!" To už jsem cítila ve své kundičce Milanův prst, začala jsem panikařit, ale nebyla jsem schopná se ani pohnout, natož se bránit.

Petr zastavil a prohlásil - "Půjdeme do zadu, tam budeme mít víc místa. " "Jak se jmenuješ?" "Lenka"

"Pusťe mě, já nechci, já nejsem šlapka, to je omyl" snažila jsem se uvést věci na pravou míru. "Před námi se za to stydět nemusíš. " Petr mě vzal do náručí a přenesl mě dozadu. Věděla jsem, že tohle mám prohraný a strašně jsem se bála, co bude následovat.

"Ukaž nám kozy, sundej si kalhotky a sedni si sem na tu deku!" Věděla jsem, že mi nic jiného nezbude a tak jsem udělala co chtěli.  Vzápětí byl u mě Petr a vrazil mi prst do kundičky, hned nato přidal druhý, pak třetí,  zabolelo to, takže mi vytryskly slzy. "Co brečíš,  holka jako ty, musí být zvyklá na celou ruku naráz, ne?"

"Já ale nejsem prostitutka. " Z jejich pohledu jsem vyčetla, že mi nevěří. Petr si sundal kalhoty🡕 a trenky a vypadl z nich obrovský čurák, strašně jsem se lekla.  To už s ním byl u ústí mojí kundičky a začal mi ho cpát dovnitř. Křičela jsem, že to strašně bolí, on mrkl na Milana a ten po mě hodil 500Kč. "Tady máš bolestný kurvo, klidně křič, ale hlavně drž, to hlavní tě stejně ještě čeká. " Milan si stoupl za mojí hlavu a držel mi ruce, abych se nebránila a nechala, jak říkal, jeho kolegu v klidu pracovat.

Pak Milan poručil, abych si na něj nasedla.  To bylo strašně ponižující, musela jsem si vzít jeho čuráka a sama si ho namířit do svojí kundičky. Myslela jsem, že horší už to být nemůže. Sotva jsem dosedla a začala jsem se pohupovat na Milanovo čuráku, ucítila jsem Petrův prst ve svojí anální dírce. Strašně jsem se lekla - "do zadku néééé, tam jsem ho ještě nikdy neměla, to srašně bolí, do zadku neééééé".

"Jen nekecej a drž ty čubko,  za chvíli ho tam budeš mít jenom to mlaskne. "

Milan na chvíli přestal přirážet, držel mě pevně za ramena, a čekal až se do mě Petr dostane.  Pak oba pánové začali nekompromisně přitážet až se oba udělali. Pak mi poděkovali, zastavili u cesty a odjeli.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Anál, Grupáč

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře